Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Θυμάμαι ότι ο κ. billy13 πέρσι ήταν άτακτος, με αποτέλεσμα να τον μπανάρει ο Αφέντης.
Ωστόσο, τον τελευταίο καιρό, ο εν λόγω κύριος είναι επικοινωνιακός, προσηνής, μειλίχιος και ευπροσήγορος.
Φαίνεται ότι μεταμέλησε ειλικρινώς (χωρίς να θυμάμαι για ποιο θέμα μεταμέλησε)...
:rockon: :rockon: :rockon:

:grin:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Χτες πηγα παλυ για ωχταπυρηνο τσιμπουκι στο χριστινακι καζαξταν....Τι τσιμπουκι κανει..ποσο το εχει δουλεψη , μεκανε και εχυνα παρατεταμενα....για 1 λεπτο...τρελαθηκα τυποι μου  :rockon:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
Χτες πηγα παλυ για ωχταπυρηνο τσιμπουκι στο χριστινακι καζαξταν....Τι τσιμπουκι κανει..ποσο το εχει δουλεψη , μεκανε και εχυνα παρατεταμενα....για 1 λεπτο...τρελαθηκα τυποι μου  :rockon:
Τυχερέ!!!
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Αυτή είναι σωστή επαγγελματίας!!  :rockon:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
   :grin: Να πηγαινεις και εσυ τυπε μου, γιατι δεν πας  >:(
Όταν ξεκαθαρίσω στο μυαλό μου ότι είμαι απλώς άλλος ένας 20€ εραστής-γαμιάς του 10λεπτου,κι όταν αποβάλλω διάφορες φαντασιώσεις που με κυριεύουν,θα δούμε...
(Έκανα το λάθος και πήγα τη δεύτερη μέρα επανεμφάνισης,και χάλασα τη θεραπεία...).
ΥΓ:Ζητώ συγνώμη για την κατάχρηση του χώρου ως τόπο ψυχοθεραπείας!Δεν θα επαναληφθεί,δεν θα γίνω άλλος ένας Picker...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Όταν ξεκαθαρίσω στο μυαλό μου ότι είμαι απλώς άλλος ένας 20€ εραστής-γαμιάς του 10λεπτου,κι όταν αποβάλλω διάφορες φαντασιώσεις που με κυριεύουν,θα δούμε...
(Έκανα το λάθος και πήγα τη δεύτερη μέρα επανεμφάνισης,και χάλασα τη θεραπεία...).
ΥΓ:Ζητώ συγνώμη για την κατάχρηση του χώρου ως τόπο ψυχοθεραπείας!Δεν θα επαναληφθεί,δεν θα γίνω άλλος ένας Picker...
Ξεκαθαρησε το μεσα σου , για να περνας καλα τυπε μου με την Χριστινα...εγω παλια με 2 περιπτοσης που δεν λυνοταν , εκοψα τελειος.... :rockon:
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
που βρισκεται η τσιμπουκοπνιχτρα??
 

Επισκέπτης
που βρισκεται η τσιμπουκοπνιχτρα??

Η Χριστίνα τσιμπουκώνει Καζακστανικά κάθε απόγευμα από τις 5, στο οίκημα επί της οδού Φυλής 71 όροφος.

Δύσκολα ανεβαίνεις τα κατακόρυφα σκαλιά του συγκεκριμένου οίκου όταν είσαι γεμάτος σπέρμα-εύκολα τα κατεβαίνεις όταν το έχεις εναποθέσει στο Καζακστανικό στόμα.....
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
Η Χριστίνα τσιμπουκώνει Καζακστανικά κάθε απόγευμα από τις 5, στο οίκημα επί της οδού Φυλής 71 όροφος.

Δύσκολα ανεβαίνεις τα κατακόρυφα σκαλιά του συγκεκριμένου οίκου όταν είσαι γεμάτος σπέρμα-εύκολα τα κατεβαίνεις όταν το έχεις εναποθέσει στο Καζακστανικό στόμα.....
Επειδή το'χω ανάγκη,θα βρω αντίστοιχο service στην Πειραιώτισσα που έχω στο πλάνο για σήμερα,ή να ψάξω στα γνωστά στάνταρ;
 

Επισκέπτης
Επειδή το'χω ανάγκη,θα βρω αντίστοιχο service στην Πειραιώτισσα που έχω στο πλάνο για σήμερα,ή να ψάξω στα γνωστά στάνταρ;

....Προτιμάτε τα εγχώρια προιόντα προκειμένου να συμβάλλουμε στην(τσιμπουκο)ανάπτυξη του τόπου μας....
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Επειδή το'χω ανάγκη,θα βρω αντίστοιχο service στην Πειραιώτισσα που έχω στο πλάνο για σήμερα,ή να ψάξω στα γνωστά στάνταρ;
Να προσθεσο κατι μπας κια σε βοηθησο τυπε μου, της 2 φορες που εκοψα με της κορασιδες ηταν οχι επηδη ειχα προβλημα...αλλα επηδη μουταζαν ερωτες κτλ...και μετα ηθελαν λεφτα με τον τροπο τους με αποτελεσμα...να την κανω και να τσακοθο κιολας...Ενο το χριστινακι...δεν κανει πουτανιες τετοιες...γιαυτο παρεμηνα πελατης της..εφοσον δεν σουχει κανει πουστιες..λυστο μεσα σου και απολαυσε το , το ΩΧΤΑΠΥΡΗΝΟ  :grin: Περα απο τις δικες μου σκεψεις κανε οτι θες οτι νιωθεις  :rockon:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
....Ο Έμπολα του αισθησιασμού εξαπλώνεται.....
Πεδίον δόξης λαμπρό για τους ψυχαναλυτές!Ξεκινάει,για διάφορους λόγους ο καθένας από εμάς,την... μπουρδελοκαριέρα του,είτε προσωρινά,είτε μόνιμα,ως τόπο σπερματοεκκένωσης,και κάποια στιγμή πέφτουμε στη λακούβα!
Ισχύουν οι παρακάτω παροιμίες:''Όποιος ανακατεύεται με τα πίτουρα,το τρώνε οι κότες!'',''άμα ξυέσαι στου τσομπάνου τη μαγκούρα,στο τέλος θα τις φας!'',κ.ά. παρόμοιες.Ίσως υποβόσκει υποσεινήδητα κάποια βαθύτερη ανάγκη για να βιώσουμε την αίσθηση του διαφορετικού που σου δίνουν οι πόρνες σε σχέση με τις ''συμβατικές'' μη κοινώς εκδιδόμενες γυναίκες,ίσως ένα στοίχημα με τον εαυτό σου ότι είσαι κάποιος ξεχωριστός σε σχέση με τους αναρίθμητους πελάτες τους,ίσως πολλά...
 

Επισκέπτης
Να προσθεσο κατι μπας κια σε βοηθησο τυπε μου, της 2 φορες που εκοψα με της κορασιδες ηταν οχι επηδη ειχα προβλημα...αλλα επηδη μουταζαν ερωτες κτλ...και μετα ηθελαν λεφτα με τον τροπο τους με αποτελεσμα...να την κανω και να τσακοθο κιολας...Ενο το χριστινακι...δεν κανει πουτανιες τετοιες...γιαυτο παρεμηνα πελατης της..εφοσον δεν σουχει κανει πουστιες..λυστο μεσα σου και απολαυσε το , το ΩΧΤΑΠΥΡΗΝΟ  :grin: Περα απο τις δικες μου σκεψεις κανε οτι θες οτι νιωθεις  :rockon:

....Συμβαίνουν τέτοια πράγματα στα μπουρδέλα;
Πουτάνες να τάζουν έρωτες;
Πάει, χάλασε ο κόσμος....

ΥΓ: .....Όπως τον 15Αυγουστο εορτάζουμε την Παναγία την Εκατονταπυλιανή, έτσι θα πρέπει να εορτάζουμε (σε ημερομηνία που θα ορισθεί άμεσα...) την Χριστίνα την Καζακστανή,την πουτάνα που δεν κάνει πουτανιές, την Αγία άπασων των Πουτανων....
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
....Συμβαίνουν τέτοια πράγματα στα μπουρδέλα;
Πουτάνες να τάζουν έρωτες;
Πάει, χάλασε ο κόσμος....

ΥΓ: .....Όπως τον 15Αυγουστο εορτάζουμε την Παναγία την Εκατονταπυλιανή, έτσι θα πρέπει να εορτάζουμε (σε ημερομηνία που θα ορισθεί άμεσα...) την Χριστίνα την Καζακστανή,την πουτάνα που δεν κάνει πουτανιές, την Αγία άπασων των Πουτανων....
Ώπα!Μην παρεξηγηθώ και διασπείρω ψευδείς κατηγορίες για τη Χριστίνα!Μου έχει φερθεί άψογα,δεν έχω κανένα παράπονο!Εγώ εκ μέρους μου προσπάθησα να την προσεγγίσω και να της ζητήσω σύναψη σχέσεων εκτός του οίκου,και προς τιμήν της μου το'κοψε ξεκάθαρα!Το πρόβλημα είναι αποκλειστικά δικό μου,κι εγώ πρέπει να το λύσω,το Χριστινάκι δεν φέρει καμμία ευθύνη!
Αυτά προς αποκατάσταση της αλήθειας,για να μην μένουν λάσπες!
(Κι αν διαβάζεις,καλά να είσαι,και να περιποιείσαι τους συναγωνιστές με τον καλύτερο τρόπο!)
 

Επισκέπτης
Πεδίον δόξης λαμπρό για τους ψυχαναλυτές!Ξεκινάει,για διάφορους λόγους ο καθένας από εμάς,την... μπουρδελοκαριέρα του,είτε προσωρινά,είτε μόνιμα,ως τόπο σπερματοεκκένωσης,και κάποια στιγμή πέφτουμε στη λακούβα!

.....Επίσης κατά την ημέρα εορτασμού της Χριστίνας της Καζακστανής θα ψάλλεται ως ύμνος(συνοδεία εκκλησιαστικής χορωδίας αποτελούμενη από εκλεκτά πουτανομέλη....) το άσμα που παραθέσατε, παραφρασμένο ως εξής:

" Σε λακούβα αισθησιακή/όποιος πέσει μέσα πως θα βγει..."
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Ώπα!Μην παρεξηγηθώ και διασπείρω ψευδείς κατηγορίες για τη Χριστίνα!Μου έχει φερθεί άψογα,δεν έχω κανένα παράπονο!Εγώ εκ μέρους μου προσπάθησα να την προσεγγίσω και να της ζητήσω σύναψη σχέσεων εκτός του οίκου,και προς τιμήν της μου το'κοψε ξεκάθαρα!Το πρόβλημα είναι αποκλειστικά δικό μου,κι εγώ πρέπει να το λύσω,το Χριστινάκι δεν φέρει καμμία ευθύνη!
Αυτά προς αποκατάσταση της αλήθειας,για να μην μένουν λάσπες!
(Κι αν διαβάζεις,καλά να είσαι,και να περιποιείσαι τους συναγωνιστές με τον καλύτερο τρόπο!)
Eγραψες τυπε μου  :rockon: :rockon: :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μεταμεσονύκτια έφοδος στο Μεταξουργείο...

Στο Κολωνού 32α, ήταν το μελαχροινό δίδυμο που σκοτώνει:
Η μινιόν Αλεξάνδρα (που όμως αναδεικνύεται εξαίσια επάνω στα τακούνια) με το πολύ ωραίο πρόσωπο και το μοντελέ κορμί και η γνωστή Αγάπη, με το ωραίο, αρκετά αδύνατο σώμα-όπως πήγαινε στο δωμάτιο το κωλαράκι της σαν να μου φάνηκε ακόμη πιο μπασμένο...

Φτιάχτηκα τώρα,μύστη μου.... :grin: :grin: :grin: :cum: :cum: :cum:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom