Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Γλειφομουνι σε πουτανα = ταφος.

Βγηκε ενας παντρεμενος απ το μπουρδελο τις προαλλες φτυνοντας. Νομιζε οτι ετσι αποβαλλει τα μικροβια απ το στομα του. Που πατε ρε καραβλαχοι;

Ύστερα θα έκανε και τον σταυρό του και μια προσευχή για να έχει το κεφάλι του ήσυχο χαχαχα
 

Ακαμάτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
77
Κριτικές
7
Like
279
Πόντοι
280

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Βρε καλο μου παιδι. επειση ειμαι σχετικος και πολυ μαλιστα γι αυτο στο λεω. πανε ριξτου μια μπουνια στην μυτη και μια απο εμενα.
Φιλε ασε τις μαλακιες που λες γιατι αμα παμε μπροστα του στο τελος εσυ θα ειναι να φας τη μπουνια στη μυτη μη το παιζεις οτι εσυ ενας εισαι εντελως ασχετος σε ενα site με πουτανες ξερεις καλητερα απο αυτον που ειναι ο υπευθυνος της μοναδικης πτερυγας στην Ελλαδα για τετοιες παθησεις
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Διαβάζω συνεχεια "η κοπέλα πρώτα εκανε πλυση  με λιστεριν" ή πριν κανω γλυφομουνι η μετα εκανα χρηση λιστεριν. Τελικα ειναι σιγουρο οτι μας γλυτωνει αυτο? Λενε καποιοι οτι ειναι το  ιδιο σαν να πινεις ενα ποτηρι νερό!

Και γιατι να έχει αυτό 4 ευρω και άλλα διαλυματα φαρμακευτικά -να το πω έτσι- 18 ευρω?

Τα φαρμακευτικα διαλύματα που λες τυπε με τα 18 ευρω Αγγλια πωλουνται μιση τιμη.

Δεν ειναι τα αλλα καλυτερα απλα ως γνωστον στην Ελλαδα απο τα φαρμακευτικα ειδη ακομη και σημερα καποιοι προσπαθουνε να βγαλουνε 800% κερδος.  :S :S :S


:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Φιλε ασε τις μαλακιες που λες γιατι αμα παμε μπροστα του στο τελος εσυ θα ειναι να φας τη μπουνια στη μυτη μη το παιζεις οτι εσυ ενας εισαι εντελως ασχετος σε ενα site με πουτανες ξερεις καλητερα απο αυτον που ειναι ο υπευθυνος της μοναδικης πτερυγας στην Ελλαδα για τετοιες παθησεις

Λοιπόν για να μην λες μαλακίες και επειδή δεν ξέρεις ήμουν ένα μήνα στο Γενικό κρατικό με ηπατίτιδα B . Οπότε άσε τα σάπια σε εμένα . Και αν θες να επεκταθω στο θέμα και με μονάδες για τρανσαμινασες και χολερυθρίνη και διόγκωση ήπατος και αν έχει χάπια αν περνάει βοήθεια φαρμακευτική ή όχι στα λέω και αυτά για να μάθεις . Όπως και πολλά άλλα .

Με 30.000 χιλιάδες τρανσαμινασες και χολερυθρίνη στο 30 ποιο κίτρινος από τα ταξί και άλλα πολλά πλέον δεν έχω μια επάνω μου και καθαρός . Ξέρεις τι εννοούμε καθαρός ??? Ότι στις εξετάσεις που κανείς δεν υπάρχει το αυστραλιανό αντιγόνο.
Όλα αυτά λοιπόν για να δεις ότι δεν είμαι απλά ένας που είναι σε ένα site με πουτανες και ότι πέρα από εκεί δεν υπάρχει η γνώση. Είμαστε οκ ?????

Επόμενο.....

 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Λοιπόν για να μην λες μαλακίες και επειδή δεν ξέρεις ήμουν ένα μήνα στο Γενικό κρατικό με ηπατίτιδα B . Οπότε άσε τα σάπια σε εμένα . Και αν θες να επεκταθω στο θέμα και με μονάδες για τρανσαμινασες και χολερυθρίνη και διόγκωση ήπατος και αν έχει χάπια αν περνάει βοήθεια φαρμακευτική ή όχι στα λέω και αυτά για να μάθεις . Όπως και πολλά άλλα .

Με 30.000 χιλιάδες τρανσαμινασες και χολερυθρίνη στο 30 ποιο κίτρινος από τα ταξί και άλλα πολλά πλέον δεν έχω μια επάνω μου και καθαρός . Ξέρεις τι εννοούμε καθαρός ??? Ότι στις εξετάσεις που κανείς δεν υπάρχει το αυστραλιανό αντιγόνο.
Όλα αυτά λοιπόν για να δεις ότι δεν είμαι απλά ένας που είναι σε ένα site με πουτανες και ότι πέρα από εκεί δεν υπάρχει η γνώση. Είμαστε οκ ?????

Επόμενο.....
Τυπε μη πας να μου το παιξεις ιστορια με ενα πραμα που παλεψα 6 χρονια καταρχην αν εχεις κανει το εμβολιο ουτε για πλακα δε θα κολουσες οποτε λες μπουρδες μετα οπως εχω ξαναπει αλλα πιθανοτατα εσυ περα βρεχει αν δεν εχεις κανει το εμβολιο και κολησες ΑΝ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΟΞΕΙΑ ΓΙΝΕΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΑΙ ΜΕΤΑ γκεγκε και εκτος αυτου εσυ μιλας για το αυστραλιανο αντιγονο αλλο το ενα αλλο το αλλο σχετιζετε με το ιο αλλα δεν ειναι ο ιδιος ιος
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Τυπε μη πας να μου το παιξεις ιστορια με ενα πραμα που παλεψα 6 χρονια καταρχην αν εχεις κανει το εμβολιο ουτε για πλακα δε θα κολουσες οποτε λες μπουρδες μετα οπως εχω ξαναπει αλλα πιθανοτατα εσυ περα βρεχει αν δεν εχεις κανει το εμβολιο και κολησες ΑΝ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΠΟΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΟΞΕΙΑ ΓΙΝΕΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΑΙ ΜΕΤΑ γκεγκε και εκτος αυτου εσυ μιλας για το αυστραλιανο αντιγονο αλλο το ενα αλλο το αλλο σχετιζετε με το ιο αλλα δεν ειναι ο ιδιος ιος

Συνεχιζεις να γινεσαι ρεζιλι. διαβασε τι ειναι το αυστραλιανο αντιγονο και με τι σχετιζεται.
Το εμβολιο οταν το κανεις αναλογα την ηλικια εχει καποια χρονια δεν κραταει εφορου ζωης ασχετε και εδω ρεζιλι γινεσαι και διαβαζει και κοσμος που δεν ξερει και παραπληρωφωρεις.
Και για να στο εξηγησω πιο απλα και πιετσυωνα το καταλαβεις :
Σε ειδικές περιπτώσεις, όπως πχ σε οικογένειες που υπάρχει φορέας, και θέλουμε να γνωρίζουμε την απάντηση στο εμβόλιο, τότε μπορούμε να ελέγξουμε αντισώματα, αλλά ΠΡΟΣΟΧΗ στον χρόνο: 6-12 μήνες μετά τον εμβολιασμό. Αν τότε ο τίτλος αντισωμάτων είναι κάτω από 10 χορηγούμε άλλες 3 δόσεις και τέλος. Αν ο τίτλος είναι 10-100, χορηγούμε 1 δόση εμβολίου και τέλος. Αν ο τίτλος είναι πάνω από 100 δεν χορηγούμε τίποτε...


Μήπως θες και φώτο τις εξετασεις μου ? Δεν λεω οτι ο καθε ενας γιατρος δεν ξερει αλλα παθηση απο παθηση και οργανισμος απο οργανισμο εχει διαφορα.Αυτο που επαθε ο πατερας σου και που ειλικρινα λυπαμαι γι αυτο γιατι ασχετο απο την κοντρα στην κουβεντα που εχουμε κατι τετοιο δεν ειναι ωραιο και το σεβομαι απολυτα δεν παει να πει οτι σε καθε οργανισμο θα πραξει ετσι οπως εγινε και με τον πατερα σου. οπως και αυτο που εγινε με εμενα δεν παει να πει οτι σε καπιον αλλον θα γινει ετσι.παιζουν πολλα ρολο για την εξελιξη της νοσου αλλα οχι οτι πλεον δεν υπαρχουν φαρμακευτικα που βοηθουν στην παθηση.
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Και για να στο δώσω και πιο απλά να το καταλάβεις αυτή την στιγμή υπάρχουν 3 φάρμακα που βοηθούν στην νόσο :
η ιντερφερόνη άλφα
η λαμιβουδίνη
η διπιβαλική αδεφοβίρη
Τα φάρμακα αυτά δρουν ενισχύοντας την άμυνα του οργανισμού, μειώνοντας τον
πολλαπλασιασμό του ιού της ηπατίτιδας Β και επιβραδύνοντας την ηπατική νόσο. Σε
σπάνιες περιπτώσεις, μπορούν ακόμα και να εκριζώσουν τον ιό της ηπατίτιδας Β.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Όλοι εσείς που τρέμετε τις ασθένειες και φοβάστε να γαμήσετε απλά να σας υπενθυμίσω ότι ο θάνατος όλων μας είναι αναπόφευκτος και είναι απλά θέμα χρόνου.Μάλλον είστε από αυτούς που νομίζετε ότι δε θα πεθάνετε ποτέ και χτυπάτε ξύλο με την πρώτη ευκαιρία.
Επίσης να σας θυμίσω ότι οι πιθανότητες να πάθεις κάτι μη αναστρέψιμο από sex είναι πολύ μικρές εφόσον τηρούμε όλες τις προφυλάξεις.

Επομένως γαμήστε σήμερα που είσαι δυνατοί και μπορείτε γιατί δεν υπάρχει καμιά εγγύηση οτι αύριο θα ζείτε.

Κίνδυνοι πάντα υπάρχουν και σε οτιδήποτε κάνουμε,πχ στη οδήγηση,στο ποτό,στο φαι κτλ, αλλά αυτό είναι που κάνει τη ζωή να έχει αξία.
+1
:rockon:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Συνεχιζεις να γινεσαι ρεζιλι. διαβασε τι ειναι το αυστραλιανο αντιγονο και με τι σχετιζεται.
Το εμβολιο οταν το κανεις αναλογα την ηλικια εχει καποια χρονια δεν κραταει εφορου ζωης ασχετε και εδω ρεζιλι γινεσαι και διαβαζει και κοσμος που δεν ξερει και παραπληρωφωρεις.
Και για να στο εξηγησω πιο απλα και πιετσυωνα το καταλαβεις :
Σε ειδικές περιπτώσεις, όπως πχ σε οικογένειες που υπάρχει φορέας, και θέλουμε να γνωρίζουμε την απάντηση στο εμβόλιο, τότε μπορούμε να ελέγξουμε αντισώματα, αλλά ΠΡΟΣΟΧΗ στον χρόνο: 6-12 μήνες μετά τον εμβολιασμό. Αν τότε ο τίτλος αντισωμάτων είναι κάτω από 10 χορηγούμε άλλες 3 δόσεις και τέλος. Αν ο τίτλος είναι 10-100, χορηγούμε 1 δόση εμβολίου και τέλος. Αν ο τίτλος είναι πάνω από 100 δεν χορηγούμε τίποτε...


Μήπως θες και φώτο τις εξετασεις μου ? Δεν λεω οτι ο καθε ενας γιατρος δεν ξερει αλλα παθηση απο παθηση και οργανισμος απο οργανισμο εχει διαφορα.Αυτο που επαθε ο πατερας σου και που ειλικρινα λυπαμαι γι αυτο γιατι ασχετο απο την κοντρα στην κουβεντα που εχουμε κατι τετοιο δεν ειναι ωραιο και το σεβομαι απολυτα δεν παει να πει οτι σε καθε οργανισμο θα πραξει ετσι οπως εγινε και με τον πατερα σου. οπως και αυτο που εγινε με εμενα δεν παει να πει οτι σε καπιον αλλον θα γινει ετσι.παιζουν πολλα ρολο για την εξελιξη της νοσου αλλα οχι οτι πλεον δεν υπαρχουν φαρμακευτικα που βοηθουν στην παθηση.
Σχετικε σε εσενα επρεπε τελικα να φερω τον πατερα μου ξερεις περισσοτερα απο τους γιατρους τα μελη του bou ειναι ανωτερα απο τους γιατρους τελικα απορω γιατι πας στους γιατρους και δε θεραπευεσαι απο μονος σου
 

kakasximos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
161
Like
39
Πόντοι
1
Τελικά το σύμπαν είναι μεγαλύτερο η η βλακεία ???
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165

vel32vet

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Είμαι καινούριος και δεν μπορώ να ανοίξω thread οπότε είπα να γράψω εδώ. Ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

Α) Κοπέλες που δουλεύουν σε στούντιο

Β) Call Girls σε σταθερή βάση (κυρίως Ελληνίδες)

Γ) Call Girls που έρχονται 10-15 μέρες Ελλάδα και μετά επιστρέφουν στη χώρα τους (κυρίως  Ρωσίδες)

Από αυτές τις 3 κατηγορίες, ποιες κοπέλες θεωρούνται οι πιο καθαρές και πιο ελεγμένες από σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα;

Ξέρω ότι στα σοβαρά στούντιο ο πελάτης μπορεί να δει τις εξετάσεις της κάθε κοπέλας αν το ζητήσει. Δεν ξέρω τι γίνεται όμως στην περίπτωση των call girls και ειδικά σε αυτές που έρχονται για λίγες μέρες στη χώρα μας και μετά φεύγουν.

Τα πρακτορεία ζητάνε ιατρικές εξετάσεις από τα call girls? Ο πελάτης μπορεί να τις δει αν το ζητήσει; Μιλάω για τα 4-5 μεγάλα πρακτορεία στην Ελλάδα.

Θεωρητικά τα studio και τα call girls είναι η πιο ασφαλής μορφή σεξ σε σχέση με τις υπόλοιπες μορφές πορνείας.

 

kokinko

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
Τι παίζει με πίπες ακαποτες με κορίτσι από στούντιο; Είναι ρίσκο; Φοβάμαι μην κολλήσω κανέναν έρπη, έχετε καμία εμπειρία πάνω σε αυτό;
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
4
Like
1.463
Πόντοι
216
Η Βαλανοποστίτιδα αντιμετωπίζεται εύκολα?
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
4
Like
1.463
Πόντοι
216
Και με το κόψιμο περναει?
Έχει σχέση με την στίση?
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Και με το κόψιμο περναει?
ε, ναι αφου δεν θα εχεις ερεθισμενο πετσακι πια

μονο το μεσα που φευγει σε 1 εβδομαδα

συμβουλη μου να πας σε ουρολογο αμμεσα και να μην το αφησεις
να σου δωσει αλοιφη και χαπακια

σε 10 μερες θα ξαναγαμας
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
4
Like
1.463
Πόντοι
216
Μου έδωσε αλοιφή και είπε αν δε περάσει σε 10 μέρες θα παρω χαπάκια
Έχει σχέση με την στίση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom