Νέα

Sexy men fotos (για τις κοπέλες του site)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NiLe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
μα τι σας νοιαζει επιτελους τι βαζει ο κοσμος στο κρεβατι του? τι κομπλεξ ειναι αυτο? αφηστε τον καθενα να κανει ο,τι θελει και απλα καντε τη δουλεια σας......αν ειναι το παιδι ας ειναι......σας ενοχλησε? σας την επεσε? σας προσεβαλλε? πωπω μυρισε τεστοστερονη και βαρβατιλα μεχρι εδω πανω λεμε :P :P :P
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Κατά τα άλλα γουστάρεις μπρουταλ αντρες.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ναι....μπρουταλ ειπα οτι γουσταρω......οχι ομοφοβικους.....ειδικα αμα ο αλλος δεν εχει δωσει δικαιωματα.....εκτος αν απαγορευονται οι γκει και οι τραβελοφιλοι στο φορουμ οποτε αυτο ειναι κατι το οποιο θα επρεπε να εχει σημειωθει εξ αρχης....εφοσον δεν υπαρχει τετοιο θεμα δε βρισκω λογο να κραζει ο οποιοσδηποτε κανεναν.....και γενικοτερα δε βρισκω λογο να κραζει καποιος τις σεξουαλικες επιλογες του αλλου απο τη στιγμη που δεν τον αφορουν αμεσα....

καλως τονα κι ας αργησε μπαι δε γουει......πανω στον καφε μας επιασες........ :2funny:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Βέβαια παλαιότερα είχες κάνει και άλλες δηλώσεις που εξηγούν τις τωρινές σου θέσεις.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ειχα μιλησει εγω απευθειας ή ο εκπροσωπος τυπου μου? θυμησε μου τις δηλωσεις......(αχ μαρεσει που με παρακολουθεις παντως.... :2funny: )
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Ειχα μιλησει εγω απευθειας ή ο εκπροσωπος τυπου μου? θυμησε μου τις δηλωσεις......(αχ μαρεσει που με παρακολουθεις παντως.... :2funny: )

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τώρα κάνεις και δηλώσεις; Να μας πείς πότε να μη τις χάνουμε!!!!

:2funny: :2funny: :2funny:

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ετσι μου πανε....ιδεαν δεν εχω εγω....περιμενω και εγω να ακουσω και να μαθω..... :P
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Αγαπητή μουνίτσα,
ιδιαίτερα σεβαστές οι απόψεις σου. Μόνο μερικές επισημάνσεις :

- Ο σκοπός αυτού δεν ήταν να προβάλει τις σεξουαλικές του απόψεις.. αλλά να προκαλέσει
- Ακόμα και να ήταν οι σεξουαλικές απόψεις του, στις αρχιδάρες μου. Όπως και να το κάνουμε, όσο και να χτυπιούνται μερικές (ανεξαρτήτως φύλου, τελικά) το site αυτό ήταν , είναι και θα είναι στοχευμένο. Για αυτό και είχε, έχει και θα έχει οπαδούς. Που είναι στοχευμένο? Επίτρεψε μου να σου δώσω ένα στοιχείο : είναι αυτό πάνω σου που λατρεύουμε (πρόσεξε τί θα απαντήσεις, κρίνονται πολλά), και βρίσκεται κάπου ανάμεσα στα πόδια σου. Οπότε ναι, σεβαστές οι απόψεις του καθενός. Όχι εδώ. Γυμνά αντρικά κορμιά και πούτσοι.. λυπάμαι, είναι μόνο για τις κοπέλες. Ποιες κοπέλες? Σε παραπέμπω δεύτερη φορά στο κομμάτι του φόρουμ, "Ιερόδουλες".

- Τρίτον, το χω ξαναπεί,σε ορισμένα θέματα ο πολύς φιλελευθερισμός βλάπτει. Είμαι σίγουρος ότι μετά το ποστ στου στισ 01¨59 στην Στοκχόλμη σε σκέφτονται ήδη ως το φαβορί για το φετινό Νόμπελ Ειρήνης, αλλά παρόλαυτα,επίτρεψε μου μία τελευταία.. άποψη. Το "μπρουτάλ, όχι ομοφοβικός", δείχνει ξεκάθαρα αυτό που θέλουν όοοολες οι νεο-Ελληνίδες : σοφτ (και ουχί κινγκς)ώστε να μπορούμε να τον κάνουμε ό,τι θέλουμε, ανοίγει την πόρτα, ανοίγει το πορτοφόλι, έχει γλώσσα βατράχου και αντοχές γαϊδάρου και πολλά πολλά άλλα. Δυστυχώς.. μπρουτάλ που να μην παθαίνει τρα λα λα στη θέα λάγνα αρπαζόμενων πούτσων δύσκολα θα βρεις.. Οπότε τελευταία παραπομπή, πάντα με την ανοχή σου, σε γνωστό τραγούδι των Depeche Mode... και όχι, δεν είναι ούτε το Never let me down again, ούτε το Tainted Love, ούτε καν το Personal Jesus...  ;)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε συ φκ καταλαβαινω απολυτα αυτα που λες......καταρχας να μη μιλας για οοοοοοοολες τις νεοελληνιδες οπως δε βαζω ποτε στο ιδιο τσουβαλι οοοοοοοοολους τους νεοελληναρες......ξεκιναμε απο αυτο......αλλα ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι ενοχλησε......εγω θεωρω οτι το παιδι θελει να κανει καποια πλακα.......δηλαδη ηταν πασιφανες οτι οι φωτοζ ηταν γκει.....απο κει και περα δεν ξερω τις προτιμησεις του αλλα και παλι προς τι ο πανικος????? δε μιλαω μονο για το συγκεκριμενο θρεντ....γενικοτερα βλεπω μια κινηση ακομα και για οσους γουσταρουν τραβεστι......ε ενταξει σε καποιους δεν αρεσει απο τη στιγμη ομως που το φορουμ σαν φορουμ ειναι οκ με το θεμα (απο αποψη πολιτικης το δεχεται) δεν καταλαβαινω για ποιο λογο πρεπει να αντιδρουν ετσι μερικοι....εκτος αν ειμαστε στο φορουμ της εκκλησιας της ελλαδος οποτε παταξον αυτους.....ολοι εδω μεσα εχουν τα βιτσια τους για ποιο λογο να μην τα σεβαστουμε? σε καπιον φαινεται αηδιαστικο να παει με τραβελι σε καποιον αλλον το να γλυφει ποδια......ε τι να κανουμε δηλαδη?
απο τη στιγμη που καποιος δεν προσβαλλει και δεν προκαλλει δε βρισκω λογο....δεν ειναι οτι κοτσαρει φωτοζ με τραβεστι σε ασχετα θρεντς.....υπαρχει το ειδικο θρεντ (το οποιο ειναι και αναρπαστο μπαι δε γουει...)

τες παν για να ληξει το θεμα προσωπικα το ειδα καθαρα με καλαμπουριστικη αποψη ολο αυτο και νομιζω οτι κανετε πολυ κακο για το τιποτα......
οσο για τα ομοφοβικα σχολια αυτο το θρεντ ηταν απλως η αφορμη σε κατι το οποιο βλεπω εδω και καιρο και το οποιο ισως εσενα ειδικα δε σε αφορα τοσο πολυ οσο αφορα αλλους απλα σε πηρε μαλλον η μπαλα....


Το "μπρουτάλ, όχι ομοφοβικός", δείχνει ξεκάθαρα αυτό που θέλουν όοοολες οι νεο-Ελληνίδες : σοφτ (και ουχί κινγκς)ώστε να μπορούμε να τον κάνουμε ό,τι θέλουμε, ανοίγει την πόρτα, ανοίγει το πορτοφόλι, έχει γλώσσα βατράχου και αντοχές γαϊδάρου και πολλά πολλά άλλα. (σορρυ αυτο ηταν τραγικο και μονο να γελασω μπορω...)

οι μπρουταλ που γνωριζω εγω προσωπικα δε θα ασχολουνταν καν με το θεμα των λαγνων αρπαζομενων πουτσων.....θα ανοιγαν το θρεντ θα αηδιαζαν με αυτο που θα βλεπαν και θα το κλειναν επιτοπου....δε χρειαζονται κακεντρεχη σχολια για να αποδειξει καποιος την αντριλα του.......οι αντρες αλλωστε δε μιλουν πολυ οπως λεει ο ποιητης :P

 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Ρε συ φκ καταλαβαινω απολυτα αυτα που λες......καταρχας να μη μιλας για οοοοοοοολες τις νεοελληνιδες οπως δε βαζω ποτε στο ιδιο τσουβαλι οοοοοοοοολους τους νεοελληναρες......ξεκιναμε απο αυτο......αλλα ειλικρινα δεν καταλαβαινω τι ενοχλησε......εγω θεωρω οτι το παιδι θελει να κανει καποια πλακα.......δηλαδη ηταν πασιφανες οτι οι φωτοζ ηταν γκει.....απο κει και περα δεν ξερω τις προτιμησεις του αλλα και παλι προς τι ο πανικος????? δε μιλαω μονο για το συγκεκριμενο θρεντ....γενικοτερα βλεπω μια κινηση ακομα και για οσους γουσταρουν τραβεστι......ε ενταξει σε καποιους δεν αρεσει απο τη στιγμη ομως που το φορουμ σαν φορουμ ειναι οκ με το θεμα (απο αποψη πολιτικης το δεχεται) δεν καταλαβαινω για ποιο λογο πρεπει να αντιδρουν ετσι μερικοι....εκτος αν ειμαστε στο φορουμ της εκκλησιας της ελλαδος οποτε παταξον αυτους.....ολοι εδω μεσα εχουν τα βιτσια τους για ποιο λογο να μην τα σεβαστουμε? σε καπιον φαινεται αηδιαστικο να παει με τραβελι σε καποιον αλλον το να γλυφει ποδια......ε τι να κανουμε δηλαδη?
απο τη στιγμη που καποιος δεν προσβαλλει και δεν προκαλλει δε βρισκω λογο....δεν ειναι οτι κοτσαρει φωτοζ με τραβεστι σε ασχετα θρεντς.....υπαρχει το ειδικο θρεντ (το οποιο ειναι και αναρπαστο μπαι δε γουει...)

τες παν για να ληξει το θεμα προσωπικα το ειδα καθαρα με καλαμπουριστικη αποψη ολο αυτο και νομιζω οτι κανετε πολυ κακο για το τιποτα......
οσο για τα ομοφοβικα σχολια αυτο το θρεντ ηταν απλως η αφορμη σε κατι το οποιο βλεπω εδω και καιρο και το οποιο ισως εσενα ειδικα δε σε αφορα τοσο πολυ οσο αφορα αλλους απλα σε πηρε μαλλον η μπαλα....


Το "μπρουτάλ, όχι ομοφοβικός", δείχνει ξεκάθαρα αυτό που θέλουν όοοολες οι νεο-Ελληνίδες : σοφτ (και ουχί κινγκς)ώστε να μπορούμε να τον κάνουμε ό,τι θέλουμε, ανοίγει την πόρτα, ανοίγει το πορτοφόλι, έχει γλώσσα βατράχου και αντοχές γαϊδάρου και πολλά πολλά άλλα. (σορρυ αυτο ηταν τραγικο και μονο να γελασω μπορω...)

οι μπρουταλ που γνωριζω εγω προσωπικα δε θα ασχολουνταν καν με το θεμα των λαγνων αρπαζομενων πουτσων.....θα ανοιγαν το θρεντ θα αηδιαζαν με αυτο που θα βλεπαν και θα το κλειναν επιτοπου....δε χρειαζονται κακεντρεχη σχολια για να αποδειξει καποιος την αντριλα του.......οι αντρες αλλωστε δε μιλουν πολυ οπως λεει ο ποιητης :P

In deed... απλά μερικές φορές από την ενοχλητική βαβούρα και τα παράσιτα.. κάτι πρέπει να πουν και αυτοί.... ;)

ʼλλωστε μουνίτσα μου..να με συγχωρείς, αλλά το ποστ μου δεν έγινε με αφορμή κυρίως το θρεντ, αλλά το σχόλιο σου το οποίο παραείναι politically correct για να γλιτώσει κανείς την αναφυλαξία, ούτε το State Department έτσι.. Αλλά αφού μιλάς για γενικότερη τάση και ότι κάτι προσπαθούσες να πεις.. δεδομένου ότι έχω καιρό να ασχοληθώ με το σάιτ, διατηρώ τις επιφυλάξεις μου...

Υ.Γ. Όσο για τους μπρουτάλ.. μάλλον το ίδιο πράγμα λέμε.. και ας αποφεύγεις τον σχολιασμό. ʼντε και καληνύχτες, ελπίζω να μην με παρεξηγείς  :)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Και τελος παντων αυτο το συγκεκριμενο θρεντακι ειναι οοοοοοο,τι καλυτερο για σπαμινγκ........γιατι το καταστρεφετε με σοβαρες συζητησεις και γκεουλιστικα-βαρβατιστικα σχολια????????ειναι ο,τι πρεπει για χαβαλε και το εχετε σαπισει λεμε!!!! αμαν!!!!

οχι μωρε φκ.......δεν ειμαι πολιτικαλυ κορεκτ......ισα ισα μαρεσει να ειμαι πολιτικαλι ινκορεκτ.......απλα εχω βαρεθει να βλεπω "αντρες" να κραζουν "μη αντρες".......γιατι ασχολουντε επιτελους οι μεν με τους δε και τουμπαλιν......οι αδερφες να τους κανουν ολους γκει σωνει και ντε και οι στρεητ να πουλανε αντριλα και να "καινε" τις αδερφες....ασχοληθειτε ο καθενας με το κρεβατι του και ξεκολλατε......ειναι γενικοτερο το σχολιο αυτο οπως σωστα εθεσες απλα ετυχε να σε παρει η μπαλα....

υ.γ. για τους μπρουταλ σαφως και λεμε το ιδιο απλα διαφερουν οι αντιδρασεις και αυτο κατ εμε ειναι πιο σημαντικο :P

καληνυχτες και εννοειται οτι δεν σε παρεξηγω.....αλλωστε δεν εχουμε να χωρισουμε και τιποτα......(το εκανες σαφες οτι τα αγορια δε σε ενδιαφερουν οποτε δεν υπαρχει θεμα να τσακωθουμε για κανα γκομενο :2funny: )
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Y/Γ--->Πουστ@κι@/Tr@velofan του site...Στις φωτο ειναι ο Rocco.S....μην με περασετε για ομοιο σας...μακριαααααα.... :birdman:
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    89,1 KB · Εμφανίσεις: 27

krhth

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλα ρε παιδια ολα τα αυτα αλλα τις φωτογραφιες μου που τις βρηκατε και τισ ανεβασατε???? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Επιεικώς απαράδεκτο οι αντρικές φωτογραφίες σε καθαρά αντρικό site.
Τι θα πει για τις γυναίκες του site;;;;;
Δε το κάνουμε και Cosmopolitan από Bourdela;;;;;
Τι να πω ρε πούστη μου, ακόμα και δω.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
ΜΗΝ τολμησει κανεις να κλειδωσει αυτο το θρεντ. Γιατι το απαξιωνετε κυριοι???
Αποτελει την γυναικεια γωνια του σιντε. Ειναι εδω οπου οι κυριες αισθανονται σα στο σπιτι τους. Ειναι εδω οπου ξεσπαθωνουν και απαντουν ευθαιως (επιτελους) στον τσαμπουκα, με τσαμπουκα. Εδω μπορουν να σχολιασουν και να ειρωνευτουν τα γραφομενα  των «ανδρικων» θρεντς, χωρις σμαιλις .Ειναι εδω που θα μας  ανοιξουν την καρδια τους και θα προκαλεσουν τους απανταχου μουνοδουλους να ποσταρουν τα αποκρυφα τους.  Ειναι εδω οπου θα προσκαλεσουν τις φιλες και τις γνωστες τους να γινουν και αυτες μελη του σιντε.  Εμπος λοιπον κυριοι ποσταρετε κατα βουλιση και αφιερωστε τους τις δικες σας φωτογραφιες.  Το ιδιο προτιθεμαι να πραξω και εγω, και αφου δεν εχω καμια προχειρη φωτο, τους αφιερωνω στην παρουσα φαση την κλανια μου.
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
Τελικα το μονο πυ δεν εχει αυτο το σαιτ ειναι φωτογραφιες με σεξυ ζωα (φαλαινες αρκουδες ελεφαντες καρακαξες κ.λ.π.)
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
Δεν θα πρεπει να καλυψψουμε και τους ζωοφιλους ???
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Σιντε οπως μπιντε? σιντε απο το side?
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Τι θα πει ρε μάγκα να μην τολμήσει κανείς να κλειδώσει το site.
Oι υπεύθυνοι αν κρίνουν ότι πρέπει να το κλειδώσουν θα το κλειδώσουν.
Εσύ τι είσαι, ο γαμάω του site;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom