Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
Φυσικα. Μου εδωσε αλοιφη κ αντιβιωση και μου ειπε να παω δερματολογο αν δεν περασει.

σου εδωσε γιατρος αντιβιωση για αυτο το πραγμα? πλενε πιο συχνα τον πουτσο σου ρε βρωμιαρη και σε τρεις τεσερις μερουλες θα σου περασει
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
Καλησπερα παιδες..
Λοιπόν δεν θα μακρυγορΗσω ,πριν απο 10 μερες πηγα φυλης και γαμησα μια αλβανιδα μιλφ με προφυλακτικο ολα και πιπα και γαμησι.
Με αφησε να γαμησω πρωτα κωλο και μετα μουνι..Οταν μου βαλε το προφυλακτικο ημουν καβλωμενος το ακουμπησε μονο για να βαλει το προφυλακτικο ..Οταν τελειωσα το εβγαλε πριν μου πεσει και το σκουπισε με μωρομαντηλα τραβωντας το ..Επειδη εχω σχεση και εχω κατααγχωθει υπαρχει περιπτωση να κολλησα κατι γιατι διαβασα στΟ ιντερνετ οτι συφιλη κολλας και με δερματικη επαφη η κατι τετοιο..
Η κυρια ομως ερωτηση μου ειναι μετα απο ποσες μερες να κανω εξετασεις για σμν μπορω τωρα στις 10 μερες να εχω ενα σιγουρο αποτελεσμα η πρεπει να περασουν παραπανω ημερες?

φιλε θα ζησεις αλλα να ξερεις θα σου μαραθει ο πουτσος
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
φιλε χωρις να θελω να σε ταραξω βρες τον γιατρο και ριχτου μια μπουνια στην μουρη ετσι για το γαμωτο.και δεν σου μιλαει κανενας ασχετος . ειμαι απολυτα σχετικος με το θεμα αυτο.
Αν ησουν σχετικος θα ηξερες οτι η ηπατίτιδα δεν εχει πληρη ηαση ειδικα για τη γ δεν υπάρχει ούτε καν εμβολιο ακομα και γισ τη β θα ηξετες οτι οποιος νοσει μιλωντας για ανθρώπους που δεν εχουν κανει το εμβόλιο και ο οργανισμός τους δεν την καταστρεψει μεσα σε 6 μηνες απο οξεια γινετε χρονια και θα την κουβαλανε μεχρι να πεθανουν οπως ο συγχωρεμένος ο πατέρας μου ο γιατρος δε χρειάζεται καμμια μπουνια μια χαρα ηξερε και τη εκανε και τη έλεγε τυπε
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Ετσι ειναι.
Και εγω εχω μια γνωστη που ειναι τωρα 63 και εχει Β απο τα νιατα της.
Καθε χρονο θυμαμαι που μου ελεγε κανει εξετασεις για να δει δεικτες κτλ . :S :S :S
δυστυχως αυτη η μαλακια δε φευγει με ενα δυο χαπακια
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Αν ησουν σχετικος θα ηξερες οτι η ηπατίτιδα δεν εχει πληρη ηαση ειδικα για τη γ δεν υπάρχει ούτε καν εμβολιο ακομα και γισ τη β θα ηξετες οτι οποιος νοσει μιλωντας για ανθρώπους που δεν εχουν κανει το εμβόλιο και ο οργανισμός τους δεν την καταστρεψει μεσα σε 6 μηνες απο οξεια γινετε χρονια και θα την κουβαλανε μεχρι να πεθανουν οπως ο συγχωρεμένος ο πατέρας μου ο γιατρος δε χρειάζεται καμμια μπουνια μια χαρα ηξερε και τη εκανε και τη έλεγε τυπε

Ετσι ειναι.
Και εγω εχω μια γνωστη που ειναι τωρα 63 και εχει Β απο τα νιατα της.
Καθε χρονο θυμαμαι που μου ελεγε κανει εξετασεις για να δει δεικτες κτλ . :S :S :S
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Οντος το μυαλο σου χρειάζεται 6 μηνη θεραπεία με χαπακια και ενεσιμη χρηση και παλι ειναι αβεβαιο αν θεραπευτη


Τράβα ρώτα ηπατολόγο να σου πεί αν πλέον η ηπατίτιδα θεραπευται πλήρως η οχι.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Τράβα ρώτα ηπατολόγο να σου πεί αν πλέον η ηπατίτιδα θεραπευται πλήρως η οχι.
Γιτι ως γνωστον ο Ευαγγελος Χολογκιτας(μπορεις να τον ψαξεις στο ιντερνετ)που ειναι η ειδικοτητα του δε ξερει και ο Χανιωτης1981 του bou που δε ξερει που πανε τα 4 περι του θεματος ξερει καλητερα εχεις δικιο τυπε
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Διαβάζω συνεχεια "η κοπέλα πρώτα εκανε πλυση  με λιστεριν" ή πριν κανω γλυφομουνι η μετα εκανα χρηση λιστεριν. Τελικα ειναι σιγουρο οτι μας γλυτωνει αυτο? Λενε καποιοι οτι ειναι το  ιδιο σαν να πινεις ενα ποτηρι νερό!

Και γιατι να έχει αυτό 4 ευρω και άλλα διαλυματα φαρμακευτικά -να το πω έτσι- 18 ευρω?
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Γιτι ως γνωστον ο Ευαγγελος Χολογκιτας(μπορεις να τον ψαξεις στο ιντερνετ)που ειναι η ειδικοτητα του δε ξερει και ο Χανιωτης1981 του bou που δε ξερει που πανε τα 4 περι του θεματος ξερει καλητερα εχεις δικιο τυπε


Ηπατίτιδα C: Μπορεί πλέον να ιαθεί - Νέα θεραπεία σε χάπι

 

AlexEasyRider

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
4.752
Κριτικές
12
Like
12.107
Πόντοι
3.296
Γλειφομουνι σε εκδιδομενη ΠΟΤΕ!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Ηπατίτιδα C: Μπορεί πλέον να ιαθεί - Νέα θεραπεία σε χάπι

Εκτος οτι το αρθρο μιλαει μονο για τους 2 τυπους της Γ και οχι σε ποσοστοστο 100% αν ποτε σε χτυπησει αυτος ο διαολος που δε σου το ευχομαι οπως και σε κανεναν θεραπευσου με τα χαπακια σου εσυ και τα ξαναλεμε μεχρι τοτε ασε να μιλαει η εξαετη εμπειρια μου με αυτον τον διαολο και τα λεγομενα του καθηγητη που αφορουσαν τη Β
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Κ στο κατηχητικο να την γνωρίσω..
Η να περιμένει για θεία εξομολόγηση..
πάλι δεν ειμαι σίγουρος..


 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266

filotomaristis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
10
Like
16
Πόντοι
0
Όλοι εσείς που τρέμετε τις ασθένειες και φοβάστε να γαμήσετε απλά να σας υπενθυμίσω ότι ο θάνατος όλων μας είναι αναπόφευκτος και είναι απλά θέμα χρόνου.Μάλλον είστε από αυτούς που νομίζετε ότι δε θα πεθάνετε ποτέ και χτυπάτε ξύλο με την πρώτη ευκαιρία.
Επίσης να σας θυμίσω ότι οι πιθανότητες να πάθεις κάτι μη αναστρέψιμο από sex είναι πολύ μικρές εφόσον τηρούμε όλες τις προφυλάξεις.

Επομένως γαμήστε σήμερα που είσαι δυνατοί και μπορείτε γιατί δεν υπάρχει καμιά εγγύηση οτι αύριο θα ζείτε.

Κίνδυνοι πάντα υπάρχουν και σε οτιδήποτε κάνουμε,πχ στη οδήγηση,στο ποτό,στο φαι κτλ, αλλά αυτό είναι που κάνει τη ζωή να έχει αξία.
 

Επισκέπτης
Γλειφομουνι σε πουτανα = ταφος.

Βγηκε ενας παντρεμενος απ το μπουρδελο τις προαλλες φτυνοντας. Νομιζε οτι ετσι αποβαλλει τα μικροβια απ το στομα του. Που πατε ρε καραβλαχοι;
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Αν ησουν σχετικος θα ηξερες οτι η ηπατίτιδα δεν εχει πληρη ηαση ειδικα για τη γ δεν υπάρχει ούτε καν εμβολιο ακομα και γισ τη β θα ηξετες οτι οποιος νοσει μιλωντας για ανθρώπους που δεν εχουν κανει το εμβόλιο και ο οργανισμός τους δεν την καταστρεψει μεσα σε 6 μηνες απο οξεια γινετε χρονια και θα την κουβαλανε μεχρι να πεθανουν οπως ο συγχωρεμένος ο πατέρας μου ο γιατρος δε χρειάζεται καμμια μπουνια μια χαρα ηξερε και τη εκανε και τη έλεγε τυπε

Βρε καλο μου παιδι. επειση ειμαι σχετικος και πολυ μαλιστα γι αυτο στο λεω. πανε ριξτου μια μπουνια στην μυτη και μια απο εμενα.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom