Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
και φυσικα δεν διαβασα* ολον τον μισογύνικο παροξυσμό σου, διασπαρτο απο ωραια προεκλογικου τυπου τσιτάτα,

Αφού δεν τον διάβασες πού ξέρεις ότι έχει προεκλογικά τσιτάτα, βρε;  :2funny:
 

Επισκέπτης
Ναι...αλλά δε μας είπες ακόμα: δικός σου ο ποπός στο αβατάρ?
Ναι αλλα μην σπαμαρεις με ενδιαφέρει πολύ αυτή η συζητηση .



Ωστόσο θα μας πει κάποιος την γνώμη του για τις Ρωσσοπόντιες?Φυσικά καμία σχέση οι Ρωσσοπόντιες με τις άχαρες Ρωσσίδες αλλά είμαι περίεργη να ακούσω.Καυκασο πήγε κανείς που βρίσκονται όλοι οι αυθεντικοί Ελληνες ή μόνο με τις κρυόκωλες ασχολείστε?
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ναι αλλα μην σπαμαρεις με ενδιαφέρει πολύ αυτή η συζητηση .



Ωστόσο θα μας πει κάποιος την γνώμη του για τις Ρωσσοπόντιες?Φυσικά καμία σχέση οι Ρωσσοπόντιες με τις άχαρες Ρωσσίδες αλλά είμαι περίεργη να ακούσω.Καυκασο πήγε κανείς που βρίσκονται όλοι οι αυθεντικοί Ελληνες ή μόνο με τις κρυόκωλες ασχολείστε?
να λελεβω σε ειναι εκτος συναγωνισμου!!!και καμια σχεση βεβαια με τις σημερινες ελληνιδες!!!!!εχουν αφωμιωση αρκετα ρωσικα στοιχεια και σε συνδιασμο με τα ελληνικα αποτελουν δυνατο συνδιασμο,αυτες ειναι γυναικες για οικογενεια το σωστο να λεγετε αλλα επαναλαμβανω καμια σχεση με ελλαδα,ειχα την τιμη ο ενας μου παπους να ειναι απο κει!!!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αρχισες παλι τις μαλακιες δεν πειραζη μικρο παιδι εισαι 21!!!!!
σορυ ρε σωτο που δεν σε πιστευω,απλα μου φαινεται λιγο δυσκολο να εχεις γκομενα μια θεα ρωσσιδα και να την βγαζεις εδω ολη μερα.σε αφηνω τωρα για να παω μια ελεεηνιδα στον μαζω..κατσε εσυ με την αφισα σου..
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
σορυ ρε σωτο που δεν σε πιστευω,απλα μου φαινεται λιγο δυσκολο να εχεις γκομενα μια θεα ρωσσιδα και να την βγαζεις εδω ολη μερα.σε αφηνω τωρα για να παω μια ελεεηνιδα στον μαζω..κατσε εσυ με την αφισα σου..
8 η ωρα ξεκιναει ο μαζω? στο παιδικο προγραμμα την πας?

αααχαχαχαχαχα ρε μυνχαουζεν!
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
σορυ ρε σωτο που δεν σε πιστευω,απλα μου φαινεται λιγο δυσκολο να εχεις γκομενα μια θεα ρωσσιδα και να την βγαζεις εδω ολη μερα.σε αφηνω τωρα για να παω μια ελεεηνιδα στον μαζω..κατσε εσυ με την αφισα σου..

:new_shocked: :new_shocked: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
σορυ ρε σωτο που δεν σε πιστευω,απλα μου φαινεται λιγο δυσκολο να εχεις γκομενα μια θεα ρωσσιδα και να την βγαζεις εδω ολη μερα.σε αφηνω τωρα για να παω μια ελεεηνιδα στον μαζω..κατσε εσυ με την αφισα σου..
θεα δεν ειναι αλλα ειναι διπλα μου φιλαρακι και στο μεταξυ ειχα και ενα γυρω,κανε τον ταριιιιιιφαααα και ξανααααααλα,αρε κακομοιρε ενα δυο εν δυο μηπως αλλα εισαι χλωμος χε!χε!και οσο με χαιδευει τοσο αγριευη!!!!!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
8 η ωρα ξεκιναει ο μαζω? στο παιδικο προγραμμα την πας?

αααχαχαχαχαχα ρε μυνχαουζεν!
Ε ! Οχι και Μυνχαουζεν ο Μαστερ21 ! Ειναι λογιστης στη Σαμσουγκ και εχει τελειωσει και το στρατιωτικο του ,ολα αυτα στα 21.
Βεβαια για να γινεις λογιστης θελει πτυχιο ΤΕΙ ή ΑΣΟΕ (ή οικονομικου πανεπιστημιου).
Μηπως ο Μαστερ21 ειναι ΒΟΗΘΟΣ Λογιστη ?
Για πες μου Μαστερ21 ,ενας φιλος που τελειωσε Γυμναστικη Ακαδημια ,εχει κανει εναρξη επαγγελματος σαν ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ,κοβει αποδειξεις δλδ.
Μπορεις να μου πεις ποσες φορες το χρονο θα κανει δηλωση ΦΠΑ ? Χρειαζεται και συγκεντρωτικη ?

Και επι του θεματος ,αν θελετε να γνωρισετε ρωσσιδεςπου μενουν στην ελλαδα ή στο εξωτερικο ,υπαρχει ,για οσους δεν το ξερουν ,το
.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ε ! Οχι και Μυνχαουζεν ο Μαστερ21 ! Ειναι λογιστης στη Σαμσουγκ και εχει τελειωσει και το στρατιωτικο του ,ολα αυτα στα 21.
Βεβαια για να γινεις λογιστης θελει πτυχιο ΤΕΙ ή ΑΣΟΕ (ή οικονομικου πανεπιστημιου).
Μηπως ο Μαστερ21 ειναι ΒΟΗΘΟΣ Λογιστη ?
Για πες μου Μαστερ21 ,ενας φιλος που τελειωσε Γυμναστικη Ακαδημια ,εχει κανει εναρξη επαγγελματος σαν ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ,κοβει αποδειξεις δλδ.
Μπορεις να μου πεις ποσες φορες το χρονο θα κανει δηλωση ΦΠΑ ? Χρειαζεται και συγκεντρωτικη ?

Και επι του θεματος ,αν θελετε να γνωρισετε ρωσσιδεςπου μενουν στην ελλαδα ή στο εξωτερικο ,υπαρχει ,για οσους δεν το ξερουν ,το
.
και εχει ζησει και 4 χρονια στο εξωτερικο με τη δουλεια του, Σλοβακια, Ρουμανια, Ουγγαρια και 2 χρονια Αγ.Πετρουπολη!

αυτο που το βαζεις?
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
και εχει ζησει και 4 χρονια στο εξωτερικο με τη δουλεια του, Σλοβακια, Ρουμανια, Ουγγαρια και 2 χρονια Αγ.Πετρουπολη!

αυτο που το βαζεις?
αφηστε το παιδι να παιξει που λεγε και ο ψαλτης ολο φευγει και ολο μεσα ειναι!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
και ειναι και νωρις ακομη για μαζω....αυτο που το πατε; :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
8 η ωρα ξεκιναει ο μαζω? στο παιδικο προγραμμα την πας?

αααχαχαχαχαχα ρε μυνχαουζεν!
μεμο στην σβετλανα μου αρεσουν τα βιντεακια που ποσταρεις βαζε που και που κανενα γιατι δεν ξερω απο που να τα κατεβασω και πως!!!!
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Από όλη την προηγούμενη ανταλλαγή απόψεων μου αρέσει που βγάζουμε τους ρώσους για πεινάλες ενώ  το κράτος μας δανείζεται πλέον με επιτόκια πιστωτικής κάρτας .  
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
και εχει ζησει και 4 χρονια στο εξωτερικο με τη δουλεια του, Σλοβακια, Ρουμανια, Ουγγαρια και 2 χρονια Αγ.Πετρουπολη!

αυτο που το βαζεις?
Ωραια τα ψεμματα ,τουλαχιστον να εφαρμοζε
απλη αριθμητικη !
Πως απο 18-21 πηγε στρατο ,τελειωσε σπουδες και πηγε και...4 χρονια σε Χωρες του Πρωην ανατολικου μπλοκ ?
Ουτε η ...Νατασα Καραμανλη δεν εχει τετοιες επιδοσεις !
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Από όλη την προηγούμενη ανταλλαγή απόψεων μου αρέσει που βγάζουμε τους ρώσους για πεινάλες ενώ  το κράτος μας δανείζεται πλέον με επιτόκια πιστωτικής κάρτας .  
ο γεωργακης γιατι πηγε εκει για κανα φρανγκο δανεικο απο τους πειναλες πηγε!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom