Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Ξεροχύνω με Ελληνίδες που "κεφαλοκλειδώνουν" τους δικούς μας τους αγαπούληδες
και μετά τις βρίζουν!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

White Angel

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
60
Like
1
Πόντοι
0
Ξεροχύνω με Ελληνίδες που "κεφαλοκλειδώνουν" τους δικούς μας τους αγαπούληδες
και μετά τις βρίζουν!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ φίλος ξεροχύνω με τις ελληνίδες όταν αρχίζει να ξεβάφει η μπογιά τους, όταν αρχίζουν να το καταλαβαίνουνε, κι όταν πιάνουν το θέατρο και τα καμώματα για να τυλίξουν το κορόιδο και να δέσουν τη γαϊδάρα τους. Έχει ο καιρός γυρίσματα. :zfuck:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Εγώ φίλος ξεροχύνω με τις ελληνίδες όταν αρχίζει να ξεβάφει η μπογιά τους, όταν αρχίζουν να το καταλαβαίνουνε, κι όταν πιάνουν το θέατρο και τα καμώματα για να τυλίξουν το κορόιδο και να δέσουν τη γαϊδάρα τους. Έχει ο καιρός γυρίσματα. :zfuck:
:thumbsup:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Οι αρμένισες τι λένε παιδια?
Ειχε κανεις σχέση με αρμένισα;
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Εγώ φίλος ξεροχύνω με τις ελληνίδες όταν αρχίζει να ξεβάφει η μπογιά τους, όταν αρχίζουν να το καταλαβαίνουνε, κι όταν πιάνουν το θέατρο και τα καμώματα για να τυλίξουν το κορόιδο και να δέσουν τη γαϊδάρα τους. Έχει ο καιρός γυρίσματα. :zfuck:
Εεετσι μπραβοοο, μετα τα 35 βαραει το καμπανακι και τους φευγει η ξινιλα για τον καθενα που πριν τους βρωμουσαν ολοι...
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
  Τα πραγματα ειναι απλα, απλα εσεις τα κανετε δυσκολα. εγω δεν ειμαι μπουρδελιαρης αλλα σχεσακιας. και μαρεσει. δεν μπορω να πλιρωσω για να πηδηξω. θελω συναισθημα. για αυτο προτιμω να κανω μια σχεση και να εχει λιγο συναισθημα, αφου παντα φροντιζω ''να δω'' την αλλη καλα και μετα να κανω σχεση. Αλλα επειδη ακριβως ειμαι σχεσακιας, εχω κανει περιπου 15 σχεσεις στα 34 μου χρονια. οι περισσοτερες απο 6 μηνο και πανω.Δεν ειμαι μονος ποτε, δεν μπορω να μην ειμαι με γυναικα. Λατρευω την γυναικα το κορμι της. Παω παρακατω. Εχω κανει σχεση με Ρωσσιδες, Ουκρανες, Γεωργιανες, Μια ομορφη Σριλανκεζα-υπαρχουν και κει ομορφες-, σκανδιναβες,Ελληνιδες και Βιετναμεζες. Τα πραγματα ειναι απλα λοιπον. Και εξηγουμαι. Αν θες απλα να την μεθας να την πηδας και να πηγαινει διακοπες καλοκαιρι στην χωρα της να στην πηδανε αλλοι επειδη θα μεθαει και να ερχεται σεπτεμβρη παρθενα σε σενα, τοτε οι ρωσσιδες και γενικα οι Πρωην Σοβιετικες χωρες ειναι οι καλυτερες.Επισης αν θες να σε κοιτανε και να σε θαυμαζουν ολοι οι φιλοι σου που εχεις διπλα σου μια μουναρα, αλλα αλκοολικια και με την πρωτη ευκαιρια να τονπαιρνει οταν μεθαει. Αν ομως θελεις να κανεις οικογενεια και να νιωθεις πασας στο χαρεμι σου με τις παντοφλες σου, τις πιπες σου, να πηδας κωλαρακι, να κανεις σεξ οπου και οποτε γουσταρεις, να σε κανει μπανιο,μασαζ να σε προσκυνα και να σε εχει σαν Βασιλια και τα παιδια σου να μεγαλωσουνε σωστα ενω εσυ θα εχεις και ενα ομορφο μωρο διπλα σου με στενο μουνακι και να σε λατρευει ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ και να ειναι παντα ερωτευμενη μαζι σου, τοτε η επιλογη ειναι μια και ακουει στο ονομα Βιετναμ ή Γενικα Ασιατισσες. Εγω μετα απο πολλη περιπλανηση, βρηκα αυτο που εψαχνα. και εχει πολυ καιρο που ειμαι μαζι της, και ακομα ειναι σαν τον πρωτο καιρο. Και το κυριοτερο?  Ενω τις προηγουμενες μου σχεσεις τις απατουσα, αυτην ουτε καν το σκεφτομαι. Αφου οτι θελω το εχω στο λεπτο... Για αυτο λοιπον μην κανετε τα πραγματα δυσκολα. Αρκει να ειστε σοβαροι και να ξερετε οτι πληγωνονται ευκολα αν τις παραμελεις. Αλλα ειναι χρυσα πλασματα...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
 Τα πραγματα ειναι απλα, απλα εσεις τα κανετε δυσκολα. εγω δεν ειμαι μπουρδελιαρης αλλα σχεσακιας. και μαρεσει. δεν μπορω να πλιρωσω για να πηδηξω. θελω συναισθημα. για αυτο προτιμω να κανω μια σχεση και να εχει λιγο συναισθημα, αφου παντα φροντιζω ''να δω'' την αλλη καλα και μετα να κανω σχεση. Αλλα επειδη ακριβως ειμαι σχεσακιας, εχω κανει περιπου 15 σχεσεις στα 34 μου χρονια. οι περισσοτερες απο 6 μηνο και πανω.Δεν ειμαι μονος ποτε, δεν μπορω να μην ειμαι με γυναικα. Λατρευω την γυναικα το κορμι της. Παω παρακατω. Εχω κανει σχεση με Ρωσσιδες, Ουκρανες, Γεωργιανες, Μια ομορφη Σριλανκεζα-υπαρχουν και κει ομορφες-, σκανδιναβες,Ελληνιδες και Βιετναμεζες. Τα πραγματα ειναι απλα λοιπον. Και εξηγουμαι. Αν θες απλα να την μεθας να την πηδας και να πηγαινει διακοπες καλοκαιρι στην χωρα της να στην πηδανε αλλοι επειδη θα μεθαει και να ερχεται σεπτεμβρη παρθενα σε σενα, τοτε οι ρωσσιδες και γενικα οι Πρωην Σοβιετικες χωρες ειναι οι καλυτερες.Επισης αν θες να σε κοιτανε και να σε θαυμαζουν ολοι οι φιλοι σου που εχεις διπλα σου μια μουναρα, αλλα αλκοολικια και με την πρωτη ευκαιρια να τονπαιρνει οταν μεθαει. Αν ομως θελεις να κανεις οικογενεια και να νιωθεις πασας στο χαρεμι σου με τις παντοφλες σου, τις πιπες σου, να πηδας κωλαρακι, να κανεις σεξ οπου και οποτε γουσταρεις, να σε κανει μπανιο,μασαζ να σε προσκυνα και να σε εχει σαν Βασιλια και τα παιδια σου να μεγαλωσουνε σωστα ενω εσυ θα εχεις και ενα ομορφο μωρο διπλα σου με στενο μουνακι και να σε λατρευει ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ και να ειναι παντα ερωτευμενη μαζι σου, τοτε η επιλογη ειναι μια και ακουει στο ονομα Βιετναμ ή Γενικα Ασιατισσες. Εγω μετα απο πολλη περιπλανηση, βρηκα αυτο που εψαχνα. και εχει πολυ καιρο που ειμαι μαζι της, και ακομα ειναι σαν τον πρωτο καιρο. Και το κυριοτερο?  Ενω τις προηγουμενες μου σχεσεις τις απατουσα, αυτην ουτε καν το σκεφτομαι. Αφου οτι θελω το εχω στο λεπτο... Για αυτο λοιπον μην κανετε τα πραγματα δυσκολα. Αρκει να ειστε σοβαροι και να ξερετε οτι πληγωνονται ευκολα αν τις παραμελεις. Αλλα ειναι χρυσα πλασματα...
+1 για τις Ασιατισσες, μαλλον ειναι αυτες που αφοσιωνονται περισσοτερο στον ανδρα...
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
+1 για τις Ασιατισσες, μαλλον ειναι αυτες που αφοσιωνονται περισσοτερο στον ανδρα...

Χωρις μαλλον τυπε. Χωρις μαλλον. Απλα ζεις σαν πασας και το απολαμβανεις. Αλλα θελουνε αγαπη πολλη, αγκαλιες, κατανοηση χαδια. Σαν ενα Πουντολ ενα πραμα. Ειναι τα πιο καλοψυχα πλασματα του πλανητη, σε αντιθεση με τους βιετναμεζους,οι οποιοι ειναι μονο ποτο και φρουτακια και τα τρωνε ολα στο καζινο. Ετσι εχουνε μαθει αυτες οι γυναικες απο την μητερα τους και την κουλτουρα τους. Να υπηρετουν τον ανδρα τους...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
  Τα πραγματα ειναι απλα, απλα εσεις τα κανετε δυσκολα. εγω δεν ειμαι μπουρδελιαρης αλλα σχεσακιας. και μαρεσει. δεν μπορω να πλιρωσω για να πηδηξω. θελω συναισθημα. για αυτο προτιμω να κανω μια σχεση και να εχει λιγο συναισθημα, αφου παντα φροντιζω ''να δω'' την αλλη καλα και μετα να κανω σχεση. Αλλα επειδη ακριβως ειμαι σχεσακιας, εχω κανει περιπου 15 σχεσεις στα 34 μου χρονια. οι περισσοτερες απο 6 μηνο και πανω.Δεν ειμαι μονος ποτε, δεν μπορω να μην ειμαι με γυναικα. Λατρευω την γυναικα το κορμι της. Παω παρακατω. Εχω κανει σχεση με Ρωσσιδες, Ουκρανες, Γεωργιανες, Μια ομορφη Σριλανκεζα-υπαρχουν και κει ομορφες-, σκανδιναβες,Ελληνιδες και Βιετναμεζες. Τα πραγματα ειναι απλα λοιπον. Και εξηγουμαι. Αν θες απλα να την μεθας να την πηδας και να πηγαινει διακοπες καλοκαιρι στην χωρα της να στην πηδανε αλλοι επειδη θα μεθαει και να ερχεται σεπτεμβρη παρθενα σε σενα, τοτε οι ρωσσιδες και γενικα οι Πρωην Σοβιετικες χωρες ειναι οι καλυτερες.Επισης αν θες να σε κοιτανε και να σε θαυμαζουν ολοι οι φιλοι σου που εχεις διπλα σου μια μουναρα, αλλα αλκοολικια και με την πρωτη ευκαιρια να τονπαιρνει οταν μεθαει. Αν ομως θελεις να κανεις οικογενεια και να νιωθεις πασας στο χαρεμι σου με τις παντοφλες σου, τις πιπες σου, να πηδας κωλαρακι, να κανεις σεξ οπου και οποτε γουσταρεις, να σε κανει μπανιο,μασαζ να σε προσκυνα και να σε εχει σαν Βασιλια και τα παιδια σου να μεγαλωσουνε σωστα ενω εσυ θα εχεις και ενα ομορφο μωρο διπλα σου με στενο μουνακι και να σε λατρευει ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ και να ειναι παντα ερωτευμενη μαζι σου, τοτε η επιλογη ειναι μια και ακουει στο ονομα Βιετναμ ή Γενικα Ασιατισσες. Εγω μετα απο πολλη περιπλανηση, βρηκα αυτο που εψαχνα. και εχει πολυ καιρο που ειμαι μαζι της, και ακομα ειναι σαν τον πρωτο καιρο. Και το κυριοτερο?  Ενω τις προηγουμενες μου σχεσεις τις απατουσα, αυτην ουτε καν το σκεφτομαι. Αφου οτι θελω το εχω στο λεπτο... Για αυτο λοιπον μην κανετε τα πραγματα δυσκολα. Αρκει να ειστε σοβαροι και να ξερετε οτι πληγωνονται ευκολα αν τις παραμελεις. Αλλα ειναι χρυσα πλασματα...

δεν μένεις ελλάδα;
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
6
Πόντοι
16
  Τα πραγματα ειναι απλα, απλα εσεις τα κανετε δυσκολα. εγω δεν ειμαι μπουρδελιαρης αλλα σχεσακιας. και μαρεσει. δεν μπορω να πλιρωσω για να πηδηξω. θελω συναισθημα. για αυτο προτιμω να κανω μια σχεση και να εχει λιγο συναισθημα, αφου παντα φροντιζω ''να δω'' την αλλη καλα και μετα να κανω σχεση. Αλλα επειδη ακριβως ειμαι σχεσακιας, εχω κανει περιπου 15 σχεσεις στα 34 μου χρονια. οι περισσοτερες απο 6 μηνο και πανω.Δεν ειμαι μονος ποτε, δεν μπορω να μην ειμαι με γυναικα. Λατρευω την γυναικα το κορμι της. Παω παρακατω. Εχω κανει σχεση με Ρωσσιδες, Ουκρανες, Γεωργιανες, Μια ομορφη Σριλανκεζα-υπαρχουν και κει ομορφες-, σκανδιναβες,Ελληνιδες και Βιετναμεζες. Τα πραγματα ειναι απλα λοιπον. Και εξηγουμαι. Αν θες απλα να την μεθας να την πηδας και να πηγαινει διακοπες καλοκαιρι στην χωρα της να στην πηδανε αλλοι επειδη θα μεθαει και να ερχεται σεπτεμβρη παρθενα σε σενα, τοτε οι ρωσσιδες και γενικα οι Πρωην Σοβιετικες χωρες ειναι οι καλυτερες.Επισης αν θες να σε κοιτανε και να σε θαυμαζουν ολοι οι φιλοι σου που εχεις διπλα σου μια μουναρα, αλλα αλκοολικια και με την πρωτη ευκαιρια να τονπαιρνει οταν μεθαει. Αν ομως θελεις να κανεις οικογενεια και να νιωθεις πασας στο χαρεμι σου με τις παντοφλες σου, τις πιπες σου, να πηδας κωλαρακι, να κανεις σεξ οπου και οποτε γουσταρεις, να σε κανει μπανιο,μασαζ να σε προσκυνα και να σε εχει σαν Βασιλια και τα παιδια σου να μεγαλωσουνε σωστα ενω εσυ θα εχεις και ενα ομορφο μωρο διπλα σου με στενο μουνακι και να σε λατρευει ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ και να ειναι παντα ερωτευμενη μαζι σου, τοτε η επιλογη ειναι μια και ακουει στο ονομα Βιετναμ ή Γενικα Ασιατισσες. Εγω μετα απο πολλη περιπλανηση, βρηκα αυτο που εψαχνα. και εχει πολυ καιρο που ειμαι μαζι της, και ακομα ειναι σαν τον πρωτο καιρο. Και το κυριοτερο?  Ενω τις προηγουμενες μου σχεσεις τις απατουσα, αυτην ουτε καν το σκεφτομαι. Αφου οτι θελω το εχω στο λεπτο... Για αυτο λοιπον μην κανετε τα πραγματα δυσκολα. Αρκει να ειστε σοβαροι και να ξερετε οτι πληγωνονται ευκολα αν τις παραμελεις. Αλλα ειναι χρυσα πλασματα...

μαλακιες τουμπανα ... εχεις παει ποτε Σαιγκον αγορακι μου? (Xo Τσι Μιν Σιτυ στο μοντερνο)
Υπαρχει ολοκληρη υπο-κουλτουρα του βρες πλουσιο λευκο. Και χιλιαδες Βιετναμεζες "αφοσιωμενες" και τερμα παραμυθι μεχρι να ρθει ο επομενος με το πιο γεματο πορτοφολι. Υπαρχει και το αλλο ακρο βεβαια. Αν θες σεξ πρωτα βερα, φανταζομαι εσυ ως βαθυς γνωστης της Νοτιο-Ανατολικης Ασιας το ξερεις ετσι?

Δεν υπαρχουν καλες και κακες φυλες γυναικων. Ουτε επειδη εσυ καψουρευτικες σημαινει οτι η δικια σου βγαινει απο καλουπι που το χουν μονο νοτιο-ανατολικη Ασια. Ουτε ολες οι Ελληνιδες ειναι χοντρες, Ουτε ολες οι Ρωσιδες αλκοολικες, Ουτε ολες οι Ουκρανες τσουλες, Ουτε ολες οι Βιετναμεζες κανουν προσευχες να βρουν εναν τυπο να του δινουν κωλο και να ναι δουλες και κυρες.΄

Παντως γενικα οι Βιετναμεζες εχουν σχετικα πιο γλυκα χαρακτηριστικα (και εμφανησιακα και απο πλευρας χαρακτηρα) απο τις υπολοιπες της περιοχης.
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
μαλακιες τουμπανα ... εχεις παει ποτε Σαιγκον αγορακι μου? (Xo Τσι Μιν Σιτυ στο μοντερνο)
Υπαρχει ολοκληρη υπο-κουλτουρα του βρες πλουσιο λευκο. Και χιλιαδες Βιετναμεζες "αφοσιωμενες" και τερμα παραμυθι μεχρι να ρθει ο επομενος με το πιο γεματο πορτοφολι. Υπαρχει και το αλλο ακρο βεβαια. Αν θες σεξ πρωτα βερα, φανταζομαι εσυ ως βαθυς γνωστης της Νοτιο-Ανατολικης Ασιας το ξερεις ετσι?

Δεν υπαρχουν καλες και κακες φυλες γυναικων. Ουτε επειδη εσυ καψουρευτικες σημαινει οτι η δικια σου βγαινει απο καλουπι που το χουν μονο νοτιο-ανατολικη Ασια. Ουτε ολες οι Ελληνιδες ειναι χοντρες, Ουτε ολες οι Ρωσιδες αλκοολικες, Ουτε ολες οι Ουκρανες τσουλες, Ουτε ολες οι Βιετναμεζες κανουν προσευχες να βρουν εναν τυπο να του δινουν κωλο και να ναι δουλες και κυρες.΄

Παντως γενικα οι Βιετναμεζες εχουν σχετικα πιο γλυκα χαρακτηριστικα (και εμφανησιακα και απο πλευρας χαρακτηρα) απο τις υπολοιπες της περιοχης.
Δικη σου γνωμη και δεν μπορω να σου το αλλαξω. Απλα ενταξει, ρωτα 1000 ατομα που ειναι παντρεμενοι με κοπελες απο ολες τις χωρες. Δεν θα βρεις ουτε ενα παραπονεμενο με ασιατισσες. Εκτος και αν ειναι κλασσικος ελληναρας που του αρεσει η γυναικα στο σπιτι και εκεινος να ξενοπηδαει και η γυναικα του να ναι στο σπιτι και να τον περιμενει. Γιατι εγω ακομα δεν εχω βρει κανενα να μου κακολογησει τις Ασιατισσες, απο την στιγμη που ειχε ε,μπειρια με καποια απο αυτες. Γιατι ετσι στο σορολο λεμε πολλα. οτι ακουσει ο κωλος μας. Δεν υπαρχει τυπος που να ειναι με ασιατισσα και να εχει παραπονο. εγω τουλαχιστον ακομα δεν εχω βρει. Οσο για το αν εχω παει, ναι εχω παει. Αν λες οτι οι ασιατισσες ψαχνουνε για πορτοφολι, φαντασου τι ψαχνουνε οι Ρωσσιδες οι ελληνιδες οι αλλες γενικα. Δηαδη ελεος να ισχυριζεσαι οτι οι ασιατισσες εχουνε ονειρο ζωης να παντρευτουνε πλουσιο, ενω οι αλλες οι αλκοολικες που κανουνε παρτουζες απο τα 14 -Πρωην Σοβιετικες χωρες- ερχονται μαζι σου για την ομορφια σου...
 

killing time

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
167
Like
46
Πόντοι
1
Δεν υπάρχουν γενικόλογες απαντήσεις σε αυτό το θέμα.
Τα δε στερεότυπα είναι να χαμε να λέγαμε.
Οι Ρωσίδες μπεκρούδες, οι άλλες τσούλες...κ.ο.κ...είναι ταμπέλες που δεν ισχύουν.
Απλά κάθε χώρα, και ακόμη πιο έντονα κάθε έθνος, έχει τους δικούς του κώδικες.
Διαφορετικά ήθη και έθιμα, διαφορετική θρησκεία (εφόσον το άτομο είναι θρησκευόμενο), διαφορετική οπτική για τα πράγματα...

Άλλοι ψάχνουν κάτι ίδιο με αυτό που ξέρουν, άλλοι κάτι κάπως διαφορετικό, άλλοι κάτι εξωτικό....γούστα είναι αυτά.
Το θέμα είναι (είτε Ελληνίδα είναι, είτε Μογγόλα) να ξέρεις εσύ τι θέλεις...
Οι περισσότεροι άνθρωποι δυστυχώς "παντρεύονται" τα πρέπει τους και μετά έχουν έλλειψη στα θέλω τους
Και εκεί δημιουργείται το πρόβλημα...



 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom