Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

Επισκέπτης
Κολλησα φλεγμονη στο πεος απο τα νυχια πορνης.

Η εφημερια του Συγγρου δεν εξεταζει δερματικες βλαβες γεννητικων οργανων. Το λεω πληροφοριακα.
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • Alesia.jpg
    Alesia.jpg
    107,7 KB · Εμφανίσεις: 43

Επισκέπτης
Δε βγηκαν ακομα. Μαλλον βαλανοποσθιτιδα απο βακτηρια.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Κολλησα φλεγμονη στο πεος απο τα νυχια πορνης.

Η εφημερια του Συγγρου δεν εξεταζει δερματικες βλαβες γεννητικων οργανων. Το λεω πληροφοριακα.
τι εννοεις τυπε δεν εξεταζει;η εφημερια ειναι για εκτακτα.πηγες με ΣΜΝ και σου ειπαν οχι; :S :S :S
 

fanis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Εγω παλι παιδια θα πω την αμαρτια μου..Για 14 συναπτα ετη επισκεπτομουν studio οπου αντε να επεσε καμια 20αρια φορες συνολικα ασκουφωτο στοματικο κ αυτο επειδη το εκαναν μονες τους τανες που με ηξεραν...το τελευταιο 6μηνο εχω εθιστει σε call girls μονο,με το ασκουφωτο στοματικο πλεον να το θεωρω δεδομενο κ πληρη εθισμο..να μαι ειλικρινης βεβαια εγω δεν κανω γλυφομουνια κτλ αλλα τον δινω αβερτα....
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596

Συνημμένα

  • udes-be-like-you-can-handle-all-this-dick-dick-24215159.png
    udes-be-like-you-can-handle-all-this-dick-dick-24215159.png
    130,8 KB · Εμφανίσεις: 26

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Ρε φιλε σοβαρεψου με καθηγητη πανεπιστημιου μιλουσα που παρακολουθουσε τον πατερα μου και υπευθυνο της πτερυγας που μπανοβγαινε και νοσηλευτικε που ειναι και η μοναδικη στην Ελλαδα στο ιπποκρατειο Θεσσαλονικης και εσυ παλι λες τις μπουρδες σου λες εσυ η εγω να ξερουμε καλητερα απο αυτον η ηπατιτιδα δεν εχει θεραπεια πληρης ιασης αν δε τη διωξει ο οργανισμος μεσα σε 6 μηνες εκτος αν εχεις κανει εμβολιο για Α και Β οποτε προστατευεσαι αυτοματα απο αυτες τις 2 και η ηπατιτιδα δεν εχει καμμια σχεση με την κιρωση του ηπατος η ηπατιτιδα οπως μου ειπε γινετε καρκινος μετα αν εχει καποιος κιρωση η ειναι απο το πολλη ποτο η σε σπανιες περιπτωσεις αυτονοση οπως και η ηπατιτιδα σε παρα πολλη σπανιες περιπτωσεις υπαρχει περιπτωση να ειναι και αυτονοση μετα αλλη μπουρδα που πεταξες ποιος σου ειπε εσενα οτι τα φαρμακα του hiv τον κοιμιζουν αυτο που κανουν τα φαρμακα ειναι να μπλοκαρουν τον ιο να αναπαρχθει υπερβολικα ετσι ωστε ο οργανισμος να μπορεσει να αναπληρωσει τα κατεστραμενα λεμφοκυταρα τραβα ενημερωσου σωστα και μη πετας οτι να ναι 6 χρονια τις εφαγα στη μαπα αυτες της μαλακιες μεχρι να τον φαει τον πατερα μου αυτη η γαμω αρρωστια δε θα με μαθεις εσυ

φιλε χωρις να θελω να σε ταραξω βρες τον γιατρο και ριχτου μια μπουνια στην μουρη ετσι για το γαμωτο.και δεν σου μιλαει κανενας ασχετος . ειμαι απολυτα σχετικος με το θεμα αυτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom