Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
1. ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΕΣΥ ΕΘΕΣΕΣ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑΥΤΟ ΑΠΑΝΤΩ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΟΥΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ

2. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΡΩΝΙΚΟΣ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ

3. ΚΑΡΒΟΥΝΙΛΑ? ΓΙΑΤΙ? ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ! ΟΥΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ. ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΝ ΤΟΥ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΙ


4. ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ! ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΑΠΟΔΕΧΟΝΤΑΙ ΑΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΤΑ!


5. ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΘΡΕΝΤ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΛΟΓΚ ΤΙ ΕΝΝΟΩ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς ΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΩ


6. ΠΟΙΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΚΟ? ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ Η ΡΩΣΣΙΚΗ ΜΑΦΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΕΣΤΡΟΪΚΑ?ΚΑΙ ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ ΩΣ ΜΗΔΑΜΙΝΟΙ ΡΩΣΣΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΟΥΝ ΠΛΕΟΝ.

------------------------------------------------------------------------------

στο ειπα και σε αλλο ποστ, εθελοτυφλεις..


1. χαιρομαι που τα λεμε με τετοια καλη διαθεση..

2. δεκτον, σορυ δεν το καταλαβα..

3. δηλαδη αν ηταν η ποσοτητα που μετρουσε, καθε ποτε θα γινοταν ? 3 φορες την εβδομαδα αθηνα-βλαδιβοστόκ και τούμπαλιν ????

4. μπραβο, εισαι δυνατος..

5. μπλοοοοοοοοοογκ ??????????????????????????
  η καρβουνίλα που σου ελεγα πριν..

6. πλακα κανεις τωρα, σωστα ???? ΟΛΕΣ οι ρωσοουκρανες που ξερω εχουν πεντακοσιες φιλες η καθε μία που δεν μπορουν να ερθουν στην ελλαδα λογω βιζας. εσενα καμία γνωστη και φιλη απο τα εκει μερη ????
και οταν λες οτι τις εφερε με το ζορι η μαφία τί εννοεις ? ηταν η κυρια στη μοσχα με το ανωτερο βιοτικο της επιπεδο και ενω της φύτευε ο ρωσος παιδια και την ειχε κανει κουνέλα, ξαφνικα την επιανε απ τα μαλλια ο μαφιοζος και την εστελνε εδω για να κανει πιπες ????
εχεις πεσει πολλες φορες στην ελλαδα σε ρωσοουκρανη που να ενοιωσες οτι κανει πιπες με το ζορι ????

ελεος ρε μεμο..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
επειδη εχει βγαλει τριχες το πουλακι σου δεν εχεις γινει αντρας! σκασε και διαβαζε μπας και μαθεις τιποτα!
γιατι αποτι εχω παρατηρησει μονο με ΨΕΜΜΑΤΑ προσπαθεις να γαμησεις!

οκ 21 χρονε λογιστη στη σαμσουνγκ εδω και 3 χρονια που εχεις ζησει μαλιστα και 3-4 χρονια στο εξωτερικο και σε διαφορετικες χωρες? Αληθεια ΠΟΤΕ προλαβες να σπουδασεις? Το σχολείο πρόλαβες να το τελειώσεις?

Αντε βαλε κανα πλυντηριο τωρα γιατι θαρθει απο τη δουλεια το τσουρεκάκι και θαχει τα ρουχα της λερωμενα με μασκαρα
κατι μου λεει οτι με ερωτευθηκες..εκτος του οτι εγω παω μονο με γυναικες μεμουλα,δεν θελω να σου χαλασω την σχεση με την ραφι...
καλα ρε ροκαβλον εγω σου λεω οτι φασκεις και αντιφασκεις και εσυ ασχολησε με το τι εχω κανει εγω στην ζωη μου?οτι θελω ρε,λογαριασμο σε εσενα τον μαλακα θα δωσω?
 

Επισκέπτης
γεια σασ χιστεσ!!!!
ασ βαλο λιπον το κερασακι στιν πορνοτουρτα επιδι εχο και εγο μια μικρι εμπιρια με ροσιδα...

καπου διαβασα οτι οι ροσιδεσ πινανε.δεν θιμαμε τορα σ επιο ποστ!!!!
επεσα κατο απο τα γελια ρε χιστεσ!!!!
που τα ειδατε αυτα ρε μιστεσ????
εχετε βγι ποτε εκτοσ ευροπαικισ ενοσισι δεν σασ αφινουν οι ελεινιδεσ?οι τοσο καλεσ γλικομιλιτεσ πριγπιπισεσ?ρε ουστ καριολοπουτανα με τσατσαδεσ τισ μαναδεσ σασ γαμιμενεσ!

εγο που ιμουν παντοσ αγια πετρουπολι οπου  απο κι εινια και το ροσιδι μου δεν ειδα να πινανε!αντιθετοσ!
αντε παρτε το αεροπλανο και μιν ακουτε τι λενε τριγορο σασ!διτε με τα ματια σασ μαλακοκαυλιδεσ χαζοχιστεσ!μιν μπερδευετε τιν πουτσα με τι βουρτσα.

παρακατο.......
θα γραψο για τιν δικια μου ροσιδα σε θεμα χαρακτιρα!πιστευο ειναι μια μεσι ροσιδα!ο χαρακτιρασ λιπον τισ μεσισ ροσιδασ...
1)καταρχιν ξερι να μαγιρευι τα παντα και ειναι μικρι σε ιλικια...οι ελεινιδεσ δε ξερουν ουτε ενα αυγο να βρασουν οι πεθαμενεσ καριολεσ.
2)ειναι γλικομιλιτι,ευγενικι και χαμογελαστι.και οχι ξινι σαν τι μεσι ελεινιδα  με ενα στομα σαν του μπαρμπα μου του φορτιγατζι!θελετε πουτσα στο στομα για να σταματισετε να βριζετε λινατσεσ πουταναρεσ.γαμο τισ μαναδεσ σασ ελεινιδεσ βρομοστομεσ.
3)σε φροντιζι ολι μερα!οτι και να τισ ζιτισεισ θα στο κανι.σε εχι σαν πασα στα γιανενα!ακουει παντα τιν γνομι σου και τιν σεβετε!
οχι σαν τισ καριολεσ εδο περα στο ελαδισταν που θελουν καθε λιγο και λιγακι να περναι το δικο τουσ.πια εισαι μορι καριολου που εχισ και απετισισ?το ροσιδι γιατι σιμβιβαζετε?εσι τι εισαι διλαδι?ανοτερι τισ?σε τι μορι πουτανοκολι χισορουφιχτρα?μια τριχα απο τα αρχιδια μου εισαι δεμονισμενι ελεινιδα.αντε στο διαολο τορα και να καουνε τα κοκαλα σου στι κολασι.

4)το πιο ομορφο ειναι οτι οταν ψιλοπαρεξιγιτε στο λεει με ναζιαρικο τροπο και ολα μετα μελι γαλα!
δε σου κανι τι ζοι δισκολι οποσ ι ελεινιδα που κατεβαζι τι μουτσουνα τισ εοσ το δαπεδο....

αυτα και αλλα πολα καριολαρεσ...!!!
δε σασ λεο να βαλετε μιαλο γιατι στι πουτσα μου!δε με νιαζι!το κριμα στουσ ελινεσ μαλακοπιτουρεσ που σασ παρακαλανε!εμισ ξερουμε το σοστο δρομο!αντε για πουτανεσ!!!!!!φιλακια στισ ξινεσ κλιτοριδεσ σασ σαν σαπισμενεσ φραουλεσ!!!!!αντε γαμιθιτε να ξεκολισι το μιαλο σασ το κολιμενο!χεχε!

 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Απο την στιγμη που αναφερεσαι προσοπικα σε εμενα δεν το αφηνω,πες μου λοιπον τι θελεις να πεις???

Α μαλιστα το πηρες ρατσιστικα ...

Τωρα το καταλαβα διαβαζοντας και βλεποντας το αβαταρ σου....

Μην μασας.... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ....

Εννοουσα οτι μια γυναικα για να σταθει πλαι σε οποιονδηποτε ανδρα
θα πρεπει να νιωθει και καποια πραγματα οχι να ειναι ξυνη .........

ΤΩΡΑ ΟΚ ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
γεια σασ χιστεσ!!!!
ασ βαλο λιπον το κερασακι στιν πορνοτουρτα επιδι εχο και εγο μια μικρι εμπιρια με ροσιδα...

καπου διαβασα οτι οι ροσιδεσ πινανε.δεν θιμαμε τορα σ επιο ποστ!!!!
επεσα κατο απο τα γελια ρε χιστεσ!!!!
που τα ειδατε αυτα ρε μιστεσ????
εχετε βγι ποτε εκτοσ ευροπαικισ ενοσισι δεν σασ αφινουν οι ελεινιδεσ?οι τοσο καλεσ γλικομιλιτεσ πριγπιπισεσ?ρε ουστ καριολοπουτανα με τσατσαδεσ τισ μαναδεσ σασ γαμιμενεσ!

εγο που ιμουν παντοσ αγια πετρουπολι οπου  απο κι εινια και το ροσιδι μου δεν ειδα να πινανε!αντιθετοσ!
αντε παρτε το αεροπλανο και μιν ακουτε τι λενε τριγορο σασ!διτε με τα ματια σασ μαλακοκαυλιδεσ χαζοχιστεσ!μιν μπερδευετε τιν πουτσα με τι βουρτσα.

παρακατο.......
θα γραψο για τιν δικια μου ροσιδα σε θεμα χαρακτιρα!πιστευο ειναι μια μεσι ροσιδα!ο χαρακτιρασ λιπον τισ μεσισ ροσιδασ...
1)καταρχιν ξερι να μαγιρευι τα παντα και ειναι μικρι σε ιλικια...οι ελεινιδεσ δε ξερουν ουτε ενα αυγο να βρασουν οι πεθαμενεσ καριολεσ.
2)ειναι γλικομιλιτι,ευγενικι και χαμογελαστι.και οχι ξινι σαν τι μεσι ελεινιδα  με ενα στομα σαν του μπαρμπα μου του φορτιγατζι!θελετε πουτσα στο στομα για να σταματισετε να βριζετε λινατσεσ πουταναρεσ.γαμο τισ μαναδεσ σασ ελεινιδεσ βρομοστομεσ.
3)σε φροντιζι ολι μερα!οτι και να τισ ζιτισεισ θα στο κανι.σε εχι σαν πασα στα γιανενα!ακουει παντα τιν γνομι σου και τιν σεβετε!
οχι σαν τισ καριολεσ εδο περα στο ελαδισταν που θελουν καθε λιγο και λιγακι να περναι το δικο τουσ.πια εισαι μορι καριολου που εχισ και απετισισ?το ροσιδι γιατι σιμβιβαζετε?εσι τι εισαι διλαδι?ανοτερι τισ?σε τι μορι πουτανοκολι χισορουφιχτρα?μια τριχα απο τα αρχιδια μου εισαι δεμονισμενι ελεινιδα.αντε στο διαολο τορα και να καουνε τα κοκαλα σου στι κολασι.

4)το πιο ομορφο ειναι οτι οταν ψιλοπαρεξιγιτε στο λεει με ναζιαρικο τροπο και ολα μετα μελι γαλα!
δε σου κανι τι ζοι δισκολι οποσ ι ελεινιδα που κατεβαζι τι μουτσουνα τισ εοσ το δαπεδο....

αυτα και αλλα πολα καριολαρεσ...!!!
δε σασ λεο να βαλετε μιαλο γιατι στι πουτσα μου!δε με νιαζι!το κριμα στουσ ελινεσ μαλακοπιτουρεσ που σασ παρακαλανε!εμισ ξερουμε το σοστο δρομο!αντε για πουτανεσ!!!!!!φιλακια στισ ξινεσ κλιτοριδεσ σασ σαν σαπισμενεσ φραουλεσ!!!!!αντε γαμιθιτε να ξεκολισι το μιαλο σασ το κολιμενο!χεχε!
θελω να πιστευω οτι κανεις χιουμορ ανθρωπε,ετσι;εχεις βγει εξω απο τις 2 μεγαλες πολεις να δεις τι πεινα πεφτει;μοσχα ειναι καλα,και στην αγια πετρουπολη,ομως πιο εξω εχεις δει;και πως την γνωρισες την ρωσσιδα τυπε;θες να μας πεις;
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Α μαλιστα το πηρες ρατσιστικα ...

Τωρα το καταλαβα διαβαζοντας και βλεποντας το αβαταρ σου....

Μην μασας.... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ....

Εννοουσα οτι μια γυναικα για να σταθει πλαι σε οποιονδηποτε ανδρα
θα πρεπει να νιωθει και καποια πραγματα οχι να ειναι ξυνη .........

ΤΩΡΑ ΟΚ ?
Νομιζω δεν χρειαζεται να σου απαντησω.





 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
στο ειπα και σε αλλο ποστ, εθελοτυφλεις..


1. χαιρομαι που τα λεμε με τετοια καλη διαθεση..

2. δεκτον, σορυ δεν το καταλαβα..

3. δηλαδη αν ηταν η ποσοτητα που μετρουσε, καθε ποτε θα γινοταν ? 3 φορες την εβδομαδα αθηνα-βλαδιβοστόκ και τούμπαλιν ????

4. μπραβο, εισαι δυνατος..

5. μπλοοοοοοοοοογκ ??????????????????????????
  η καρβουνίλα που σου ελεγα πριν..

6. πλακα κανεις τωρα, σωστα ???? ΟΛΕΣ οι ρωσοουκρανες που ξερω εχουν πεντακοσιες φιλες η καθε μία που δεν μπορουν να ερθουν στην ελλαδα λογω βιζας. εσενα καμία γνωστη και φιλη απο τα εκει μερη ????
και οταν λες οτι τις εφερε με το ζορι η μαφία τί εννοεις ? ηταν η κυρια στη μοσχα με το ανωτερο βιοτικο της επιπεδο και ενω της φύτευε ο ρωσος παιδια και την ειχε κανει κουνέλα, ξαφνικα την επιανε απ τα μαλλια ο μαφιοζος και την εστελνε εδω για να κανει πιπες ????
εχεις πεσει πολλες φορες στην ελλαδα σε ρωσοουκρανη που να ενοιωσες οτι κανει πιπες με το ζορι ????

ελεος ρε μεμο..
1. εγω προσωπικα δεν εχω να χωρισω τιποτα με κανεναν,μεταξυ χαβαλέ και ενημέρωσης παιζω.

2. Παρακαλω.

3. οσο μπορει, θελει και σε βαστα η τσεπη σου! Απλο ειναι! Αν μπορουσες να κανεις διακοπες 12 μηνες το χρονο δε θα το εκανες? Η θα επρεπε να δικαιολογηθεις καπου επειδη περνας καλα στη ζωη σου?

4. Ευχαριστω. Συμφωνεις παντως οτι οι περισσοτεροι απλα εχουν αποδεχθει αυτη την κατασταση?

5. Ειδες που ακομη και εσυ πεφτεις στην παγιδα και κρινεις χωρις να εχεις πληρη εικονα? Δεν τρεχει τιποτα, απλα σου συνιστω να ριξεις μια ματιτσα οποτε μπορεσεις για να καταλαβεις οτι ειμαι οσο πιο αντικειμενικος γινεται.

6. Αφου δε μπορουν να ερθουν τοτε ποια ακριβως ειναι η μεταναστευση που λες? Αρα αναφερεσαι στις μετα-κομμουνιστικες εποχες που ελεγα και εγω.και τοτε ΝΑΙ, υπηρχαν κοπελες που πραγματι πηγαιναν να παρουν ψωμι και δεν καταλαβαιναν για ποτε βρισκοντουσαν στην Ιταλια και μετα στην υπολοιπη Ευρωπη για να δουλεψουν σε μπουρδελα για ενα κομματι ψωμι! Τωρα ευτυχως αυτο εχει σταματησει και οποιες θελουν να κανουν αυτη τη δουλεια ερχονται μονες τους! Υπαρχουν μεχρι και αγγελιες στις εφημεριδες!Γιαυτο και δεν το κανουν με το ζορι γιατι πλεον ερχονται μονο οσες θελουν!
Και οσες θελουν να ερθουν, οι περισσοτερες ειναι για διακοπες! Και γω ειχα ενα ουκρανεζακι εδω πριν λιγο καιρο και μουλεγε συνεχως οτι εδω δεν ειναι ευρωπη αλλα τουρκια! Και ειχε δυστυχως δικιο! Οσο και να σας χαλα το παραμυθι που εχετε καποιοι στο μυαλουδακι σας, οι Ρωσσιδες ουτε περιμενουν καθε μερα ποτε θα παει ο ιπποτης να τις παρει, ουτε εχουν καμια διαθεση να αφησουνε τη χωρα τους και ναρθουνε στο μπουρδελο που λεγεται Ελλαδα για να ζησουν! Εχουν πολυ καλυτερες επιλογες αμα θελουν να φυγουν απο κει! Η Ουκρανες ειναι λιγο διαφορετικη ιστορια... οχι ομως οπως την εννοεις εσυ

No mercy!
αχαχαχαχαχα
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
γεια σασ χιστεσ!!!!
ασ βαλο λιπον το κερασακι στιν πορνοτουρτα επιδι εχο και εγο μια μικρι εμπιρια με ροσιδα...

καπου διαβασα οτι οι ροσιδεσ πινανε.δεν θιμαμε τορα σ επιο ποστ!!!!
επεσα κατο απο τα γελια ρε χιστεσ!!!!
που τα ειδατε αυτα ρε μιστεσ????
εχετε βγι ποτε εκτοσ ευροπαικισ ενοσισι δεν σασ αφινουν οι ελεινιδεσ?οι τοσο καλεσ γλικομιλιτεσ πριγπιπισεσ?ρε ουστ καριολοπουτανα με τσατσαδεσ τισ μαναδεσ σασ γαμιμενεσ!

εγο που ιμουν παντοσ αγια πετρουπολι οπου  απο κι εινια και το ροσιδι μου δεν ειδα να πινανε!αντιθετοσ!
αντε παρτε το αεροπλανο και μιν ακουτε τι λενε τριγορο σασ!διτε με τα ματια σασ μαλακοκαυλιδεσ χαζοχιστεσ!μιν μπερδευετε τιν πουτσα με τι βουρτσα.

παρακατο.......
θα γραψο για τιν δικια μου ροσιδα σε θεμα χαρακτιρα!πιστευο ειναι μια μεσι ροσιδα!ο χαρακτιρασ λιπον τισ μεσισ ροσιδασ...
1)καταρχιν ξερι να μαγιρευι τα παντα και ειναι μικρι σε ιλικια...οι ελεινιδεσ δε ξερουν ουτε ενα αυγο να βρασουν οι πεθαμενεσ καριολεσ.
2)ειναι γλικομιλιτι,ευγενικι και χαμογελαστι.και οχι ξινι σαν τι μεσι ελεινιδα  με ενα στομα σαν του μπαρμπα μου του φορτιγατζι!θελετε πουτσα στο στομα για να σταματισετε να βριζετε λινατσεσ πουταναρεσ.γαμο τισ μαναδεσ σασ ελεινιδεσ βρομοστομεσ.
3)σε φροντιζι ολι μερα!οτι και να τισ ζιτισεισ θα στο κανι.σε εχι σαν πασα στα γιανενα!ακουει παντα τιν γνομι σου και τιν σεβετε!
οχι σαν τισ καριολεσ εδο περα στο ελαδισταν που θελουν καθε λιγο και λιγακι να περναι το δικο τουσ.πια εισαι μορι καριολου που εχισ και απετισισ?το ροσιδι γιατι σιμβιβαζετε?εσι τι εισαι διλαδι?ανοτερι τισ?σε τι μορι πουτανοκολι χισορουφιχτρα?μια τριχα απο τα αρχιδια μου εισαι δεμονισμενι ελεινιδα.αντε στο διαολο τορα και να καουνε τα κοκαλα σου στι κολασι.

4)το πιο ομορφο ειναι οτι οταν ψιλοπαρεξιγιτε στο λεει με ναζιαρικο τροπο και ολα μετα μελι γαλα!
δε σου κανι τι ζοι δισκολι οποσ ι ελεινιδα που κατεβαζι τι μουτσουνα τισ εοσ το δαπεδο....

αυτα και αλλα πολα καριολαρεσ...!!!
δε σασ λεο να βαλετε μιαλο γιατι στι πουτσα μου!δε με νιαζι!το κριμα στουσ ελινεσ μαλακοπιτουρεσ που σασ παρακαλανε!εμισ ξερουμε το σοστο δρομο!αντε για πουτανεσ!!!!!!φιλακια στισ ξινεσ κλιτοριδεσ σασ σαν σαπισμενεσ φραουλεσ!!!!!αντε γαμιθιτε να ξεκολισι το μιαλο σασ το κολιμενο!χεχε!


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΠΙΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ   ΕΛΥΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
θελω να πιστευω οτι κανεις χιουμορ ανθρωπε,ετσι;εχεις βγει εξω απο τις 2 μεγαλες πολεις να δεις τι πεινα πεφτει;μοσχα ειναι καλα,και στην αγια πετρουπολη,ομως πιο εξω εχεις δει;και πως την γνωρισες την ρωσσιδα τυπε;θες να μας πεις;
εννοειται πως κανει χιουμορ ο μεγιστος. επισης θα ειχε ενδιαφερον να μαθουμε με ποσες ελληνιδες και ποσες ρωσιδες εχει κανει σχεση και για ποσο καιρο.

διοτι απ ο,τι καταλαβαινω και αυτη για την οποία μιλαει, πρεπει να ηταν κατασταση μερικων ημερων ή εβδομαδων..  :rolleyes:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
εσυ εισαι μονίμως λιωμενος..

ας οψεται το μουνι ο περιπτερας που σου δωσε βρεγμενα σπιρτα..

ΓΜΤ !!!!!

Προσπαθω να σε φτασω τιτανομεγιστοτεραστιε παπατρομπα !!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Αλλα δεν σε φτανω .... :S :S :S

Θα μου πεις το μυστικο της επιτυχιας σου ?  :think: :think: :think: :birdman: :birdman: :birdman:

στα ΡΑΣΑ ειναι η διαφορα ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom