Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 491K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.899
Like
1.421
Πόντοι
216
Ε΄πισης πολυ καλές για σχέση και οι Καναδέζες (όχι του στρατού)! :2funny:

Δημητράκη πόσο έχει ένα διαμέρισμα περίπου 80τμ σε μια καλή περιοχή στην Αγία Πετρούπουλη?

Θα θελα μια γνωμη για τις καναδεζες(του καναδα, οχι του στρατου), αλλα εχεις φαει ban!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.899
Like
1.421
Πόντοι
216
6 χρονια ελληνικης κρισης
ελληνιδες, αλλοδαπες
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Σερβες νομιζω ειναι οτι καλυτερο...μετα ερχονται απο κοντα οι ουγγαρεζες,ισπανιδες,γαλλιδες. Μακρια απο ρουμανες, ιταλιδες,αγγλιδες και απο βαλκανια αλβανιδες,βουλγαρες,σκοπιανες. :grin:
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Σχεσεις....... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Αυτη η λεξη μου προκαλει αηδια πραματικα......

Πειτε μου ποσο μαλακας,ποσο πιτσιρικι,ποσο χαζος,ποσο αγαμητος πρεπει να ειναι καποιος για να ασχολειται με σχεσεις και ιστοριες για μαλακες.

Ξερω......

Το 99% ειναι.....

Δεν παρχει σωτηρια για δαυτους.......
 

Επισκέπτης
Σχεσεις....... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Αυτη η λεξη μου προκαλει αηδια πραματικα......

Πειτε μου ποσο μαλακας,ποσο πιτσιρικι,ποσο χαζος,ποσο αγαμητος πρεπει να ειναι καποιος για να ασχολειται με σχεσεις και ιστοριες για μαλακες.

Ξερω......

Το 99% ειναι.....

Δεν παρχει σωτηρια για δαυτους.......


ενταξει,το ειπες χιλιες φορες!
μονο πουτανες!
 

annajk

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω οτι πρεπει να κοιτάμε  μπροστά δεν εχει σημασια απο που ειναι η καθε κοπέλα ή τι δουλεια εκανε πριν ή με πόσους εχει παει αυτα τα πραγματα ειναι ταμπου σημασια εχει να νε καθαρη και να περνατε καλα
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.899
Like
1.421
Πόντοι
216
Εχουνε παρει χαμπαρι οι ελλεεινιδες οτι οι ελληνες κοιταζουν ξενες, ειναι νομιζουν οτι ειναι οι μονες γυναικες στον πλανητη γη;
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Εχουνε παρει χαμπαρι οι ελλεεινιδες οτι οι ελληνες κοιταζουν ξενες, ειναι νομιζουν οτι ειναι οι μονες γυναικες στον πλανητη γη;

Το μυαλό σου όμως είναι πάλι στις ελλεϊνίδες, και για τις ξένες πολύ το πιλατεύεις το θέμα...

Αναποφάσιστο σε κόβω: ΔΓ/ΔΑ.
 

penecazzo

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2016
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
μετα απο εναν 5ετη γαμο και μια 4ετη συμβιωση τριτη φορα δεν γινετε να κανω το ιδιο λαθος, καθοτι σχεσακιας λοιπον και επειδη καλη ειναι η φυλης για να ξενερωσεις μερικους μηνες, αλλα εγω θελω και συντροφο εχω πιασει τα dating sites του εξωτερικου,  τελευταια εχω εστιασει σε 3 αξιολογες κοπελες μια απο μεξικο  μια απο μαλαισια και μια απο καζακσταν, προυποθεση φυσικα ειναι με οποια προχωρησω  να ερθει ελλαδα, εφοσον ταξιδεψω εγω στη χωρα της 1-2 φορες να γνωριστουμε, δεν εχω παει σε καμια απο αυτες τις χωρες, αν καποιος εχει παει  και θεωρει οτι γνωριζει κουλτουρες και νοοτροπιες γυναικων ας πει 2 κουβεντες,    ευχαριστω εκ των προτερων




 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
μετα απο εναν 5ετη γαμο και μια 4ετη συμβιωση τριτη φορα δεν γινετε να κανω το ιδιο λαθος, καθοτι σχεσακιας λοιπον και επειδη καλη ειναι η φυλης για να ξενερωσεις μερικους μηνες, αλλα εγω θελω και συντροφο εχω πιασει τα dating sites του εξωτερικου,  τελευταια εχω εστιασει σε 3 αξιολογες κοπελες μια απο μεξικο  μια απο μαλαισια και μια απο καζακσταν, προυποθεση φυσικα ειναι με οποια προχωρησω  να ερθει ελλαδα, εφοσον ταξιδεψω εγω στη χωρα της 1-2 φορες να γνωριστουμε, δεν εχω παει σε καμια απο αυτες τις χωρες, αν καποιος εχει παει  και θεωρει οτι γνωριζει κουλτουρες και νοοτροπιες γυναικων ας πει 2 κουβεντες,    ευχαριστω εκ των προτερων
που κατάντησαν τον Έλληνα για να βρει γυναίκα.απίστευτες οι γυναίκες  που λες πραγματικές  σκλάβες του έρωτα που θα κάνουν τα πάντα για να σε καλύψουν  σεξουαλικά.Στο τέλος όλους με ξένες μας βλέπω να αράζουμε.μακάρι να μπορούσαμε όλοι να φεύγαμε από εδώ να γλιτώσουμε  απο αυτές.μακάρι να υπήρχαν  γυναίκες και στην χώρα μας αλλά υπάρχει  έλλειψη  μεγάλη.δεν υπάρχουν πολλές ελεύθερες
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
μετα απο εναν 5ετη γαμο και μια 4ετη συμβιωση τριτη φορα δεν γινετε να κανω το ιδιο λαθος, καθοτι σχεσακιας λοιπον και επειδη καλη ειναι η φυλης για να ξενερωσεις μερικους μηνες, αλλα εγω θελω και συντροφο εχω πιασει τα dating sites του εξωτερικου,  τελευταια εχω εστιασει σε 3 αξιολογες κοπελες μια απο μεξικο  μια απο μαλαισια και μια απο καζακσταν, προυποθεση φυσικα ειναι με οποια προχωρησω  να ερθει ελλαδα, εφοσον ταξιδεψω εγω στη χωρα της 1-2 φορες να γνωριστουμε, δεν εχω παει σε καμια απο αυτες τις χωρες, αν καποιος εχει παει  και θεωρει οτι γνωριζει κουλτουρες και νοοτροπιες γυναικων ας πει 2 κουβεντες,    ευχαριστω εκ των προτερων

Στο λεω για να μην αυταπατασαι. Ολες οι γυναικε του κοσμου οι ιδιες ειναι πανω κατω. 
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
μετα απο εναν 5ετη γαμο και μια 4ετη συμβιωση τριτη φορα δεν γινετε να κανω το ιδιο λαθος, καθοτι σχεσακιας λοιπον και επειδη καλη ειναι η φυλης για να ξενερωσεις μερικους μηνες, αλλα εγω θελω και συντροφο εχω πιασει τα dating sites του εξωτερικου,  τελευταια εχω εστιασει σε 3 αξιολογες κοπελες μια απο μεξικο  μια απο μαλαισια και μια απο καζακσταν, προυποθεση φυσικα ειναι με οποια προχωρησω  να ερθει ελλαδα, εφοσον ταξιδεψω εγω στη χωρα της 1-2 φορες να γνωριστουμε, δεν εχω παει σε καμια απο αυτες τις χωρες, αν καποιος εχει παει  και θεωρει οτι γνωριζει κουλτουρες και νοοτροπιες γυναικων ας πει 2 κουβεντες,    ευχαριστω εκ των προτερων
με την προυποθεση οτι η καζακστανη ειναι χριστιανη ορθοδοξη και πιο κοντα στο ρωσικο τυπο, στηριζω καζακστανη
λογω ιδιας φυλης, θρησκειας, ευρωπαικου προσανατολισμου κλπ ξεκινας με καλυτερες βασεις για συμβιωση
αν ειναι μουσουλμανα γαμα τη, χτυπα τη μαλαισιανη που τουλάχιστον εχει την ανατολιτκη νοοτροπια κι εχει τον αντρα παραπανω
με τη μεξικανη δε θα ασχολιομουνα εκτος αν ηταν κανενα θεομουνο
 

penecazzo

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2016
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
υποκειμενικα βεβαια η μεξικανη ειναι η ομορφοτερη,  αλλα ειναι και υπερβολικα ομιλιτικη "το χειροτερο μου σε γυναικα" καθως ειμαι νευρικος, η καζακστανη ειναι ρωσιδα αλλα με πολυ μετρια αγγλικα  εχουμε θεμα επικοινωνιας, η μαλαισιανη παλι ειναι κινεζα  και με  αριστα  αγγλικα  και  κινεζικα   θεωρω οτι  της  βρισκω  ευκολα  δουλεια  στην αθηνα,  αφου  δε  θελω  η  γυναικα  να καθετε  στο  σπιτι, καποιος μου εστειλε  ενα  μυνημα  σε  ποια sites  μπαινω,  ειναι  το   που εχει  50 υποσαιτ  για  καθε  χωρα η κατηγορια  και με ξεχωριστες συνδρομες το καθενα


 
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Και όμως δεν είναι  όλες οι γυναίκες  ίδιες νομίζω.οι ελληνίδες έχουν τρομερά προβλήματα  σε σχέσει με τις άλλες γυναίκες.οι γυναίκες  του τόπου μας έχουν πρόβλημα και όχι οι αντρες .όποτε αφου ειναι έτσι ας μείνουν  μόνες τους.φαίνεται  να το προτιμουν.καποιοι από εδώ μεσα δεν ξέρουν τι λενε.δεν μπορεί να τις κάνουμε  όλες ίσες.τίποτα δεν είναι  ισο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom