Νέα

Σεξ σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lalakas2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Eσύ νομίζεις ότι του απαντάς. Αυτος περιγράφει μια κατάσταση και τα πράγματα είναι όπως ακριβώς τα λέει. Και όπως συμβαίνει σχεδόν πάντα αν κάποιος περιγράψει μια κατάσταση ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ χωρίς να χαιδεύει αυτιά, αυτομάτως τραβάει " επιθέσεις" του στυλ " είσαι έτσι είσαι αλλιώς". Λες και έχει σημασία αν τα λέει ο todok ή ο φούφουτος. Λες και δε μας τα λένε τα μάτια μας τα ίδια.
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Eσύ νομίζεις ότι του απαντάς. Αυτος περιγράφει μια κατάσταση και τα πράγματα είναι όπως ακριβώς τα λέει. Και όπως συμβαίνει σχεδόν πάντα αν κάποιος περιγράψει μια κατάσταση ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ χωρίς να χαιδεύει αυτιά, αυτομάτως τραβάει " επιθέσεις" του στυλ " είσαι έτσι είσαι αλλιώς". Λες και έχει σημασία αν τα λέει ο todok ή ο φούφουτος. Λες και δε μας τα λένε τα μάτια μας τα ίδια.

Φίλτατε skidoo το κακό είναι να έχεις πολλά να πεις και να μην θέλει κανείς να ακούσει..Αλλά ακόμα και αν υπάρχει ακροατήριο προς τι, η όλο μίσος φωνή της αφύπνισης???Προς τα που και για ποιον????

Η αλήθεια είναι, ότι αυτά που περιγράφει ο Todok αν και μεγεθυμένα πληγιάζουν τη πραγματικότητα...Όμως...

''Η ευγένεια δεν κοστίζει τίποτα'' και είναι το καλύτερο μέσο για να περάσεις το μήνυμα σου... ;) Διαφορετικά θα έχεις πολλά να πεις και κανέναν να ακούσει.......
 
OP
OP
L

lalakas2

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2006
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Αν είναι τα πραγματα οπως ταα λεει ο todok τη μονη λυση που βλέπω ειναι : Ολοι οι αντρες να μη γαμανε πια η να μη κανουν σχεσεις γιατι ολες οι γυναικες ειναι πουτανες. Δε λεω φιλε μου πως πεφτεις εξω.. αλλα δεν εισαι και μεσα.. Δεν νομιζω πως ειναι τοσο δυσκολη η ζωη αλλα  ολα τα προβληματα οπως και η γυναικα θελουν ροσπάθια ,υπομονη και σωστες κινήσεις. Και οσο για τη μουνοδουλια που τη χαρακτηριζεις ως τη πράξη να κηνηγάει ενας αντρας οποιαδήποτε γυναικα για οποιοδηποτε λόγο θα σου απαντησω με μια ερώτηση : Εσύ πως τη παλεύεις???
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Η λύση που θα έπρεπε να βλέπεις είναι: Όλοι οι άντρες να ανακτήσουν (ή να αποκτήσουν) την αξιοπρέπειά τους.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Η λύση που θα έπρεπε να βλέπεις είναι: Όλοι οι άντρες να ανακτήσουν (ή να αποκτήσουν) την αξιοπρέπειά τους.

Αν εννοείς ως αξιοπρέπεια τη φοβική έως και μανιοκαταδιωκτική συμπεριφορά προς το άλλο φύλο, τότε λυπάμαι αλλά δεν θα πάρω...

Ο μισογύνης δεν είναι τίποτ' άλλο από το alter ego ενός μουνοείλωτα...Και οι δύο κατά βάθος φοβούνται το μουνί...Και αντιδρούν αμφότεροι λανθασμένα.

 

kisss69

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
134
Like
179
Πόντοι
1
Η λύση που θα έπρεπε να βλέπεις είναι: Όλοι οι άντρες να ανακτήσουν (ή να αποκτήσουν) την αξιοπρέπειά τους.

ουτε καν ασχοληθηκα με αυτα που εγραψες... αλλα το να κραζεις κοσμο (και ειδικα απο το pc) που ουτως η αλλως δεν ασχοληθηκε μαζι σου ειναι οντως πολυυυυ αντρικο... μην τα πατησεις και πεσεις προσεξε. και τη γλωσιτσα μαζεψε.
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Κατα 60% συμφωνω με τον Τοντοκ και κατα 40% με τον Str81977. Ο Τοντοκ ειπε τη γνωμη του , χωρις να προσβαλλει . Γιατι αρπαζεστε ;
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Όπα ρε μορφωμένε με το υψηλό σου επίπεδο...Εσένα δε σε σέρνει μουνί;Μήπως σε σέρνει ή καλύτερα σε σπρώχνει πούτσος;Και ναι είμαι αρχαιολάτρης.Σε υπέρμετρο βαθμό.Εσύ τι είσαι;
Φειζερ δε σημαινει οτι η θα σε σερνει μουνι η θα σε ζμπρωχνει πουτσος. Υπαρχει και ενδιαμεση κατασταση. Και οταν αναφερθηκε στους αρχαιους δεν ειπε οτι τους αντιπαθει. Απλα ειπε οτι ενω εχουμε ενα τοπικ για τα μπουρδελα καποιος ανεφερε τους αρχαιους. Δεν ειμαι δικηγορος του , αλλα μου λεγανε απο παιδι, οτι ή να βρεις μια καλη κοπελα ή να μη βρεις καθολου. 
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
ουτε καν ασχοληθηκα με αυτα που εγραψες... αλλα το να κραζεις κοσμο (και ειδικα απο το pc) που ουτως η αλλως δεν ασχοληθηκε μαζι σου ειναι οντως πολυυυυ αντρικο... μην τα πατησεις και πεσεις προσεξε. και τη γλωσιτσα μαζεψε.

Ένα πρόβλημα τών καιρών μας είναι και η αύξηση των οιστρογόνων στον οργανισμό. Λένε βέβαια ότι φταίει και η μόλυνση των υδάτων από τα γυναικολογικά προϊόντα που πετιούνται στις τουαλέτες με τον έναν ή άλλον τρόπο.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Πολλές φορές τίθεται ένα δίλλημα του τι θέλει πραγματικά ο καθένας (και τι είναι διατεθειμένος να ανεκτεί). Ας το υπενθυμίσω άλλη μία φορά:
 

Συνημμένα

  • Comparison.jpg
    Comparison.jpg
    56,3 KB · Εμφανίσεις: 24

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
Χαλασμένος απο μια τσάρκα που είχα πριν λιγο ανοιγω αυτο το ποστ.. Καταρχάς καλυσπερα σε όλους τους καβλιάριδες του site! Πριν λιγο πήγα με μια πουτανα στη φυλής και δε πρόλαβα να χύσω και με παράτησε και μου είπε πέξτον.. Αυτο μου έχει ξανατύχει αλλες 2 φορες.. Αλλα το βασικό ζήτημα δεν είναι εκει. Εγω πηγενω περίπου 3 χρόνια σε μπουρδελα με σκοπό να ικανοποιω την ανάγκη μου και να έχω ποικιλία  στις γυναικες που γαμάω. Σημερα με αφορμή το σκηνικό που μου συνεβει μπηκα σε πολλες σκέψεις. και εβγαλα κάποι συμπεράσματα : 1ο το μπουρδελο ειναι επιχειρηση 2ο Η πουτανα ειναι επιχειρηματιας 3ο Το μονο που ενδιαφέρει τα δυο παραπάνω ειναι τα λεφτα .Και τελος αναροτουμαι τι ειναι καλύτερο να γαμάω επιχειρηματία η μια καθημερινη κοπέλα? ποια ειναι τα θετικα και ποια τα αρνητικα και στα δυο? Και καταληγω στο συμπερασμα πως μια γυναικα που γουσταρεις δε συγκρίνετε με καμια πουτανα.. και μια πουτανα δε μπορει να σου δοσει κατι αλλο εκτος απο το μουνι της για 5 λεπτα Μετα απο συγκρουση της καβλας και της λογικης εβγαλα τις παραπανω απόψεις.. συγγνωμη για το μεγαλο ποστ

με την μικρη μου πειρα στον αγοραιο ερωτα θα πω το εξης...

Οταν εισαι με μια γκομενα σου, μια κοπελλα που γνωρισες σε ενα μπαρ οτιδηποτε τετοιο, ειναι αλλη παραγοντες που το κανουν πιο ωραιο απο το να πας σε ενα μπουρδελο. Στο μπουρδελο πας, η κοπελα ΘΑ σου κατσει γιατι την πληρωνεις. Αμεσως αμεσως αυτο ειναι ξεκαυλωτικο για μενα... Αν δεν ξερω οτι η κοπελλα που ειναι μαζι μου με γουσταρει, δεν λειτουργο το ιδιο. Οταν το γνωριζω, ε, οπως και να το κανουμε, ειναι μακραν καλυτερο... βγαινει κατι παραπανω!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
με την μικρη μου πειρα στον αγοραιο ερωτα θα πω το εξης...

Οταν εισαι με μια γκομενα σου, μια κοπελλα που γνωρισες σε ενα μπαρ οτιδηποτε τετοιο, ειναι αλλη παραγοντες που το κανουν πιο ωραιο απο το να πας σε ενα μπουρδελο. Στο μπουρδελο πας, η κοπελα ΘΑ σου κατσει γιατι την πληρωνεις. Αμεσως αμεσως αυτο ειναι ξεκαυλωτικο για μενα... Αν δεν ξερω οτι η κοπελλα που ειναι μαζι μου με γουσταρει, δεν λειτουργο το ιδιο. Οταν το γνωριζω, ε, οπως και να το κανουμε, ειναι μακραν καλυτερο... βγαινει κατι παραπανω!

υπαρχουν ομως σπανιες περιπτωσεις, ξαναλεω σπανιες που μπορει λογω χημειας να περασεις ομορφα και με καποια εκδιδομενη κοπελα....

δεν ειναι το ιδιο, αλλα μπορει να συμβει...
 

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
υπαρχουν ομως σπανιες περιπτωσεις, ξαναλεω σπανιες που μπορει λογω χημειας να περασεις ομορφα και με καποια εκδιδομενη κοπελα....

δεν ειναι το ιδιο, αλλα μπορει να συμβει...

και μου συνεβει σε μια απ της πρωτες μου εμπειριες... και οντως ηταν καταπληκτικα! αλλα οπως λες... σπανια.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μπορει να μου πει καποιος τι προσπαθει να πει ο φιλος todok?

Εχει γραψει πολλα και δεν βγαζει καπου...  :think: :think:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Διαβάζω τον τίτλο:Σεξ σε μπουρδέλο.χμ πρωτότυπο θέμα όντως.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
και μου συνεβει σε μια απ της πρωτες μου εμπειριες... και οντως ηταν καταπληκτικα! αλλα οπως λες... σπανια.

Οπως σπανιο πλεον στης μερες μας να βρεις μια αξιπρεπη κοπελα απο ολες της αποψεις, δεν ενοω σεξουαλικα, κοπελα....

αλλάξανε οι εποχες πλεον...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ολα στην ζωη ειναι μια αποψη, ο καθενας την βρισκει οπως γουσταρει και οποιος θελει,

καλο ειναι να μην υπαρχει επιβολη και ουτε καποιος να προσβάλεται απο την αποψη τον αλλων....

ζηστε οσο μπορειτε, χαρειτε οσο θελετε, η ζωη ειναι δικη σας ,

αυτο εχω να πω,

μια ζωη την εχουμε, γλεντηστε την με οποιον τροπο νομιζεται οτι σας κανει να περνατε ωραια,

οσο ειναι καιρος,

γαματε γιατη χανομαστε...  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
με την μικρη μου πειρα στον αγοραιο ερωτα θα πω το εξης...

Οταν εισαι με μια γκομενα σου, μια κοπελλα που γνωρισες σε ενα μπαρ οτιδηποτε τετοιο, ειναι αλλη παραγοντες που το κανουν πιο ωραιο απο το να πας σε ενα μπουρδελο. Στο μπουρδελο πας, η κοπελα ΘΑ σου κατσει γιατι την πληρωνεις. Αμεσως αμεσως αυτο ειναι ξεκαυλωτικο για μενα... Αν δεν ξερω οτι η κοπελλα που ειναι μαζι μου με γουσταρει, δεν λειτουργο το ιδιο. Οταν το γνωριζω, ε, οπως και να το κανουμε, ειναι μακραν καλυτερο... βγαινει κατι παραπανω!


Δηλαδη εσυ πως καταλαβαινεις οτι μια κοπελα στο μπαρ σε γουσταρει και δεν προσποιειται??
Αν πιστευεις οτι ολες οι μη πορνες σε γουσταρουν και γιαυτο ειναι μαζι σου ενω οι πορνες επειδη πληρωνεις δεν εχουν την επιλογη να σε γουσταρουν και γιαυτο δεν θες να εισαι μαζι τους, μου ακουγεται τοσο ΑΚΡΑΙΟ (και χαζο μπορω να πω) με την αλλη αποψη πως ολες οι γυναικες ειναι πουτανες και γιαυτο παω μονο με πορνες!

Αποψη μου παντα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom