Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

chris_13

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Αλάνια μου καλησπέρα σας!Ένας φίλος και συναγωνιστής με ενημέρωσε ότι άρπαξε ηπατίτιδα c. Τον ρώτησα αν μπήκε χωρις καπότα σε μουνι η κώλο η απάντηση σου ηταν αρνιτική όπως και αν του έσπασε το προφυλακτικό. Και το κώλησε από γλυφωμούνι που έκανε γιατι προφανός ειχε κάποια πλυγη στα ούλα! Τώρα σε ποιο μπουρδέλο την πάτησε ουτε και εκείνος ξέρει γιατι σε διάστημα δυο μήνών είχε περάσει από πολλά πόστα (Μεταξουργείο, φυλής, Λιωσίων)! Μάγκες Προσοχή πάνω στις καύλες μας τι κάνουμε γιατι ηδη ένας γνωστός την έφαγε και τώρα τρέχει και δεν φτάνει.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Αλάνια μου καλησπέρα σας!Ένας φίλος και συναγωνιστής με ενημέρωσε ότι άρπαξε ηπατίτιδα c. Τον ρώτησα αν μπήκε χωρις καπότα σε μουνι η κώλο η απάντηση σου ηταν αρνιτική όπως και αν του έσπασε το προφυλακτικό. Και το κώλησε από γλυφωμούνι που έκανε γιατι προφανός ειχε κάποια πλυγη στα ούλα! Τώρα σε ποιο μπουρδέλο την πάτησε ουτε και εκείνος ξέρει γιατι σε διάστημα δυο μήνών είχε περάσει από πολλά πόστα (Μεταξουργείο, φυλής, Λιωσίων)! Μάγκες Προσοχή πάνω στις καύλες μας τι κάνουμε γιατι ηδη ένας γνωστός την έφαγε και τώρα τρέχει και δεν φτάνει.
Αν γλυφονουνιάζει σε μπουρδελα τα θέλει ο κωλος του.
 

Ιάσωνας 40

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Αν γλυφονουνιάζει σε μπουρδελα τα θέλει ο κωλος του.

Φίλε μου, είναι δυνατόν;;; Με τόση ενημέρωση και να γίνονται τέτοια;;; Δεν έχετε καταλάβει ότι ανήκουμε σε ομάδα υψηλού κινδύνου μετάδοσης σεξουαλικών μεταδιδόμενων νοσημάτων;;; Μακριά, φίλοι μου, μακριά!!!
 

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
ολα με καποτα τυπε μου ακομα και πιπα τωρα αν γινει η γκαντεμια και σπασει η καποτα δεν σημαινει οτι το κολησες αλλα τουλαχιστον ειχες παρει μετρα προφυλαξεις  :hi:
 

chris_13

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Έτσι αδέρφια! Προσοχή και τίποτα άλλο!!! Για όσους γράφουν ότι γλύφουν μουνάκια!!!! Ρεεεεεεεε σειιιιιιιιιιιιιιιιιιιις δεν ξερετε τι κουβαλάει η κάθε μία μεσα της!!!! Εκτος αν σου δείξει τα χαρτιά της ότι είναι καθαρή!!!!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Έτσι αδέρφια! Προσοχή και τίποτα άλλο!!! Για όσους γράφουν ότι γλύφουν μουνάκια!!!! Ρεεεεεεεε σειιιιιιιιιιιιιιιιιιιις δεν ξερετε τι κουβαλάει η κάθε μία μεσα της!!!! Εκτος αν σου δείξει τα χαρτιά της ότι είναι καθαρή!!!!
διαβατηριο αρκει?
 

OlaAkapota

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ο πούτσος μου τον τελευταίο καιρό είναι έτσι,τον τράβηξα και μια φωτογραφία για να μου πει καποιος
Λέτε να πρέπει να πάω σε γιατρό;
URL]]
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Δεν είναι βόας δεν είναι κροταλίας είναι το φιδάκι ο Ηλίας
....

Δεν ήπιες FANTA από την καλή κιόλα.
Το μόνο που σου μένει είναι να την κόψεις γιατί η γάγγραινα εξαπλώνεται
γρήγορα.

Λόγο της ημέρες τσίκνισέ τη και αμόλα τη στην Ιάσωνος.

:priest:

 

Συνημμένα

  • fanta.jpg
    fanta.jpg
    69,7 KB · Εμφανίσεις: 47
  • voas.jpg
    voas.jpg
    10,6 KB · Εμφανίσεις: 30

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Ρε παιδιά ο πούτσος μου τον τελευταίο καιρό είναι έτσι,τον τράβηξα και μια φωτογραφία για να μου πει καποιος
Λέτε να πρέπει να πάω σε γιατρό;http://[URL unfurl="true"]www.adlaser.gr/images/laser/kondylomata/01.jpg[/img[/URL]]
[/quote]τυπε ευτυχως.νομιζα οτι δεν γαμας ακαποτα,οτι ειναι απλα το νικ σου :S :S :S
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
Τελικά τι προϋποθέσεις πρέπει να υπάρχουν για να μην κολλήσεις τπτ από τις πουτανες. Και όταν λέω τπτ εννοώ ούτε ερπη στα χείλη ούτε τπτ.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.062
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Τελικά τι προϋποθέσεις πρέπει να υπάρχουν για να μην κολλήσεις τπτ από τις πουτανες. Και όταν λέω τπτ εννοώ ούτε ερπη στα χείλη ούτε τπτ.



Να μην πας με τα εν'λογω κορίτσια. Αυτή είναι η μόνη πιθανότητα να μην κολλήσεις τίποτα.
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Έτσι αδέρφια! Προσοχή και τίποτα άλλο!!! Για όσους γράφουν ότι γλύφουν μουνάκια!!!! Ρεεεεεεεε σειιιιιιιιιιιιιιιιιιιις δεν ξερετε τι κουβαλάει η κάθε μία μεσα της!!!! Εκτος αν σου δείξει τα χαρτιά της ότι είναι καθαρή!!!!
Εάν την περιμένεις  να πάρει τα αποτελέσματα να να την πηδήξεις  έξω από το λοιμωδών μπορει………, Καθαρες μπορει να ειναι........., Υγιεις ομως... αστα να παν στο Διάβολο.......
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
Να μην πας με τα εν'λογω κορίτσια. Αυτή είναι η μόνη πιθανότητα να μην κολλήσεις τίποτα.
Τότε ρε μπρο πως θα βρω κάποια να την πηδαω οπότε θέλω χωρίς να φοβάμαι μην κολλήσω τπτ ?(σοβαρά ρωτάω)
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
ενας cobra που γαμαγε ακαποτα ιεροδουλες συνεχεια εχει εξαφανιστεί.
λετε να πεθανε από ειτζ η ηπατιτιδα?
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056
Έτσι αδέρφια! Προσοχή και τίποτα άλλο!!! Για όσους γράφουν ότι γλύφουν μουνάκια!!!! Ρεεεεεεεε σειιιιιιιιιιιιιιιιιιιις δεν ξερετε τι κουβαλάει η κάθε μία μεσα της!!!! Εκτος αν σου δείξει τα χαρτιά της ότι είναι καθαρή!!!!
Γι'αυτό σταμάτησα τα μουνια και γλειφω μόνο κωλοτρυπιδες.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596

Συνημμένα

  • aka.jpg
    aka.jpg
    6,1 KB · Εμφανίσεις: 23

SARANTADIO

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2017
Μηνύματα
33
Like
4
Πόντοι
0
Έτσι αδέρφια! Προσοχή και τίποτα άλλο!!! Για όσους γράφουν ότι γλύφουν μουνάκια!!!! Ρεεεεεεεε σειιιιιιιιιιιιιιιιιιιις δεν ξερετε τι κουβαλάει η κάθε μία μεσα της!!!! Εκτος αν σου δείξει τα χαρτιά της ότι είναι καθαρή!!!!
πανε σε πουτανες και πληρωνουν για να ευχαριστηθουν αυτες ,επιδειξη αντρισμου και κομπλεξ .Ρε οι πουτανες πληρωνονται για να κανουν τα δικα μας κεφια και χωρις να διακινδυνευουμε την υγεια μας 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom