Νέα

Σε ποια ηλικία του άνδρα είναι πιο χρήσιμος ο αγοραίος έρωτας;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
682
Like
1.155
Πόντοι
206
Σε όλες τις ηλικίες είναι χρήσιμος
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.117
Πόντοι
506
Εχω αραξει κανα 2-3 φορες με φιλους μεσα σε αμαξι μπροστα σε Laufhaus + Bordell (τρωγοντας chickenburger απο το mcdonalds)

Aν δειτε τι γινεται απο τις 16.00 μεχρι τις 18.00 (δηλ τις ωρες που σχολανε οι περισσοτεροι απο τις εργασιες τους) θα σας φυγει το κλαπετο

Αυτοκινητα BMWαρες, Porsche ,Audi και σχεδον μονο παντρεμενοι αντρες. 9 στους 10 ηλικια περιπου 35 μεχρι 50

Τριβαμε τα ματια μας. Ρε μαλακα, δες, δες! Ειναι δυνατον; Μα ειναι δυνατον; Γαμανε τις πορνες και αμεσως μετα πανε στα σπιτια τους. Στη γυναικα και στα παιδια τους. Μπαινουν σπιτι, αγκαλιαζουν την γυναικα και καθονται στο στρωμενο τραπεζι ενω χαιδευουν το κεφαλακι της κορουλας. Τι εγινε κουκλα μου, πως τα πηγες σημερα στο σχολειο;;;

Με το ιδιο χερι που πιανουν τα κεφαλια των παιδιων τους, πριν 15 λεπτα χαιδευαν τα κωλομερια μιας ξενης γυναικας
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.676
Like
17.791
Πόντοι
3.656
Οι πουτάνες, είναι χρήσιμες για ένα πολύ μικρό χρονικό διάστημα στη ζωή του άνδρα. Μόνο μεταξύ των ηλικιών 13 και 105. Το μεγαλύτερο διάστημα πριν τα 13 και μετά τα 105, δεν χρειάζονται καν . Ο λόγος ; Για ποικιλία και μεγάλο αριθμό μουνιών .


Φυσικά αν είσαι τραγουδιστής, πολίστας, ξαπλωστράς , μπαρμαν , έχεις καριόλες να παρακαλάνε τσάμπα , οπότε χρειάζεσαι λιγότερες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.738
Like
17.797
Πόντοι
3.656
Εχω αραξει κανα 2-3 φορες με φιλους μεσα σε αμαξι μπροστα σε Laufhaus + Bordell (τρωγοντας chickenburger απο το mcdonalds)

Aν δειτε τι γινεται απο τις 16.00 μεχρι τις 18.00 (δηλ τις ωρες που σχολανε οι περισσοτεροι απο τις εργασιες τους) θα σας φυγει το κλαπετο

Αυτοκινητα BMWαρες, Porsche ,Audi και σχεδον μονο παντρεμενοι αντρες. 9 στους 10 ηλικια περιπου 35 μεχρι 50

Τριβαμε τα ματια μας. Ρε μαλακα, δες, δες! Ειναι δυνατον; Μα ειναι δυνατον; Γαμανε τις πορνες και αμεσως μετα πανε στα σπιτια τους. Στη γυναικα και στα παιδια τους. Μπαινουν σπιτι, αγκαλιαζουν την γυναικα και καθονται στο στρωμενο τραπεζι ενω χαιδευουν το κεφαλακι της κορουλας. Τι εγινε κουκλα μου, πως τα πηγες σημερα στο σχολειο;;;

Με το ιδιο χερι που πιανουν τα κεφαλια των παιδιων τους, πριν 15 λεπτα χαιδευαν τα κωλομερια μιας ξενης γυναικας

Μου κάνει εντύπωση που έχουν όρεξη για γαμήσι μόλις σχολάνε απ'τις δουλειές τους.Δεν κουράζονται καθόλου;Εγώ όποτε σχολούσα απο δουλειά,ήθελα μόνο να φάω και να κοιμηθώ.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.117
Πόντοι
506
Μου κάνει εντύπωση που έχουν όρεξη για γαμήσι μόλις σχολάνε απ'τις δουλειές τους.Δεν κουράζονται καθόλου;Εγώ όποτε σχολούσα απο δουλειά,ήθελα μόνο να φάω και να κοιμηθώ.
Κοιτα, μιλαμε για ατομα που φορανε πουκαμισα και κουστουμια.

Στη δανια και στη γερμανια ελαχιστοι κουραζονται απο αυτους. Μιλαμε για υπερλουφα καταστασεις με πολυ χαλαρο εργασιακο κλιμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom