Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 491K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Τα ειχα με 3 βουλγαροτουρκαλες (μεγαλωμενες Βουλγαρια βεβαια) και το tip που θα μπορουσα να δωσω ειναι 'Αν της βαλεις στο κεφαλι οσο πιο γρηγορα γινεται οτι εισαι ο ΑΝΤΡΑΣ, τελειωσε'. Αμα το αφησεις στο φλου με βουλγαρες, εχεις γινει ταρανδος 100%. Επισης μια διαφορα που εχω παρατηρησει εδω και καιρο, ειναι οτι οι βουλγαρες ειναι πολυ του φαινεσθαι. Πιο πολυ και απο την (γαμημενη) ελληνιδα. Προσωπικα παντως εχω φετιχ με τις τουρκαλες. Δεν ξερω, ειμαι επιρρεασμενος απο τα σηριαλ ( :P ), επειδη θεωρουνται 'απαγορευμενες'; Παντως για οσους εχουν ενδιασμους για τις τουρκαλες(επειδη εχω ακουσει και τετοια απο 20χρονους τυπους), να σας ενημερωσω οτι εξαρταται καθαρα απο την οικογενεια. Εχω φιλες βουλγαρες που τρωνε πιο πολυ χοιρινο και απο μενα και κατεβαζουν μπουκαλι ουισκι για πλακα :dancing:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Τα ειχα με 3 βουλγαροτουρκαλες (μεγαλωμενες Βουλγαρια βεβαια) και το tip που θα μπορουσα να δωσω ειναι 'Αν της βαλεις στο κεφαλι οσο πιο γρηγορα γινεται οτι εισαι ο ΑΝΤΡΑΣ, τελειωσε'. Αμα το αφησεις στο φλου με βουλγαρες, εχεις γινει ταρανδος 100%. Επισης μια διαφορα που εχω παρατηρησει εδω και καιρο, ειναι οτι οι βουλγαρες ειναι πολυ του φαινεσθαι. Πιο πολυ και απο την (γαμημενη) ελληνιδα. Προσωπικα παντως εχω φετιχ με τις τουρκαλες. Δεν ξερω, ειμαι επιρρεασμενος απο τα σηριαλ ( :P ), επειδη θεωρουνται 'απαγορευμενες'; Παντως για οσους εχουν ενδιασμους για τις τουρκαλες(επειδη εχω ακουσει και τετοια απο 20χρονους τυπους), να σας ενημερωσω οτι εξαρταται καθαρα απο την οικογενεια. Εχω φιλες βουλγαρες που τρωνε πιο πολυ χοιρινο και απο μενα και κατεβαζουν μπουκαλι ουισκι για πλακα :dancing:
Ποιος σου είπε οτι όλες οι Βουλγάρες είναι μουσουλμάνες;Χριστιανοί ορθόδοξοι είναι οι πιο πολλοί.
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Προφανώς μιλάει για τις Τουρκοβουλγάρες. Έχει μεγάλο αριθμό Μουσουλμάνων Τουρκικής καταγωγής η Βουλγαρία.
 

Orbital

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Μια φορα στο Ασενοβγκραντ πχ (και Plovdiv) εχει μονο τουρκοβουλγαρους μουσουλμανους (οπου επαναλαμβανω εξαρταται απο την οικογενεια το ποσο 'σφιχτα' εχουν τα παιδια τους)
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.509
Like
11.546
Πόντοι
3.506
Ζω και δουλευω πολλα χρονια στη Κερκυρα. Οι παλιοι ντοποιοι λεγανε: Στη Κερκυρα ταφο Εγγλεζας δεν θα βρεις.
Που σημαινε για οσους δεν καταλαβαινουν, οτι παλια οι Εγγλεζες που παντρευοντουσταν με ντοπιους, συνηθως, διαλυαν τις οικογενειες τους, παιρνανε τα παιδια και φευγανε.

Ως Κερκυραίος με πολλούς φίλους χωρισμένους με Εγγλέζες, προσυπογράφω. Αρκετές επίσης κινούνται νομικά να φάνε και περιουσία (ακίνητα, μαγαζιά κ.α.)
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.899
Like
1.421
Πόντοι
216
Ασιατισες πρεπει να ειναι τα καλυτερα κοριτσια...

Με Σερβες εχει μπλεξει ποτε κανεις;
 

manos230

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
354
Κριτικές
13
Like
308
Πόντοι
291
ειχα σχεση με σερβα ηθελε συνεχεια πουτσα και παντου ολο πηδιομασταν στους δρομους  σε παρκινγκ σε ξεφωτα πολυ απελευθερωμενες γκομενες  :rockon:
οχι σαν τις ελληνιδες παρθενες ολες  :vomit:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.899
Like
1.421
Πόντοι
216
rical γιατι χωρισατε με τη σερβα γκομενα;
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Ρουμανες και μετα ουκρανες.... και περα απο σχεση,ακομα και επαγγελματικα  Οταν εφυγαν οι ελληνιδες και ηρθαν ουκρανες και ρουμανες στην φυλης τοτε καταλαβα τη σημαινη μουνι κυριολεκτικα  την ψηφο μου την εδωσα στις ρουμανες αν ειχα και αλλη επιλογη θα εβαζα 2 ουκρανες 3 βουλγαρες 4 αλβανιδες  :rockon:
μην τα ακουσει ο midas  ότι οι ρουμανες είναι γαματες γκομενες τυπε θα αρχισει να γραφει μυθιστόρημα.συμφωνω οι ρουμανες τιμουν και ιδρωνουν την φανελα κατά κορον καμια σχεση με ελληνιδες.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Εγώ ψηφίζω δαγκωτό ελληνίδες!!!γυναικάρες με τα όλα τους,μην ξεγελιέστε με τα ξένα τεμάχια ,στο σέξ καλές είναι αλλά σαν σύζηγοι δεν είναο το ίδιο.Άλλωστε εμείς οι Έλληνες προτιμάμε τις βόρειες γιατί έχουν κορμάκια αγορίστικα και ξυπνάει μέσα μας το πατροπαράδοτο κουσούρι.... όπως έλεγε και ένας παλιόφιλος!!!καλή του ώρα όπου και να είναι!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γυναικάρες οι ελληνιδες? χαχαχαχαχα  :2funny:
 

koloskistis_xl

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Οι Σέρβες είναι γαμάτες.Αλλά αυτές κάνουν σχέσεις με έλληνες; Οι δικοί τους είναι όλοι κάτι γομάρια, τέρατα.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ωραιο θεμα

ΝΑ αρχισω απο τα δικα μας..Αμα μου λεγανε οτι σου απαγορευονται τα ταξιδια και οι γνωριμιες με αλλοδαπες μα την παναγια θα αυτοκτονουσα..Με Ελληνιδα οποιος παντρευτει ειναι μαλακας με περικεφαλαια(εννοω απο την νεα γενια να μην παρεξηγουμε).Υφος και συμπεριφορα ντιβας ενω δεν προσφερουν απολυτος μα απολυτος τιποτα.

Οι μονες με χειροτερη συμπεριφορα ειναι τυνησιες,αλγερινες(γενικα μεση ανατολη) και τα σχετικα απ εκει κατω..Ημουν με μια τυνησια που εμενε αθηνα..να νομιζει οτι ειναι το κεντρο του κοσμου..ηταν μια ηλιθια που ηθελε ο κοσμος ολος να της κανει τα χατιρια.ειλικρινα σοκαριστικα απ την συμπεριφορα αυτη σε σημειο να σκεφτομαι αμα τα πιστευει αυτα που κανει.
Τουρκαλες(επειδη καποιος το ανεφερε)εκτος τουρκιας γαμιουνται ευκολα ισως και πανευκολα αλλα και αυτες πριζουν αρχιδια σε σημειο ελλεεινο..τις κατατασω λιγο καλυτερες απο της μεσης ανατολης αλλα στα επιπεδα της ελληνιδας.

Οποτε Απο Ελλαδα και κατω δεν υπαρχει περιπτωση να μπλεξω(Αφρικανες δεν αναφερω (καθως δεν μου αρεσουν οποτε δεν εχω γνωρισει για να κρινω)

Παμε Βαλκανια,Ανατολικη Ευρωπη και γυρω..Ισως μονο με Σερβα να εμπλεκα η με Πολωνεζα(οχι ξεκολο,καμια καθολικια καλη κοπελιτσα).Ειναι οι μονες χωρες που κρατανε καπως παραδοσεις αλλα οχι να σου πριζουν τα @@ οπως τα προηγουμενα που ανεφερα.Ρουμανες ειναι gold diggers οσο δεν παει,μαζι με Εσθονες,Λετονεζες,Ουκρανεζες κτλπ
Τσεχες,Ουγγρες απ την αλλη θα πας στο μαιευτηριο και θα πας ανακοπη οταν βγει μαυρο το παιδακι..Αυτες και αν δν ειναι εμπιστοσυνης(απο Τσεχες που γνωριζω τον τρωνε και απο τα αυτια αν και παντρεμενες)

Με κεντρικη και βορεια ευρωπη...Πλεον δεν ειναι γυναικες σορρυ αλλα η αληθεια να λεγεται.Πλεον ειναι feminazi αλκοολικες βλαμενα αντρακια που βριζουν,ρευονται,κλανουν μπροστα σου..οπως οι αμερικανες..κανενα σεβασμο οχι προς το αλλο φυλλο αλλα ουτε στον εαυτο τους..

Οποτε απο Ευρωπη κραταω ΠΟλωνια σαν ν.1 και μετα Σερβες(ισως και Κροατισες)..Χαλασε τελειως η Ευρωπη αμα χαλασει και Πολωνια,Σερβια την κατσαμε για τα καλα

Απο Αμερικη και Λατινικη Αμερικη μακρια..Ουτε ομορφες τις βρισκω(Πχ Κολομβια πρωτη χωρα σε πλαστικες,ψευτικες πλεον,βενεζουελα επισης) συν οτι η Λατινικη Αμερικη ειναι για τους Αμερικανους οτι για τους Ευρωπαιους η Ουκρανια..Τις εχουνε περασει 10χερια

Αυστραλια ειναι σαν Αμερικανες και Κεντρο-Ευρωπαιες,καταστραμμενες

Οποτε μαγκες εγω πλεον κοιταω προς Ασια..Και δεν μιλαω για Ταυλανδη και τα λοιπα..Εχω ξεχωρισει Ινδονισιες,Βιετναμεζες,Φιλιππινεζες ως αυτα που προσφερουν σαν γυναικες..Πιστες,καλες,εχουν σεβασμο(δεν εννοω δουλες) και ενα ωραιο χαμογελο στα χειλη..Δεν νοιαζονται μονο για λεφτα και τα σχετικα..

Αυτη ηταν η γνωμη μου,απο τις εμπειριες μου,βεβαια ποτε δεν ξερεις
Σαν γαμησια πχ ταιριαζω φουλ με ευρωπαιες,αμερικανες αλλα ποτε δεν θα πηγαινα για γαμο μα ποτε






 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ζω και δουλευω πολλα χρονια στη Κερκυρα. Οι παλιοι ντοποιοι λεγανε: Στη Κερκυρα ταφο Εγγλεζας δεν θα βρεις.
Που σημαινε για οσους δεν καταλαβαινουν, οτι παλια οι Εγγλεζες που παντρευοντουσταν με ντοπιους, συνηθως, διαλυαν τις οικογενειες τους, παιρνανε τα παιδια και φευγανε.
Ελπιζω να μην συμβαινει το ιδιο με τις Τσεχες και τις Ουκρανεζες, που τα τελευταια χρονια εχουν αντικαταστησει τις Εγγλεζες στις προτιμησεις του ανδρικου πληθυσμου εδω.

Οι Τσεχες και οι Ουκρανεζες οσο εχεις λεφτα σε αγαπανε. Οι Αγγλιδες ειναι πιο ανεξαρτητες τους βαριουνται τους χωριαταρους.
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
τις ξενες τις γνωριζεις στον τοπο τους.
σε ξενο τοπο φορανε την μασκα και το παιζουν κατι διαφορετικο..
ξερω πολωνεζα που την ειχαμε χυσει ΑΠΑΝΤΕΣ(Εργαζοταν σε φουρνο κοντα στη δουλεια) και παντρευτηκε τον καλυτερο(Σεμνο παιδακι,αβγαλτος,μαλακακος,δικηγορος με πολυ χρημα και αρκετα ωραιος) παιζοντας του την παρθενα..

τι και αν την ειχαμε χυσει κανονικοτατα ΠΑΝΤΟΥ ολοι μας?
αυτη μια χαρα το επαιξε το εργο..
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.899
Like
1.421
Πόντοι
216
Με σκοπιανες ειχε κανεις σχεση?
Οπως και να χει παντως...δεν παυει να ειναι σλαβες...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.624
Πόντοι
2.406
μονο οι βουλγαρες απο επαρχια ειναι συμβατες με την ελληνικη πραγματικοτητα κ θα αντεξουν την ερχομενη μεγαλυτερη φτωχεια
οι λοιπες ανατολικες ονειρευονται ζωη που εδω την ζουν τα μοντελα πουχουν γκομενο εφοπλιστη...
εντελως ασυμβατες....
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.899
Like
1.421
Πόντοι
216
μονο οι βουλγαρες απο επαρχια ειναι συμβατες με την ελληνικη πραγματικοτητα κ θα αντεξουν την ερχομενη μεγαλυτερη φτωχεια
οι λοιπες ανατολικες ονειρευονται ζωη που εδω την ζουν τα μοντελα πουχουν γκομενο εφοπλιστη...
εντελως ασυμβατες....

Ευχαριστω για το κατατοπιστικό σχόλιό σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom