Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Τυπε τον προβληματισες τωρα.
Πιστευω πλεον ακραδαντα οτι θα σταματησει τα γλυφομουνια και θα ξεκινησει γλυφοκωλια  :S :S :S
Ειναι συνηθησμενο φαινομενο οι αρρωστοφοβιες να βγαινουν αφου εχουν γλυψει εκει που εχυσαν 1000 και 1 τυποι πριν απο αυτους... :rockon:
 

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
Και πως γινετε ρε αδερφε να εχεις φοβιες με τις αρρωστιες και παρολα αυτα να κανεις γλυφομουνια σε πουτανες?  :headbang:

πρωτη φορα ητανε ρε φιλε δεν ξερω πως μου ρθε και το κανα.εγω ρωτησα κατι αλλο αν να κανετε χαβαλε πανω σε τετια θεματα τι να πω.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Τυπε ηρεμησε.Στο site δεν θα υπηρχε ψυχη αν οποιος εκανε γλυφομουνι κολλούσε και πέθαινε απο aids τοσο ευκολα.  :S :S :S

το πιο πιθανο είναι να κολλησε ηπατιτιδα c και σε κανα 6μηνο να βγαλει καρκινο στο συκωτι.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
πρωτη φορα ητανε ρε φιλε δεν ξερω πως μου ρθε και το κανα.εγω ρωτησα κατι αλλο αν να κανετε χαβαλε πανω σε τετια θεματα τι να πω.
Αδερφε ολοι εχουν στιγμες αδυναμιας. Αν θες να βρεις απαντησεις στα ερωτηματα σου κανε τη Δευτερα το πρωι ενα τηλεφωνο στο κεελπνο και παρτες οπως πρεπει. Τι απαντησεις περιμενεις να βρεις σε ενα σαιτ για πουτανες?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Λίγο εκτός θέματος,αλλά ευκαιρίας δοθείσης,θα το ρωτήσω:Πώς εξηγείται σημειολογικά ότι οι περισσότερες πουτάνες που κάνουν ''69'',συνήθως παίρνουν πίπα με προφυλακτικό;Αφήνουν να εννοηθεί με αυτό ότι την ευθύνη για οτιδήποτε την αναλαμβάνει ο πελάτης,μας εγγυούνται ότι έιναι ''καθαρές'' από ΣΜΝ,αλλά αυτές δεν είναι σίγουρες για εμάς,ή απλά μας σιχαίνονται;  :think:
 

Επισκέπτης
Λίγο εκτός θέματος,αλλά ευκαιρίας δοθείσης,θα το ρωτήσω:Πώς εξηγείται σημειολογικά ότι οι περισσότερες πουτάνες που κάνουν ''69'',συνήθως παίρνουν πίπα με προφυλακτικό;Αφήνουν να εννοηθεί με αυτό ότι την ευθύνη για οτιδήποτε την αναλαμβάνει ο πελάτης,μας εγγυούνται ότι έιναι ''καθαρές'' από ΣΜΝ,αλλά αυτές δεν είναι σίγουρες για εμάς,ή απλά μας σιχαίνονται;  :think:
oτι ειναι καθυστερημενες δν σου περασε απο το μυαλο;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Λίγο εκτός θέματος,αλλά ευκαιρίας δοθείσης,θα το ρωτήσω:Πώς εξηγείται σημειολογικά ότι οι περισσότερες πουτάνες που κάνουν ''69'',συνήθως παίρνουν πίπα με προφυλακτικό;Αφήνουν να εννοηθεί με αυτό ότι την ευθύνη για οτιδήποτε την αναλαμβάνει ο πελάτης,μας εγγυούνται ότι έιναι ''καθαρές'' από ΣΜΝ,αλλά αυτές δεν είναι σίγουρες για εμάς,ή απλά μας σιχαίνονται;  :think:

Τιποτα απο αυτα.
Απαποτη πιπα δεν κανουνε για να την πληρώνεις ως extra.


 

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Καλησπερα,

Γνωριζοντας οτι εχει χιλιοειπωθει το ζητημα ακαποτου στοματικου σεξ θα ηθελα μια γνωμη(παρακαλω οχι τρολαρισματα) για το φαινομενο στα μασατζιδικα.

Ως λατρης του μασαζ εχω βρεθει σε ιδρυματα και ουκ ολιγες φορες εχω δεχθει ελευθερο στοματικο , χωρις ευτυχως καποιο δυσαρεστο αποτελεσμα.
Κυριως παω για το μασαζ αλλα και στο δευτερο μερος δε μπορω να αρνηθω την απολαυση που παρεχεται.

Διαβαζοντας κριτικες εδω φαινεται οτι η πλειοψηφια αυτων των συνευρεσεων γινεται χωρις προφυλαξη.

Τα ερωτηματα ειναι τα εξης:

-Εχετε κολησει τιποτα απο μασατζου; Τοσα μελη επισκεπτονται τα μασατζιδικα και δεν εχει ακουστει τιποτα η γινει θεμα, κατι το οποιο θα γινοταν γνωστο αν αναλογιστει κανεις οτι μια κοπελα απο τετοιο ιδρυμα προκαλουσε μια μολυνση. Το ιδρυμα θα δεχοταν βαρυ χτυπημα αξιοπιστιας , εως και θα εκλεινε. Ποια η γνωμη των πιο εμπειρων΄
-Πιστευετε οτι εστω και τυπικα κανουν καποιες εξετασεις;
-Δεν φοβαστε μετα απο οσα λεγονται για τις αθενειες μεσω στοματικου ερωτα΄
-Εχετε συζητησει με καποια μασατζου το θεμα΄(δεδομενου του χρονου παραμονης στο δωματιο και την οποια κουβεντουλα γινεται)

Ευχαριστω για οποια πληροφορια-απαντηση!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Καλησπερα,

Γνωριζοντας οτι εχει χιλιοειπωθει το ζητημα ακαποτου στοματικου σεξ θα ηθελα μια γνωμη(παρακαλω οχι τρολαρισματα) για το φαινομενο στα μασατζιδικα.

Ως λατρης του μασαζ εχω βρεθει σε ιδρυματα και ουκ ολιγες φορες εχω δεχθει ελευθερο στοματικο , χωρις ευτυχως καποιο δυσαρεστο αποτελεσμα.
Κυριως παω για το μασαζ αλλα και στο δευτερο μερος δε μπορω να αρνηθω την απολαυση που παρεχεται.

Διαβαζοντας κριτικες εδω φαινεται οτι η πλειοψηφια αυτων των συνευρεσεων γινεται χωρις προφυλαξη.

Τα ερωτηματα ειναι τα εξης:

-Εχετε κολησει τιποτα απο μασατζου; Τοσα μελη επισκεπτονται τα μασατζιδικα και δεν εχει ακουστει τιποτα η γινει θεμα, κατι το οποιο θα γινοταν γνωστο αν αναλογιστει κανεις οτι μια κοπελα απο τετοιο ιδρυμα προκαλουσε μια μολυνση. Το ιδρυμα θα δεχοταν βαρυ χτυπημα αξιοπιστιας , εως και θα εκλεινε. Ποια η γνωμη των πιο εμπειρων΄
-Πιστευετε οτι εστω και τυπικα κανουν καποιες εξετασεις;
-Δεν φοβαστε μετα απο οσα λεγονται για τις αθενειες μεσω στοματικου ερωτα΄
-Εχετε συζητησει με καποια μασατζου το θεμα΄(δεδομενου του χρονου παραμονης στο δωματιο και την οποια κουβεντουλα γινεται)

Ευχαριστω για οποια πληροφορια-απαντηση!

Τυπε για να εισαι 100% προστατευμενος να την βαζεις μπροστα σου να κανει γαργαρες με betadine πριν ξεκινησει το προγραμμα.  :S  :S :S :S
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.499
Πόντοι
2.756
Θα μαθεις οτι η διαφορα μεταξυ της αγαπης και του AIDS (αλλα και του Ερπη) ειναι οτι το AIDS (και ο Ερπης) μενει μαζι σου για ΠΑΝΤΑ!!

Οταν μαθεις αυτο, εισαι ετοιμος να γαμας ο,τι κινειται!! :hi:
 

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Τυπε για να εισαι 100% προστατευμενος να την βαζεις μπροστα σου να κανει γαργαρες με betadine πριν ξεκινησει το προγραμμα.  :S  :S :S :S

Παρακαλω οχι τρολαρισματα ειπαμε.. :-

Δε ζηταω ιατρικες συμβουλες.

Γνωμες και εμπειριες απο αλλους ζηταω..
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Ακούστε τι με προβληματίζει.Πρίν μια εβδομάδα είχα πάει σε πολύ γνωστό studio δε θα πω ποιόόύτε και τι κοπέλα για ευνόητους λόγους.Αφού τη πήδηξα δεν μποούσα να τελειώσω και αφού τράβηξα το προφυλακτικό με τα χέρια μου την έπαιξα καπάκι.Λέτε να χω κολλήσει κανά aids απ'τα κολπικά υγρά?
  δεν κολας ειτζ τοσο ευκολα... πρεπει να κανεις σεξ χωρις προφηλαξη η με το αιμα σε μεταγγισης η αμα κανεις σεξ απο κωλαρακι.... εκει παιζουν μεγαλες πιθανοτητες...
 
Εγγρ.
26 Νοε 2015
Μηνύματα
1.574
Like
2
Πόντοι
16
Καλησπερα,

Γνωριζοντας οτι εχει χιλιοειπωθει το ζητημα ακαποτου στοματικου σεξ θα ηθελα μια γνωμη(παρακαλω οχι τρολαρισματα) για το φαινομενο στα μασατζιδικα.

Ως λατρης του μασαζ εχω βρεθει σε ιδρυματα και ουκ ολιγες φορες εχω δεχθει ελευθερο στοματικο , χωρις ευτυχως καποιο δυσαρεστο αποτελεσμα.
Κυριως παω για το μασαζ αλλα και στο δευτερο μερος δε μπορω να αρνηθω την απολαυση που παρεχεται.

Διαβαζοντας κριτικες εδω φαινεται οτι η πλειοψηφια αυτων των συνευρεσεων γινεται χωρις προφυλαξη.

Τα ερωτηματα ειναι τα εξης:

-Εχετε κολησει τιποτα απο μασατζου; Τοσα μελη επισκεπτονται τα μασατζιδικα και δεν εχει ακουστει τιποτα η γινει θεμα, κατι το οποιο θα γινοταν γνωστο αν αναλογιστει κανεις οτι μια κοπελα απο τετοιο ιδρυμα προκαλουσε μια μολυνση. Το ιδρυμα θα δεχοταν βαρυ χτυπημα αξιοπιστιας , εως και θα εκλεινε. Ποια η γνωμη των πιο εμπειρων΄
-Πιστευετε οτι εστω και τυπικα κανουν καποιες εξετασεις;
-Δεν φοβαστε μετα απο οσα λεγονται για τις αθενειες μεσω στοματικου ερωτα΄
-Εχετε συζητησει με καποια μασατζου το θεμα΄(δεδομενου του χρονου παραμονης στο δωματιο και την οποια κουβεντουλα γινεται)

Ευχαριστω για οποια πληροφορια-απαντηση!  οι εξετασεις για aids και αφροδισια ειναι καπως ακριβες... τα ταμεια πλεον ετσι οπως παμε δικαιολογουν ελαχιστα... αρα?? σιγα μη κανουν ολες... καποιες ισως...η πλειοψηφια σιγουρα κουβαλαει αφροδοσια... αλλα και να κολησεις θα σου πει δε φταιω εγω εσυ πηγες με καποια και κολησες..και κουκουλωνετε το θεμα... αλλα αυτος που θα τρεχει για θεραπειες...εισαι εσυ η ο καθε ενας που τη παταει....
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
Θα μαθεις οτι η διαφορα μεταξυ της αγαπης και του AIDS (αλλα και του Ερπη) ειναι οτι το AIDS (και ο Ερπης) μενει μαζι σου για ΠΑΝΤΑ!!

Οταν μαθεις αυτο, εισαι ετοιμος να γαμας ο,τι κινειται!! :hi:

:woldman: :woldman: :woldman:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.890
Κριτικές
16
Like
14.713
Πόντοι
6.515
Τυπε για να εισαι 100% προστατευμενος να την βαζεις μπροστα σου να κανει γαργαρες με betadine πριν ξεκινησει το προγραμμα.  :S  :S :S :S

πες και για την πορτοκαλαδα του Cobra τυπε  :orchestra:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Καλησπερα,

Γνωριζοντας οτι εχει χιλιοειπωθει το ζητημα ακαποτου στοματικου σεξ θα ηθελα μια γνωμη(παρακαλω οχι τρολαρισματα) για το φαινομενο στα μασατζιδικα.

Ως λατρης του μασαζ εχω βρεθει σε ιδρυματα και ουκ ολιγες φορες εχω δεχθει ελευθερο στοματικο , χωρις ευτυχως καποιο δυσαρεστο αποτελεσμα.
Κυριως παω για το μασαζ αλλα και στο δευτερο μερος δε μπορω να αρνηθω την απολαυση που παρεχεται.

Διαβαζοντας κριτικες εδω φαινεται οτι η πλειοψηφια αυτων των συνευρεσεων γινεται χωρις προφυλαξη.

Τα ερωτηματα ειναι τα εξης:

-Εχετε κολησει τιποτα απο μασατζου; Τοσα μελη επισκεπτονται τα μασατζιδικα και δεν εχει ακουστει τιποτα η γινει θεμα, κατι το οποιο θα γινοταν γνωστο αν αναλογιστει κανεις οτι μια κοπελα απο τετοιο ιδρυμα προκαλουσε μια μολυνση. Το ιδρυμα θα δεχοταν βαρυ χτυπημα αξιοπιστιας , εως και θα εκλεινε. Ποια η γνωμη των πιο εμπειρων΄
-Πιστευετε οτι εστω και τυπικα κανουν καποιες εξετασεις;
-Δεν φοβαστε μετα απο οσα λεγονται για τις αθενειες μεσω στοματικου ερωτα΄
-Εχετε συζητησει με καποια μασατζου το θεμα΄(δεδομενου του χρονου παραμονης στο δωματιο και την οποια κουβεντουλα γινεται)

Ευχαριστω για οποια πληροφορια-απαντηση!
Δεν εχεις να φοβασαι τιποτα τυπε..ολες οι κοπελες στα κασατζιδικα ειναι παρθενες...
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • aqrpnet sk.jpg
    aqrpnet sk.jpg
    6,1 KB · Εμφανίσεις: 28

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom