Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

chrisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδες,

μια ερώτηση και εγώ..

ενώ πάντα κανω σεξ με προφυλακτικο, πηγα με μια κοπελα τελος παντων η οποια υποτιθεται δεν εχει παει με αντρα τελευταια( ποτε δεν ξερεις ..) τελος παντων πανω στην γαμημενη καυλα και ετσι οπως πηγαινε για πρωκτικο.. δεν εμπαινε το μπουρδελο και μου λεει βγαλτο και μπες...και ο μαλακας το εβγαλα..

τελος παντων δεν μπηκε προσπαθησα φυσικα αλλα δεν μπηκε ουτε καν το κεφαλι που λεμε.. υποτιθεται η κοπελα ειναι "καθαρη" ουτε πουτανα ειναι ουτε τιποτα..ξερω οτι εχεις πολλες πιθανοτητες να κολλησεις κατι αλλα ποσο δυνατο ειναι να κολλησεις κατι σοβαρο με το σημειο που εφτασα?

Ξερω θα γελασετε και θα κοροιδεψετε αλλα στου πικραμενου την πορτα οσο θες βαρα.. η γαμημενη η καυλα :(  :fuck2:
 

anastasios78

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
98
Like
108
Πόντοι
0

βιοιατρικη με 24 ευροπουλα...καθαρισες

Έλεγχος Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενων Νοσημάτων:

Ολικός Έλεγχος HIV (AIDS)*
RPR (Σύφιλη)
      Τιμή Προσφοράς: 8 €

Έλεγχος Ηπατίτιδας:

Αnti HAV (Ηπατίτιδα Α)
Αυστραλιανό Αντιγόνο (Ηπατίτιδα Β)
Αnti HCV (Ηπατίτιδα C)
      Τιμή Προσφοράς: 16 €
 

chrisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ αλλα το θέμα ειναι ποσες πιθανοτητες ειναι να εχεις κολλήσει κάτι με αυτό το θέμα...

Γενικά αν ειναι "καθαρή" η κοπέλα παιζει να κολλήσεις τιποτα ?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Ευχαριστώ αλλα το θέμα ειναι ποσες πιθανοτητες ειναι να εχεις κολλήσει κάτι με αυτό το θέμα...

Γενικά αν ειναι "καθαρή" η κοπέλα παιζει να κολλήσεις τιποτα ?
Σαν το τζοκερ είναι ρε φίλε!Μπορει να σου κατσει και να τρέχεις!
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Καλησπέρα παιδες,

μια ερώτηση και εγώ..

ενώ πάντα κανω σεξ με προφυλακτικο, πηγα με μια κοπελα τελος παντων η οποια υποτιθεται δεν εχει παει με αντρα τελευταια( ποτε δεν ξερεις ..) τελος παντων πανω στην γαμημενη καυλα και ετσι οπως πηγαινε για πρωκτικο.. δεν εμπαινε το μπουρδελο και μου λεει βγαλτο και μπες...και ο μαλακας το εβγαλα..

τελος παντων δεν μπηκε προσπαθησα φυσικα αλλα δεν μπηκε ουτε καν το κεφαλι που λεμε.. υποτιθεται η κοπελα ειναι "καθαρη" ουτε πουτανα ειναι ουτε τιποτα..ξερω οτι εχεις πολλες πιθανοτητες να κολλησεις κατι αλλα ποσο δυνατο ειναι να κολλησεις κατι σοβαρο με το σημειο που εφτασα?

Ξερω θα γελασετε και θα κοροιδεψετε αλλα στου πικραμενου την πορτα οσο θες βαρα.. η γαμημενη η καυλα :(  :fuck2:
μη φοβασαι δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα αν ειναι ετσι οπως τα λες
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.459
Πόντοι
2.487
Καλησπέρα παιδες,

μια ερώτηση και εγώ..

ενώ πάντα κανω σεξ με προφυλακτικο, πηγα με μια κοπελα τελος παντων η οποια υποτιθεται δεν εχει παει με αντρα τελευταια( ποτε δεν ξερεις ..) τελος παντων πανω στην γαμημενη καυλα και ετσι οπως πηγαινε για πρωκτικο.. δεν εμπαινε το μπουρδελο και μου λεει βγαλτο και μπες...και ο μαλακας το εβγαλα..

τελος παντων δεν μπηκε προσπαθησα φυσικα αλλα δεν μπηκε ουτε καν το κεφαλι που λεμε.. υποτιθεται η κοπελα ειναι "καθαρη" ουτε πουτανα ειναι ουτε τιποτα..ξερω οτι εχεις πολλες πιθανοτητες να κολλησεις κατι αλλα ποσο δυνατο ειναι να κολλησεις κατι σοβαρο με το σημειο που εφτασα?

Ξερω θα γελασετε και θα κοροιδεψετε αλλα στου πικραμενου την πορτα οσο θες βαρα.. η γαμημενη η καυλα :(  :fuck2:


οσο καθαρη και να ναι μαν, απο τον κωλο θελει προσοχη, ποτε χωρις καποτα.
δεν ειχαττε κανενα baby oil;
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
μη φοβασαι δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα αν ειναι ετσι οπως τα λες
Το πιθανότερο είναι ότι δεν έχει συμβεί κάτι. Πάντως το πρωκτικό θέλει το προφυλακτικό του και μπόλικη λίπανση
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Καλησπέρα παιδες,

μια ερώτηση και εγώ..

ενώ πάντα κανω σεξ με προφυλακτικο, πηγα με μια κοπελα τελος παντων η οποια υποτιθεται δεν εχει παει με αντρα τελευταια( ποτε δεν ξερεις ..) τελος παντων πανω στην γαμημενη καυλα και ετσι οπως πηγαινε για πρωκτικο.. δεν εμπαινε το μπουρδελο και μου λεει βγαλτο και μπες...και ο μαλακας το εβγαλα..

τελος παντων δεν μπηκε προσπαθησα φυσικα αλλα δεν μπηκε ουτε καν το κεφαλι που λεμε.. υποτιθεται η κοπελα ειναι "καθαρη" ουτε πουτανα ειναι ουτε τιποτα..ξερω οτι εχεις πολλες πιθανοτητες να κολλησεις κατι αλλα ποσο δυνατο ειναι να κολλησεις κατι σοβαρο με το σημειο που εφτασα?

Ξερω θα γελασετε και θα κοροιδεψετε αλλα στου πικραμενου την πορτα οσο θες βαρα.. η γαμημενη η καυλα :(  :fuck2:

Τυπε φαε αρνακι και μετα το Πασχα πηγαινε για προβα. :S :S :S

URL]]
 

tom_23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2011
Μηνύματα
167
Κριτικές
7
Like
474
Πόντοι
301
καλησπερα. αν καποιος εχεις περασει βλεννοροια η ξερει κατι για αυτο, παρακαλω ας μου στειλει πμ
 

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Κολησες φιλε?
Απο ακάποτο σεξ η πίπα?
Με ιερόδουλη η ελευθέρας?

Και εγω θα ενδιαφερόμουν για πληροφοριες παθοντων.
 

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
Για να βάλω κι εγώ τα δύο cents μου σ'αυτό το νήμα, θα καταθέσω την εμπειρία μου..
Προ δύο μηνών που επισκέφθηκα έγκριτο γερμανικό πορνοίδρυμα - FKK μου συνέβη κάτι αναπάντεχο: έσπασε οι καπότα δύο φορές με δύο διαφορετικές κοπέλες. Δε θα πω ότι εκείνη τη στιγμή πανικοβλήθηκα, καθ'ότι έχω διανύσει χιλιόμετρα στον πορνοστίβο και πάντα στο πίσω μέρος του κεφαλιού μου υπάρχει η σκέψη ότι κάτι μπορεί να στραβώσει, γιατί και με τις δύο συνέχισα μέχρι το τέλος σχεδόν απτόητος. Να πω ότι από τη διεύθυνση με ενημέρωσαν ότι όλες οι κοπέλες περνούν τακτικά ελέγχους και ότι δεν έχω κάτι να φοβάμαι.
Τις μέρες που περνούσαν όμως τα σκέφτηκα πολύ και αποφάσισα να κάνω εξετάσεις τις οποίες ήθελα να κάνω εδώ και καιρό και όλες τις ανέβαλλα.
Περιμενα λοιπόν 1,5 μήνα για να κάνω εξετάσεις ΗΙV & χλαμύδια, οι οποίες βγήκαν αρνητικές. Κατα τη διάρκεια αυτών των έξι βδομάδων όσο το σκεφτόμουν ότι μπορεί κάτι στραβό να έχει γίνει, τόσο πιο πολύ έπεφτε η αυτοπεποίθηση μου μέχρι που την τελευταία βδομάδα όταν πια περίμενα τα αποτελέσματα σχεδόν είχα χάσει τον ύπνο μου και δε μπορούσα ούτε κάν να δουλέψω..
Ευτυχώς όλα πήγαν καλά και τα δυο τεστ βγήκαν αρνητικά, αλλά θα πλέον θα το σκεφτώ πολύ να ξανακάνω κασκαντεριλίκια (πρωκτικό σεξ με πουτάνες πχ) ή να πάρω call girl που δεν έχω ιδέα αν εξετάζεται ποτέ για ΣΜΝ.
Δε θέλω να λέω μεγάλα λόγια, αλλά θα το σκεφτώ γενικά αν θα ξαναπάω με εκδιδόμενη και αν πλέον πρέπει να αλλάξω ζωή γιατί βρίσκομαι εν τω μέσω των πρώτων αντα μου..

Εννοίται το σάιτ θα συνεχίσω να το παρακολουθώ  :grin: ;)
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Πάντα προφυλακτικό μάγκες!!Υπάρχουν ασθένειες που μεταδίδονται και με προφυλακτικό βέβαια πχ κονδυλώματα.
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Για να βάλω κι εγώ τα δύο cents μου σ'αυτό το νήμα, θα καταθέσω την εμπειρία μου..
Προ δύο μηνών που επισκέφθηκα έγκριτο γερμανικό πορνοίδρυμα - FKK μου συνέβη κάτι αναπάντεχο: έσπασε οι καπότα δύο φορές με δύο διαφορετικές κοπέλες. Δε θα πω ότι εκείνη τη στιγμή πανικοβλήθηκα, καθ'ότι έχω διανύσει χιλιόμετρα στον πορνοστίβο και πάντα στο πίσω μέρος του κεφαλιού μου υπάρχει η σκέψη ότι κάτι μπορεί να στραβώσει, γιατί και με τις δύο συνέχισα μέχρι το τέλος σχεδόν απτόητος. Να πω ότι από τη διεύθυνση με ενημέρωσαν ότι όλες οι κοπέλες περνούν τακτικά ελέγχους και ότι δεν έχω κάτι να φοβάμαι.
Τις μέρες που περνούσαν όμως τα σκέφτηκα πολύ και αποφάσισα να κάνω εξετάσεις τις οποίες ήθελα να κάνω εδώ και καιρό και όλες τις ανέβαλλα.
Περιμενα λοιπόν 1,5 μήνα για να κάνω εξετάσεις ΗΙV & χλαμύδια, οι οποίες βγήκαν αρνητικές. Κατα τη διάρκεια αυτών των έξι βδομάδων όσο το σκεφτόμουν ότι μπορεί κάτι στραβό να έχει γίνει, τόσο πιο πολύ έπεφτε η αυτοπεποίθηση μου μέχρι που την τελευταία βδομάδα όταν πια περίμενα τα αποτελέσματα σχεδόν είχα χάσει τον ύπνο μου και δε μπορούσα ούτε κάν να δουλέψω..
Ευτυχώς όλα πήγαν καλά και τα δυο τεστ βγήκαν αρνητικά, αλλά θα πλέον θα το σκεφτώ πολύ να ξανακάνω κασκαντεριλίκια (πρωκτικό σεξ με πουτάνες πχ) ή να πάρω call girl που δεν έχω ιδέα αν εξετάζεται ποτέ για ΣΜΝ.
Δε θέλω να λέω μεγάλα λόγια, αλλά θα το σκεφτώ γενικά αν θα ξαναπάω με εκδιδόμενη και αν πλέον πρέπει να αλλάξω ζωή γιατί βρίσκομαι εν τω μέσω των πρώτων αντα μου..

Εννοίται το σάιτ θα συνεχίσω να το παρακολουθώ  :grin: ;)
1) Εγώ έχω σταματήσει το σεξ εξαιτίας των ΣΜΝ. Εξαιτίας του φόβου μου για τα ΣΜΝ καλύτερα. Ποτέ σεξ με οποιαδήποτε είτε πουτανα, είτε πουτανακι είτε μη. Έχω να πηδηξω πάνω από 2 χρόνια.

2) Σεξ μόνο με κοπέλα που αφού θα τα φτιάξουμε θα πάμε να κάνουμε εξετάσεις μαζί πριν από οποιαδήποτε σεξουαλική επαφή.

3) Όσο ωραιότερη είναι κάποια τόσο πιθανότερο να έχει μολυσμένο μουνι. Βλέποντας ένα ωραίο μουνι στο δρόμο, αυτομάτως σκέφτομαι τι σκατοαρρωστια θα έχει στο μουνι της.

4) Το σεξ μου μοιάζει σαν κατάρα που μας έστειλε ο Διάβολος. Έχει γεμίσει ο κόσμος ερπη και κονδυλώματα. Για να μην πούμε για ειτζ και ηπατίτιδες. Της πουτανας γίνεται.

5) Γνωρίζω ότι μάλλον είμαι υπερβολικός. Αλλά έχω βρει την ησυχία μου.
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.803
Πόντοι
2.646
1) Εγώ έχω σταματήσει το σεξ εξαιτίας των ΣΜΝ. Εξαιτίας του φόβου μου για τα ΣΜΝ καλύτερα. Ποτέ σεξ με οποιαδήποτε είτε πουτανα, είτε πουτανακι είτε μη. Έχω να πηδηξω πάνω από 2 χρόνια.

2) Σεξ μόνο με κοπέλα που αφού θα τα φτιάξουμε θα πάμε να κάνουμε εξετάσεις μαζί πριν από οποιαδήποτε σεξουαλική επαφή.

3) Όσο ωραιότερη είναι κάποια τόσο πιθανότερο να έχει μολυσμένο μουνι. Βλέποντας ένα ωραίο μουνι στο δρόμο, αυτομάτως σκέφτομαι τι σκατοαρρωστια θα έχει στο μουνι της.

4) Το σεξ μου μοιάζει σαν κατάρα που μας έστειλε ο Διάβολος. Έχει γεμίσει ο κόσμος ερπη και κονδυλώματα. Για να μην πούμε για ειτζ και ηπατίτιδες. Της πουτανας γίνεται.

5) Γνωρίζω ότι μάλλον είμαι υπερβολικός. Αλλά έχω βρει την ησυχία μου.

Αν όντως πιστεύεις αυτά που γράφεις...τότε τι κάνεις εδώ μέσα ??????????
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Ή μόνη λύση είναι νομίζω ο γάμος από αρκετά νωρίς. Να βρείτε μία κοπέλα γύρω στα 25-30 καθαρή και να παντρευτείτε.

Τα συνεχή πηδήματα δημιουργούν άγχη σε βαθμό να σου κοβονται τα πόδια σε βαθμό να θες να αυτοκτονήσεις.

Όπως είπε και ένας φίλος πριν, υπάρχουν αρρώστιες σοβαρότατες που κολλάνε και με προφυλακτικό. Οπότε μονογαμία μόνο! Και αν δεν γίνεται αυτό, καλύτερα μόνος εκτονώσου.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
1) Εγώ έχω σταματήσει το σεξ εξαιτίας των ΣΜΝ. Εξαιτίας του φόβου μου για τα ΣΜΝ καλύτερα. Ποτέ σεξ με οποιαδήποτε είτε πουτανα, είτε πουτανακι είτε μη. Έχω να πηδηξω πάνω από 2 χρόνια.

2) Σεξ μόνο με κοπέλα που αφού θα τα φτιάξουμε θα πάμε να κάνουμε εξετάσεις μαζί πριν από οποιαδήποτε σεξουαλική επαφή.

3) Όσο ωραιότερη είναι κάποια τόσο πιθανότερο να έχει μολυσμένο μουνι. Βλέποντας ένα ωραίο μουνι στο δρόμο, αυτομάτως σκέφτομαι τι σκατοαρρωστια θα έχει στο μουνι της.

4) Το σεξ μου μοιάζει σαν κατάρα που μας έστειλε ο Διάβολος. Έχει γεμίσει ο κόσμος ερπη και κονδυλώματα. Για να μην πούμε για ειτζ και ηπατίτιδες. Της πουτανας γίνεται.

5) Γνωρίζω ότι μάλλον είμαι υπερβολικός. Αλλά έχω βρει την ησυχία μου.
Μαν υπαρχει λυση για το προβλημα σου. Το χρισημοποιει εδω  και χρονια η ελιτ του κοσμου αυτου και ερχετε σε μορφη ευκαμπτη. Λεγετε προφυλακτικο και το ζητας συνθηματικα σε οποιοδηποτε φαρμακειο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom