Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.185
Like
1.703
Πόντοι
216
Καλησπέρα παιδιά,
Νέος στο φόρουμ και νέος στον κόσμο των οίκων ανοχής. Ειμαι 20 και επελεξα η πρωτη φορά να ειναι σε ενα γνωστο στουντιο στην Λ. Αθηνων με μια πολυ καλη επαγγελματια καθως της ανεφερα τι παιζει και φερθηκε αναλογα.Πριν ξεκινησει το στοματικο εβαλε προφυλακτικο το οποιο ανοιξε μπροστα μου φυσικα και ως πρωτη φορα επισης στοματικο(δεν εβαλε καθολου δοντι) κράτησα γυρω στα 5 λεπτα, μετα ανεβηκε πανω μου 2 φορες πανω-κατω με τελειωσε. Το προφυλακτικο ητανε καλα, απλα επλυνα τα χερια μου μετα αφου το εβγαλα προσεκτικα, ξεπλυνα το '' μηχάνημα" και εφυγα χωρις να κανω μπανιο αλλα εκανα 5 ωρες μετα. Λετε να κολλησα τιποτα; Χωρις να θςλω να προσβαλλω την κυρια(γιατι ειχε και παιδακι, συμφωνα με τα οσα μου ειπε). Τι εμπειριες εχετε γενικα οι πιο εμπειροι στον χωρο;
Ευχαριστω προκαταβολικα

Και γω με τη σειρά μου δε νομίζω να είναι κάτι σοβαρό τύπε.
 

Συνημμένα

  • amb.jpg
    amb.jpg
    36,3 KB · Εμφανίσεις: 29

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Ερώτηση αν κάποιος μπορεί να γνωρίζει.

Υπάρχει ο Herpes type 1 που βγαίνει στα χείλη και τον έχουν πάρα πάρα πολλού και ο Herpes type 2 των γεννητικών οραγάνων κ μακριά απο εμάς.

Κάποιος που εχει τον type 1 απαξ και κάνει γλυφομούνι σε κάποια, τη κολλάει στο μουνί ή με τίποτα;
Αν καποιος/α εχει ερπη στα χειλη ο οποιος εχει βγει οχι να ειναι σε ληθαργο και κανει πιπα η γλυφομουνι τοτε αυτος που δεχετε κολησε
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
Αν καποιος/α εχει ερπη στα χειλη ο οποιος εχει βγει οχι να ειναι σε ληθαργο και κανει πιπα η γλυφομουνι τοτε αυτος που δεχετε κολησε

Φιλε μου λεει κάποια αυτο, οτι την κολλησα στο μουνι έρπη ενω εγω εχω τον type 1 και οντως ηταν σε εξαρση οταν τη κολλησα.. αρα ισχυει αυτο που λεει? Εντωμεταξύ έκανα εξετάσεις..
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Φιλε μου λεει κάποια αυτο, οτι την κολλησα στο μουνι έρπη ενω εγω εχω τον type 1 και οντως ηταν σε εξαρση οταν τη κολλησα.. αρα ισχυει αυτο που λεει? Εντωμεταξύ έκανα εξετάσεις..
Οντος εσυ την κολησες τυπε αληθεια σου λεει και δε τρολαρω
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Φιλε μου λεει κάποια αυτο, οτι την κολλησα στο μουνι έρπη ενω εγω εχω τον type 1 και οντως ηταν σε εξαρση οταν τη κολλησα.. αρα ισχυει αυτο που λεει? Εντωμεταξύ έκανα εξετάσεις..

images
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796

Συνημμένα

  • received_1897990370316965~2.jpeg
    received_1897990370316965~2.jpeg
    79,7 KB · Εμφανίσεις: 33

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Κυριακάτικο μας ανοιξε ο Αmpelales. :S :S :S

 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Τι Κυριακατικο, αφου λεει την κολλησα κάποια..

Τυπε ο ερπης στα χειλη οταν εχει πληγη φαινεται σαν να εφαγες μπουνια, δεν σε ειδε  :think: :S :S :S

Ωραια αντε ηταν στραβαδι και δεν σε ειδε....τοτε που ξερει οτι εσυ την κολλησες  :think: :S :S :S

Μπαζει απο παντου η αληθινη ιστορια σου. :S :S :S
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
Τυπε ο ερπης στα χειλη οταν εχει πληγη φαινεται σαν να εφαγες μπουνια, δεν σε ειδε  :think: :S :S :S

Ωραια αντε ηταν στραβαδι και δεν σε ειδε....τοτε που ξερει οτι εσυ την κολλησες  :think: :S :S :S

Ωχου ρε τυπε δε πιστευεις τιποτα, το ειδε αλλα δε το ηξερε ουτε αυτη οτι μπορεί να κολλήσει, κι ακόμα της λέω δε κολλάει αυτο που βγαζω απο τα χείλη στο μουνί και πήγα έκανα εξετάσεις και δεν έχω τον Type 2 που ειναι στα γεννητικα. Αυτη να φανταστείς έκανε και πυρετό και εβγαλε φουσκάλες στο μουνι, πήγε γιατρο και της ειπε έρπης, και δεν έχει ξαναβγάλει ποτέ στο παρελθόν και λέει εγώ την κόλλησα.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Ωχου ρε τυπε δε πιστευεις τιποτα, το ειδε αλλα δε το ηξερε ουτε αυτη οτι μπορεί να κολλήσει, κι ακόμα της λέω δε κολλάει αυτο που βγαζω απο τα χείλη στο μουνί και πήγα έκανα εξετάσεις και δεν έχω τον Type 2 που ειναι στα γεννητικα. Αυτη να φανταστείς έκανε και πυρετό και εβγαλε φουσκάλες στο μουνι, πήγε γιατρο και της ειπε έρπης, και δεν έχει ξαναβγάλει ποτέ στο παρελθόν και λέει εγώ την κόλλησα.

Επαγγελματιας ειναι τυπε  :think: :S :S :S
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Ωχου ρε τυπε δε πιστευεις τιποτα, το ειδε αλλα δε το ηξερε ουτε αυτη οτι μπορεί να κολλήσει, κι ακόμα της λέω δε κολλάει αυτο που βγαζω απο τα χείλη στο μουνί και πήγα έκανα εξετάσεις και δεν έχω τον Type 2 που ειναι στα γεννητικα. Αυτη να φανταστείς έκανε και πυρετό και εβγαλε φουσκάλες στο μουνι, πήγε γιατρο και της ειπε έρπης, και δεν έχει ξαναβγάλει ποτέ στο παρελθόν και λέει εγώ την κόλλησα.
Και εχει δικιο και ο τρομπας ο κολητος μου ετσι κολησε και τη δικια του
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Επαγγελματιας ειναι τυπε  :think: :S :S :S
Ιακωβε δεν ειναι ολα για τρολαρισμα υπαρχουν παρα πολλοι που δεν εχουν ιδεα πως τη γιατι κολαει ο τρομποας ο κολητος μου κοντεψενα αφησει στειρα την δικια του απο αυτη τη μαλακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom