Νέα

Σεξ στο αμάξι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ο 25χρονος και η 29χρονη φιλενάδα του ενώ έκαναν έρωτα  το αυτοκίνητο κουνήθηκε προς τα πίσω και έπεσε μέσα στην χαράδρα.

O λαμόγιος 29χρόνη καλά τρώει ή έτρωγε






[/quote]
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
καλα ρε παιδια περισι η προπερσι δεν ειχατε ακουσει που πνιγηκε ενα ζευγαρι στην χαλκιδα οταν επεσε στα νερα του ευριππου για τον ιδιο λογο?
μαλιστα η κυρια ηταν ιδιαιτερα βουλευτη της νδ και ειχαν παρει την υπηρεσιακη μερσεντες
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
αυτα να τ ακουει ο συναγωνιστης aleksahs που δεν παει τη κοπελα σε ξενοδοχειο,αλλα γουσταρει αυτοκινητο.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Ένα ζευγάρι, στην Taiwan, κατέληξε στο νοσοκομείο όταν το αυτοκίνητο τους έπεσε σε χαράδρα καθώς έκαναν έρωτα στο πίσω κάθισμα του οχήματος!

Ο κύριος Lin Gu και η φίλη του Lee Shin βρέθηκαν σε βάθος 10 μέτρων μέσα στην χαράδρα με σπασμένα κόκαλα και τραύματα..

«Είχαν παρκάρει το αυτοκίνητο στην άκρη του βουνού, ενώ ξέχασαν να βάλουν το χειρόφρενο», είπε ο εκπρόσωπος της αστυνομίας.

Ο 25χρονος και η 29χρονη φιλενάδα του ενώ έκαναν έρωτα  το αυτοκίνητο κουνήθηκε προς τα πίσω και έπεσε μέσα στην χαράδρα.

«Στάθηκαν αρκετά τυχεροί. Τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι χειρότερα», πρόσθεσε ο εκπρόσωπος της αστυνομίας.
Που πας και τα βρισκεις?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
καλα ρε παιδια περισι η προπερσι δεν ειχατε ακουσει που πνιγηκε ενα ζευγαρι στην χαλκιδα οταν επεσε στα νερα του ευριππου για τον ιδιο λογο?
μαλιστα η κυρια ηταν ιδιαιτερα βουλευτη της νδ και ειχαν παρει την υπηρεσιακη μερσεντες

χαχαχα αυτό μου θυμίζει παρόμοιο περιστατικό πριν από μερικά χρόνια στην παραλία της Θεσ/κης, όπου έπεσε μέσα με το αμάξι ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΟ ζευγάρι της πόλης...
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
οταν σκεφτεται καποιος πρωτα με το κατω κεφαλι και μετα με το πανω αυτα παθαινει! :idiot:
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
καλα ρε παιδια περισι η προπερσι δεν ειχατε ακουσει που πνιγηκε ενα ζευγαρι στην χαλκιδα οταν επεσε στα νερα του ευριππου για τον ιδιο λογο?
μαλιστα η κυρια ηταν ιδιαιτερα βουλευτη της νδ και ειχαν παρει την υπηρεσιακη μερσεντες
Παντρεμένη η μανταμ με παιδιά, το ίδιο και αυτός και γνωστός επιχειρηματίας...
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
Παντρεμένη η μανταμ με παιδιά, το ίδιο και αυτός και γνωστός επιχειρηματίας...
μαλιστα η κυρια ηταν και το βισμα ενος κολητου μου και περιμενε διορισμο
φρικαρε ο τυπος ."κοιτα να δεις τι επαθα" μου ελεγε
 

Lion84

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
Φανταζεστε ποσο βαθια θα της μκηκε μολις προσγειωθηκανε? :think:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μάλλον οδηγούσε και παρκάρησε η γκόμενα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.758
Πόντοι
7.885

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.873
Πόντοι
6.925
Μία από τις πολλές φορές απόγευμα σε άδειο πάρκινγκ , ήρθαν δίπλα 5 αυτοκίνητα με οικογένειες για ρομαντικό περίπατο. Δεν σταματήσαμε γιατί από τις σπάνιες φορές που δεν ήταν από πάνω μου αλλα την είχα πλακώσει αποστοολικό στο πίσω κάθισμα.
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.001
Like
7.431
Πόντοι
1.056
Ένα βράδι είμαι με ένα κοριτσάκι στο αμάξι και έχω παρκάρει σε μια έρημη γειτονιά σε ένα αδιέξοδο...

Έχω ρίξει τα μπροστινά καθίσματα και την έχω ανάσκελα δεμένη με χειροπέδες από τα προσκέφαλα του πίσω καθίσματος...

Σε μία φάση βλέπω φώτα να έρχονται...
Να σου γαμήσω λέω, ποιος έρχεται στην ερημιά?
Ήταν ένας ντελιβεράς που είχε χαθεί και έψαχνε ένα σπίτι...

Το κοριτσάκι γυμνό και δεμένο να έχει φρικάρει γιατί δε μπορούσε να κουνηθεί, και εγώ γυμνός έχω ανοίξει το παράθυρο να διώξω τον ντελιβερά...

Τι έχουμε κάνει πιτσιρικάδες...! :tooth:
 

sexmasterrr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
1.429
Πόντοι
801
Το βρηκες κιολας; Αψογος.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.873
Πόντοι
6.925
Ένα βράδι είμαι με ένα κοριτσάκι στο αμάξι και έχω παρκάρει σε μια έρημη γειτονιά σε ένα αδιέξοδο...

Έχω ρίξει τα μπροστινά καθίσματα και την έχω ανάσκελα δεμένη με χειροπέδες από τα προσκέφαλα του πίσω καθίσματος...

Σε μία φάση βλέπω φώτα να έρχονται...
Να σου γαμήσω λέω, ποιος έρχεται στην ερημιά?
Ήταν ένας ντελιβεράς που είχε χαθεί και έψαχνε ένα σπίτι...

Το κοριτσάκι γυμνό και δεμένο να έχει φρικάρει γιατί δε μπορούσε να κουνηθεί, και εγώ γυμνός έχω ανοίξει το παράθυρο να διώξω τον ντελιβερά...

Τι έχουμε κάνει πιτσιρικάδες...! :tooth:
ο ντελιβεράς δεν μπήκε στην σκηνή ? ...δεν πουλάτε έτσι αγαπητέ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom