Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Ήσουν απλά...ο εαυτός σου...
1.Παλαιότερα έλεγες ότι δεν κολλάς με τπτ από ακάποτο στοματικό, τώρα λες ότι υπάρχει πιθανότητα...
2.Την έλεγες σε κάποιον που σε ρώτησε με τι ασχολείσαι και δεν σε πίστεψε όταν απάντησες, και μετά έκανες το ίδιο εσύ σε μένα...
3.Σου είχα πει ότι δεν κάνει κανείς εξετάσεις για σμν στο λαιμό κλπ και είχες πει με υφάκι ότι ως γιατρός θα έπρεπε να ξέρω για το PCR! Όταν σου είπα ότι είναι ακριβό και ότι δεν το ξέρουν και πολλοί, το είχες πάλι βουλώσει...
4.Είσαι απλά ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ και εγωιστής...
Οι υπόλοιποι που μου έχετε στείλει 83πμ και σας συμβούλεψα με τα σμν από ακάποτο στοματικό, να ρωτάτε πλέον τον Ποκαχόντα! Μλκίες σας έλεγα! Δεν κολλάνε αυτά έτσι! Ο Ποκα ξέρει...
Τέλος, δεν ξανασχολούμαι με τον κάθε καραγκιόζη που επειδή κάνει μλκίες αυτός προσπαθεί να πείσει κ τους υπόλοιπους να ακολουθήσουν._
τι σημαινουν αυτα???
:think:
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Ήσουν απλά...ο εαυτός σου...
1.Παλαιότερα έλεγες ότι δεν κολλάς με τπτ από ακάποτο στοματικό, τώρα λες ότι υπάρχει πιθανότητα...
2.Την έλεγες σε κάποιον που σε ρώτησε με τι ασχολείσαι και δεν σε πίστεψε όταν απάντησες, και μετά έκανες το ίδιο εσύ σε μένα...
3.Σου είχα πει ότι δεν κάνει κανείς εξετάσεις για σμν στο λαιμό κλπ και είχες πει με υφάκι ότι ως γιατρός θα έπρεπε να ξέρω για το PCR! Όταν σου είπα ότι είναι ακριβό και ότι δεν το ξέρουν και πολλοί, το είχες πάλι βουλώσει...
4.Είσαι απλά ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ και εγωιστής...
Οι υπόλοιποι που μου έχετε στείλει 83πμ και σας συμβούλεψα με τα σμν από ακάποτο στοματικό, να ρωτάτε πλέον τον Ποκαχόντα! Μλκίες σας έλεγα! Δεν κολλάνε αυτά έτσι! Ο Ποκα ξέρει...
Τέλος, δεν ξανασχολούμαι με τον κάθε καραγκιόζη που επειδή κάνει μλκίες αυτός προσπαθεί να πείσει κ τους υπόλοιπους να ακολουθήσουν._
ΑΚΑΠΟΤΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΚΟΛΛΑΣ ΔΙΑΦΟΡΑ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΛΕΣ ΚΑΛΑ?ΝΑΙ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ,ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΥΣΚΟΛΟ
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
ΑΚΑΠΟΤΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΚΟΛΛΑΣ ΔΙΑΦΟΡΑ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΛΕΣ ΚΑΛΑ?ΝΑΙ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ,ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΥΣΚΟΛΟ
εγω προσωπικα παιδια παω στο γιατρο μια φορα το μηνα.μεχρι στιγμης δεν εχω κολλησει τιποτα αλλα ο γιατρος μου εχει οτι πρεπει να κανω εξετασεις για να ειμαι σιγουρος  ασχετα αν γαμαω πουτανες η γκομενες
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
εγω προσωπικα παιδια παω στο γιατρο μια φορα το μηνα.μεχρι στιγμης δεν εχω κολλησει τιποτα αλλα ο γιατρος μου εχει οτι πρεπει να κανω εξετασεις για να ειμαι σιγουρος  ασχετα αν γαμαω πουτανες η γκομενες
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ,και να το κανεις για να ξερεις που βρισκεσαι
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ήσουν απλά...ο εαυτός σου...
1.Παλαιότερα έλεγες ότι δεν κολλάς με τπτ από ακάποτο στοματικό, τώρα λες ότι υπάρχει πιθανότητα...
2.Την έλεγες σε κάποιον που σε ρώτησε με τι ασχολείσαι και δεν σε πίστεψε όταν απάντησες, και μετά έκανες το ίδιο εσύ σε μένα...
3.Σου είχα πει ότι δεν κάνει κανείς εξετάσεις για σμν στο λαιμό κλπ και είχες πει με υφάκι ότι ως γιατρός θα έπρεπε να ξέρω για το PCR! Όταν σου είπα ότι είναι ακριβό και ότι δεν το ξέρουν και πολλοί, το είχες πάλι βουλώσει...
4.Είσαι απλά ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ και εγωιστής...
Οι υπόλοιποι που μου έχετε στείλει 83πμ και σας συμβούλεψα με τα σμν από ακάποτο στοματικό, να ρωτάτε πλέον τον Ποκαχόντα! Μλκίες σας έλεγα! Δεν κολλάνε αυτά έτσι! Ο Ποκα ξέρει...
Τέλος, δεν ξανασχολούμαι με τον κάθε καραγκιόζη που επειδή κάνει μλκίες αυτός προσπαθεί να πείσει κ τους υπόλοιπους να ακολουθήσουν._


Βρε Γιαννη ο καθε "καραγκιοζης" γραφει οτι θελει αλλα ειναι ασχετος με το θεμα. Στην πλειοψηφια τους οι παιχτες εδω στην Ελλαδα δεν ειναι ενημερωμενοι για τους κινδυνους του ακαποτου ερωτα (η δικη μου στατιστικη απο ερωτησεις σε σιτιτουριστριες στην Αθηνα, ειναι οτι ενας στους 4, η 25% ζητανε ακαποτο κολπικο και πρωκτικο σεξ οχι μονο στοματικο), ουτε γνωριζουν προφυλαξη, ουτε οταν κολλησουν κατι τι να κανουν.

Παντα χρειαζοματε ενα η δυο γιατρους στο φορουμ για να μας ενημερωνουν, και ασε τον καθε ασχετο εδω που το παιζει γιατρος και δεν γνωριζει οτι η ηπατιτιδα Β ειναι πολυ μεταδοτικη!

Γραφε οσο θελεις και μην εχεις ευαισθησιες  :dancing:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
εγω προσωπικα παιδια παω στο γιατρο μια φορα το μηνα.μεχρι στιγμης δεν εχω κολλησει τιποτα αλλα ο γιατρος μου εχει οτι πρεπει να κανω εξετασεις για να ειμαι σιγουρος  ασχετα αν γαμαω πουτανες η γκομενες
+1 τελευταια πραττω και εγω ακριβως οπως εσυ!!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Καθε 6 μηνες θα σας ελεγα. Καθε μηνα ειναι υπερβολικο και θα μας μπατηρησετε τα ταμεια!  :grin: :grin:
καθε 3 μηνες κανω....
ειμαι και φοβιτσιαρης σε κατι τετοια...
αλλα παω σε ιδιωτικο και πληρωνω...δεν μπατηριζω κανενα ταμειο εγω!! :cheesy: :cheesy:
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Ήσουν απλά...ο εαυτός σου...
1.Παλαιότερα έλεγες ότι δεν κολλάς με τπτ από ακάποτο στοματικό, τώρα λες ότι υπάρχει πιθανότητα...
2.Την έλεγες σε κάποιον που σε ρώτησε με τι ασχολείσαι και δεν σε πίστεψε όταν απάντησες, και μετά έκανες το ίδιο εσύ σε μένα...
3.Σου είχα πει ότι δεν κάνει κανείς εξετάσεις για σμν στο λαιμό κλπ και είχες πει με υφάκι ότι ως γιατρός θα έπρεπε να ξέρω για το PCR! Όταν σου είπα ότι είναι ακριβό και ότι δεν το ξέρουν και πολλοί, το είχες πάλι βουλώσει...
4.Είσαι απλά ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ και εγωιστής...
Οι υπόλοιποι που μου έχετε στείλει 83πμ και σας συμβούλεψα με τα σμν από ακάποτο στοματικό, να ρωτάτε πλέον τον Ποκαχόντα! Μλκίες σας έλεγα! Δεν κολλάνε αυτά έτσι! Ο Ποκα ξέρει...
Τέλος, δεν ξανασχολούμαι με τον κάθε καραγκιόζη που επειδή κάνει μλκίες αυτός προσπαθεί να πείσει κ τους υπόλοιπους να ακολουθήσουν._

1. Παραδεχομαι οτι πλεον μιλαω εκ του ασφαλους παρολο που ειμαι της αποψης οτι δεν κολλας αφροδισια απο στοματικο.
2. Την ειπα σε καποιον που παρολο που ελεγε αερολογιες και εγω μιλουσα με επιστημονικα στοιχεια, αρνιοταν να καταλαβει οτι ισως και να μη ειναι τα πραγματα οπως πιστευει. Δε με ενδιαφερει να δειξω οτι ειμαι γιατρος διοτι πιστευω οτι η αυθεντιες σε τετοια θεματα, πιο πολυ κακο κανουν παρα καλο. Για παραδειγμα, ειδα και 'παθα να εξηγησω οτι δεν κολλας HIV απο στοματικο παρολο που εδεινα συνεχως στοιχεια απο επιστημονικες και ελεγμενες πηγες. Παρολα αυτα, υπηρχαν καποιοι που χρησιμοποιουσαν αλλου ειδους λογικη που στηριζοταν σε κατι αλλο.
3.Σορρυ, νομιζα οτι ειχες πει οτι δεν υπαρχουν εξετασεις για να τσεκαρει κανεις για ΣΜΝ στο λαιμο. Και αν θυμαμαι ανεφερα τον μοριακο ελεγχο. Παρα ταυτα, το σαιτ ειναι για να μαθαινουμε και οχι μονο να λεμε να τα δικα μας. Οποτε, αμα μπεις medhelp.org θα καταλαβεις τι εννοω, και θα δεις μια απο τις πηγες μου. Οποτε αντι να κρινεις, σου προτεινω να τσεκαρεις το σαιτ και μετα, ελα να μιλησουμε, αν και τα εχουμε πει.
4. Επικινδυνος δεν ειμαι επειδη δεν καλυπτομαι απο εναν υποχονδριο ζουρλομανδυα. Θελω η πληροφορηση που παιρνω να ειναι εγκυρη και κυριως ισσοροπημενη. Δε θελω να νοιωθω σαν ενα παιδακι που του λενε υπερβολες και καλα για να το προστατεψουν. Φυσικα και ειμαι εγωιστης, εσυ δεν εισαι? δηλαδη οτι μου πασαρουν πρεπει να το τρωω?

Τεσπα, εγω δειχνω τις πηγες μου και γενικα παρολο που εχω δωσει καποια ακαποτα τσιμπουκια, κανω εξετασεις συχνα και ειμαι μια χαρα, ποτε δεν κολλησα κατι απο αφροδισια. φυσικα, το σπορ δεν το εξασκω πολυ συχνα, ομως θα πω οτι δεν εχω κολλησει κατι απο ιεροδουλη. Απο μη ιεροδουλη μαλλον θα την παθω  ;).

τελος, εγω ξεκινησα να γραφω κυριως για να επισημανω οτι ειναι κολλημα να πιστευουμε οτι οι πουτανες κοθβαλανε ασθενειες ενω οι μη-ιεροδουλες ειναι οκ. απορω ποσοι απο εδω οταν γνωριζουν ενα γκομενακι της δινουν πιπα ακαποτη. Εγω καμμια μα καμμια, ποτε δεν το εχω ακουσει αυτο. Η κουφια λογικη λεει οτι α, αφου η αλλη περνει 20 πιπες την ημερα ε κατι θα κολλησει. Αυτη ειναι πολυ καθετη λογικη και εχει αποδειχτει λανθασμενη (στοιχεια που δημοσιευτηκαν πριν κανα 6μηνο, οτι οι ασθενειες ΔΕΝ μεταδιδονται απο ιεροδουλες). Γενικα, αυτο ειναι που να ενημερωσω τους φιλτατους για. Πουτανα δεν ισουται με αρρωστιες. αυτα τα 83 πμ αναρωτιεμαι αν αυτοι οι τυποι πανε μονο με πουτανες, δεν κανουν ακαποτα με αλλη γκομενα κλπ κλπ.

Π


 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Το σωστο ειναι να προσεχουμε με ολες επαγγελματιες και μη αλλα και να προστατευουμε με αυτη τη λογικη τη παρτενερ..Ενταξει πιστευω υπαρχουν περισσοτερες πιθανοτητες να κολλησεις με μια ιεροδουλη που κανει ακαποτα,ειναι το πιο λογικο οτι και να λεμε..
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
εγω θα πω οτι η ιεροδουλεσ που δουλευουν στα μπουρδελα στουντιο μασαντζιδικα κανουν ανα 15 μερες εξετασεεισ και καθε 2 μηνες για ειτζ . ενω οι κοπελες εξω κανουν εξετασεις οποτε και αν ενθασθουν ενοχλησεις.  οχι οτι ειναι καλητερα να πηγαινουμε με πουτανες σιγουρα ειναι να πασ με μια κοπελλα που θα γνωρισεις εξω και ισως να υπαρξει και συναισθημα !! αλλα το σιγουρο ειναι ποτε δεν ξερεις οποτε θα πρεπει παντα να ειμαστε προσεκτικοι !!!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
εγω θα πω οτι η ιεροδουλεσ που δουλευουν στα μπουρδελα στουντιο μασαντζιδικα κανουν ανα 15 μερες εξετασεεισ και καθε 2 μηνες για ειτζ . ενω οι κοπελες εξω κανουν εξετασεις οποτε και αν ενθασθουν ενοχλησεις.  οχι οτι ειναι καλητερα να πηγαινουμε με πουτανες σιγουρα ειναι να πασ με μια κοπελλα που θα γνωρισεις εξω και ισως να υπαρξει και συναισθημα !! αλλα το σιγουρο ειναι ποτε δεν ξερεις οποτε θα πρεπει παντα να ειμαστε προσεκτικοι !!!

Σε πολυ λιγα στουντιο τηρουνται αυτα που λες. Για τα μασατζιδικα ουτε λογος καθως ειναι παρανομα.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
1. Παραδεχομαι οτι πλεον μιλαω εκ του ασφαλους παρολο που ειμαι της αποψης οτι δεν κολλας αφροδισια απο στοματικο.
2. Την ειπα σε καποιον που παρολο που ελεγε αερολογιες και εγω μιλουσα με επιστημονικα στοιχεια, αρνιοταν να καταλαβει οτι ισως και να μη ειναι τα πραγματα οπως πιστευει. Δε με ενδιαφερει να δειξω οτι ειμαι γιατρος διοτι πιστευω οτι η αυθεντιες σε τετοια θεματα, πιο πολυ κακο κανουν παρα καλο. Για παραδειγμα, ειδα και 'παθα να εξηγησω οτι δεν κολλας HIV απο στοματικο παρολο που εδεινα συνεχως στοιχεια απο επιστημονικες και ελεγμενες πηγες. Παρολα αυτα, υπηρχαν καποιοι που χρησιμοποιουσαν αλλου ειδους λογικη που στηριζοταν σε κατι αλλο.

Συγνωμη δηλαδη το CDC (Center for Disease Control) και το UM ειναι αερολογιες???  :think: Μα εισαι ακομα πολυ επικινδυνος χωρις να εχεις αποδειξει τιποτα!! Προσωπικες αποψεις εκφραζεις και τιποτα αλλο.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Συγνωμη δηλαδη το CDC (Center for Disease Control) και το UM ειναι αερολογιες???  :think: Μα εισαι ακομα πολυ επικινδυνος χωρις να εχεις αποδειξει τιποτα!! Προσωπικες αποψεις εκφραζεις και τιποτα αλλο.

Ωχ δεν ξανασχολουμαι παλι με τα ιδια. Φιλτατοι, αν θελετε να δειτε τι εχει ειπωθει για το θεμα, ανατρεξτε σε προηγουμενα θρεντς. Απο 'κει και περα, ειναι δικος σας ο πουτσος και καντε οτι γουσταρετε και αποφασιζετε για τα ρισκα που θελετε να παρετε χωρις υποχονδριασμους, ελπιζω.

Π 
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
επειδη λέγονται πολλα και ασχετα καλο ειναι αν θελετε να ενημερωθείτε σωστα να μπειτε στο medhelp.org και το hiv-aids.gr
std η ΣΜΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΙΛΟΥ ΡΙΣΚΟΥ η μεταδοση απο στοματικο
hiv ακομα ποιο απιθανο εως αδυνατο
τεστ κανουμε μετα απο 2 μηνες η 3 για τους ανχωτικους το 6μηνο ειναι πλεον παρελθον και ισχυει μονο για χρηστες ναρκωτικων η ανθρώπους που κανουν χημειοθεραπείες και εκει ο οργανισμός ειναι ηδη σε κατασταση περίεργη και τα αντισώματα αργουν να φανούν-ξεκαθαρισουν
ολα τα δημοσια νοσοκομεια κανουν τα λεγομενα διπλα τεστ αντιγόνων και αντισωμάτων ag-p24/ab combo test (εστι θα το δειτε στο χαρτι)
με οποια μεθοδο γινει (elisa η cmia) ειναι 100% αξιοπιστο και μπορει να διξει ακομα και μετα απο 4 εβδομαδες αν εχεις μολυνθει η οχι αλλα λενε 2 μηνες για να ειναι σίγουρη
τα αντιγόνα παράγονται πριν τα αντισώματα παντα στον οργανισμο
συπτωματα δεν υπαρχουν συγκεκριμένα του τυπου ποναει ο λαιμος μου εχω πυρετο διαροια κτλ, ειναι συμπτωματα που εχουμε ολοι απο τις ενα σωρο ιώσεις  που κυκλοφορούν και πανικοβαλεσε
κανεις το τεστ μετα απο δυο μηνες και τελος!!!!!
επισης αν εχεις υπόνοιες οτι την εκανες την μαλακια πας και παιρνεις μια θεραπια η οποια ειναι με αντιρετροικα κοινα με αυτα που παιρνουν οι φορεις αλλα πρεπει να γινει μεσα σε 72 ωρες ΚΑΙ  μονο σε νοσοκομεια με ΜΕΛ και λες φυσικα ολη την ιστορια και αναλογος ο γιατρός αποφασίζει
το σεξ και το χυσιμο ειναι για μια στιγμη κυριοι
το hiv είναι για την υπόλοιπη ζωη 
για αυτο προσοχή
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Μάλλον ΔΕΝ διάβασες καν το υπόλοιπο θρεντ...Αν διαβάσεις θα καταλάβεις ότι αν και δεν τα είπες όλα 100% σωστά (ή μαλλον δεν τα ανέπτυξες επαρκώς), τα περισσότερα τα έχουμε ήδη γράψει παραπάνω...Nth new my friend
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
τι απο τα παραπανω δεν ειναι πλήρως σωστο?
 

yannisrock

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
τι απο τα παραπανω δεν ειναι πλήρως σωστο?

"std η ΣΜΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΙΛΟΥ ΡΙΣΚΟΥ η μεταδοση απο στοματικο"
Αλήθεια? Από πότε? ΠΧ. ο έρπης?
Αν διαβάσεις όλα όσα έχω γράψει θα καταλάβεις
 

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
"std η ΣΜΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΙΛΟΥ ΡΙΣΚΟΥ η μεταδοση απο στοματικο"
Αλήθεια? Από πότε? ΠΧ. ο έρπης?
Αν διαβάσεις όλα όσα έχω γράψει θα καταλάβεις
συμφωνω
περασα την φαση αυτη με ενα σπασμενο προφυλακτικο
και ολη την φρικη οτι μπορει να εχω κατι
ευτηχως δεν ειχα το παραμικρο αλλα η φοβια πλεον με εχει κανει πολυ ΠΟΙΟ προσεκτικό
στην ελλαδα ο μονος αξιοπιστος τομεας για πληροφοριες ειναι το κε.ελ.π.νο  το ΣΥΓΓΡΟΣ και η γραμμη για το aids 2107222222 και το site και στον παγκοσμιο ιστο αυτο  γιατι το ιντερνετ οσο καλο και αν ειναι στην πληροφορια αλλο τοσο θελει για να σε τρελανει και να πας σε ψυχιατρο.
ΔΕΝ ΨΩΝΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ
ΠΑΣ ΣΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟΥ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟΣ ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΜΈΝΟ
ΔΕΝ ΚΟΛΩΝΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΣΤΡΑΒΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ
ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΉ ΘΕΡΑΠΕΊΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΠΟΠΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΛΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΕΦΟΣΟΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΠΑΓΚΕΛΜΑΤΙΑ ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ
υπαρχει τροπος αμεσα να μαθεις αν κατι υποπτο συμβαινει με την εν λογο κοπέλα εφοσον τηρει τις διαδικασίες ελενχου τις
και θελω να πιστευω οτι ολες οι επαγκελματιες του χωρου ειναι ποιο υπευθηνες απο τους πελατες γιατι κανουν αυτην την δουλεια για να ζησουν και οχι για να αρρωστήσουν μονιμα
τζανκια-πρεζονια, τελειωμενα τραβελια και πασης φύσεως πεζοδρομιου υπαρξεις ειναι πολυ επικίνδυνες   

 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
"std η ΣΜΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΙΛΟΥ ΡΙΣΚΟΥ η μεταδοση απο στοματικο"
Αλήθεια? Από πότε? ΠΧ. ο έρπης?
Αν διαβάσεις όλα όσα έχω γράψει θα καταλάβεις

ο ερπης δεν ειναι ΣΜΝ, διοτι τον πιανεις και απο αλλες οδους. Το ιδιο ισχυει και για τον HIV.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom