Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Σημερα καθως γαμαγα μια βιζιτα αισθανθηκα οτι εσπασε η καποτα, η καυλα δυστυχως δε με αφηνε να βγω απ το μουνι και να βαλω αλλη οπως επρεπε. Σκεφτομουν οτι κανω μαλακια που το συνεχιζω αλλα δε γινοταν αλλιως. Εχω την εντυπωση οτι και η κοπελα το ειχε καταλαβει λογο οτι ειχε μεγαλα μουνοχειλα και ο πουτσος μου τριβοταν πανω τους. Δε ξερω αλλα δε νομιζω να μην το καταλαβε, δεν ειπε τπτ παντως μεχρι που εχυσα. Ακολουθησε  :blahblah1: σε φαση εγινε μαλακια κτλ κτλ
Δυστυχως η καυλα με νικησε και αυριο κλεινω εξετασεις. Ελπιζω να μη το πληρωσω ακριβα.  :headbang:


φίλε στο μεγαλύτερο ποσοστό των περιπτώσεων τα αντισώματα κατά του ιού εμφανίζονται 2-12 εβδομάδες μετά την μόλυνση. Στους 3 μήνες το 97-99% όσων έχουν μολυνθεί έχει εμφανίσει αντισώματα. Δηλαδή στους τρεις μήνες, το τεστ δείχνει εάν έχεις μολυνθεί,ρώτα ένα γιατρό και αναλογα πράξε
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Μην έχεις αγχος, είναι απίθανο να έχεις κολλήσει κάτι. Τα έχω περάσει πολλές φορές αυτά εγώ, σαν τα δικά σου ακριβώς τα ίδια...

Το γνωριζω τυπε μου, μου χει συμβει πολλες φορες να σπασει καποτα, απλα κανω εξετασεις προληπτικα.. ο γιατρος ειναι φιλος και συναγωνιστης, δε χανω τπτ να περασω να του πω ενα γεια και να με εξετασει..

20 χρονια γαμαω τανες, απ τα 15 μου σχεδον.. ουτε hpv ουτε τπτ δεν εχω κολλησει δοξα τον μωαμεθ..    :priest:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Επίσης και με τα γλωσσόφιλλα κόλας!Και από οτι έχω διαβάσει εδώ τα δίνουν σωρηδόν, υπατίτιδα αρπάζεις πανεύκολα!!προσοχή!!
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Έχω κόψει και εγώ τελευταία......ποτέ ποτέ υποτροποιαζω  βέβαια άλλα όσο πάω βελτιωνομαι...να τώρα ας πούμε είχα να πάω 2 μηνες με πουτανες
 

gb84

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ασχετο, αν γλυψεις πεος απο τρανς με προφυλακτικο για 6-7 δευτερολεπτα μονο χωρις εκσπερματωση ειναι επικινδυνο να κολλησεις τιποτα;
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
>:(
Μπαίνω τυπε για να καβλωσω. Καβλωνω ακόμα, αλλά ο φόβος μου δεν μου επιτρέπει να διοχέτευσω την καβλα μου σε κάποιο μουνι.

Tυπε ξεκινα τιποτα σαδομαζο που δεν περιλαμβάνουν διεισδυση
Μπορει να την βρεις εναλλακτικα :S
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Έχω κόψει και εγώ τελευταία......ποτέ ποτέ υποτροποιαζω  βέβαια άλλα όσο πάω βελτιωνομαι...να τώρα ας πούμε είχα να πάω 2 μηνες με πουτανες
Συνεχίσε τυπε είσαι σε καλό δρόμο. Και εγώ δεν τις εκοψα αμέσως. Απόφαση θέλει.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Συνεχίσε τυπε είσαι σε καλό δρόμο. Και εγώ δεν τις εκοψα αμέσως. Απόφαση θέλει.
δεν ξέρω ρε φίλε.κάπως πρέπει να γαμαμε με κιόλας...όλο μαλάκια δεν λέει..αρχίζω και μετανιώνω ήδη...για την απόφαση μου...δυστυχώς οι αδηλωτες δεν γαμιουνται οπότε πως θα την βγάλουμε?
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
δεν ξέρω ρε φίλε.κάπως πρέπει να γαμαμε με κιόλας...όλο μαλάκια δεν λέει..αρχίζω και μετανιώνω ήδη...για την απόφαση μου...δυστυχώς οι αδηλωτες δεν γαμιουνται οπότε πως θα την βγάλουμε?
Τυπε τεράστιο το διλημμα. Έχεις δίκιο. Εάν δεν μπορεις φορα σκουφο και πήδα. Τι να πω...

Εγώ έχω πειθαρχησει πάντως. Δεν υποκυπτω στις επιθυμιες μου. Όχι μόνο σε αυτό το θεμα αλλά και σε αλλά. Π.χ. στο φαι, έχω να φαω γλυκο πάνω από 1 χρόνο. Κρεας μονο 1 φορα την εβδομάδα.

Διότι με το που χυνω στην δηλωμενη μετα το μετανιωνω. Κλαιω το 20€, αγχωνομαι για μην έχει τίποτα ή αλλη...γενικως η πτώση μου είναι δυσθεωρητη. Εχοντας λοιπόν απόκτησει εμπειρία για αυτές μου τις αντιδρασεις, αποφευγω εντελώς τις πουτανες.

Πριν τις κοψω εντελώς, πήγαινα και μου τον έπαιζε μόνο. Εδινα 20€ για φραπεδουμπα μόνο και επιανα και λίγο κώλο, καμία σφαλιαρα. Ποτέ μουνι όμως διότι φοβομουν τα υγρα μην εισχωρησουν σε καμία πηγή, παρανυχιδα κτλ.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Τυπε τεράστιο το διλημμα. Έχεις δίκιο. Εάν δεν μπορεις φορα σκουφο και πήδα. Τι να πω...

Εγώ έχω πειθαρχησει πάντως. Δεν υποκυπτω στις επιθυμιες μου. Όχι μόνο σε αυτό το θεμα αλλά και σε αλλά. Π.χ. στο φαι, έχω να φαω γλυκο πάνω από 1 χρόνο. Κρεας μονο 1 φορα την εβδομάδα.

Διότι με το που χυνω στην δηλωμενη μετα το μετανιωνω. Κλαιω το 20€, αγχωνομαι για μην έχει τίποτα ή αλλη...γενικως η πτώση μου είναι δυσθεωρητη. Εχοντας λοιπόν απόκτησει εμπειρία για αυτές μου τις αντιδρασεις, αποφευγω εντελώς τις πουτανες.

Πριν τις κοψω εντελώς, πήγαινα και μου τον έπαιζε μόνο. Εδινα 20€ για φραπεδουμπα μόνο και επιανα και λίγο κώλο, καμία σφαλιαρα. Ποτέ μουνι όμως διότι φοβομουν τα υγρα μην εισχωρησουν σε καμία πηγή, παρανυχιδα κτλ.

Τυπε εχεις ζησει επικίνδυνες καταστάσεις.
Απορω πως ζεις ακομη τυπε.  :S :S :S  :priest: :priest: :priest:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Τυπε τεράστιο το διλημμα. Έχεις δίκιο. Εάν δεν μπορεις φορα σκουφο και πήδα. Τι να πω...

Εγώ έχω πειθαρχησει πάντως. Δεν υποκυπτω στις επιθυμιες μου. Όχι μόνο σε αυτό το θεμα αλλά και σε αλλά. Π.χ. στο φαι, έχω να φαω γλυκο πάνω από 1 χρόνο. Κρεας μονο 1 φορα την εβδομάδα.

Διότι με το που χυνω στην δηλωμενη μετα το μετανιωνω. Κλαιω το 20€, αγχωνομαι για μην έχει τίποτα ή αλλη...γενικως η πτώση μου είναι δυσθεωρητη. Εχοντας λοιπόν απόκτησει εμπειρία για αυτές μου τις αντιδρασεις, αποφευγω εντελώς τις πουτανες.

Πριν τις κοψω εντελώς, πήγαινα και μου τον έπαιζε μόνο. Εδινα 20€ για φραπεδουμπα μόνο και επιανα και λίγο κώλο, καμία σφαλιαρα. Ποτέ μουνι όμως διότι φοβομουν τα υγρα μην εισχωρησουν σε καμία πηγή, παρανυχιδα κτλ.


type μονος σου πας τσαρκες?δεν πας με την παρεα σου?  :think: :think:  :grin: :grin: :grin:

URL]]
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
type μονος σου πας τσαρκες?δεν πας με την παρεα σου?  :think: :think:  :grin: :grin: :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.slightlywarped.com/crapfactory/curiosities/2014/february/images/terrifying_asylum_tour_of_the_past_08.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
εκτός αν αναφερεις οτι έκανες σεξ με κάποιον  που έχει Hiv.τοτε στη δίνουν και εχεις το κεφάλι σου ησυχο οτι δε θα το τσιμπησεις αλλα θα εχεις προσκαιρα τις παρενέργειες απο την αγωγή.


Για σπασμένη καπότα με βίζιτα, η οποία ήταν άγνωστο αν είχε hiv,
ΤΟ 2005,
μου είχαν δώσει αγωγή COMBIVIR , στο συγγρός.


Με δεδομένο ότι τότε, το 1 κουτί , που χρειαζόταν για 1 μήνα,
έκανε 670€
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΚΟΒΩ ΧΛΩΜΟ ΝΑ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ.


Παρενέργεια δεν είχε καμία, εκτός από λίγη φαγούρα.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ή μόνη λύση είναι ο γάμος με μία καλή κοπελίτσα. Τέλος.


Ο γάμος με καλή κοπελίτσα ... καμιά ξεβράκωτη με καριόλα μάνα από το αγρίνιο ....

θα σε κάνει να εύχεσαι όχι να είχες κολλήσει aids
αλλά να είχες πάθει εγκεφαλικό να έμενες ξερός, να τελείωνες.



ΔΙΑΒΑΣΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΓΑΜΟΥΣ ΜΕ "ΚΑΛΕΣ ΚΟΠΕΛΙΤΣΕΣ".
 

koloteroritas

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
206
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
1
Πριν τις κοψω εντελώς, πήγαινα και μου τον έπαιζε μόνο. Εδινα 20€ για φραπεδουμπα μόνο και επιανα και λίγο κώλο, καμία σφαλιαρα. Ποτέ μουνι όμως διότι φοβομουν τα υγρα μην εισχωρησουν σε καμία πηγή, παρανυχιδα κτλ.

Φίλε κυκλοφορούν φήμες ότι το εηντζ κολλάει και με την μαλακία! για πρόσεχε λίγο και μην ξανοίγεσαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom