Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
αγγλιδα ειπες ειναι?κανε αν θες μια περιγραφη συμπεριφορας!!!

Ρωσσιδα. Τωρα ειμαστε σε φαση οτι θελω εγω...γενικως. Συντομα θα νοικιασουμε σπιτι μαζι εδω στην Αγγλια. Και βλεπουμε. Την εχω στο μικροσκοπιο συνεχεια και παρατηρω συμπεριφορες...
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Ρωσσιδα. Τωρα ειμαστε σε φαση οτι θελω εγω...γενικως. Συντομα θα νοικιασουμε σπιτι μαζι εδω στην Αγγλια. Και βλεπουμε. Την εχω στο μικροσκοπιο συνεχεια και παρατηρω συμπεριφορες...
Δωσε της οτι θελει,τα παντα!!!! αστην ετσι κανα δυμινο να καλομαθει... και μετα κοψιμο ολα ΜΑΧΑΙΡΙ εκει θα δεις συμπεριφορες και αν φερθει ο.κ...
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ρωσσιδα. Τωρα ειμαστε σε φαση οτι θελω εγω...γενικως. Συντομα θα νοικιασουμε σπιτι μαζι εδω στην Αγγλια. Και βλεπουμε. Την εχω στο μικροσκοπιο συνεχεια και παρατηρω συμπεριφορες...
ωραια!!!!!στο μελλον θα μας πεις ειναι καλο να ξερουμε και να μαθαινουμε!!!!!!
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Δωσε της οτι θελει,τα παντα!!!! αστην ετσι κανα δυμινο να καλομαθει... και μετα κοψιμο ολα ΜΑΧΑΙΡΙ εκει θα δεις συμπεριφορες και αν φερθει ο.κ...

Δεν καταλαβες, οτι εκανα με αλλες τα εχω κομμενα εδω και καιρο. Τα τελειως απαραιτητα μονο για να μην καλομαθαινει...αλλιως αν δεν της αρεσει ας παει παλι πισω στη Ρωσσια. Το αρνητικο ειναι οτι ζηλευει γενικως...
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
τι διαολο! μιλάτε λες και εκπαιδεύετε το σκυλο σας.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Δωσε της οτι θελει,τα παντα!!!! αστην ετσι κανα δυμινο να καλομαθει... και μετα κοψιμο ολα ΜΑΧΑΙΡΙ εκει θα δεις συμπεριφορες και αν φερθει ο.κ...
το κανα και εγω για πιο πολυ ειπα οτι δεν εχω μια και πολλες φορες μου βαζε αμολυβδη ολα οκ.σπαθι!!!!!
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
το κανα και εγω για πιο πολυ ειπα οτι δεν εχω μια και πολλες φορες μου βαζε αμολυβδη ολα οκ.σπαθι!!!!!

Δεν ειναι καθολου του χρηματος, δεν κοιταζει να μου τρωει χρημα. Τσεκαρισμενο αυτο. Ομως το μονο που σκεφτεται ειναι να κανει οικογενεια...και φοβαμαι πως βιαζεται πολυ.

τι διαολο! μιλάτε λες και εκπαιδεύετε το σκυλο σας.

Οι γυναικες αυτες εχουν μαθει σε πολυ ασχημες συμπεριφορες απο τους αντρες. Δεν εχουν πολλες απαιτησεις. ΟΚ ποτε δεν θα χτυπαγα γυναικα, το ξερει και το εκτιμαει. Αλλα ξερει επισης πως στην πρωτη μαλακια που θα κανει την εκανα...
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Δεν καταλαβες, οτι εκανα με αλλες τα εχω κομμενα εδω και καιρο. Τα τελειως απαραιτητα μονο για να μην καλομαθαινει...αλλιως αν δεν της αρεσει ας παει παλι πισω στη Ρωσσια. Το αρνητικο ειναι οτι ζηλευει γενικως...
αν σε αγαπαει ετσι ειναι σε αυτο εχουν ψηλα τον πηχι αν καψουρευτουν ........
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Δεν ειναι καθολου του χρηματος, δεν κοιταζει να μου τρωει χρημα. Τσεκαρισμενο αυτο. Ομως το μονο που σκεφτεται ειναι να κανει οικογενεια...και φοβαμαι πως βιαζεται πολυ.

Οι γυναικες αυτες εχουν μαθει σε πολυ ασχημες συμπεριφορες απο τους αντρες. Δεν εχουν πολλες απαιτησεις. ΟΚ ποτε δεν θα χτυπαγα γυναικα, το ξερει και το εκτιμαει. Αλλα ξερει επισης πως στην πρωτη μαλακια που θα κανει την εκανα...
οταν θεωρησουν οτι ο αντρας που ειναι μαζι τους τηρη τις καταλοιλες προυποθεσεις το θελουν γιατυ ειναι πιστες στο θεσμο της οικογενειας!!!!!!
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
αν σε αγαπαει ετσι ειναι σε αυτο εχουν ψηλα τον πηχι αν καψουρευτουν ........

Κοιτα να δεις Ρωσιδα ειναι, μουσουλμανα ειναι (ευτυχως τοσο θρησκα οσο και εγω), η μανα μου θα το παθει το εγκεφαλικο, αυτο ειναι δεδομενο. Αν τωρα η κοπελα ειναι αψογη απεναντι μου, βλεπουμε για το μελλον.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
το βλεπω απαντουσα!!!!
 

Taiwanos

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Δεν ειναι καθολου του χρηματος, δεν κοιταζει να μου τρωει χρημα. Τσεκαρισμενο αυτο. Ομως το μονο που σκεφτεται ειναι να κανει οικογενεια...και φοβαμαι πως βιαζεται πολυ.

Οι γυναικες αυτες εχουν μαθει σε πολυ ασχημες συμπεριφορες απο τους αντρες. Δεν εχουν πολλες απαιτησεις. ΟΚ ποτε δεν θα χτυπαγα γυναικα, το ξερει και το εκτιμαει. Αλλα ξερει επισης πως στην πρωτη μαλακια που θα κανει την εκανα...

Φιλε μου απο οτι εχω καταλαβει στην Μ.Β γνωριστηκατε? Η Μ.Β ειναι μεγαλη "προξενητρα" και εγω εκει γνωρισα την τωρινη μου γυναικα πριν απο περιπου 4μιση χρονια. Ξερεις ποσοι συμφοιτητες μου Ελληνες ειναι τωρα παντρεμενοι με κοπελιες που γνωρισανε στην Μ.Β. Ολα καλα να σου πανε.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Φιλε μου απο οτι εχω καταλαβει στην Μ.Β γνωριστηκατε? Η Μ.Β ειναι μεγαλη "προξενητρα" και εγω εκει γνωρισα την τωρινη μου γυναικα πριν απο περιπου 4μιση χρονια. Ξερεις ποσοι συμφοιτητες μου Ελληνες ειναι τωρα παντρεμενοι με κοπελιες που γνωρισανε στην Μ.Β. Ολα καλα να σου πανε.
καλησπερα φιλε μου ολα οκ. τι γεινετε με τους σεισμους καταλαβενετε τιποτα?
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Κοιτα να δεις Ρωσιδα ειναι, μουσουλμανα ειναι (ευτυχως τοσο θρησκα οσο και εγω), η μανα μου θα το παθει το εγκεφαλικο, αυτο ειναι δεδομενο. Αν τωρα η κοπελα ειναι αψογη απεναντι μου, βλεπουμε για το μελλον.
μπα δεν νομιζω ηδικια μου την ξερει και τα πανε καλα θα δουμε στην συνεχεια!!!!!!!
 

Taiwanos

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
καλησπερα φιλε μου ολα οκ. τι γεινετε με τους σεισμους καταλαβενετε τιποτα?

Καλησπερα φιλε μου, αν λες για τον σεισμο που εγινε στο Θιβετ, δεν καταλαβαμε τιποτα εδω, απο τις ειδησεις το εμαθα.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Φιλε μου απο οτι εχω καταλαβει στην Μ.Β γνωριστηκατε? Η Μ.Β ειναι μεγαλη "προξενητρα" και εγω εκει γνωρισα την τωρινη μου γυναικα πριν απο περιπου 4μιση χρονια. Ξερεις ποσοι συμφοιτητες μου Ελληνες ειναι τωρα παντρεμενοι με κοπελιες που γνωρισανε στην Μ.Β. Ολα καλα να σου πανε.

Εγω ειδα πραγματα απο εκεινη που δεν ειχα δει ποτε σε ελληνιδα, και αυτη ειδε πραγματα σε μενα που δεν ειδε ποτε σε ρωσο. Εχω φιλο ελληνα εδω παντρεμενο με λιβανεζα, μουσουλμανα και αυτη σαν την δικια μου, τα παιδια την περνανε πολυ ωραια.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
ολες οι μαναδες ξερουν για αυτες της πουτανες της ξενες που τρονε τα λευτα τον παιδιον.. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom