Νέα

Σχέσεις και Απιστία - Κέρατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loutsosathens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας κεράτωσε γυναίκα?


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
691
Κριτικές
59
Like
2.995
Πόντοι
2.666
Μη παντρεύεστε ρε κοροϊδα... καθίστε εδω μαζί να τριγυρνάμε στα μπουρδελα μέχρι τα 80 μας !!!!

να φτάσουμε τις 10.000 κριτικές και αμα μετά μας καλέσει κανενας ελεηνιδης στο γαμο του να παιξουμε με το προτζέκτορα τις κριτικές μας στο μπουρδελα.κομ.
Αν επιτραπει γαμος με πολλες αλλαζει το πραγμα ομως...αφου θελουμε απελευθερωμενη κοινωνια ας γινει απελευθερωση προς πασα κατευθυνση...οχι μονο προνομια στους γκεακηδες...
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
691
Κριτικές
59
Like
2.995
Πόντοι
2.666
Αν επιτραπει γαμος με πολλες αλλαζει το πραγμα ομως...αφου θελουμε απελευθερωμενη κοινωνια ας γινει απελευθερωση προς πασα κατευθυνση...οχι μονο προνομια στους γκεακηδες...
Εγω θελω να παντρευτω 4 μαζι: μια ουκρανεζα μια λατινα μελαμψη μια ταυλανδεζα και μια ελληνιδα...εχω να τις φροντισω...μα γιατι να μη μπορω? (Εννοειται καλα κοριτσια και τα 4)
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.039
Κριτικές
123
Like
50.779
Πόντοι
21.661
Η γυναίκα αλλάζει λόγω παραμέλησης.Η γυναίκα δύσκολα απιστει γιατί λειτουργεί συναισθηματικά .Θα απαιτήσει μόνο όταν ο άντρας της δεν της δίνει την πρέπουσα προσοχή .Πρέπει σαν κυνηγός που είναι από την φύση του ,να διεκδικεί συνεχώς την γυναίκα του,όπως διεκδικεί και την άλλη στην εξωσυζυγική /παράλληλη σχέση.
λογω παραμελησης αλλαζει και ο αντρας, το ιδιο πραγμα ειναι.
ιδιες καβλες εχουν και οι δυο, δεν υπαρχει διαχωρισμος.
ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες, απο μεν και δε, αναλογα το τι "συμφερει" την καθε πλευρα.
οταν δεν υπαρχει παραμεληση και ολοκληρωση, δεν υπαρχει και απιστια.
τοσο απλο.
εξαιρεση τα "αχαριστα και αρρωστα" μυαλα εντυπωσιασμου και καμποσιλικιου.

πωπω καθε φορα τα ιδια πραγματα, δεν αλλαζει η κατασταση...
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
788
Κριτικές
1
Like
2.179
Πόντοι
446
Η γυναίκα αλλάζει λόγω παραμέλησης.Η γυναίκα δύσκολα απιστει γιατί λειτουργεί συναισθηματικά .Θα απαιτήσει μόνο όταν ο άντρας της δεν της δίνει την πρέπουσα προσοχή .Πρέπει σαν κυνηγός που είναι από την φύση του ,να διεκδικεί συνεχώς την γυναίκα του,όπως διεκδικεί και την άλλη στην εξωσυζυγική /παράλληλη σχέση.
Εξαρταται απο τον χαρακτηρα του ανθρωπου. Ξαδερφη πρωτου βαθμου συγγενιας παντρευτηκε στα 25 της εκανε το πρωτο παιδι στα 27 της και απο 29 μεχρι τα 33 της πηγαινε τα καλοκαιρια στο χωριο της με την γιαγια της και το παιδι της αφηνε το παιδι στη γιαγια και αυτη τα βραδια ξενοκοιμοτανε με αλλους, ο αντρας της εκανε δυο δουλειες να τα βγαλει περα οικονομικα χωρις να ξερει τη κανει στο χωριο η γυναικα του, εν το μεταξυ η μανα της τα ηξερε και εδινε τις ευλογιες σε αυτην, μετα τα εκοψε ολα στα 35 της εκανε 2ο παιδι μετα απο τα παρακαλια του αντρα της και δεν ξερω αν ειναι ακομα μαζι εχω να τους δω χρονια, η τυπισσα ητανε εμφανισημη στα νιατα της και ολων τρεχανε τα σαλια τους αλλα επασχε απο καταθλιψη.
Ενας συναδελφος στη δουλεια τα ειχε πολλα χρονια με μια γυναικα που ητανε ενταξει απεναντι του ωσπου αλλαξε συμπεριφορα οταν γεννηθηκε το παιδι τους και του φεροτανε ασχημα σε σημειο να τρεχουν στα δικαστηρια για την επιμελεια του παιδιου ποιος θα την εχει ετρεχε για αρκετα χρονια. Κατι παραπερα δεν ξερω το μονο μου ειπε ητανε το καλυτερο δωρο στη ζωη του που γεννηθηκε το παιδι του. Ελπιζω να καλυψα.
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
971
Like
2.062
Πόντοι
446
Σίγουρα έχω φάει με τον πρώτο μου μεγάλο έρωτα. Η τύπισσα πήγε τότε να δουλέψει σεζόν χαλκιδική, εγώ φοιτητής, είχαμε 8 μήνες σχέση κ συγκατοικούσαμε, ήρθε δλδ σπίτι μου. Πάει χαλκιδική, συνέχεια τηλέφωνα, πήγαινα πολύ συχνά από Θεσνίκη να την δω. Προς το τέλος Αυγούστου, κλείνει 2 μέρες το κινητό της ανεξήγητα. Έψαχνα να τη βρω. Κάποια στιγμή το ανοίγειζ κάπου ταξίδευε κ μου λέει τέλος θέλω να χωρίσουμε. Εγώ είχα πέσει στο πάτωμα, έχασα την εξεταστική του Σεπτέμβρη. Λέω σίγουρα βρήκε άλλον κ γαμιέται αλλού. Με πόνεσε η βρώμα καθότι κ η πρώτη μου ...
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Γιατί και οι άντρες που κερατωνουν τι είναι;Ανισοροποι και με άλυτα ψυχολογικά προβλήματα που δεν ξέρουν τι θέλουν και τι τους γίνεται.Μπερδεμενα μυαλά.
Συμφωνώ.Δεν το διευκρίνισα.Αναφερομουν σε άνδρες που είναι ισορροπημένοι στην σχέση τους.Δηλαδη νιώθουν καλά με αυτό που έχουν δίπλα τους και δεν ψάχνονται.
 

Beautyfulgirl

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2022
Μηνύματα
76
Like
104
Πόντοι
0
Συμφωνώ.Δεν το διευκρίνισα.Αναφερομουν σε άνδρες που είναι ισορροπημένοι στην σχέση τους.Δηλαδη νιώθουν καλά με αυτό που έχουν δίπλα τους και δεν ψάχνονται.
Λίγοι είναι αυτοί πιστεύω.Εξαλλου όσο να ψάχνονται δεν θα βρουν ποτέ αυτό που θέλουν ,γιατί οι άνθρωποι δεν είναι τέλειοι.Μπορει ο ένας να έχει αυτό ,να μην έχει το άλλο, άλλος να μην έχει αυτό και να έχει το άλλο προσον η μειονέκτημα.Εξαλλου γιατί κι αυτός που ψάχνεται είναι τέλειος; Δεν έχει αδυναμίες,πάθη και κουσουρια; Ας διορθώσει πρώτα τον εαυτό του ,να δει τι του φτάει,τι αναζητα και μετά ας προχωρήσει να ψάχνεται.Αν το βρει ποτέ του το τέλειο άτομο ,να μου δώσει και μένα την συνταγή του.
 

Beautyfulgirl

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2022
Μηνύματα
76
Like
104
Πόντοι
0
Πολυ κακο.Αν θα το εκανα θα ηθελα να το ξερει η γυναικα μου,το λεγα σε φιλο και μονο που δεν επαθε σοκ.Αντιθετως με φιλη ηταν πιο χαλαρη ξερωντας τις μαλακιες μου.
Και τι θα περίμενες η γυναίκα σου να σου δώσει τα εύσημα και να σου πει μπράβο; Στην προδοσια ,όσο ανοικτομυαλη κι απελευθερωμένη να είναι η άλλη,θα παγώσει τα συναισθήματα της για σένα μετά.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Και τι θα περίμενες η γυναίκα σου να σου δώσει τα εύσημα και να σου πει μπράβο; Στην προδοσια ,όσο ανοικτομυαλη κι απελευθερωμένη να είναι η άλλη,θα παγώσει τα συναισθήματα της για σένα μετά.
Πριν παω να το ξερει.Οχι να τις το πω μετα.Αλλο να τα ξερει κ αλλα να τα μαθαινει μετα.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
7
Like
4.497
Πόντοι
736
Πριν παω να το ξερει.Οχι να τις το πω μετα.Αλλο να τα ξερει κ αλλα να τα μαθαινει μετα.
Βρε φιλαράκο τι λές τώρα? Ειναι δυνατόν να γίνει αυτό? Κάθε σοβαρή γυναίκα δεν θα το επέτρεπε στον εαυτό της να δώσει το οκ ,,,μην τρελαθούμε κιόλας .
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
Σίγουρα έχω φάει με τον πρώτο μου μεγάλο έρωτα. Η τύπισσα πήγε τότε να δουλέψει σεζόν χαλκιδική, εγώ φοιτητής, είχαμε 8 μήνες σχέση κ συγκατοικούσαμε, ήρθε δλδ σπίτι μου. Πάει χαλκιδική, συνέχεια τηλέφωνα, πήγαινα πολύ συχνά από Θεσνίκη να την δω. Προς το τέλος Αυγούστου, κλείνει 2 μέρες το κινητό της ανεξήγητα. Έψαχνα να τη βρω. Κάποια στιγμή το ανοίγειζ κάπου ταξίδευε κ μου λέει τέλος θέλω να χωρίσουμε. Εγώ είχα πέσει στο πάτωμα, έχασα την εξεταστική του Σεπτέμβρη. Λέω σίγουρα βρήκε άλλον κ γαμιέται αλλού. Με πόνεσε η βρώμα καθότι κ η πρώτη μου ...
Τύπε μήπως είχε τελειώσει η μπαταρία από το κινητό της ;:confused:
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
557
Like
645
Πόντοι
86
Εγω παιδια, πιστευω οτι ολοι μας, ανδρες γυναικες, παντρεμενοι η σε σχεση, τις εχουμε κανει τις αρπαχτες μας. Αντε για να μην ειμαι απολυτος, τουλαχιστον το 99%, απο εμας. Για διαφορους λογους. Τωρα καποιος/α που ειναι σε σχεση, παει σε αλλη, συμαινει οτι κατι δεν βρισκει, κατι του λυπει, η το νομιζει, στην σχεση του. Σε αυτη την περιπτωση, καλο θα ειναι και για τους δυο να σταματουν τα πραγματα εκει. Δεν αξιζει να μπουν σε ψυχοφθορες διαδικασιες και συμπεριφορες που μονο κακο θα κανουν και στους δυο.
Να σημειωσουμε, εδω οτι το ποσοστο των γυναικων, που θελουν και τον γαμια και τον κουβαλητη, ειναι κατα πολυ μεγαλυτερο, απο εκεινο των αντρων. Ομως για ολα τα προβληματα, υπαρχει λυση, αρκει να το πιστευσει κανεις και να το εφαρμωσει.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Yπάρχουν πολλές αιτίες για κέρατο, βασικά έχει να κάνει με το χαρακτήρα του άντρα ή της γυναίκας.

Μπορεί ο άντρας να έχει απωθημένα που δεν τον θέλαν οι γυναίκες και μόλις δει κάποια να τον γουστάρει να σκεφτεί "ότι κάνουμε τώρα που έχουμε πέραση" και ας είναι σε σχέση με τακτική σεξουαλική ζωή.
Μπορεί η γυναίκα να νιώθει ότι ο άντρας της δεν τη θέλει και να ψάχνει επιβεβαιώση.
Μπορεί και οι δύο να έχουν τόσο πολύ βαρεθεί που να θέλουν περιπέτειες και δράματα.
Έχω ακούσει γυναίκα να λέει "αν δεν ήμουν τόσο συναισθηματικά θα τον είχα κερατώσει περισσότερο" και από άντρα "έχω σύζυγο και γκόμενα, αλλά για μένα δικαιολογείται γιατί είμαι από την Κρήτη" - δε βγάζεις άκρη.

Και στην τελική αν θεωρείς ότι δε μπορείς να είσαι με την άλλη ,χώρισε.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
7
Like
4.497
Πόντοι
736
Βρε του Κουτρούλη ο γάμος γίνεται σε σχέσεις και σε παντρεμένους/ες .Μίλαγα με μια φίλη από την Σύρο πριν 10 ημέρες περίπου και μου είπε το εξής. Όλο το νησί κερατώνει ο ένας τον άλλον αλλά είναι βολεμένοι και δεν μιλάνε καθόλου για αυτό .Στην δε επαρχία αλλα Σόδομα και Γόμορρα παίζουν. Είναι και κάποιες εκεί στην επαρχία γύρω στα 45plus που τα παίρνουν από τους 50 plus και τους τραβανε κατι κλαρίνα και να τα δώρα μετά, να τα ψώνια ,να λίγα μετρητά και η ζωή συνεχίζεται ....
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Καλησπέρα!

Κάποτε καψουρευτηκα χοντρά μια τύπισσα και δεν τράβαγε γιατί ήταν ξεκωλο.
Τα χαμε και καλά και έφυγε χωρίς να μου πει κάτι για τριήμερο σε νησί προφανώς με άλλο γαμιά.
Την τσακωσα που μου πε ψέματα όταν γύρισε με πήρε τηλ και απλά δε το σήκωσα ποτέ.
Μαλακια μου γιατί θα έπρεπε να το χω να το γαμαω αλλά ήμουν αγαπουλης τότε φουλ και δε μπορούσα να το διαχειριστώ.
Αυτά...
Ρε τύπε μπορεί να πήγε για προσκύνημα στην Τήνο.
Τσάμπα ξενέρωσες.....

:confused::confused::confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ork

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
22.985
Κριτικές
8
Like
32.015
Πόντοι
6.536
Αφήστε τις αμπελοφιλοσοφίες ρε τύποι και πείτε καμμιά ιστορία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom