Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
371
Κριτικές
4
Like
315
Πόντοι
21
Αφού λές ολα με προφυλακτικό τα έκανες.. οπότε πώς να κόλλησες κάτι?

ρε φιλε το ξερω αλλα οταν διαβαζει καποιος στο ιντερνετ οτι κολλα συφφιλη και με χρηση προφυλακτικου ειναι να μην αγχωνεσαι? ειδικοτερα οταν εχεις και σχεση που στην τελικη τι φταιει η κοπελα αν ειμαι εγω μαλακας..τελοσπαντων εγω εξετασεις θα κανω απλα αν καποιος ξερει σε 10 μερες δειχνουν η θελει καποιο μεγαλυτερο χρονικο διαστημα?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
ρε φιλε το ξερω αλλα οταν διαβαζει καποιος στο ιντερνετ οτι κολλα συφφιλη και με χρηση προφυλακτικου ειναι να μην αγχωνεσαι? ειδικοτερα οταν εχεις και σχεση που στην τελικη τι φταιει η κοπελα αν ειμαι εγω μαλακας..τελοσπαντων εγω εξετασεις θα κανω απλα αν καποιος ξερει σε 10 μερες δειχνουν η θελει καποιο μεγαλυτερο χρονικο διαστημα?
και ποιος σου ειπε τυπε οτι μετα απο 10 μερες θα ζεις για να κανεις εξετασεις :think: :S :S :S
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
τυπε εισαι τρελος ακουμπησε τον πουτσο του για να βαλει το προφυλακτικο τι δεν καταλαβαινεις?

Αααα κατάλαβα... μαλακία μεγάλη έκανε ο τύπος... ρίσκαρε τη ζωή του για ένα γαμήσι..
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
ρε φιλε το ξερω αλλα οταν διαβαζει καποιος στο ιντερνετ οτι κολλα συφφιλη και με χρηση προφυλακτικου ειναι να μην αγχωνεσαι? ειδικοτερα οταν εχεις και σχεση που στην τελικη τι φταιει η κοπελα αν ειμαι εγω μαλακας..τελοσπαντων εγω εξετασεις θα κανω απλα αν καποιος ξερει σε 10 μερες δειχνουν η θελει καποιο μεγαλυτερο χρονικο διαστημα?

Ποια γάμησες να σου πώ αν έχει?
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
ρε φιλε το ξερω αλλα οταν διαβαζει καποιος στο ιντερνετ οτι κολλα συφφιλη και με χρηση προφυλακτικου ειναι να μην αγχωνεσαι? ειδικοτερα οταν εχεις και σχεση που στην τελικη τι φταιει η κοπελα αν ειμαι εγω μαλακας..τελοσπαντων εγω εξετασεις θα κανω απλα αν καποιος ξερει σε 10 μερες δειχνουν η θελει καποιο μεγαλυτερο χρονικο διαστημα?
τυπε περα απο την πλακα πηγαινε στο συγγρο αυριο αν και δεν εχεις τιποτα πηγαινε για να ενημερωθεις κι ολας και ασε το ιντερνετ :hi:
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
Καλησπερα παιδες..
Λοιπόν δεν θα μακρυγορΗσω ,πριν απο 10 μερες πηγα φυλης και γαμησα μια αλβανιδα μιλφ με προφυλακτικο ολα και πιπα και γαμησι.
Με αφησε να γαμησω πρωτα κωλο και μετα μουνι..Οταν μου βαλε το προφυλακτικο ημουν καβλωμενος το ακουμπησε μονο για να βαλει το προφυλακτικο ..Οταν τελειωσα το εβγαλε πριν μου πεσει και το σκουπισε με μωρομαντηλα τραβωντας το ..Επειδη εχω σχεση και εχω κατααγχωθει υπαρχει περιπτωση να κολλησα κατι γιατι διαβασα στΟ ιντερνετ οτι συφιλη κολλας και με δερματικη επαφη η κατι τετοιο..
Η κυρια ομως ερωτηση μου ειναι μετα απο ποσες μερες να κανω εξετασεις για σμν μπορω τωρα στις 10 μερες να εχω ενα σιγουρο αποτελεσμα η πρεπει να περασουν παραπανω ημερες?
τυπε κριτικη ανεβασες?
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
καλα ειτε με τρολλαρεις ειτε οχι ..μαι τυπισσα ξανθια αλβανιδα γυρω στα 45

Σε ποιο οίκο εννοώ? δε σε τρολλάρω ξέρω ολους του γιατρούς που εξετάζουν εκδιδόμενες...
 

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
371
Κριτικές
4
Like
315
Πόντοι
21
Σε ποιο οίκο εννοώ? δε σε τρολλάρω ξέρω ολους του γιατρούς που εξετάζουν εκδιδόμενες...

φιλε νουμερο δεν ειδα ξεκινησα απο κεφαλληνιας και 3-4 στενα ποιο κατω ενα μπουρδελο στα δεξια κατεβαινοντας με dancing pole μεσα ...οι τυπισσα φοραγε γυαλια ξανθια αλβανιδα γυραω στα 45  αδυνατη 1,60 περιπου
 

jumaru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
3.116
Κριτικές
5
Like
129
Πόντοι
296
οχι φιλε δεν ανεβασα ..βασικα μου παν να κλεισω ραντεβου στο συγγρο και σκεφτηκα να παω κατευθειαν σε ενα ιδιωτικο να παρουν αιμα
τυπε μην κλεισεις ραντεβου θα πας στις πληροφοριες πρωι πρωι και θα ρωτησεις να σε στειλουν στα ιατρεια για το ειτζ και λοιπα ειναι πανω απο το εκκλησακι δεν θελει ραντεβου.το ραντεβου σου ειπαν να το κλεισεις για δερματολογο λογικα.εξετασεις για συφιλι νομιζω ειναι πανω απο 10 μερες.
 

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
371
Κριτικές
4
Like
315
Πόντοι
21
τυπε μην κλεισεις ραντεβου θα πας στις πληροφοριες πρωι πρωι και θα ρωτησεις να σε στειλουν στα ιατρεια για το ειτζ και λοιπα ειναι πανω απο το εκκλησακι δεν θελει ραντεβου.το ραντεβου σου ειπαν να το κλεισεις για δερματολογο λογικα.εξετασεις για συφιλι νομιζω ειναι πανω απο 10 μερες.

ευχαριστω φιλε !!
 

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
371
Κριτικές
4
Like
315
Πόντοι
21
addicted56, μην φοβάσαι δεν έχεις κολήσει τίποτα! ;)

ΥΓ: Αν ήταν έτσι, τόσο εύκολα να κολάγαμε κάποιο 'σκουλαμέντο', το μισό bou θα είχαμε πεθάνει τώρα... :priest:

αν δεν ειχα σχεση δεν θα με νοιαζε..πριν την γωρισω call girl χωρις προφυλακτικο στο φουλ το τσοματικο και ευτυχως δεν ειχα κολλησει αλλα στην φυλης ειναι τοσο σκατα πλεον απει η σαρα και η μαρα που σε συνδυασμο με τις ενοχες που εχω με εχω αγχωσει..τελοσπαντων ελπιζω να χεις δικιο φιλε
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
τυπε περα απο την πλακα πηγαινε στο συγγρο αυριο αν και δεν εχεις τιποτα πηγαινε για να ενημερωθεις κι ολας και ασε το ιντερνετ :hi:
θα κολλησει και τους γιατρους τυπε :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
τυπε μην κλεισεις ραντεβου θα πας στις πληροφοριες πρωι πρωι και θα ρωτησεις να σε στειλουν στα ιατρεια για το ειτζ και λοιπα ειναι πανω απο το εκκλησακι δεν θελει ραντεβου.το ραντεβου σου ειπαν να το κλεισεις για δερματολογο λογικα.εξετασεις για συφιλι νομιζω ειναι πανω απο 10 μερες.
για καλο και κακο να κανονισει και τις λεπτομερειες με τον Παπα τυπε :S :S :S
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Έκανες αποστειρωμένο γαμιση..
Δεν κοληςες τιποτα..ούτε γιατρούς μη πας,
Ούτε να το πεις στη κοπέλα σου..
Αν φοβάσαι εςυ τι να πουν οι άλλοι..
οι ακαποτοι εραστές..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom