Νέα

Σχεσομαλακες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nacho Vidal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 380
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

assmaker

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΜΠΟΡΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΚΑΝΩ POST ΕΔΩ ΜΕΣΑ ?????? :think:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
τυπε εκανε τέτοιο πράγμα ο Πικερ? αυτος που δεν δινει την παραμικρη αξια σε γκομενες και είναι ο γνήσιος υπερήφανος μοναχικος μπουρδελιαρης? για αυτόν τον πικερ μιλάμε τυπε?  :grin:

ebseoagujjevbtp2tbzy.gif
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:

το εχεις ξανα ποσταρει αυτο κατι καινουριο να μας πεις εχεις; η στερεψε το πηγαδι των γνωσεων σου  :grin:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Μόνο όταν φεύγει η γυναίκα σου για το χωριό γαμάς. ΣΧΕΣΟΜΑΛΑΚΑ zeljko.   :2funny:

Πότε θέλεις να με συναντήσεις σε γαμιστρώνα ώρα 04.00 ;;;;;;;;;;
Κερνάω βίζιτα.

Θα ξυπνήσεις τη μαμά σου αν βγεις τέτοια ώρα ;;;;;;;

 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
δεν εστελνε μονο pm τυπε , εκανε και ολοκληρη αγαπουλικοπυρφορο video-αφιερωση  :jerking:

Πριν ...... ανακαλύψεις το φόρουμ
φανταζόσουν ότι μπορεί
ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ,
που να είναι καψούρης με πουτάνα μπουρδέλου ;;;;;;;;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
ρε παιδια η τυπισσα δεν φοραει ουτε μια φορα κανα κορδονι στην παραλια :S :S,τι ειναι αυτα?2017 εχουμε :S :S
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Κρατήστε τις δογματικές απόψεις σας, τον πολίτιμο θεσμό της οικογένειας που ενίοτε διέπεται από αρκετή υποκρισία. :) Εγώ ναι, αισθάνομαι πολίτης του κόσμου και δεν με περιορίζουν τα εδαφικά όρια στα οποία γεννήθηκα.

ηθελα πραγματικα να καταλαβω τι σκατα κουβαλαει μεσα στο κεφαλι της η μεση ελληνιδα γυναικα
εγω πιστευω οτι την τιμητικη εχουν οι αραπαδες απο αφρικη και μελαμψοι αντρες της μεσης ανατολης

γι' αυτο μυστες μου προσεξτε καλα σε πιο μουνι ελλεινηδας το χωνεται ακαποτα μην σας βρει καμια συμφορα

για σενα το λεω νασο αθανασιαδη μην αρπαξεις κανενα παρασημο απο καμια μη δηλωμενη ελλεινιδα πουτανα που εχει και δηθεν σχεση  :2funny: :2funny:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
ηθελα πραγματικα να καταλαβω τι σκατα κουβαλαει μεσα στο κεφαλι της η μεση ελληνιδα γυναικα
εγω πιστευω οτι την τιμητικη εχουν οι αραπαδες απο αφρικη και μελαμψοι αντρες της μεσης ανατολης

γι' αυτο μυστες μου προσεξτε καλα σε πιο μουνι ελλεινηδας το χωνεται ακαποτα μην σας βρει καμια συμφορα

για σενα το λεω νασο αθανασιαδη μην αρπαξεις κανενα παρασημο απο καμια μη δηλωμενη ελλεινιδα πουτανα που εχει και δηθεν σχεση  :2funny: :2funny:
γαμησε τα,να θες να γαμησεις ακα κανα μουνοτρυπιδι ελλεινιδας και να φοβασαι μην κολλησεις κανα εμπολα απο κανα κρεμπιε που θα της εχει ριξει κανας κεντροαφρικανος δημοκρατης :S :S :priest: :priest: :zombie: :priest: :S
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6

αφου νιωθει οτι δεν εχει φραγμους και περιορισμους στο σεξ και νιωθει πολιτης του κοσμου
μπορει να πηγε λογου χαρη διακοπες στο παρισι και να γαμηθηκε χωρις καποτα (εφοσον η ιδια λεει οτι δεν εχει φραγμους στο σεξ δεν ειναι λογια δικα μου  :woldman: ) απο κανεναν cendrik kante της λαικης δημοκρατιας του κογκο και να αρπαξε παρασημο  :dancing:

λυπαμαι τον φουκαρα κατα φαντασια γκομενο της τι θα τραβαει   :headbang: :headbang:
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Τραγικό. Εγώ να περιφέρομαι σας στολισμένο ζώο σε ζωοπανήγυρη και να τραπεζώσω και 200 ασχετους συγγενεις, ποτέ. Το πιο ρομαντικό θα ήταν να ανταλλάξουμε όρκους αγάπης στην μογγολία που θα πάμε μέσα στο έτος.

στην μογγολια ορε που παμε ρε  :new_shocked:

 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Ναι τυπισσα εσυ ζεις εντονα τη ζωη σου .... ια φωτογραφια δεν έχεις βαλει ακομα εδώ μεσα να σε δουμε όμως. Ολες οι ελληνιδες στα λογια ειστε εντονες και απελευθερωμένα μαγκάκια αλλα όταν έρθει η ωρα για πραξεις επιστροφη στο συντηρητισμο και τα κολληματα.

τυπε ολα τα μελη του σαιτ εχουνε εντονη κοσμικη και σεξουαλικη ζωη  :S :S :S :grin: :grin: :grin: :grin:

not-just-a-geek_o_380202.jpg
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
αφου νιωθει οτι δεν εχει φραγμους και περιορισμους στο σεξ και νιωθει πολιτης του κοσμου
μπορει να πηγε λογου χαρη διακοπες στο παρισι και να γαμηθηκε χωρις καποτα (εφοσον η ιδια λεει οτι δεν εχει φραγμους στο σεξ δεν ειναι λογια δικα μου  :woldman: ) απο κανεναν cendrik kante της λαικης δημοκρατιας του κογκο και να αρπαξε παρασημο  :dancing:

λυπαμαι τον φουκαρα κατα φαντασια γκομενο της τι θα τραβαει   :headbang: :headbang:
εφιαλτικο σεναριο :S :S
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
εφιαλτικο σεναριο :S :S

αυτο το σεναριο παιζει πολυ στις ελληνιδες γυναικες να το ξερεις

οσες ελλεινιδες εχουν σπουδασει αγγλια τον εχουν φαει ακαποτα απο ινδο και πακιστανο

να εχεις το νου σου νασο δεν αποτελει εξαιρεση αυτο αλλα τον κανονα της ελληνιδας γυναικας



 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Ο συμμαθητής μου απο το Πειραματικό και συμφοιτητης μου στο Πα.Πει. (Δόκτωρ πλέον) είχε παρακολουθήσει μεταπτυχιακές σπουδές στην Μ. Βρετανία γύρω στο έτος 2002 κάπου εκεί
Οταν τον ρώτησα για την σεξουαλική συμπεριφορά των ελλεινίδων εκεί μου είπε δυστυχώς οτι είχαν την χειρότερη φήμη απο όλες, "γαμιόντουσταν και με τις κολώνες" είπε συγκεκριμένα και φυσικά και με σκυλάραπες για την εμπειρία της μαύρης μεγάλης ψωλής.

Δεν θέλω ούτε να γνωρίσω ούτε να παντρευτώ τέτοια γυναίκα.
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Ο συμμαθητής μου απο το Πειραματικό και συμφοιτητης μου στο Πα.Πει. (Δόκτωρ πλέον) είχε παρακολουθήσει μεταπτυχιακές σπουδές στην Μ. Βρετανία γύρω στο έτος 2002 κάπου εκεί
Οταν τον ρώτησα για την σεξουαλική συμπεριφορά των ελλεινίδων εκεί μου είπε δυστυχώς οτι είχαν την χειρότερη φήμη απο όλες, "γαμιόντουσταν και με τις κολώνες" είπε συγκεκριμένα και φυσικά και με σκυλάραπες για την εμπειρία της μαύρης μεγάλης ψωλής.

Δεν θέλω ούτε να γνωρίσω ούτε να παντρευτώ τέτοια γυναίκα.

αρα επιβαιβεωνομαι πληρως σ' αυτα που γραφω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom