Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
Τίποτα,απλά θέλει λυγισμένα γόνατα...και το βάρος στους 4κέφαλους...όχι στην μέση... ;)
Ούτε 50 κιλά δεν είναι η καύλα.... :)
Ακόμα κι εγώ,που είμαι κατηγορία... πετεινού,πιστεύω ότι το καταφέρνω!
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
Τώρα που το λες δεν έχεις άδικο-εκεί γύρω στα 35 το πολύ την έκανα.

Μουνάρα η τύπισα και στανταράκι-τουλάχιστον για εμένα, δεν ξέρω εσένα ποιες είναι οι εντυπώσεις σου...

ΥΓ: Απάντησα εδώ στον DEVITO και όχι στην Ημερήσια Ενημέρωση μια και εδώ μού ανέφερε για την Λάνα.
Την είχα γαμησει στο Ιάσωνος 1α οπου είναι πιεστικά τα πραγματα με τον χρονο.Η τσατσα την φώναξε κάνα 2 φορες άλλα η Λάνα έμεινε μέχρι να χυσω.Μου αρέσει εμφανισιακα .Εχει καυλοφατσα και απίστευτες βυζαρες άλλα μου την έσπασε η τσατσά!!! Τοτε δεν έγραφα όμως κριτικες.
 

Επισκέπτης
Την είχα γαμησει στο Ιάσωνος 1α οπου είναι πιεστικά τα πραγματα με τον χρονο.Η τσατσα την φώναξε κάνα 2 φορες άλλα η Λάνα έμεινε μέχρι να χυσω.Μου αρέσει εμφανισιακα .Εχει καυλοφατσα και απίστευτες βυζαρες άλλα μου την έσπασε η τσατσά!!! Τοτε δεν έγραφα όμως κριτικες.

Ακριβώς τις ίδιες εντυπώσεις έχω κι εγώ!
Μία φορά στο Ιάσωνος 1α κάπως πιεστικά λόγω τσατσάς(αυτή δεν λογάριασε τίποτα...)και άλλες δύο στο Κολωνού 23α με μεγάλη άνεση χρόνου.

Στο δε Ιάσωνος 37 στο ισόγειο(όπου δουλεύει τελευταία στην τρίτη βάρδια πάντοτε)πάρα πολλές φορές έχω τύχει να την περιμένω να βγει από το δωμάτιο ένα τέταρτο και βάλε-και με πολύ κόσμο στο σαλόνι-και η υπηρεσία να μην έχει πει κιχ!!!

ΥΓ: Μήπως τα σχόλια του DEVITO αλλά και αυτά θα έπρεπε να μεταφερθούν στην Ημερήσια Ενημέρωση;

Πιστεύω θα ήταν χρησιμότερα εκεί.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
Μόλις επέστρεψα από Καλύμνου 48β από,(πού αλλού;),την Πωλίνα.Ξεκίνησα για την Πειραιώτισσα στο Αλκαμένους 117,αλλά απουσίαζε και σήμερα,οπότε μπαίνει στον προγραμματισμό για τις επόμενες επισκέψεις.Παρόλη την αναμονή άξιζε τον κόπο,αν και ομολογώ ότι δίσταζα να δοκιμάσω λόγω διαφοράς ηλικίας,(δεν είναι το target group μου),και του ενδόμυχου φόβου της... αιμομιξίας!,αλλά δεν το μετάνοιωσα!Για συμπεριφορά,υπηρεσίες,''τα λόγια είναι περιττά...''
 

Επισκέπτης
Μόλις επέστρεψα από Καλύμνου 48β από,(πού αλλού;),την Πωλίνα.Ξεκίνησα για την Πειραιώτισσα στο Αλκαμένους 117,αλλά απουσίαζε και σήμερα,οπότε μπαίνει στον προγραμματισμό για τις επόμενες επισκέψεις.Παρόλη την αναμονή άξιζε τον κόπο,αν και ομολογώ ότι δίσταζα να δοκιμάσω λόγω διαφοράς ηλικίας,(δεν είναι το target group μου),και του ενδόμυχου φόβου της... αιμομιξίας!,αλλά δεν το μετάνοιωσα!Για συμπεριφορά,υπηρεσίες,''τα λόγια είναι περιττά...''

Ωραίος ο Επιρρεπής...

Μόνο αν μπορείς και δεν σου κάνει κόπο, "ρίξτο" και στην Ημερήσια Ενημέρωση γιατί εξαιτίας μου μπερδευτήκατε σήμερα...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Κάτι "τυφλοί" κτλ...που συνεχίζετε και βρίζετε από πίσω - ξέρω ότι διαβάζετε - ,θα τα πούμε από κοντά στην πιάτσα...πάντα σε φιλικό κλίμα...
Q2oCaRJ.gif


Καλημέρα... :-* :-* :-*
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

Θα καταλάβει αυτός...με διαβάζει φανατικά...από πάκικο καφέ... :jerking:

(Σήμερα έχω να κάνω δουλίτσες..και δεν θα κάνω πολλά ποστ...όμως... :grin:)


Α,ναι....μπαγλαμά...αυτοί που σε βοηθούν,γελάνε μαζί σου...φιλάκια... :-* :-* :-*
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Θα καταλάβει αυτός...με διαβάζει φανατικά...από πάκικο καφέ... :jerking:

(Σήμερα έχω να κάνω δουλίτσες..και δεν θα κάνω πολλά ποστ...όμως... :grin:)


Α,ναι....μπαγλαμά...αυτοί που σε βοηθούν,γελάνε μαζί σου...φιλάκια... :-* :-* :-*
:grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μπουχεσάκο...όταν έχω όρεξη θα σε πάρω τηλ,να σου τα πω...
:-* :-* :-*
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
νομίζω τα στουντέλα στο 30αρι είναι

παιδιά ποια βάρδια θεωρείται την καλύτερη από πλευράς ποιότητας κοριτσιών κατά μέσο όρο?

πρωϊ, μεσημέρι, βραδυ, μεταμεσονύκτιο?

στις αρχές της κάθε βάρδιας πριν προλάβουν να κουραστούν τα κορίτσια
και κυρίως σε χρόνους και χώρους που δεν πλακώνει πολύς κόσμος (κατ'εμέ πάντα)
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
600
Like
14
Πόντοι
6
στις αρχές της κάθε βάρδιας πριν προλάβουν να κουραστούν τα κορίτσια
και κυρίως σε χρόνους και χώρους που δεν πλακώνει πολύς κόσμος (κατ'εμέ πάντα)

ναι αυτό σωστότατο συναγωνιστή μου!

όμως λέμε γενικά ποια θεωρείται η καλύτερη βάρδια απόλες?

πχ η μεταμεσονύκτια είναι λίγο πιο μπάζα ή είναι η ιδέα μου?
 

pokahonontas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ναι αυτό σωστότατο συναγωνιστή μου!

όμως λέμε γενικά ποια θεωρείται η καλύτερη βάρδια απόλες?

πχ η μεταμεσονύκτια είναι λίγο πιο μπάζα ή είναι η ιδέα μου?
Όχι φίλε μου δεν πιστεύω!  Νομιζω ανάλογα το πότε θέλει να δουλέψει η κοπελα. Σύμφωνα με αυτά που εχω δει εγω σε όλες τις βάρδιες μπορείς να βρεις από τα καλυτερα μουνια μέχρι τα χειρότερα μπάζα! Το θέμα είναι αν θα είσαι τυχερός και πέσεις στα καλά!
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
600
Like
14
Πόντοι
6
Όχι φίλε μου δεν πιστεύω!  Νομιζω ανάλογα το πότε θέλει να δουλέψει η κοπελα. Σύμφωνα με αυτά που εχω δει εγω σε όλες τις βάρδιες μπορείς να βρεις από τα καλυτερα μουνια μέχρι τα χειρότερα μπάζα! Το θέμα είναι αν θα είσαι τυχερός και πέσεις στα καλά!

συμφωνώ γιατί έχω πετύχει και διαμάντι ξημερώματα!!!

όμως αυτό που ρωτάω είναι ΚΑΤΑ ΜΕΣΟ ΟΡΟ πότε έχει τα καλύτερα στολίδια?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
λοιπον προτεινω εαν συμφωνει και ο διαχειριστης να γινει επανενταξη του καστελ στο φορουμ...και οπως λεει το ρητο..."υπερ παντων ολων το μουνι"...
λοιπόν αγαπητέ Ευλάμπιε... ''Μαλακάκο νέοπα που έβγαλες και γλώσσα, θες να σ'αρχίσω στα κλωτσίδια να φύγεις κλαίγοντας?''
έτσι θα σου απαντούσε ο αγαπητός τραμπούκος Καστέλ που δυστυχώς στα τεσσερα μοναδικά σου μηνύματα ζητάς επιμόνως την επανένταξή του...
Εγώ που είμαι ευγενικό παιδί θα σου πρότεινα να πας να τον βρείς εκεί που βρίσκεται... πρίν προλάβεις και κλέισεις την πρώτη σου εβδομάδα εγγραφής στο σάιτ...
άιντε κλωνάρι ΟΥΣΤ...
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
λοιπόν αγαπητέ Ευλάμπιε... ''Μαλακάκο νέοπα που έβγαλες και γλώσσα, θες να σ'αρχίσω στα κλωτσίδια να φύγεις κλαίγοντας?''
έτσι θα σου απαντούσε ο αγαπητός τραμπούκος Καστέλ που δυστυχώς στα τεσσερα μοναδικά σου μηνύματα ζητάς επιμόνως την επανένταξή του...
Εγώ που είμαι ευγενικό παιδί θα σου πρότεινα να πας να τον βρείς εκεί που βρίσκεται... πρίν προλάβεις και κλέισεις την πρώτη σου εβδομάδα εγγραφής στο σάιτ...
άιντε κλωνάρι ΟΥΣΤ...
Λερναία Ύδρα Χόρχε, κόβεις ένα κεφάλι, φυτρώνουν δύο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom