Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Λοιπον μαγκες!εγω το παρασημακι μου το τσιμπησα..για χλαμμυδια η' γονορροια υποπτευομαι..θα δειξουν οι εξετασεις σε λιγες μερες..το νου σας με τα ακαπωτα τσιμπουκια και γλυφομουνια σε τανες! για μενα προσωπικα τουλαχιστον, τελος (η' πολυ επιλεκτικα τεσπα :grin:)..αν δε παθεις (δυστυχως) δε θα μαθεις..και καντε και τπτ εξετασεις που και που..μη τις φοβαστε!!
Επιτελους και ενες λογικος!!!! Μακρυα απο ολα χωρις προφυλαξη.....ουτε ακαποτες πιπες..ουτε γλυφωμουνια η ζωη ειναι μικρη μην την κανουμε ακομα μικροτερη για 45λεπτα καυλας!!
 

Munifilus Putaneza

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα..παρακολουθώ μερικά χρόνια το site και αποφάσισα να κάνω λογαριασμό αφού αθλουμε κ γω στις πουτανοπιατσες..χθες στα περίχωρα της φυλής πήγα αποφασισμένος μόνο για τσιμπούκι..επειδή εμφανισιακά δεν φαινόταν σάπια επέλεξα ακα(επιλεκτικά δέχομαι ακα και έχω γλείψει μόνο 3-4 μούνια στη καριέρα μου).αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι αν και επαγγελματίες του χώρου δεν ξέρουν να περνάνε τα προφυλακτικά,πολλες φορές μου τυχαίνει να είναι φουσκωμένα μπροστα,το ίδιο συμβαίνει και χθες.επισης παρ ότι είμαι ευχαριστημένος από τη κορασίδα τη χθεσινή διοτι είχε διαθεση,στο τσιμπούκι έβαζε υπερβολικά δόντι με αποτέλεσμα να πονάει(τελικά αποφάσισα να γαμησω αφού το τσιμπούκι δε το φχαριστηθηκα)ή απορία είναι παρόλο που ή πιθανότητα για hiv από τσιμπούκι είναι απειροελάχιστη σε αυτές τις περιπτώσεις αυξάνεται? Εγώ νομίζω πως ναι..
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
113
Πόντοι
1
Αληθεύει ότι μπορείς να κολλήσεις έρπη γεννητικών οργάνων ακόμα και αν χρησιμοποιείται προφυλακτικό καθ'όλη την διάρκεια της ερωτικής συνεύρεσης???  :hi: :hi:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Αληθεύει ότι μπορείς να κολλήσεις έρπη γεννητικών οργάνων ακόμα και αν χρησιμοποιείται προφυλακτικό καθ'όλη την διάρκεια της ερωτικής συνεύρεσης???  :hi: :hi:
Αν δεν πινεις fanta ολα ειναι πιθανα  :grin:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
Αληθεύει ότι μπορείς να κολλήσεις έρπη γεννητικών οργάνων ακόμα και αν χρησιμοποιείται προφυλακτικό καθ'όλη την διάρκεια της ερωτικής συνεύρεσης???  :hi: :hi:

I'm sorry to say but...... yes, its possible
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
ναι απο τα υγρα μπορεις να κολλησεις αλλα ειναι πιο ηπια τα πραγματα οταν βαζεις καποτα,αλλο να κανεις κρυοπηξια πανω στο πουτσοκεφαλο και αλλο στην αρχιδοσακουλα και περιξ,αυτα μου εχουν πει 2 φιλοι μου που κολησαν και ταλαιπωρηθηκαν πολυ
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Φίλος από ελεύθερη πίπα γέμισε σπυριά και κόκκινα σημάδια σε όλο του το πουλί.

Μέχρι να καθαρίσει έφαγε μεγάλη πίκρα γιατί έβγαλε μέχρι και στο κεφάλι.

Το έπαθε από μια ρουμανα στη φυλής που πήγαινε καιρό.
σε καραντινα οι ρουμανες από δω και περα μονο με ελλεεινιδες  :2funny:
 

impregnator

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΣ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ:
(ΠΡΟΣΟΧΗ! ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟΙ ΜΕΣΟΙ ΟΡΟΙ - ΜΠΟΡΕΙ ΣΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ!)

ΕΪΤΖ

ΥΓΙΗΣ  >  ΕΡΑΣΤΗΣ /  ΤΥΠΟΣ ΣΥΝΟΥΣΙΑΣ=ΠΙΘ. ΜΕΤΑΔ. ΑΝΑ ΕΠΑΦΗ
ΕΡΑΣΤΗΣ  ΦΟΡΕΑΣ    (ΑΘΡΟΙΣΤΙΚΩΣ ΣΕ ΠΕΡΙΣ. ΕΠΑΦΕΣ)

ΑΝΔΡΑΣ>ΓΥΝΑΙΚΑ/ΚΟΛΠΙΚΟ=1/1000
ΑΝΔΡΑΣ>ΓΥΝΑΙΚΑ/ΠΡΩΚΤΙΚΟ=1/40 (ΓΥΝΑΙΚΑ ΦΟΡΕΑΣ ΝΑ ΜΕΤΑΔΩΣΕΙ ΣΕ ΥΓΙΗ ΑΝΔΡΑ ΕΝΩ ΔΕΧΕΤΑΙ)
ΑΝΔΡΑΣ>ΓΥΝΑΙΚΑ/ΠΕΟΛΕΙΧΙΑ=ΤΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΜΗΔΕΝ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΗΔΕΝ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΚΑΤΑΠΟΣΕΩΣ)
ΑΝΔΡΑΣ>ΓΥΝΑΙΚΑ/ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΙΑ=  "      "    "    "    "      "      "      "
ΑΝΔΡΑΣ>ΓΥΝΑΙΚΑ/ΒΑΘΥ ΦΙΛΙ= "        "        "      "    "        "      "
ΑΝΔΡΑΣ>ΓΥΝΑΙΚΑ/ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΟ (ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ) ΦΙΛΙ=0
ΑΝΔΡΑΣ>ΓΥΝΑΙΚΑ/ΚΟΛΠ. ΥΓΡΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΥΓΙΕΣ ΔΕΡΜΑ=0
ΓΥΝΑΙΚΑ>ΑΝΔΡΑΣ/ΚΟΛΠΙΚΟ=1/400
ΓΥΝΑΙΚΑ>ΑΝΔΡΑΣ/ΠΡΩΚΤΙΚΟ=1/40 (ΑΝΔΡΑΣ ΦΟΡΕΑΣ ΝΑ ΜΕΤΑΔΩΣΕΙ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ)
ΓΥΝΑΙΚΑ>ΑΝΔΡΑΣ/ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΣΗ ΣΕ ΥΓΙΕΣ ΔΕΡΜΑ=0
ΛΟΙΠΑ: ΙΔΙΑ ΜΕ ΠΡΙΝ
ΑΝΔΡΑΣ>ΑΝΔΡΑΣ: ΔΕΣ ΤΑ ΩΣ ΑΝΩ ΠΡΩΚΤΙΚΑ/ΣΤΟΜΑΤΙΚΑ.
ΓΥΝΑΙΚΑ>ΓΥΝΑΙΚΑ: ΜΗΔΕΝ (ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΕΙΣΔΥΣΗ).

ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΘΕΙ ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΡΑΥΜΑΤΟΣ Ἠ ΑΛΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΣΙΟΥ, Κ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟ.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΙΣΧΥΡΕΣ ΥΠΟΨΙΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΜΟΛΥΝΘΕΙ, ΔΙΑΤΗΡΕΙΤΕ 90% ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΤΕ ΤΟΝ ΙΟ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΑΣ ΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ 24ΩΡΟ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΕΥΑΛΩΤΟΣ) ΛΑΒΕΤΕ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΤΕ ΣΕ ΕΙΔΙΚΟ ΙΑΤΡΟ)

ΗΠΑΤΙΤΙΔΑ Γ

ΜΑΚΡΑΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΤΟΥ ΕΪΤΖ.

ΣΙΦΥΛΗ

ΜΑΚΡΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΕΪΤΖ (ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ, ΟΜΩΣ)

ΗΠΑΤΙΤΙΔΑ Β

ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΗ ΤΟΥ ΕΪΤΖ (ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΜΒΟΛΙΟ)
ΕΝΔΗΜΙΚΗ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΛΗΘΥΣΜΟΥΣ (ΠΧ. 70% ΣΤΟΥΣ ΑΛΒΑΝΟΥΣ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ) :gay:
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Εχω χαμηλα αιμοπεταλια λετε να κολλησα τπτ; Γαμαω με καποτα πουτανες αλλα πολλε ςφορες εχει σπασει καποτα. Ηπατιδιδα και Aids βγαει το gooogle
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
Εχω χαμηλα αιμοπεταλια λετε να κολλησα τπτ; Γαμαω με καποτα πουτανες αλλα πολλε ςφορες εχει σπασει καποτα. Ηπατιδιδα και Aids βγαει το gooogle

Τυπε, βρες και ρωτα τον Μαρη και τον Λιονταρη, αυτοι ξερουν.
 

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
Εχω χαμηλα αιμοπεταλια λετε να κολλησα τπτ; Γαμαω με καποτα πουτανες αλλα πολλε ςφορες εχει σπασει καποτα. Ηπατιδιδα και Aids βγαει το gooogle

καλα στο γοογλε βγαζει τα χειροτερα πηγαινε κανε εξετασεις να εισαι κομπλε και πηγαινε σε ενα γιατρο εδω τι περιμενεις να σου πουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom