Νέα

ΣΕΞ & Διεθνής Έκθεση Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Isidoro$
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Δεν είμαι "πρώτης "ηλικίας για έχω τον αιδοιοδουλισμο ως προσόν.....
Αν θεωρείς και εσύ και οι όμοιοι σου ότι το να στείλει μια χαζεμενη μια φωτογραφία από διακοπές είναι σαν να ενδίδει στο φλερτ σου...τότε περαστικά σας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

...και φυσικά έχετε αυτό που σας αξίζει.
παλι δε καταλαβες...οταν λεμε ανεβαζει η αλλη φωτογραφια δεν εννοούμε οτι το εστειλε προσωπικα σε εσενα...τεσπα παλι φταιω εγω κανω σεμιναριο πληροφορικης σε ηλικωμενους χωρις πληρωμη
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
παλι δε καταλαβες...οταν λεμε ανεβαζει η αλλη φωτογραφια δεν εννοούμε οτι το εστειλε προσωπικα σε εσενα...τεσπα παλι φταιω εγω κανω σεμιναριο πληροφορικης σε ηλικωμενους χωρις πληρωμη
Aπο το να είμαι ανώριμος και να νομίζω ότι με το να μου στέλνει έστω προσωπικά η κάθε bimbo μια φωτογραφία από διακοπές εν μέσω αντηλιακών και καρπουζιών σημαινει κάτι προτιμώ να είμαι "ηλικιωμένος"...ΑΝ μεγαλώσεις ίσως καταλάβεις ...ζακέτα να πάρεις :2funny: το ατελές ανοσοποιητικό σου σύστημα ίσως αρπάξει κάνα κρύωμα όταν γυρνάς το βράδυ από το φροντιστήριο.
 
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
Ψυχραιμία!Οπως βολευεται ο καθενας!Εγω προτιμω τηλεφωνο γιατι ετσι μπορεις να επικοινωνεις και μεσω βαιμπερ.Αν μου δωσει φεισμπουκ δεν θα πω οχι.Το θετικο ειναι πως επιτελους καποιος εγραψε 2 ιστοριες χωρις ομως επιτυχια..Το θετικοτερο ειναι πως ξημερωνει η Τεταρτη και θα παω να ριξω την ζαρια μου
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.454
Πόντοι
2.487
Ρε μυστες, καθε χρονο ο πθ μας εξαγγελει μετρα ενισχυσης, και μετα μας παει ενα χρονο πιπα κωλο. Δεν σας αρκει αυτο το σεξ;
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Νομίζω ότι το thread θα έπρεπε να μετεξελιχθεί σε "ΕΚΘΕΣΕΙΣ & SEX - ΕΛΛΑΔΑ, ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ" . Κάτι τέτοιο θα είχε πολλές πληροφορίες και νόημα για γαμήκουλες εκθέτες, επισκέπτες κλπ..Άντε πάμε!
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
Νομίζω ότι το thread θα έπρεπε να μετεξελιχθεί σε "ΕΚΘΕΣΕΙΣ & SEX - ΕΛΛΑΔΑ, ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ" . Κάτι τέτοιο θα είχε πολλές πληροφορίες και νόημα για γαμήκουλες εκθέτες, επισκέπτες κλπ..Άντε πάμε!
Δεν είναι κακή ιδέα,προς το παρόν ας έχουμε 1 νήμα για κάθε έκθεση και μελλοντικα αν παει καλα να γινει ενωση σε ένα ενιαίο.
 
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
Πηγα λοιπον στην ΔΕΘ..ο σκοπος δεν ηταν να μιλησω με καποια που προμοταρε (μερικες ηταν τοσο αντιεπαγγελματιες,σε ωρα αιχμης επαιζαν με το κινητο τους..αν ημουν αφεντικο θα τις..μαλωνα).Ο σκοπος ηταν να βρω καμια ξενη αλλα στα περιπτερα των ξενων χωρων ηταν κατι νεπαλοαφγανοινδοι..τα ιδια χαλια με αυτους θα εχουν φανταζομαι και οι γυναικες τους..Τιμωμενη χωρα τα Εμιρατα..Πανωλεθρια..βρε βαλε Σουηδια,Ιταλια,Ισπανια να γινει παιχνιδι..Ας ελπισουμε το '23 να γινει καλυτερη επιλογη.Πολυ ωραια παρουσια μιας κοπελας απο νησι των Δωδεκανησων αλλα ηταν και ενας περιεργος εκει κοντα (αδερφος;γκομενος;).Επισης,οσες εχουν μεγαλα βυζια τα ειχαν πεταξει,μικρες-μεγαλες.Περιμενουμε την επομενη Εκθεση.Αν καποιος ειχε καποιο τυχερο ας γραψει
 
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
Να λοιπον που περασε 1 χρονος και εχουμε παλι ΔΕΘ!
Τιμωμενη χωρα η Βουλγαρια.
Πηγε κανεις;Εγω Πεμπτη ή Παρασκευη θα κανω την τσαρκα μου.
Για πειτε,ειδατε κανενα καλο μουνι; :rockon::rockon:
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
557
Like
645
Πόντοι
86
78-80 δεν θυμαμαι ακριβως. Ναυτης στα ασπρα ντυμενος, εξοδο απο "ΔΠ Ναυκρατουσα" κοβω βολτες εξω απο χωρο εκθεσης, μονος γιατι ειχα τις μαυρες μου. Βλεπω μια συμπαθιτικη κυρια να ερχεται προς το μερος μου, κοντο ξανθο μαλακι, περιποιημενο ντυσιματακι, στα 30-35 την εκοψα. Οταν πλησιασε μου λεει "Να χαρω την αλυσιδα σου" (αλυσιδα που κρεμεται το ταμπελακι με ονομα και ομαδα αιματος"
Ε! πιασαμε κουβεντα, την κερασα ενα καφε με κερασε ενα ποτο, καταληξαμε στο ξενοδοχειο της. Καλα περασαμε, καλη της ωρα οπου και ναναι, ανταλαγη τηλεφωνων, επιθετων γιοκ, δεν την ξαναειδα. Βεβαια, αρπαξα 15 μερες περιορισμο δλδ 30 μερες ενδον, γιατι δεν επεστρεψα το βραδυ στο πλοιο, αλλα την αλλη μερα. Τι να περιμενεις απο τα Ελληνικα στρατα? Κατανοηση?
Οχι οτι ειναι κα9ι καμια γαμω τις ιστοριες, αλλα αυτην εχω απο εκθεση Θεσ/κης. Δεν εχω αξιωθει να ξαναματαπαω απο τοτενες
 
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
2024 και τιμωμενη χωρα οι Γερμαναραδες...Για να δουμε αν μας κατσει φετος τιποτα καλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom