Νέα

Σεξ στο αμάξι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arximidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
σε μινι κουπερ ποιος το εχει κανει χωρίς να σπασει @@@@
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Θυμάται κανείς το "δεν το ξανακάνω σε Οτομπιάνκι" ή κάπως έτσι; Του Τουρνά δεν ήταν;
 

Dr_NoS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μονοθέσια McLaren  lololololoolol ορεος Andreas37Athina....
 

MotherFucker

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες και συντροφοι συνφορουμιστες,θα ηθελα την πολυτιμη συμβολη και συμβουλη σας, οσον αφορα την σωστη επιλογη μερους, ουτως ωστε να ριξουμε καναν τσοπου μεσα στο αμαξι, χωρις...ευτραπελα ομως ;)
δωστε τα φωτα σας  στο νεο, παραστρατημενο μελος, λοιπον, συναγωνιστες!!!
καθε συμβουλη δεκτη.. :sunglasses:
 

titus2006

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Κατ'αρχήν ρε φίλε δε μας λες ούτε σε πια πόλη είσαι,και ας υποθέσουμε ότι είσαι Αθήνα,αλλά ούτε και περιοχή.
 

MotherFucker

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Αθηνα ευρισκομαι συντροφε και συνπιτσιλιστη! Νεο Κοσμο μενω, αλλα δεν εχω προβλημα να παω οπου να ναι, αρκει να υπαρξει προτερα μαρτυρια συναγωνιστη που να βεβαιωνει την ποιοτητα του μερους.. ;)
 

titus2006

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Κάτι κοντά σε σένα δεν ξέρω.Στον Καρέα πάντως αν σε βολεύει όπως πας στην περιφερειακή του Υμητού σε κάποια φάση υπάρχει πινακίδα που λέει προς στρατόπεδο.Είναι το στρατόπεδο Σακέτα εκεί.Προχωράς πάνω από το στρατόπεδο και εκεί όλο και κάποιο χώρο θα βρεις.Βέβαια οι σκοπιές του στρατοπέδου θα σε πάρουν χαμπάρι για ποιο λόγο πας καθώς διέρχεσαι αλλά αυτό φυσικά δε σε νοιάζει.Το έργο το βλέπουν καθημερινά τα παιδιά εκεί...
 

MotherFucker

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
εχω ακουσει και εγω για τον Καρεα! εχεις παει εσυ η καποιος αλλος συναγωνιστης??
 

MotherFucker

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Α! επισης, τις προαλλες βρεθηκαμε Θρακομακεδονες και ηταν σχετικα καλα μπορω να πω, αλλα πολυ...αγριευτικο το μερος, ρε παιδι μου!!! :grin: :grin:
γι'αυτο ψαχνομαι κι εγω για κατι πιο κοντα...στον πολιτισμο :grin: 
 

MotherFucker

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
καταλαβα! θενκς παντως για την ενημερωση...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Παραλία Βάρκιζας δίπλα στην πλαζ
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
γιατι δεν πας σε ξενοδοχειο και ποιο ανετα και δεν εχεις φοβο να σε δει κανα ματι η να πεσεις και θυμα ληστειας.απορια ειναι.εχετε την ανεση του χοτελ και πατε και στριμοχνεστε στα αυτοκινητα.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Να σου πω κάτι; Μη σκοτίζεσαι και πολύ να βρεις απομονωμένο μέρος. Εδώ γαμιούνται και μες στα υπουργεία μέρα-μεσημέρι...
Τέλος πάντων, αν τελικά βρεις μέρος με το αυτοκίνητο, και είναι γνωστό στέκι για "ζευγαράκια", πρόσεχε τους ανώμαλους που ΄ξεπετάγονται σα θάμνοι δίπλα από το αμάξι σου με ό,τι αυτό συνεπάγεται...
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
πηγαινε σε κανα ξενοδοχειο καλυτερα γιατι εχει γινει πολυ επικινδυνο το αυτοκινητο
 

Επισκέπτης
Για κανα τσιμπουκακι καλο το αυτοκινητο αλλα οχι παραπανω μην μας μπει και ο μοχλος των ταχυτητων στο κωλο καταλαθος.
 

MotherFucker

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνισται, το χοτελ θα ηταν η ιδανικη λυση, αλλα δεν γουσταρει η κοπελα(!!!!)! θα μας τρελανουν οι γυναικες πια... :headbang: :headbang:
παραλια Αλιμου, εννοειτε μηπως δεξια στη Shell και μετα στο (θεοσκοτεινο) παρκινγκ??
η αργοναυτων, αρχηγε μου που ακριβως ειναι??
τιποτα βορειες προτασεις εχουμε, μιας και το αισθημα ειναι κατοικος β.π??
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
συναγωνισται, το χοτελ θα ηταν η ιδανικη λυση, αλλα δεν γουσταρει η κοπελα(!!!!)! θα μας τρελανουν οι γυναικες πια... :headbang: :headbang:

τιποτα βορειες προτασεις εχουμε, μιας και το αισθημα ειναι κατοικος β.π??

Κάνε εκπαιδευτικό καλό, και μάθε την. Αν είναι ποτέ δυνατόν να γαμείς στ' αμάξι, και μάλιστα με αυτό τον κολόκαιρο... Θα σε ευγνομωνεί και ο επόμενος!

Μια καλή ιδέα (Β.Π.) είναι το Grand Chalet στην Πολιτεία. Είναι "καλό" ξενοδοχείο, καί έχει και εστιατόριο, και bar, και όλα τα σχετικά. Πήγαινέ την εκεί "για ποτό" ή φαί, κι όταν κάνει κεφάλι, την ψήνεις για δωμάτιο στο επι τόπου (αντί για αυτοκίνητο και επικίνδυνα πράματα).

Το μόνο κακό, φοβάμαι ότι θα τα χοντροχώσεις. Αλλά γκόμενα Β.Π. ήθελες, χώσε και κάτι παραπάνω.

Υπ όψη (για όλους):
Η καλύτερη λύση (για όποιους κολώνουν σε ξενοδοχείο) είναι το αυτοκινούμενο τροχόσπιτο!
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Αμα της παραθέσεις ένα σωρό κινδύνους από ανώμαλους και ματάκηδες που κυκλοφορούν αδέσποτοι, μπορεί να το ξανασκεφτεί για το ξενοδοχείο. Και πέραν των άλλων δεν είναι και ψέματα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom