Νέα

Σεξ στο αμάξι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Καλο το σεξ στο αμαξι αλλα οταν πριν κατι μηνες,βγηκε η ταχυτητα(δεν ειχα χειροφρενο) την ωρα της δρασης κ το αμαξι εφυγε 20 μετρα πισω, η τρομαρα που πηρα δεν περιγραφεται  :idiot:
Η πλακα ειναι οτι στη αρχη νομιζα οτι γινεται σεισμος κ κουνιοταν το εδαφος :2funny: :2funny:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Καλο το σεξ στο αμαξι αλλα οταν πριν κατι μηνες,βγηκε η ταχυτητα(δεν ειχα χειροφρενο) την ωρα της δρασης κ το αμαξι εφυγε 20 μετρα πισω, η τρομαρα που πηρα δεν περιγραφεται  :idiot:
Η πλακα ειναι οτι στη αρχη νομιζα οτι γινεται σεισμος κ κουνιοταν το εδαφος :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny:εισαι θεος
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Εγώ έχω τζίπ, και όταν ρίχνω τα πίσω καθίσματα γίνεται σαν διπλό κρεββάτι γιατί ενοποιείται ο χώρος των αποσκευών.Τέλειο.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Εγώ έχω τζίπ, και όταν ρίχνω τα πίσω καθίσματα γίνεται σαν διπλό κρεββάτι γιατί ενοποιείται ο χώρος των αποσκευών.Τέλειο.

Εγώ είχα το Mazda F1000 (Bongo) της εταιρείας για κάτι χρόνια, είχα κόψει novopan, αφρολέξ στρώμα, και γινόταν η κόλαση εκεί πίσω...

ΚΑΙ ύπνος σε εκδρομές.
 

Συνημμένα

  • Mazda-Bongo.jpg
    Mazda-Bongo.jpg
    11,4 KB · Εμφανίσεις: 53

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
862
Πόντοι
96
Αυτο παει να πει σεξ στο αμαξι :2funny: :2funny:

car_sex.jpg
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.873
Πόντοι
6.925
Καλο το σεξ στο αμαξι αλλα οταν πριν κατι μηνες,βγηκε η ταχυτητα(δεν ειχα χειροφρενο) την ωρα της δρασης κ το αμαξι εφυγε 20 μετρα πισω, η τρομαρα που πηρα δεν περιγραφεται  :idiot:
Η πλακα ειναι οτι στη αρχη νομιζα οτι γινεται σεισμος κ κουνιοταν το εδαφος :2funny: :2funny:

"Δεν το ξανακάνω σε autobianchi" του Τουρνά τραγουδάς ?
 

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον εχω 2 αυτοκινητα,tt 2005 και m3 e46,το πρωτο το πηρα προσφατα και δεν το χω δοκιμασει και δεν νομιζω κιολας λογω του οτι ειναι αβολο πισω,ανυπαρκτος χωρος.
στην m3 ομως ειναι αλλη φαση,το χω κανει πολλες φορες,βολευει και στα 4 κι απο πανω η γκομενα και κλασσικη σταση,ηδονη.ε μετα απο μια βολτα χρειαζεται και μια σταση.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.873
Πόντοι
6.925
λοιπον εχω 2 αυτοκινητα,tt 2005 και m3 e46,το πρωτο το πηρα προσφατα και δεν το χω δοκιμασει και δεν νομιζω κιολας λογω του οτι ειναι αβολο πισω,ανυπαρκτος χωρος.

Δεν το πήρες ανοικτό ? Μόνο έτσι θα κάνεις δουλειά.
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
ειχα παει μια φορα σε μπουρδελο στην κολωνια και σε ενα δωματιο ειχαν ενα παλιο αυτοκινητο...επαιρνες εκει την γκομενα και την ξεσκιζες πανω στα καθισματα χωρις φοβο ματακηδων και χειροφρενου...... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yarrak

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
116
Like
13
Πόντοι
1

Ένα ζευγάρι, στην Taiwan, κατέληξε στο νοσοκομείο όταν το αυτοκίνητο τους έπεσε σε χαράδρα καθώς έκαναν έρωτα στο πίσω κάθισμα του οχήματος!

Ο κύριος Lin Gu και η φίλη του Lee Shin βρέθηκαν σε βάθος 10 μέτρων μέσα στην χαράδρα με σπασμένα κόκαλα και τραύματα..

«Είχαν παρκάρει το αυτοκίνητο στην άκρη του βουνού, ενώ ξέχασαν να βάλουν το χειρόφρενο», είπε ο εκπρόσωπος της αστυνομίας.

Ο 25χρονος και η 29χρονη φιλενάδα του ενώ έκαναν έρωτα  το αυτοκίνητο κουνήθηκε προς τα πίσω και έπεσε μέσα στην χαράδρα.

«Στάθηκαν αρκετά τυχεροί. Τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι χειρότερα», πρόσθεσε ο εκπρόσωπος της αστυνομίας.



 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
άλλοι σηκώνουν το χειρόφρενο για να το κάνουνε μέρος του παιχνιδιού τους στο αυτοκίνητο...αυτοί δεν το σηκώνανε ούτε για την ασφάλειά τους...αλλά θα μου πεις...πάνω στο...παθος τους..τι να σκεφτούνε....
 

Nickos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
23
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Το μουνί καράβι σέρνει... στη συγκεκριμένη περίπτωση, το μουνί σέρνει αμάξι!!!  :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
άλλοι σηκώνουν το χειρόφρενο για να το κάνουνε μέρος του παιχνιδιού τους στο αυτοκίνητο...αυτοί δεν το σηκώνανε ούτε για την ασφάλειά τους...αλλά θα μου πεις...πάνω στο...παθος τους..τι να σκεφτούνε....

Ετσι... ;)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom