Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μιλάμε τα κωλομάγουλά της ήταν μπασμένα σε σημείο που έκαναν λακάκια-τα κοίταζα και τα ξανακοίταζα για να το πιστέψω... :kissass:  :kissass2:

Και εγώ όταν την είχα δει πριν λίγο καιρό - χωρίς να περάσω  :headbang: :headbang: :headbang: - είδα να αχνοφαίνονται κάτι κόκαλα/παΐδια.... :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.140
Κριτικές
491
Like
37.500
Πόντοι
41.447
Αν θυμηθώ και κάτι άλλο ενδιαφέρον, εδώ είμαστε...

ΥΓ: Θρεντάρα ο Σχολιασμός της Ημερήσιας Ενημέρωσης...  :rockon:
Εδώ θα τα γράφω όλα...

ωραια ενημερωση και εγω συμφωνω οτι "ο σχολιασμος ημερησιων ενημερωσεων " ειναι θρενταρα
οι ενημερωσεις ομως πανε στο θρεντ της ενημερωσης και τα υπολοιπα (το90%) παραλκομενα εδω για να εχει η ενημερωση ομοιογενεια και να διαβαζεται ξεκουραστα
μπορεις να ποσταρεις ενημερωσεις και εδω βεβαια αλλα θα πρεπει οι ενημερωσεις να μπαινουν πρωτιστος στην "ενημερωση"
αλλιως θα μεταφερονται εκει, σε δουλεια να βρισκομαστε δηλ..
καλημερα
 

Επισκέπτης

Μα για να έχετε δουλειά εσείς το κάνω... :grin:

Επειδή εγώ δεν έχω την (τεχνική) δυνατότητα να το κάνω, ας μεταφερθεί η πιο πάνω ενημέρωση στην Ημερήσια Ενημέρωση...
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
     Eric εμένα η Λάνα μου είχε πει οτι είναι 33 ετων
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
Και εγώ όταν την είχα δει πριν λίγο καιρό - χωρίς να περάσω  :headbang: :headbang: :headbang: - είδα να αχνοφαίνονται κάτι κόκαλα/παΐδια.... :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
Δεν μου πέφτει λόγος αν τη ''βρίσκετε'' με τα παιδιά της... Μπιάφρας,αλλά από υπηρεσίες,μετριότατες,μια φορά στο Κολωνού και Λεωνίδου.Ίσως τρόμαξε που της φανέρωσα ότι γνωρίζω κάποιους απ'τα μέρη της...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Δεν μου πέφτει λόγος αν τη ''βρίσκετε'' με τα παιδιά της... Μπιάφρας,αλλά από υπηρεσίες,μετριότατες,μια φορά στο Κολωνού και Λεωνίδου.Ίσως τρόμαξε που της έκανα ότι γνωρίζω κάποιους απ'τα μέρη της...

Κρητικός και εσύ τύπε...?  :2funny: :2funny: :2funny:
Εννοείται,ότι γουστάρω στυλιάρια... ;)
 

Επισκέπτης
     Eric εμένα η Λάνα μου είχε πει οτι είναι 33 ετων

Τώρα που το λες δεν έχεις άδικο-εκεί γύρω στα 35 το πολύ την έκανα.

Μουνάρα η τύπισα και στανταράκι-τουλάχιστον για εμένα, δεν ξέρω εσένα ποιες είναι οι εντυπώσεις σου...

ΥΓ: Απάντησα εδώ στον DEVITO και όχι στην Ημερήσια Ενημέρωση μια και εδώ μού ανέφερε για την Λάνα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
Τώρα που το λες δεν έχεις άδικο-εκεί γύρω στα 35 το πολύ την έκανα.

Μουνάρα η τύπισα και στανταράκι-τουλάχιστον για εμένα, δεν ξέρω εσένα ποιες είναι οι εντυπώσεις σου...
Δύο φορές,τίποτα το ιδιαίτερο.Τυπικά ευγενική,ίσως λίγο ξεπέτα,μπορεί λόγω Σαββάτου...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
για να θυμούνται οι γνώστες και να μαθαίνουν οι νέοπες... σε αυτή την καταπληκτική φωτό του κου Πύρκαυλου, η άνωθεν κορασίς γνωστή πορνοστάρ ονόματι Αλια...
έχει εργαστεί στο παρελθόν σε ευρωπαικό πρακτορείο βιζιτούδων ως city tour girl... το οποίο για κάποιο διάστημα έστελνε κορίτσια και στην ψωροκώσταινα...
όσοι γυρνούσαν στο Παρίσι εκείνη την εποχή και χρησιμοποιούσαν τις υπηρεσίες των πρακτορείων μπορεί να την έχουν πετύχει...
 

Συνημμένα

  • Cocksucking-with-a-rimming-3.jpg
    Cocksucking-with-a-rimming-3.jpg
    170 KB · Εμφανίσεις: 42
  • 1201552615(www_xuk_ru)met-art_ry_86_1.jpg
    1201552615(www_xuk_ru)met-art_ry_86_1.jpg
    51,8 KB · Εμφανίσεις: 28

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
με μεγάλη συγκίνηση σας την παρουσιάζω να τον αρπάζει από τον κώλο... !!!!
 

Συνημμένα

  • Alia 20.jpg
    Alia 20.jpg
    132,5 KB · Εμφανίσεις: 27

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Όχι,καταυλακιώτης,αλλά έχω φίλο κολλητό στην περιοχή.

Μια συμβουλή/φιλικά...δεν πάμε να το παίξουμε πονηροί στις κορασίδες...
Μάλλον αυτό είναι,της είπες και καλά ότι ξέρεις από που είναι κτλ....λογικό ήταν να ξενερώσει!
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
Μια συμβουλή/φιλικά...δεν πάμε να το παίξουμε πονηροί στις κορασίδες...
Μάλλον αυτό είναι,της είπες και καλά ότι ξέρεις από που είναι κτλ....λογικό ήταν να ξενερώσει!
:rockon: :rockon: :rockon:
Έχεις απόλυτο δίκιο!Με χαιρέτησε Κρητικά,έκανα τον ανήξερο,μου είπε από που είναι,τσίμπησα και την πάτησα...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
για να θυμούνται οι γνώστες και να μαθαίνουν οι νέοπες...


Αγαπητέ @jorgekavlares,το παρακάτω το έκανες γαργάρα...σε συμπαθώ...αλλά δεν χρειάζεται να δίνεις "οδηγίες προς ναυτιλομένους"/νέοπες κτλ... :)


Για να καταλαβω.... Εγώ ο άσχετος... Καστελ και Νεασμυρνης έχουν διαφορές? Εξού και η αραίωση του δευτέρου απο τότε που σχεδόν ολοκληρωτικά κατέλαβε το νήμα ο πρώτος?
Και η εύλογη απορία.... Ο Καστέλ πως που και πότε τα προλαβαίνει και τα ξέρει όλα? Μήπως είναι Ζούπερμαν?

Τι θες να πεις,φίλε...τους ξέρω και τους 2 εγώ...άρα τελειώνει εδώ το όποιο θέμα... :rockon:

Και όντως ο Eric Castel...είναι Ζούπερμαν.. :thumbsup:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Έχεις απόλυτο δίκιο!Με χαιρέτησε Κρητικά,έκανα τον ανήξερο,μου είπε από που είναι,τσίμπησα και την πάτησα...

Τα'θελε ο κώλος της τότε... ;)
Αλλά και πάλι,στην θέση σου θα έκανα τον χαζό...κλασικό σύστημα...αντιμετώπισης κορασίδας... :grin:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
Τα'θελε ο κώλος της τότε... ;)
Αλλά και πάλι,στην θέση σου θα έκανα τον χαζό...κλασικό σύστημα...αντιμετώπισης κορασίδας... :grin:
Δε στενοχωρήθηκα!Περισσότερο πέρασα από περιέργεια,ακούγοντάς τη στο σαλονάρισμα να μιλάει Ελληνικά με Κρητική προφορά.
 

Επισκέπτης
...Κατά τα λοιπά, τα δικά μας ποστ μεταφέρονται ως παρελκόμενα....

(Τάδε έφη Ζούπερμαν....)
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
@βιλλυ13 δεν μου χεις εξηγήσει ακόμα αυτό το χύσιμο στο στόμα με καπότα...
@καστελ ε τι δεν είσαι ζουπερμαν? με τηλεμεταφορά πρέπει να κάνεις τις τσάρκες σου...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Δε στενοχωρήθηκα!Περισσότερο πέρασα από περιέργεια,ακούγοντάς τη στο σαλονάρισμα να μιλάει Ελληνικά με Κρητική προφορά.

Και εγώ έχω σχέδιο...θα πάω και θα της βάλω την γλώσσα μου 4 εκατοστά...μέσα στην κωλότρυπα...μετά 69...και τέλος γαμήσι...
Σαν παιχνιδάκι θα είναι στα "στιβαρά μου χέρια"... :tooth: :tooth: :tooth:

Έτσι μου έρχεται,να την γυρίσω ανάποδα και να της κάνω στα όρθια 69.... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom