Νέα

Σε ποια ηλικία του άνδρα είναι πιο χρήσιμος ο αγοραίος έρωτας;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Με αφορμή το ποστ του φίλου που έσωσε το γάμο του λόγω των κοριτσιών, ανοίγω τούτο το θέμα να συζητήσουμε για τη χρησιμότητα του αγοραίου έρωτα ανά διάφορες φάσεις της ζωής ενός άντρα. Όταν ήμουν μικρότερος νόμιζα πως σε εκείνες τις ηλικίες οι πόρνες ήτανε βάλσαμο για όσα παιδιά 19, 20, 22, κλπ δε μπορούσαν να βρουν κάποιο ταίρι. Πλέον βλέπω πως σε ηλικίες κοντά στα 45-50 όπου ο άντρας περνάει διάφορες φάσεις, με γάμο-σύντροφο που δεν ανταποκρίνεται κλπ, βλέπω πως εκεί αν δεν υπήρχε αγοραίος θα είχαμε δράματα. Επίσης, βλέπω κάποιους αρκετά μεγαλύτερους, πχ 60+ που έχει περάσει μάλλον η μπογιά τους και μόνο μέσω των κοριτσιών μπορούν να βρουν αληθινή απόλαυση.
Σε ποια ηλικία ή ποιες ηλικίες λοιπόν είναι πιο απαραίτητα τα κορίτσια; Σε ποια φάση ήτανε πιο χρήσιμα για εσάς; Αν σας έλεγε ο Θεός "θα έχεις δικαίωμα να πας με πόρνες μόνο για 5 χρόνια στη ζωή σου" ποια χρόνια θα διαλέγατε;
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.018
Πόντοι
27.261
ωραιο κυριακατικο.
αναμενω ζουμερες, δροσερες και πικαντικες πορνοαποψεις, απο το εμπειρο ιππικο των καβλαντηδων, που θα δικαιολογησουν καθε τι ναυαγοποιησης τους... για ακομα μια φορα.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.060
Like
28.858
Πόντοι
5.956
Θα έλεγα,για τις παλιές γενιές από τα 16 ως τα 18 ,τώρα οι πιτσιρικάδες εύκολα κάνουν σεξ με συνομήλικες η λίγο μεγαλυτερες!
Μετά αν δεν κάνεις τη μαλακια να παντρευτείς μόνο για αλλαγή ή σε τρίο με την εκάστοτε συντροφο σου!
Για τους παντρεμενους βέβαια το αγοραιο σεξ είναι μονόδρομος!
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Για ολη του ζωη ρε man,που αλλου θα βρει εξω να γαμησει? Δεν "τυχαινουν" οι καταστασεις του παρελθοντος πλεον οπου εβγαζες γκομενα εξω.
Εχει μπει στον τηρεσία καθε χιλιοστο του τοπου,πρεπει να εισαι αβγαλτος καγκουρας φοιτητης για να πεις οτι εχεις πιθανοτητα να γαμησεις τζαμπα.
Target group 35+
 
Τελευταία τροποποίηση:

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Ωραιο θεμα συναγωνιστη.
Οι πουτανες λοιπον ειναι χρησιμες σε καθε ηλικια απλα αλλαζει ο ρολος τους.
-Στα 15 με 16 ειναι οι καθηγητριες "σεξουαλικης αγωγης".
Απο εκει και περα ειναι πολυτιμες στο να ριχνεις μανικι χωρις δεσμευσεις σαλτσες και επιλογους.
Μια μπουρδελοτσαρκα που καταληγει σε ανακαλυψη πρωτογνωρης ηδονης ειναι βαλασμο για την ψυχη(εκτος απο την ψωλη)
Αυτο εχει πολλαπλους ρολους:
-να σωθει ο γαμος καποιου οπως του συναγωνιστη
-να καθαριζει τους ορχεις καποιου που βγηκε με γκομενα να γαμησει και εκεινη ηθελε χρονο να τον γνωρισει.
-να ξεβαρεθεις λιγο την σχεση σου και να εμπλουτισεις σεξουαλικα τη ρουτινα σου.Σα μια διαρκης υπενθυμιση πως υπαρχει και σεξ εκτος της κοπελας σου και ναι ειναι καλο.
-Το σεξ στη σχεση ειναι σα το σπιτικο φαγητο.Το αγοραιο σεξ ειναι σα να τρως εξω.Αλλες φορες γκουρμε,αλλες λουκουμι κρεατακι σχαρας,αλλες πεντανοστιμο βρωμικο μα και αντιστοιχα μπορει να βγει μαπα το καρπουζι
Το ξερεις προχωρας κι απολαμβανεις σωστα και εμπειρα ξεχωριζοντας τα χλωρα απο τα ξερα.
-Αργοτερα μετα τα 45/50 σου δινει προσβαση σε πιτσιρικες που πλεον εχουν δυσκολεψει σα στοχοι.
-μετα τα 60 ζωη να χεις αν σταθηκες μαγκας και δεν εχεις παιδια εγγονια σκυλια γατια,αλλα ενα καλο κομποδεμα μπορεις να αγοραζεις περισσοτερο χρονο και ποιοτητα απο τις πορνες
Πχ να κλεισεις δυο μουναρες για μια ολοκληρη μερα να σου κανουν χαδακια μασαζακι να γλυψεις σοκολατα απο τα μπουτακια τα βυζακια η το μουνακι τους να τις γαμησεις οσο μπορεις να πατε παραλια να χαλαρωσετε κτλ
Ωστε να γεμισεις μπαταριες για ολη την αλλη βδομαδα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Καταρχήν,για να ξεπαρθενιαστείς εκεί γύρω στα 15 ειδικά αν είσαι ντροπαλός και δε σε θέλουν οι γκόμενες (τουλάχιστον τρίτη γυμνασίου πρέπει να'χεις γαμήσει)

Μετά εκεί γύρω στα 30 αν περνάς αγαμίες λόγω της μαλακίας των ελλεεινίδων για γάμους κλπ

Και εννοείται 60+ για να αναεώνεις τα κύτταρά σου
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.045
Like
6.601
Πόντοι
1.056
Απολυτως απαραιτητες οι κοπελες απο 18 μεχρι 70 plus για τον αντρα....(Eιμαι 40):rockon:
:rockon:
Εμενα το ροστερ μου ειναι 18-60

Πανω απο 60 δυσκολο να βρεις γαμευσιμο granny, τουλαχιστον για τα γουστα μου. Αν και σε κανα δυο περιπτωσεις ειχα γνωρισει κυριες απο τον κυκλο μου πολυ καλοστεκουμενες για να ειμαι ειλικρινης..
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.792
Κριτικές
3
Like
9.810
Πόντοι
1.336
1 χρόνο μεταξύ 17-20 για να απομυθοποιηθεί το μουνί,
1 χρόνο από 21 έως 30 για να μην κολλήσεις σε μακρόχρονη σχέση,
1 χρόνο από 31-45 για να γλιτώσεις τον γάμο,
1 χρόνο από 46-55 για να μην νιώσεις ότι η ζωή τελειώνει και 1 χρόνο μετά τα 56 ώστε να πεθάνεις από εξάντληση γαμώντας και να γλιτώσεις τα νοσοκομεία και τους τεθλιμμένους συγγενείς
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
571
Like
2.112
Πόντοι
206
Απολυτως απαραιτητες οι κοπελες απο 18 μεχρι 70 plus για τον αντρα....(Eιμαι 40):rockon:
:rockon:
Δεν έχουν ηλικία οι μπουρδελιαρηδες
Η σχέση είναι αέναη και θα υπάρχει στο διηνεκες εφόσον λειτουργεί ακόμα και με βοηθήματα το εργαλείο
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356
Απολυτως απαραιτητες οι κοπελες απο 18 μεχρι 70 plus για τον αντρα....(Eιμαι 40):rockon:
:rockon:
Έτσι όπως διαμορφώνεται η παρούσα πραγματικότητα, με τη πάροδο του χρόνου και με την γενικότερη κατάσταση της οικονομίας θα ήταν σοφό κάποιος να επιλέγει σχεδόν αποκλειστικά τον αγοραίο έρωτα. Οι λόγοι είναι πάμπολοι και δεν έχει νόημα να καθόμαστε και να τους αναλύουμε σαν χάνοι εδώ μέσα.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι ο μη πληρωμένος έρωτας - σεξ οδηγεί σε περιπέτειες οι οποίες κοστίζουν οικονομικά - για συναισθηματικά δεν συζητώ καν.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Έτσι όπως διαμορφώνεται η παρούσα πραγματικότητα, με τη πάροδο του χρόνου και με την γενικότερη κατάσταση της οικονομίας θα ήταν σοφό κάποιος να επιλέγει σχεδόν αποκλειστικά τον αγοραίο έρωτα. Οι λόγοι είναι πάμπολοι και δεν έχει νόημα να καθόμαστε και να τους αναλύουμε σαν χάνοι εδώ μέσα.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι ο μη πληρωμένος έρωτας - σεξ οδηγεί σε περιπέτειες οι οποίες κοστίζουν οικονομικά - για συναισθηματικά δεν συζητώ καν.
Ακριβως,ολα εμπορευσιμα(γαμος-διαζυγιο),να βγαλουν χρηματα και δικηγοροι,γιατροι και καθε κλαδος,δεν εχεις περιθωριο να ξεδιπλωσεις τη ζωη που ονειρευτηκες...
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.951
Κριτικές
2
Like
21.225
Πόντοι
6.236
1 χρόνο μεταξύ 17-20 για να απομυθοποιηθεί το μουνί,
1 χρόνο από 21 έως 30 για να μην κολλήσεις σε μακρόχρονη σχέση,
1 χρόνο από 31-45 για να γλιτώσεις τον γάμο,
1 χρόνο από 46-55 για να μην νιώσεις ότι η ζωή τελειώνει και 1 χρόνο μετά τα 56 ώστε να πεθάνεις από εξάντληση γαμώντας και να γλιτώσεις τα νοσοκομεία και τους τεθλιμμένους συγγενείς
Thinking out of the box....
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356
Ακριβως,ολα εμπορευσιμα(γαμος-διαζυγιο),να βγαλουν χρηματα και δικηγοροι,γιατροι και καθε κλαδος,δεν εχεις περιθωριο να ξεδιπλωσεις τη ζωη που ονειρευτηκες...
Βασικά όπως έχω γράψει τόσο επώνυμα όσο και ανώνυμα, όπου μπορώ, πρέπει να έχεις πολλές σταθερές για να πας σε σχέση. Είναι σκέτη ταλάιπα από πολλές πλευρές. Είναι ιδιαίτερα υπέροχο skill να έχεις μια αντίληψη εντελώς διεκπαιραιωτική, να πηδάς και να φεύγεις. Ναι η μοναξιά θα σε φάει σε μια ηλικία και έπειτα αλλά αυτά είναι μέσα στο πρόγραμμα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Βασικά όπως έχω γράψει τόσο επώνυμα όσο και ανώνυμα, όπου μπορώ, πρέπει να έχεις πολλές σταθερές για να πας σε σχέση. Είναι σκέτη ταλάιπα από πολλές πλευρές. Είναι ιδιαίτερα υπέροχο skill να έχεις μια αντίληψη εντελώς διεκπαιραιωτική, να πηδάς και να φεύγεις. Ναι η μοναξιά θα σε φάει σε μια ηλικία και έπειτα αλλά αυτά είναι μέσα στο πρόγραμμα

Ελλάδα όμως δεν είναι και περιβάλλον να πηδάς και να φεύγεις.Ειδικά αν δεν έχεις επάγγελμα-γυναικομαγνήτη.Γι'αυτό όλοι καταλήγουν με σχέσεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356
Η απ
Ελλάδα όμως δεν είναι και περιβάλλον να πηδάς και να φεύγεις.Γι'αυτό όλοι καταλήγουν με σχέσεις
Εννοείται ότι έχεις δίκιο. Για αυτό δεν πας παρά μόνο με ιερόδουλες και όχι γκόμενες κανονικές. ΝΟΜΟΣ. Για να μην πω ΑΞΙΩΜΑ. Είμαι 39. Ξέρω τι γράφω. Μην νομίζετε δεν θα ήθελα να έχω σχ'εση - αλλά είναι σκέτη αυτοκτονία. Ειδικά αν δεν έχεις σοβαρά εισοδήματα και είσαι και λίγο πιρφοράκος.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Εννοείται ότι έχεις δίκιο. Για αυτό δεν πας παρά μόνο με ιερόδουλες και όχι γκόμενες κανονικές. ΝΟΜΟΣ. Για να μην πω ΑΞΙΩΜΑ. Είμαι 39. Ξέρω τι γράφω. Μην νομίζετε δεν θα ήθελα να έχω σχ'εση - αλλά είναι σκέτη αυτοκτονία

Είμαστε σχεδόν συνομήλικοι.Αν με ρωτούσες τί θέλω τώρα,θα σου'λεγα να πάω έστω ένα 3ήμερο κάπου με γκόμενα.Έστω και σε ξερονήσι που λέει ο λόγος.Προσωπικά αυτό μου λείπει αυτή τη στιγμή,ένα 3ημερο με γκόμενα να πηδιόμαστε και να βολτάρουμε όλη μέρα και να μην ασχοληθώ με τίποτα άλλο.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356
Είμαστε σχεδόν συνομήλικοι.Αν με ρωτούσες τί θέλω τώρα,θα σου'λεγα να πάω έστω ένα 3ήμερο κάπου με γκόμενα.Έστω και σε ξερονήσι που λέει ο λόγος.Προσωπικά αυτό μου λείπει αυτή τη στιγμή,ένα 3ημερο με γκόμενα να πηδιόμαστε και να βολτάρουμε όλη μέρα και να μην ασχοληθώ με τίποτα άλλο.
ΑΚΡΙΒΩΣ και εμένα αυτό μου λείπε αδερφέ. Αλλά αν βρω μια κοπέλα για αυτό μετά θα μου γίνει κολιτσίδα και θα μου ρουφήξει τα ελάχιστα ευρω που έχω.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.018
Πόντοι
27.261
Έτσι όπως διαμορφώνεται η παρούσα πραγματικότητα, με τη πάροδο του χρόνου και με την γενικότερη κατάσταση της οικονομίας θα ήταν σοφό κάποιος να επιλέγει σχεδόν αποκλειστικά τον αγοραίο έρωτα. Οι λόγοι είναι πάμπολοι και δεν έχει νόημα να καθόμαστε και να τους αναλύουμε σαν χάνοι εδώ μέσα.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι ο μη πληρωμένος έρωτας - σεξ οδηγεί σε περιπέτειες οι οποίες κοστίζουν οικονομικά - για συναισθηματικά δεν συζητώ καν.
δηλαδη, ειναι το ιδιο να εχεις βρει ενα γκομενακι και να ξεσκιζοσαστε εβδομαδιαιως-καθημερινως για κανα 3ωρο (+ τα αλλα εκτος σεξ), με μια πουτανα του 10αρικου, 20αρικου η' και 150αρικου, που εχει το αναλογο χρονικο ντεντλαϊν? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom