Νέα

Σεξ στο δευτερο ραντεβου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201246
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
ρε μαγκες...πως νιωθετε οταν τα 20χρονα πιπινακια αντε και λιγο παραπανω σας μιλανε πληθυντικο? μιλαω μαλλον για αυτους που ειναι ανω των 35:think:
Θα ταν καβλα να τα γαμας και να σου λενε

Θα χυσετε στα βυζια μου κυριε;
τα γαμαω και με αυτες τις συνθηκες:headbang2:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
ρε μαγκες...πως νιωθετε οταν τα 20χρονα πιπινακια αντε και λιγο παραπανω σας μιλανε πληθυντικο? μιλαω μαλλον για αυτους που ειναι ανω των 35:think:

Κατω απο 35 ειμαι αλλα κοντευω. Σκατα τελειως. Και μου ετυχε κατι τετοιο με μια σερβιτορα 22 χρονων και παραλιγο να της πω "μωρη αν σε εβλεπα σε κλαμπ θα εκανα κινηση και εσυ μιλας ετσι". Τα πηρα αγρια.

Δε μπορω να φανταστω καν πως θα νιωθουν οι γκομενες που ειναι και πιο ματαιοδοξες και πατσουριαζουν πιο γρηγορα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.800
Πόντοι
3.556
@iakovos
Αχώριστο ντουέτο...χεράκι -χεράκι στα νήματα μου. Χρειάζεστε ψυχολογική στήριξη να μιλήσετε σε μια γυναίκα;
Και κάτι άλλο. Στα σχόλια σας διακρίνω ζήλια. Μήπως τον ψιλοπαιρνετε κρυφά και με ζηλευετε για μια τρύπα παραπάνω που μου έδωσε η φύση να τον απολαμβάνω;


Σκουπίδι .... ήμουν εδώ πολλές δεκαετίες πριν έρθεις .... και θα είμαι πιο πολλές πολύ καιρό μετά από τότε που θα έχεις πάει στα τσακίδια.
Και σε θέματα τέτοιου είδους έγραφα πάντα.

Είσαι ασήμαντη , ανύπαρκτη βασικά, για να θεωρείς ότι μπορείς να επηρεάσεις το τι γράφω, που γράφω και σε ποιούς γράφω.
Δεν μπορείς, γιατί δεν υπάρχεις για μένα. Η κατηγορία στην οποία ανήκεις, τα συμπλεγματικά μπάζα (αν ανήκεις εκεί και δεν είσαι κανένας σακαφλιάς ή παναγής)
δεν υπάρχει για μένα .
Δυστυχώς η αγωγή μου δεν μου επιτρέπει να πω όσα σκέφτομαι. Ένα μόνο θα πω. Όταν στο δρόμο με γαβγίζουν τα σκυλιά, δεν κάθομαι στα 4 να τα γαβγίσω και εγώ.
Είστε τόσα χρόνια μέλος.... Ε και τι με αυτό; Να σας χειροκροτήσω θέλετε; ορίστε ένα δυνατό χειροκρότημα

ποια αγωγή τύπε η φαρμακευτική ; :confused:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
ρε μαγκες...πως νιωθετε οταν τα 20χρονα πιπινακια αντε και λιγο παραπανω σας μιλανε πληθυντικο? μιλαω μαλλον για αυτους που ειναι ανω των 35:think:

Κατω απο 35 ειμαι αλλα κοντευω. Σκατα τελειως. Και μου ετυχε κατι τετοιο με μια σερβιτορα 22 χρονων και παραλιγο να της πω "μωρη αν σε εβλεπα σε κλαμπ θα εκανα κινηση και εσυ μιλας ετσι". Τα πηρα αγρια.

Δε μπορω να φανταστω καν πως θα νιωθουν οι γκομενες που ειναι και πιο ματαιοδοξες και πατσουριαζουν πιο γρηγορα
Άσε είμαι στα 40 ήδη και όποιος δεν με ξέρει με κάνει 35-36 λόγω σώματος αφού αθλούμαι.
Όμως είναι λίγο μαλακία πχ στο γυμναστήριο ή σε κανένα μαγαζί να σου μιλάει το καβλάκι στον πληθυντικό.

Όμως εκεί κάνω το εξής: κοιτάω πίσω μου και της λέω, είμαστε πολλοί και μου μιλάς στον πληθυντικό; :P Τότε στάνταρ σκάνε χαμόγελο και αρχίζουν να μιλάνε αλλιώς. :wink:
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
4
Like
9.095
Πόντοι
2.306
Διαφωνώ τύποι. Μια χαρά είναι ο πλυθηντικος. Δηλώνει σεβασμό. Και βοηθά σε κάποιες περιπτώσεις πεσιματος. Δημιουργεί και φαντασιώσεις τύπου καθηγητής μαθήτρια κλπ.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
ρε μαγκες...πως νιωθετε οταν τα 20χρονα πιπινακια αντε και λιγο παραπανω σας μιλανε πληθυντικο? μιλαω μαλλον για αυτους που ειναι ανω των 35:think:

Μόρτη εξαρτάται.
Αν είναι πελάτισσες ... ή σερβιτόρες , υποδοχή κτλ ... πάντα μας μιλάνε στον πληθυντικό και πάντα μας μίλαγαν ....

Ένεκα των πανάκριβων κοστουμίων , κυριλέ υποκαμίσων , ακριβών γραβατών και λοιπών λαιμοδετών κτλ αμα λάχει να ουμ ...

Αν είναι καμιά αγάμητη μπουρούχα αρσακιάδα παρθενοπιπίτσα , σου κάνει καλό να σου ομιλεί σε πληθυντικό ....
μπας και συνέλθεις και απομακρυνθείς από το αγνό παρθένο μαλλί , στο ποίο μπορεί να έχει βάλει και βαπόνα για να μην το φάει ο σκώτος
(εξου και ο χαρακτηρισμός "βαπόνες" για αυτές που μετράνε την αγαμία τους με θητείες πρωθυπουργών ).

Τώρα αν σου ομιλήσει καμία αλανιάρα στον πληθυντικό .... είναι ολίγον θέμα .... αλλά μπορείς να της το κόψεις με τις κατάλληλες ατάκες, κινήσεις ...
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
ρε μαγκες...πως νιωθετε οταν τα 20χρονα πιπινακια αντε και λιγο παραπανω σας μιλανε πληθυντικο? μιλαω μαλλον για αυτους που ειναι ανω των 35:think:

Μόρτη εξαρτάται.
Αν είναι πελάτισσες ... ή σερβιτόρες , υποδοχή κτλ ... πάντα μας μιλάνε στον πληθυντικό και πάντα μας μίλαγαν ....

Ένεκα των πανάκριβων κοστουμίων , κυριλέ υποκαμίσων , ακριβών γραβατών και λοιπών λαιμοδετών κτλ αμα λάχει να ουμ ...

Αν είναι καμιά αγάμητη μπουρούχα αρσακιάδα παρθενοπιπίτσα , σου κάνει καλό να σου ομιλεί σε πληθυντικό ....
μπας και συνέλθεις και απομακρυνθείς από το αγνό παρθένο μαλλί , στο ποίο μπορεί να έχει βάλει και βαπόνα για να μην το φάει ο σκώτος
(εξου και ο χαρακτηρισμός "βαπόνες" για αυτές που μετράνε την αγαμία τους με θητείες πρωθυπουργών ).

Τώρα αν σου ομιλήσει καμία αλανιάρα στον πληθυντικό .... είναι ολίγον θέμα .... αλλά μπορείς να της το κόψεις με τις κατάλληλες ατάκες, κινήσεις ...
η αληθεια ειναι οτι με την κουβεντα ο πληθυντικος αραιωνει σιγα σιγα αλλα και παλι δε μιλαω για επαγγελματικες δοσοληψιες,λεω για πιτσιρικες που σε απλες γνωριμιες σου μιλανε πληθυντικο. δε λεω για ολες βεβαια.
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
ρε μαγκες...πως νιωθετε οταν τα 20χρονα πιπινακια αντε και λιγο παραπανω σας μιλανε πληθυντικο? μιλαω μαλλον για αυτους που ειναι ανω των 35:think:

Κατω απο 35 ειμαι αλλα κοντευω. Σκατα τελειως. Και μου ετυχε κατι τετοιο με μια σερβιτορα 22 χρονων και παραλιγο να της πω "μωρη αν σε εβλεπα σε κλαμπ θα εκανα κινηση και εσυ μιλας ετσι". Τα πηρα αγρια.

Δε μπορω να φανταστω καν πως θα νιωθουν οι γκομενες που ειναι και πιο ματαιοδοξες και πατσουριαζουν πιο γρηγορα
Άσε είμαι στα 40 ήδη και όποιος δεν με ξέρει με κάνει 35-36 λόγω σώματος αφού αθλούμαι.
Όμως είναι λίγο μαλακία πχ στο γυμναστήριο ή σε κανένα μαγαζί να σου μιλάει το καβλάκι στον πληθυντικό.

Όμως εκεί κάνω το εξής: κοιτάω πίσω μου και της λέω, είμαστε πολλοί και μου μιλάς στον πληθυντικό; :P Τότε στάνταρ σκάνε χαμόγελο και αρχίζουν να μιλάνε αλλιώς. :wink:
ναι ειναι λιγο μαλακια αλλα οπως ειπε και ενα φιλος.."καποια στιγμη θα γινοταν" εγω ειμαι 39. χεσε μεσα..τεσπα εμενα αν μου μιλανε καποιες μικρες ετσι τους μιλαω και γω στο πληθυντικο και σκαμε στα γελια...αλλα γενικως με ριχνει αυτο.Οταν μεγαλωνεις δεν καταλαβαινεις καποιες φορες οτι..μεγαλωσες
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Η ιδεα οτι θα φαω χυλοπιτα απο καποια επειδη θα της πεφτω μεγαλος που προκαλει τρομο
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Η ιδεα οτι θα φαω χυλοπιτα απο καποια επειδη θα της πεφτω μεγαλος που προκαλει τρομο
ολα θα γινουν και δεν θα το αποφυγουμε..οσο πιο γρηγορα το δεχτεις και το φιλοσοφησεις τοσο το καλυτερο..εδω ειμαι 39 και μια 27 προσφατα ξερεις τι γυρισε και μ ειπε? μια γνωστη μου..(πως δεν τη πλακωσα στις σφαλιαρες) "αντε μ λεει μπραβο περναει η μπογια σου ακομα ρε μπαγασα"

Με το μπαρδον κιολας

Αει μωρη φλομπα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
ρε μαγκες...πως νιωθετε οταν τα 20χρονα πιπινακια αντε και λιγο παραπανω σας μιλανε πληθυντικο? μιλαω μαλλον για αυτους που ειναι ανω των 35:think:
Πολύ ανετα.
Στην περιπτωση αυτη, τους απαντας κι εσυ στον πληθυντικο.
Σε πληροφορω οτι μια μικρη κοπελα καυλωνει τρελα οταν της μιλαει καποιος μεγαλυτερος στον πληθυντικο.
Αντι να χαλιεστε που σας μιλησε στον πληθυντικο, παρτε πασα και καντε το ιδιο. Το να της πεις "γιατι μου μιλας στον πληθυντικο" ειναι αυτογκολ.
Ξυπνατε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
ρε μαγκες...πως νιωθετε οταν τα 20χρονα πιπινακια αντε και λιγο παραπανω σας μιλανε πληθυντικο? μιλαω μαλλον για αυτους που ειναι ανω των 35:think:
Θα ταν καβλα να τα γαμας και να σου λενε

Θα χυσετε στα βυζια μου κυριε;
Ζητησε τους το, τιποτα πιο ευκολο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Είχα φίλη μια χοντρή με.γλυκό πρόσωπο.

Ωσπου μια μερα πιωμενος καργα τη γαμησα ενω ειχαμε μεινει σπιτι της.

Της καθησα στο 125ο ραντεβου

Παντως δεν ηταν και χαλια το γαμησι

Εκανε μια πιπα για σεμιναριο μαγκες
Οταν ξεκολλησετε απο τα κολληματα σας με τις χοντρες μερικοι, θα καταλαβετε τι χανατε τοσο καιρο
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
ρε μαγκες...πως νιωθετε οταν τα 20χρονα πιπινακια αντε και λιγο παραπανω σας μιλανε πληθυντικο? μιλαω μαλλον για αυτους που ειναι ανω των 35:think:
Πολύ ανετα.
Στην περιπτωση αυτη, τους απαντας κι εσυ στον πληθυντικο.
Σε πληροφορω οτι μια μικρη κοπελα καυλωνει τρελα οταν της μιλαει καποιος μεγαλυτερος στον πληθυντικο.
Αντι να χαλιεστε που σας μιλησε στον πληθυντικο, παρτε πασα και καντε το ιδιο. Το να της πεις "γιατι μου μιλας στον πληθυντικο" ειναι αυτογκολ.
Ξυπνατε.
χαχαχαχαχχαχα γεια σου ρε συνηγορε χαχαχχαχαχχ
50 χρονων εσυ και θα πεις στην 20αρα τι κανετε κυρια ελενα,μαλιστα,ευχαριστω, να ειστε καλα κυρια.
Χαχαχαχαχαχχχαχαχ
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Καλα λεει ο Αλεξ.

Πηγα για κουρεμα σημερα και μου ελεγε Σερ ο κομμωτης, σαλτα γαμησου ρε τσογλανε σκεφτηκα, ενω απλα επρεπε να κανω το ιδιο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
ρε μαγκες...πως νιωθετε οταν τα 20χρονα πιπινακια αντε και λιγο παραπανω σας μιλανε πληθυντικο? μιλαω μαλλον για αυτους που ειναι ανω των 35:think:
Πολύ ανετα.
Στην περιπτωση αυτη, τους απαντας κι εσυ στον πληθυντικο.
Σε πληροφορω οτι μια μικρη κοπελα καυλωνει τρελα οταν της μιλαει καποιος μεγαλυτερος στον πληθυντικο.
Αντι να χαλιεστε που σας μιλησε στον πληθυντικο, παρτε πασα και καντε το ιδιο. Το να της πεις "γιατι μου μιλας στον πληθυντικο" ειναι αυτογκολ.
Ξυπνατε.
χαχαχαχαχχαχα γεια σου ρε συνηγορε χαχαχχαχαχχ
50 χρονων εσυ και θα πεις στην 20αρα τι κανετε κυρια ελενα,μαλιστα,ευχαριστω, να ειστε καλα κυρια.
Χαχαχαχαχαχχχαχαχ
Αστο τύπε δεν το' χεις καθολου.
"Τι κάνετε δεσποινις" λεω. Και λιωνει η αλλη. Αλλά πού να τα καταλαβεις εσυ αυτα.
Εσυ μπορεις να γελας οσο θελεις.
Γελα ο μωρός καν τι μη γελοιον η.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Στο πανεπιστημιο ας πουμε, θυμαμαι οτι οι καθηγητες μάς μιλούσαν στον πληθυντικο κι ας ημασταν 18 χρονων
"Κύριε συναδελφε" μας αποκαλουσαν.
Επρεπε να τους πουμε οτι ειναι γελοιο μαλλον, συμφωνα με μερικους εδω μεσα
 

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1
μια φοιτητρια εδω στη πολυκατοικια συνεχεια με το σεις και με το σας ε σαλτα και γαμησου θα της πω καμια μερα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006

nik neos kosmos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
295
Like
149
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom