Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
>:(
Αν όντως πιστεύεις αυτά που γράφεις...τότε τι κάνεις εδώ μέσα ??????????

Μπαίνω τυπε για να καβλωσω. Καβλωνω ακόμα, αλλά ο φόβος μου δεν μου επιτρέπει να διοχέτευσω την καβλα μου σε κάποιο μουνι.

Επίσης μπαίνω για να γελάσω διότι υπάρχουν κάτι τύποι που βγάζουν πολύ γέλιο.

Ή για να ενημερωθω. Προτιμώ να μπω εδώ να διαβάσω γνώμες για το Brexit παρά να ακούσω τον Μπαμπη Παπαδημητριου.
 

koumpater

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
251
Κριτικές
8
Like
246
Πόντοι
281
Μαν υπαρχει λυση για το προβλημα σου. Το χρισημοποιει εδω  και χρονια η ελιτ του κοσμου αυτου και ερχετε σε μορφη ευκαμπτη. Λεγετε προφυλακτικο και το ζητας συνθηματικα σε οποιοδηποτε φαρμακειο...
Δε καταλαβαινεις τι διαβαζεις τυπε; Ο παικτης ειπε ξεκαθαρα πως το προβλημα του ειναι ο φοβος.
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Και αν σπάσει το προφυλακτικό τι γίνεται? Επίσης το προφυλακτικό δεν σου εξασφαλίζει 100% προστασία μπορείτε να διαβασετε μελέτες.

Ξέρω, θα μου πείτε τότε να μην πηγαίνω και έξω διότι εάν με χτυπησει αυτοκίνητο?

Ή διάφορα είναι ή εξής: εάν σε χτυπησει αυτοκίνητο, τα αποτελέσματα του είναι εμφανή αμέσως. Εάν όμως σπάσει το προφυλακτικό, τότε σε περιμένουν 2 φρικτοι μήνες αναμονής ώστε να κανεις την εξέταση. Με διαρκώς κλιμακούμενο άγχος μέχρι σημείου πλήρους παράλυσης την τελευταία μέρα. Ο τύπος πριν δεν μπορούσε να δουλέψει είπε.

Ή μόνη λύση είναι ο γάμος με μία καλή κοπελίτσα. Τέλος. Όλα τα αλλα, εάν έχεις μυαλό και δεν είσαι αμυαλος, προσθέτουν δυσβασταχτο αγχος. Εδώ κάποιοι εδώ μέσα διαβάζω κάνουν γλειφομουνι και γλειφωκωλαδα σε πουτανες και δεν αγχωνονται. Χαίρονται μάλιστα και το διαδίδουν. Τι να πω...ίσως να είμαι φοβιτσιαρης τελικά.

 

topmarried1977

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2014
Μηνύματα
81
Like
16
Πόντοι
0
Και αν σπάσει το προφυλακτικό τι γίνεται? Επίσης το προφυλακτικό δεν σου εξασφαλίζει 100% προστασία μπορείτε να διαβασετε μελέτες.

Ξέρω, θα μου πείτε τότε να μην πηγαίνω και έξω διότι εάν με χτυπησει αυτοκίνητο?

Ή διάφορα είναι ή εξής: εάν σε χτυπησει αυτοκίνητο, τα αποτελέσματα του είναι εμφανή αμέσως. Εάν όμως σπάσει το προφυλακτικό, τότε σε περιμένουν 2 φρικτοι μήνες αναμονής ώστε να κανεις την εξέταση. Με διαρκώς κλιμακούμενο άγχος μέχρι σημείου πλήρους παράλυσης την τελευταία μέρα. Ο τύπος πριν δεν μπορούσε να δουλέψει είπε.

Ή μόνη λύση είναι ο γάμος με μία καλή κοπελίτσα. Τέλος. Όλα τα αλλα, εάν έχεις μυαλό και δεν είσαι αμυαλος, προσθέτουν δυσβασταχτο αγχος. Εδώ κάποιοι εδώ μέσα διαβάζω κάνουν γλειφομουνι και γλειφωκωλαδα σε πουτανες και δεν αγχωνονται. Χαίρονται μάλιστα και το διαδίδουν. Τι να πω...ίσως να είμαι φοβιτσιαρης τελικά.
φιλε εισαι απολυτωσ λογικος για τις γλυφοκωλλαδες κλπ αλλα αν το αφησεις να σε καταβαλλει τελειωσ το αγχος τοτε θα καταστρεψεις μια απο τις μεγαλυτερες απολαυσεις σου και εγω ειμαι φοβιτσιαρης αλλα δε τρελαινομαι. σκουφακι και παμε γερα, γλωσσα δε μπαινει πουθενα αν ειναι pro.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
1) Εγώ έχω σταματήσει το σεξ εξαιτίας των ΣΜΝ. Εξαιτίας του φόβου μου για τα ΣΜΝ καλύτερα. Ποτέ σεξ με οποιαδήποτε είτε πουτανα, είτε πουτανακι είτε μη. Έχω να πηδηξω πάνω από 2 χρόνια.

2) Σεξ μόνο με κοπέλα που αφού θα τα φτιάξουμε θα πάμε να κάνουμε εξετάσεις μαζί πριν από οποιαδήποτε σεξουαλική επαφή.

3) Όσο ωραιότερη είναι κάποια τόσο πιθανότερο να έχει μολυσμένο μουνι. Βλέποντας ένα ωραίο μουνι στο δρόμο, αυτομάτως σκέφτομαι τι σκατοαρρωστια θα έχει στο μουνι της.

4) Το σεξ μου μοιάζει σαν κατάρα που μας έστειλε ο Διάβολος. Έχει γεμίσει ο κόσμος ερπη και κονδυλώματα. Για να μην πούμε για ειτζ και ηπατίτιδες. Της πουτανας γίνεται.

5) Γνωρίζω ότι μάλλον είμαι υπερβολικός. Αλλά έχω βρει την ησυχία μου.
Φιλε είσαι άρρωστος και θες επαγγελματική βοήθεια.Δεν είναι φυσιολογικά αυτα που λες!
 

gianis85

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
125
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Φιλε είσαι άρρωστος και θες επαγγελματική βοήθεια.Δεν είναι φυσιολογικά αυτα που λες!
Αχαχα και ο Ντάφι Ντακ αγάμητος χαζοχύστης ήταν πάντως,δεν ήταν σαν τον Μπαγκς που είχε τη Λόλα  :2funny:
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.803
Πόντοι
2.646
>:(
Μπαίνω τυπε για να καβλωσω. Καβλωνω ακόμα, αλλά ο φόβος μου δεν μου επιτρέπει να διοχέτευσω την καβλα μου σε κάποιο μουνι.

Επίσης μπαίνω για να γελάσω διότι υπάρχουν κάτι τύποι που βγάζουν πολύ γέλιο.

Ή για να ενημερωθω. Προτιμώ να μπω εδώ να διαβάσω γνώμες για το Brexit παρά να ακούσω τον Μπαμπη Παπαδημητριου.

Ο Παπαδημητρίου είναι και πολύ μορφωμέος και γνώστης του αντικειμένου του, και πολύ αναλυτικός...αν περιμένεις να βρεις εδώ μέσα καλύτερη ενημέρωση...σώθηκες :-
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Φιλε είσαι άρρωσρτος και θες επαγγελματική βοήθεια.Δεν είναι φυσιολογικά αυτα που λες!
Άρρωστοι είστε εσείς που είστε γεμάτοι Ειτζ, Ηπατίτιδες Κονδυλώματα και Ερπηδες. Μην μπερδεύεσαι..
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Άρρωστοι είστε εσείς που είστε γεμάτοι Ειτζ, Ηπατίτιδες Κονδυλώματα και Ερπηδες. Μην μπερδεύεσαι..
Κονδυλώματα παίζει να έχεις και εσύ ακόμα και αν όλες οι σεξουαλικές σου επαφές ήταν με προφυλακτικό.

Έρπη πως ξέρεις πως δεν έχεις; έχεις κάνει τις σχετικές εξετάσεις ή το λες επειδή δεν έχεις εμφανίσει έλκη ποτέ;

Αν γνωρίσεις μια κοπελίτσα και σου πει ότι έχει βγάλει μια φορά έρπη στα χείλη πριν χρόνια, θα την χώριζες;
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Σημερα καθως γαμαγα μια βιζιτα αισθανθηκα οτι εσπασε η καποτα, η καυλα δυστυχως δε με αφηνε να βγω απ το μουνι και να βαλω αλλη οπως επρεπε. Σκεφτομουν οτι κανω μαλακια που το συνεχιζω αλλα δε γινοταν αλλιως. Εχω την εντυπωση οτι και η κοπελα το ειχε καταλαβει λογο οτι ειχε μεγαλα μουνοχειλα και ο πουτσος μου τριβοταν πανω τους. Δε ξερω αλλα δε νομιζω να μην το καταλαβε, δεν ειπε τπτ παντως μεχρι που εχυσα. Ακολουθησε  :blahblah1: σε φαση εγινε μαλακια κτλ κτλ
Δυστυχως η καυλα με νικησε και αυριο κλεινω εξετασεις. Ελπιζω να μη το πληρωσω ακριβα.  :headbang:
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Κονδυλώματα παίζει να έχεις και εσύ ακόμα και αν όλες οι σεξουαλικές σου επαφές ήταν με προφυλακτικό.

Έρπη πως ξέρεις πως δεν έχεις; έχεις κάνει τις σχετικές εξετάσεις ή το λες επειδή δεν έχεις εμφανίσει έλκη ποτέ;

Αν γνωρίσεις μια κοπελίτσα και σου πει ότι έχει βγάλει μια φορά έρπη στα χείλη πριν χρόνια, θα την χώριζες;
Σωστές οι παρατηρήσεις σου.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.459
Πόντοι
2.487
Σημερα καθως γαμαγα μια βιζιτα αισθανθηκα οτι εσπασε η καποτα, η καυλα δυστυχως δε με αφηνε να βγω απ το μουνι και να βαλω αλλη οπως επρεπε. Σκεφτομουν οτι κανω μαλακια που το συνεχιζω αλλα δε γινοταν αλλιως. Εχω την εντυπωση οτι και η κοπελα το ειχε καταλαβει λογο οτι ειχε μεγαλα μουνοχειλα και ο πουτσος μου τριβοταν πανω τους. Δε ξερω αλλα δε νομιζω να μην το καταλαβε, δεν ειπε τπτ παντως μεχρι που εχυσα. Ακολουθησε  :blahblah1: σε φαση εγινε μαλακια κτλ κτλ
Δυστυχως η καυλα με νικησε και αυριο κλεινω εξετασεις. Ελπιζω να μη το πληρωσω ακριβα.  :headbang:

εχυσες και μεσα;
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Σημερα καθως γαμαγα μια βιζιτα αισθανθηκα οτι εσπασε η καποτα, η καυλα δυστυχως δε με αφηνε να βγω απ το μουνι και να βαλω αλλη οπως επρεπε. Σκεφτομουν οτι κανω μαλακια που το συνεχιζω αλλα δε γινοταν αλλιως. Εχω την εντυπωση οτι και η κοπελα το ειχε καταλαβει λογο οτι ειχε μεγαλα μουνοχειλα και ο πουτσος μου τριβοταν πανω τους. Δε ξερω αλλα δε νομιζω να μην το καταλαβε, δεν ειπε τπτ παντως μεχρι που εχυσα. Ακολουθησε  :blahblah1: σε φαση εγινε μαλακια κτλ κτλ
Δυστυχως η καυλα με νικησε και αυριο κλεινω εξετασεις. Ελπιζω να μη το πληρωσω ακριβα.  :headbang:

Tύπε μου το είχες πελώρια ανάγκη :wanker: :wanker:
Tώρα ξέρεις τι πρέπει να κάνεις ;)
 

Συνημμένα

  • phpsBhXv1AM.jpg
    phpsBhXv1AM.jpg
    18,2 KB · Εμφανίσεις: 47

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796

Συνημμένα

  • tmp_27452-the-houben-red-swimming-pool-night801102772.jpg
    tmp_27452-the-houben-red-swimming-pool-night801102772.jpg
    140,8 KB · Εμφανίσεις: 37

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Άρρωστοι είστε εσείς που είστε γεμάτοι Ειτζ, Ηπατίτιδες Κονδυλώματα και Ερπηδες. Μην μπερδεύεσαι..
Τελικά δεν είσαι άρρωστος.ΜΑΛΑΚΑΣ είσαι .


Δεν φοβασαι μην κολλήσεις παρανυχίδες το πουλί σου απο το πολύ παίξιμο;; :uglystupid: :uglystupid:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
1) Εγώ έχω σταματήσει το σεξ εξαιτίας των ΣΜΝ. Εξαιτίας του φόβου μου για τα ΣΜΝ καλύτερα. Ποτέ σεξ με οποιαδήποτε είτε πουτανα, είτε πουτανακι είτε μη. Έχω να πηδηξω πάνω από 2 χρόνια.

2) Σεξ μόνο με κοπέλα που αφού θα τα φτιάξουμε θα πάμε να κάνουμε εξετάσεις μαζί πριν από οποιαδήποτε σεξουαλική επαφή.

3) Όσο ωραιότερη είναι κάποια τόσο πιθανότερο να έχει μολυσμένο μουνι. Βλέποντας ένα ωραίο μουνι στο δρόμο, αυτομάτως σκέφτομαι τι σκατοαρρωστια θα έχει στο μουνι της.

4) Το σεξ μου μοιάζει σαν κατάρα που μας έστειλε ο Διάβολος. Έχει γεμίσει ο κόσμος ερπη και κονδυλώματα. Για να μην πούμε για ειτζ και ηπατίτιδες. Της πουτανας γίνεται.

5) Γνωρίζω ότι μάλλον είμαι υπερβολικός. Αλλά έχω βρει την ησυχία μου.
Δε γαμώ κώλο που χεζει και μουνί που κατουρεί τήνε παίζω με το χέρι και την έχω καθαρή :jerking: :jerking: :jerking:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ή μόνη λύση είναι νομίζω ο γάμος από αρκετά νωρίς. Να βρείτε μία κοπέλα γύρω στα 25-30 καθαρή και να παντρευτείτε.

Τα συνεχή πηδήματα δημιουργούν άγχη σε βαθμό να σου κοβονται τα πόδια σε βαθμό να θες να αυτοκτονήσεις.

Όπως είπε και ένας φίλος πριν, υπάρχουν αρρώστιες σοβαρότατες που κολλάνε και με προφυλακτικό. Οπότε μονογαμία μόνο! Και αν δεν γίνεται αυτό, καλύτερα μόνος εκτονώσου.

Τυπε μου εχω κρεμπεδιασει αρκετες μονογαμικες :S
Τουλαχιστον ετσι νομιζε ο γκομενος/συζυγος τους :tooth:
 

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
εχετε υποψη για κανενα καλο ουρολογο
εχω κανει ολες τις εξετασεις και ειναι ολες αρνητικες αλλα ακομα εχω ενοχλησεις
εχω παει σε 3 μεχρι τωρα αλλα ολοι λενε οτι ειμαι ενταξει μηπως φταιει η μηχανη οπως μου ειπε ενας απο αυτους αν εχετε να μου προτεινετε εναν σε π.μ θα ημουν εγνωμων :rockon:  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom