Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Tasoss95

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες λογικά θα μου πείτε οτι κάθομαι και σκέφτομαι βλακείες χωρίς λόγο αλλα δεν λέει να μου ξεκολλήσει η ιδέα οτι ίσως έχω κολλήσει hiv. Και πάνε δύο χρόνια απο τότε. Είχα πάει στο 66Α Φυλής και σε μια στιγμή είχα χαλαρώσει ενω ήμουνα μέσα  και πήγε να μου βγει η καπότα. Είχε βγει μεχρι την άκρη σχεδόν και μετα την ξαναέβαλα πάλι πίσω. Μετά απο 2 μήνες ήμουνα άρρωστος με πονόλαιμους και πυρετούς για μια βδομάδα. Δεν λέει να ξεκολλήσει απο το μυαλό μου. Λέτε να πάω να το τσεκάρω ή αδικα κάθομαι και ταλαιπωρούμαι;;
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Μάγκες λογικά θα μου πείτε οτι κάθομαι και σκέφτομαι βλακείες χωρίς λόγο αλλα δεν λέει να μου ξεκολλήσει η ιδέα οτι ίσως έχω κολλήσει hiv. Και πάνε δύο χρόνια απο τότε. Είχα πάει στο 66Α Φυλής και σε μια στιγμή είχα χαλαρώσει ενω ήμουνα μέσα  και πήγε να μου βγει η καπότα. Είχε βγει μεχρι την άκρη σχεδόν και μετα την ξαναέβαλα πάλι πίσω. Μετά απο 2 μήνες ήμουνα άρρωστος με πονόλαιμους και πυρετούς για μια βδομάδα. Δεν λέει να ξεκολλήσει απο το μυαλό μου. Λέτε να πάω να το τσεκάρω ή αδικα κάθομαι και ταλαιπωρούμαι;;
Αν η κοπελα ειχε AIDS.... και σου πηρε πιπα χωρις καποτα, την εγλυψες το νινακι, της εδωσες και κανενα δυο φιλια με γλωσσα... τοτε φιλε μου λυπαμαι που στο λεω αλλα ΝΑΙ κολησες AIDS σιγουρα!!!!  :priest:
 

honda27

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες λογικά θα μου πείτε οτι κάθομαι και σκέφτομαι βλακείες χωρίς λόγο αλλα δεν λέει να μου ξεκολλήσει η ιδέα οτι ίσως έχω κολλήσει hiv. Και πάνε δύο χρόνια απο τότε. Είχα πάει στο 66Α Φυλής και σε μια στιγμή είχα χαλαρώσει ενω ήμουνα μέσα  και πήγε να μου βγει η καπότα. Είχε βγει μεχρι την άκρη σχεδόν και μετα την ξαναέβαλα πάλι πίσω. Μετά απο 2 μήνες ήμουνα άρρωστος με πονόλαιμους και πυρετούς για μια βδομάδα. Δεν λέει να ξεκολλήσει απο το μυαλό μου. Λέτε να πάω να το τσεκάρω ή αδικα κάθομαι και ταλαιπωρούμαι;;

Καλησπερα φίλε μου.Μαλλον εχεις πιεστει απο κατι τωρα τελευταια και σου ηρθε αυτο στο μυαλο...Ισως νιωθεις και ενοχες που πηγες με πουτανα...Γνωμη μου? Κανε μια εξετασουλα σε καποιο καλο ιδιωτικο μικροβιολογικο δεν ειναι ακριβη και θα σου φυγει η ιδεα.Ειδαλως θα σε τυρανα καθε φορα που πιεζεσαι απο κατι. Γιατρος δεν ειμαι αλλα δεν πιστευω οτι εχεις κατι.Ουτε θελω να σε τρολαρω γιατι δεν ξερω τι αγχοι περναει ο καθενας.Αλλα κατ εμε ειναι πιο πολυ ψυχολογικο.Κανε ομως την εξεταση για δικό σου καλο και για καλο καποιας κοπελιας που θα μπλεξεις για κατι μονιμο.Αν και πιστευω οτι εισαι μια χαρα.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Μάγκες λογικά θα μου πείτε οτι κάθομαι και σκέφτομαι βλακείες χωρίς λόγο αλλα δεν λέει να μου ξεκολλήσει η ιδέα οτι ίσως έχω κολλήσει hiv. Και πάνε δύο χρόνια απο τότε. Είχα πάει στο 66Α Φυλής και σε μια στιγμή είχα χαλαρώσει ενω ήμουνα μέσα  και πήγε να μου βγει η καπότα. Είχε βγει μεχρι την άκρη σχεδόν και μετα την ξαναέβαλα πάλι πίσω. Μετά απο 2 μήνες ήμουνα άρρωστος με πονόλαιμους και πυρετούς για μια βδομάδα. Δεν λέει να ξεκολλήσει απο το μυαλό μου. Λέτε να πάω να το τσεκάρω ή αδικα κάθομαι και ταλαιπωρούμαι;;
Ρε Τάσο μετά απο 2 χρόνια; Μόνο; Αστο καμια 10ετία και αν δεν πεθάνεις τότε δεν είχες τίποτα!!!!
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Μάγκες λογικά θα μου πείτε οτι κάθομαι και σκέφτομαι βλακείες χωρίς λόγο αλλα δεν λέει να μου ξεκολλήσει η ιδέα οτι ίσως έχω κολλήσει hiv. Και πάνε δύο χρόνια απο τότε. Είχα πάει στο 66Α Φυλής και σε μια στιγμή είχα χαλαρώσει ενω ήμουνα μέσα  και πήγε να μου βγει η καπότα. Είχε βγει μεχρι την άκρη σχεδόν και μετα την ξαναέβαλα πάλι πίσω. Μετά απο 2 μήνες ήμουνα άρρωστος με πονόλαιμους και πυρετούς για μια βδομάδα. Δεν λέει να ξεκολλήσει απο το μυαλό μου. Λέτε να πάω να το τσεκάρω ή αδικα κάθομαι και ταλαιπωρούμαι;;
Τύπε έτσι όπως το βλέπω υπάρχει μόνο μια σίγουρη λύση για να σιγουρευτείς. Άνοιξε ένα δικό σου θρεντ και οι γιατροί του σαιτ θα σου δώσουν εμπεριστατομένες και έγκυρες απαντήσεις.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Δε θα εμπαινα στο κόπο να γράψω, άλλωστε το κανω πολυυ σπάνια πια. Εγώ προσωπικα είμαι κατα οποιουδήποτε - και καλά - ιατρικού thread επειδη, ναι οι περισσότεροι κάνουν πλάκα και καλο είναι να έχουμε χιουμορ..όμως κάποιοι σοβαρολογουν, ανησυχουν και με λάθος απαντήσεις τρομοκρατουνται.

Θα συμβουλευα όσους έχουν τετοιες απορίες - ανησυχίες αν κόλλησαν κάτι να μην περιμενουν σοβαρή απάντηση εδω μεσα. Οι σωστοτερες απαντησεις είναι όσες παραπέμπουν καθησυχαστικα σε γιατρο.

Δεν κρίνω όσους κάνουν ή δεν κάνουν σεξ με προφύλαξη, ανωμαλίες ή δεν ξέρω ότι άλλο. Αλλωστε ο καθένας είναι υπεύθυνος για την υγεία του και αναλαμβάνει τις ευθυνες για τον εαυτο του και για τους άλλους (αν μεταδίδει κάτι).
Με τις κάσες γελάω και εγω...όσο γελάω με εκεινους σε άλλο thread που πίνουν fanta μετα απο ακαποτο σεξ. Καλη τους τυχη.

Απλα να είμαστε λιγο προσεκτικοι με τα αστεια. Αυτα.
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Δε θα εμπαινα στο κόπο να γράψω, άλλωστε το κανω πολυυ σπάνια πια. Εγώ προσωπικα είμαι κατα οποιουδήποτε - και καλά - ιατρικού thread επειδη, ναι οι περισσότεροι κάνουν πλάκα και καλο είναι να έχουμε χιουμορ..όμως κάποιοι σοβαρολογουν, ανησυχουν και με λάθος απαντήσεις τρομοκρατουνται.

Θα συμβουλευα όσους έχουν τετοιες απορίες - ανησυχίες αν κόλλησαν κάτι να μην περιμενουν σοβαρή απάντηση εδω μεσα. Οι σωστοτερες απαντησεις είναι όσες παραπέμπουν καθησυχαστικα σε γιατρο.

Δεν κρίνω όσους κάνουν ή δεν κάνουν σεξ με προφύλαξη, ανωμαλίες ή δεν ξέρω ότι άλλο. Αλλωστε ο καθένας είναι υπεύθυνος για την υγεία του και αναλαμβάνει τις ευθυνες για τον εαυτο του και για τους άλλους (αν μεταδίδει κάτι).
Με τις κάσες γελάω και εγω...όσο γελάω με εκεινους σε άλλο thread που πίνουν fanta μετα απο ακαποτο σεξ. Καλη τους τυχη.

Απλα να είμαστε λιγο προσεκτικοι με τα αστεια. Αυτα.


Περιμένω την επόμενη κριτική σου γιγαντα
 

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
απο πιπα χωρις προφυλακτικο μπορει να κολησει καποιος κατι ?
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
απέφυγε  το οσο μπορεις.Τώρα βέβαια και με χειραψία  κολας και με απλά γλωσσοφιλα αν καθίσουν  Καλά οι συγκυρίες όλα είναι πιθανά.ούτως η άλλως οι ακαποτες πίπες δεν λένε και πολλά οποτε για ποιο λόγο να παίρνεις  ρισκο.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μην καταπινετε  το σπερμα εσάς που παίρνεται  πιπες.δεν είναι  υγιες
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
απο πιπα χωρις προφυλακτικο μπορει να κολησει καποιος κατι ?

Βεβαιως και μπορεις να κολλησεις αλλα οι πιθανοτητες ειναι πολυ χαμηλες και αυτο που θα κολλησεις δεν θα ειναι κατι που θα απειλησει την ζωη σου,αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα σε ταλαιπωρησει οπως μπορεις να κολλησεις και απο γλωσσοφιλα κατι,γλυφομουνι κτλπ. οι περισσοτεροι κανουμε ακαποτες πιπες γλυφομουνια οκ μαλακια αλλα πανω στην καβλα το κανουμε, ποτε ομως σεξ χωρις καποτα. Μην αγχωνεσαι τοσο δεν εχεις τιποτα αν δεν εκανες σεξ χωρις καποτα τα υπολοιπα συμπτωματα φενονται αμεσα,φαγουρα,κοκκινιλες,εξανθηματα,κτλπ. και με κλινικη εξεταση δλδ με το ματι. το αγχος μπορει να σε καταστρεψει περισσοτερο κ μονο με την ιδεα οτι κατι εχεις, προσεχε.
 

stomatikossspipa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
39
Κριτικές
3
Like
37
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά.

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.

Πριν 2 μέρες μου βγήκε αυτό στο μεσσαίο δάχτυλο , στην φωτό. Γενικά τσούζει λίγο αν το πειράζω. Του βάζω αλοιφές.

Καμιά συμβουλη΄πληηηζ!

Στο μυαλό μου έχει μπει ιδέα για σύφιλλη. Που να πάω για ανώνυμη εξέταση !?

Ευχαριστώ
 

Συνημμένα

  • ah.jpg
    ah.jpg
    240 KB · Εμφανίσεις: 42

sonicmauhdem123

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2015
Μηνύματα
205
Κριτικές
5
Like
120
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά.

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.

Πριν 2 μέρες μου βγήκε αυτό στο μεσσαίο δάχτυλο , στην φωτό. Γενικά τσούζει λίγο αν το πειράζω. Του βάζω αλοιφές.

Καμιά συμβουλη΄πληηηζ!

Στο μυαλό μου έχει μπει ιδέα για σύφιλλη. Που να πάω για ανώνυμη εξέταση !?

Ευχαριστώ

Αν έχεις σύφιλη θα είχες έλκος στο στο στόμα το οποίο δεν πονάει βέβαια γιατρός δεν είμαι οπότε πήγαινε σε κάποιο διαγνωστικο κέντρο για vdrl εδώ τι να σου πούμε.
 

stomatikossspipa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
39
Κριτικές
3
Like
37
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για την απάντηση.

έχεις να μου πεις κάποιο συγκεκριμένο κέντρο! ?

Να είσαι καλα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom