Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
+1 και βάλε...
Ειδικά οι φράσεις: "εχετε μυθοποιησει τα ρωσοουκρανάκια (ή και αντιστοιχα τα κουβανακια, τα ταιλανδεζάκια κλπ) που τους σκατε παντα με το κατιτίς σας ή τα φερνετε οπως λες εδω και ξεφευγουν για λιγο απ τη φτωχεια τους και ειστε τοσο μαλακες που νομιζετε οτι σας ερωτευονται σφόδρα με την πρωτη ματια βρε ζωα !!" και "οταν καθεσαι και τρως κατραπακιές, φταιει ο αλλος που στις δινει ???? " είναι οικουμενικές αλήθειες...

Και φυσικά, εκτός από τον κοκκινιστό υπάρχει και μια άλλη κατηγορία, ο παλαμακοχτυπητής, ντιριντάχτας χορηγός που πληρώνει μέχρι και το πεντικιούρ της γκόμενας, πουλάει την προίκα της μάνας του για να της κάνει χαϊλίκια και μετά κλαίγεται για την αχάριστη που του τα έφαγε...
η μονη οικουμενικη αληθεια ειναι και θα το πω μια φορα απο τοτε που εφεβρεθη η ισοτητα γαμηθηκαν τα παντα στην ευρωπη γενικα οπου δεν υπαρχη αυτο ο ανδρας ειναι στο ρολο του με πολλα η λιγα!!!!!και οτι μπορει δινη στην οικογενεια του και ειναι αρεστο,ετσι μεγαλοσαν τα ρωσουκρανακια και ξερουν,και δεν ξοδευουν φραγκα για καταναλωση και επιδηξη,για αυτο κερδιζουν στα σημεια γιατι κραταν ορθιους τους θεσμους τις οικογενειας!!!
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Φιλε μεμοσαν οι γυναικες απο αυτες της χωρες συμφονω οτι δεν απαιτουν και βολεβονται με οτι τους προσφερεις..

Μπορεις να εισαι σιγουρος οτι η απαιτιση τους δεν ειναι αυτο που τους προσφερεις......?????

Και αν διαβασεις αυτα που γραφεις θα δεις οτι η λεξεις που επιλεγεις για να της χαρακτηρισεις προδιδουν την πραγματικη σου γνωμη για αυτες...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
1. σημειωσα πως δεν απευθυνθηκα επι προσωπικου. επισης, η δικη σου πραγματικοτητα ή η πραγματικοτητα του bourdela.tv, ΔΕΝ ειναι απαραιτητα αυτο που ζουμε γυρω μας στην πραγματικη ζωη..

ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ,ΕΣΥ ΕΘΕΣΕΣ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑΥΤΟ ΑΠΑΝΤΩ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΟΥΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ

οσο αφορα στον χαρακτηρισμο του σεξοτουρισμου ως ''ευγενες αθλημα'', εχω δυο παρατηρησεις.
α. οταν το ονομαζουμε ετσι, μου θυμιζει καρβουνίλα και με απωθει και
ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΡΩΝΙΚΟΣ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ
β. τουρισμος 20 φορες το χρονο, ητοι κοντα 2 φορες το μηνα, οπως ανεφερες, ειναι κατι που κατα τη γνωμη μου διαφευγει απ τον κοινό μεσο ορο και επισης αγγιζει τα ορια της καρβουνίλας. αν ειναι τοσο μεγαλη η αναγκη γι αυτο, η λυση ειναι η μετοικηση και μονο.
ΚΑΡΒΟΥΝΙΛΑ? ΓΙΑΤΙ? ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΦΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ! ΟΥΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ. ΟΙ ΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΝ ΤΟΥ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΙ


2. ο μονόπατος φεμινισμος, η επιλεκτική ισότητα και η ασύστολη χειραφέτηση των γυναικών, ειναι κατι που δεν εγινε μονοδρομα. εγινε αμφιδρομα.
ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ! ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΑΠΟΔΕΧΟΝΤΑΙ ΑΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΤΑ!


3. μιλας με όρους εκτροφέα που αδυνατώ να ακολουθησω και αρνουμαι να αποδεχτω.
ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΘΡΕΝΤ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΠΛΟΓΚ ΤΙ ΕΝΝΟΩ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς ΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΩ


4. εχεις δικιο. η τελευταια ουκρανη με την οποια ημουν σχεδον 2 χρονια, μου δημιουργησε λαθος εντυπωσεις. δεν μου πηρε παρεπιπτοντως ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ειναι η αληθεια, όχι απο ευπρεπεια, αλλα για να μη μαθω την αληθεια. μου ελεγε βεβαια για παραδειγμα πως για να νοικιασεις ενα διαμερισμα στο 'κάμινιτς παντόλσκι' χρειαζεσαι κατ ελαχιστο 220-260 ευρω μηνιαιως, τη στιγμη που ο μισθος της πρωτοδιοριζομενης κορης της ηταν 280 ευρω..
τωρα τα περι ''ελλεηνιδικης προπαγανδας'' μου θυμιζουν ''2310-521010''..
ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΗΤΑΝ ΑΛΛΗΓΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΠΙΑΣΑ....


5. ακυρωνεται γρηγορα-γρηγορα αυτο που λες απο το μεταναστευτικο κυμα που βιωσαμε και στην ελλαδα τα τελευταια χρονια.
εκτος κι αν περνουσαν τοσο ομορφα στις πατριδες τους που ηρθαν κι εδω να μας το μεταδωσουν-μεταγγισουν..
ΠΟΙΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΚΟ? ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ Η ΡΩΣΣΙΚΗ ΜΑΦΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΕΣΤΡΟΪΚΑ?Η ΤΟΥΣ "ΡΩΣΣΟΠΟΝΤΙΟΥΣ"? ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΚΥΜΜΑΤΟΣ ΓΥΡΙΣΑΝ ΠΙΣΩ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΔΩΘΗΚΕ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥΣ! ΚΑΙ ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ ΩΣ ΜΗΔΑΜΙΝΟΙ ΡΩΣΣΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΟΥΝ ΠΛΕΟΝ.


6. παρε ενα αεροπλανο να σου ερχεται φθηνοτερα..
ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΑΝΗΚΩ ΣΤΗ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΑ ΤΑΞΗ, ΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΕΚΛΕΙΨΕΙ, ΚΑΙ ΕΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕ ΔΙΑΚΑΤΕΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΑΓΚΥΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΘΕ Σ/Κ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ Ή ΝΑ ΧΑΛΑΩ ΕΝΑ ΜΗΝΙΑΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΩ ΤΟΝ ΟΠΑΠ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ...
ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑΧΩ ΒΟΛΕΨΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΩ ΕΤΣΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ....ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Τα γαμησατε ολα βαλατε σε ολα τιμες καθεστε και συγκρινεται ελληνιδες με ξενες και το ποσο κοστιζει η καθεμια....<δεν μιλαω για αγοραιο ερωτα>

τι παει να πει ρε μαλακες ζηταει πολλα και εχει απαιτισεις?????

Γυναικα ειναι και για να σε σεβαστει και να φερθει σα γυναικα πρεπει εμεις να φερθουμε σαν αντρες και αν δεν το δεχεται δρομο... στην μανουλα της να κλεγεται και θα βρουμε κατι αλλο να μας γεμιζει περισοτερο,ειναι πολλη πιο απλο απο οσο φενεται.

Συγκριση αναμεσα σε λαους δεν γινεται και ουτε μπορει να γινει ποτε!!!Αλλες κουλτουρες ,αλλος τροπος ζωης, αλλος τροπος σκεψης,με λιγα λογια ΑΛΛΟΙ ΑΝΘΡΟΠΟΙ!!!!

Οσο αναφορα το ποσα χρειαζομαι για μια βδομαδα με μια ξενη και ποσα με μια ελληνιδα ειληκρινα στα αρχιδια μου!!!
Αν ειμαι σιγουρος οτι το αξιζει θα της δοσω οτι καλητερο μπορω γιατη ειμαι αντρας και απο την φυση μου γνΩριζω οτι πρεπει να προσεξω,να σεβαστω και να παρεχω τα απαρετητα (οποια και αν ειναι αυτα)στο θυλικο που εχω διπλα μου...



ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΜΑΛΑΚΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΑΛΑΞΕΤΑΙ ΓΝΩΜΗ
μαλακα δεν μπορει να σε πει κανεις,σωστα τα λες!!!!!
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
μαλακα δεν μπορει να σε πει κανεις,σωστα τα λες!!!!!
Φιλε πολλες φορες μου ειναι δυσκολο να εκφρασω ακομα και να γραψω αυτα ακριβως που σκεφτομαι.. με αποτελεσμα αλλα να λεω και αλλα να καταλαβενουν οι αλλοι.. γιαυτο και ζυτησα να το ξαναδιαβασουν...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
η μονη οικουμενικη αληθεια ειναι και θα το πω μια φορα απο τοτε που εφεβρεθη η ισοτητα γαμηθηκαν τα παντα στην ευρωπη γενικα οπου δεν υπαρχη αυτο ο ανδρας ειναι στο ρολο του με πολλα η λιγα!!!!!και οτι μπορει δινη στην οικογενεια του και ειναι αρεστο,ετσι μεγαλοσαν τα ρωσουκρανακια και ξερουν,και δεν ξοδευουν φραγκα για καταναλωση και επιδηξη,για αυτο κερδιζουν στα σημεια γιατι κραταν ορθιους τους θεσμους τις οικογενειας!!!
δεν ξοδευουν τα ρωσσοουκρανια??????τι μαλακια θα ακουσω ακομη.εχεις παει ποτε απο εκει ρε συ σωτηρη?
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Τα γαμησατε ολα βαλατε σε ολα τιμες καθεστε και συγκρινεται ελληνιδες με ξενες και το ποσο κοστιζει η καθεμια....<δεν μιλαω για αγοραιο ερωτα>

τι παει να πει ρε μαλακες ζηταει πολλα και εχει απαιτισεις?????

Γυναικα ειναι και για να σε σεβαστει και να φερθει σα γυναικα πρεπει εμεις να φερθουμε σαν αντρες και αν δεν το δεχεται δρομο... στην μανουλα της να κλεγεται και θα βρουμε κατι αλλο να μας γεμιζει περισοτερο,ειναι πολλη πιο απλο απο οσο φενεται.

Συγκριση αναμεσα σε λαους δεν γινεται και ουτε μπορει να γινει ποτε!!!Αλλες κουλτουρες ,αλλος τροπος ζωης, αλλος τροπος σκεψης,με λιγα λογια ΑΛΛΟΙ ΑΝΘΡΟΠΟΙ!!!!

Οσο αναφορα το ποσα χρειαζομαι για μια βδομαδα με μια ξενη και ποσα με μια ελληνιδα ειληκρινα στα αρχιδια μου!!!
Αν ειμαι σιγουρος οτι το αξιζει θα της δοσω οτι καλητερο μπορω γιατη ειμαι αντρας και απο την φυση μου γνΩριζω οτι πρεπει να προσεξω,να σεβαστω και να παρεχω τα απαρετητα (οποια και αν ειναι αυτα)στο θυλικο που εχω διπλα μου...



ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΜΑΛΑΚΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΑΛΑΞΕΤΑΙ ΓΝΩΜΗ

Εγω θα σου πω μονο.......



[size=40pt]ΠΛΗΡΩΝΕ !!!!![/size]

[size=7pt]Σε αγαπαει ...... !!!!![/size]
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
δυστηχως ετσι ειναι τα καλα παλληκαρια=δουλοι,ιποκομοι,ταξιτζιδες,χορηγοι και στο τελος κλωτσια και εξω απο την παραγκα!!!!!!

Ασε φίλε...τουλάχιστον δεν πληρώνεις την ταρίφα μωρή, ΚΑΤΣΕ μου! :2funny: Τσάμπα καίω τη βενζίνη μου εκεί που την έχουνε πάει??? :rolleyes:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
1.και γιατι ''δυστυχως'' δηλαδη ?? δεν το καταλαβα....

θελεις να εισαι το ισχυρο φύλο, με τί προσοντα ? με την πουτσα μου τη χόντα ????

2.άμα δε γουσταρεις, κανε στην ακρη και ασε τα τεμαχια να το κανουν αυτο. μετα βεβαια θα τρως και καμια φάπα, αλλα μη φωναζεις..

3.Ε-ΘΕ-ΛΟ-ΤΥ-ΦΛΕΙΣ !!!!
1. Δεν ξέρω την ηλικία σου, αρκεί να ρωτήσεις κάποιους παλιότερους 2 γενιες πισω ας πούμε  να σου πουν πώς ήταν τα πράγματα και οι σχέσεις τότε και πώς έχουν μεταλλαχθεί σημερα...

2. Δε καταλαβαίνω πάλι τη λογική σου? Αμα δε γουστάρεις κάτι ή το δέχεσαι και παίζεις 'η το βουλώνεις ή τρως φάπες?
Εγώ έριξα μουτζες! Και βρήκα την υγειά μου!

3. Καθόλου, καταγράφω την πραγματικότητα και την "εκμεταλλεύομαι" όσο και μέχρις ότου θα μπορώ! Εχω γραψει σελίδες επι σελίδων για την κατάσταση στη Ρωσσία...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Τα γαμησατε ολα βαλατε σε ολα τιμες καθεστε και συγκρινεται ελληνιδες με ξενες και το ποσο κοστιζει η καθεμια....<δεν μιλαω για αγοραιο ερωτα>

τι παει να πει ρε μαλακες ζηταει πολλα και εχει απαιτισεις?????

Γυναικα ειναι και για να σε σεβαστει και να φερθει σα γυναικα πρεπει εμεις να φερθουμε σαν αντρες και αν δεν το δεχεται δρομο... στην μανουλα της να κλεγεται και θα βρουμε κατι αλλο να μας γεμιζει περισοτερο,ειναι πολλη πιο απλο απο οσο φενεται.

Συγκριση αναμεσα σε λαους δεν γινεται και ουτε μπορει να γινει ποτε!!!Αλλες κουλτουρες ,αλλος τροπος ζωης, αλλος τροπος σκεψης,με λιγα λογια ΑΛΛΟΙ ΑΝΘΡΟΠΟΙ!!!!

Οσο αναφορα το ποσα χρειαζομαι για μια βδομαδα με μια ξενη και ποσα με μια ελληνιδα ειληκρινα στα αρχιδια μου!!!
Αν ειμαι σιγουρος οτι το αξιζει θα της δοσω οτι καλητερο μπορω γιατη ειμαι αντρας και απο την φυση μου γνΩριζω οτι πρεπει να προσεξω,να σεβαστω και να παρεχω τα απαρετητα (οποια και αν ειναι αυτα)στο θυλικο που εχω διπλα μου...



ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΜΑΛΑΚΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΑΛΑΞΕΤΑΙ ΓΝΩΜΗ
γεια σου ρε μητσαρα κοντοχωριανε με βρισκουν πολυ συμφονο τα λεγαμενα σου.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Φιλε πολλες φορες μου ειναι δυσκολο να εκφρασω ακομα και να γραψω αυτα ακριβως που σκεφτομαι.. με αποτελεσμα αλλα να λεω και αλλα να καταλαβενουν οι αλλοι.. γιαυτο και ζυτησα να το ξαναδιαβασουν...

Δεν είσαι ο μόνος κι εγώ το παθαίνω don't worry  ;)
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Εγω θα σου πω μονο.......



[size=40pt]ΠΛΗΡΩΝΕ !!!!![/size]

[size=4pt]Σε αγαπαει ...... !!!!![/size]
Εγω θα σου πω μονο.

Εσυ μην πληρωνεις ασε να πληρωνει αυτη καλητερα!!!

Πες μου ομως με τι μουτρα μετα θα κανεις τον αντρα και θα εχεις απαιτισεις να φερθει σα γυναικα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
1. Δεν ξέρω την ηλικία σου, αρκεί να ρωτήσεις κάποιους παλιότερους 2 γενιες πισω ας πούμε  να σου πουν πώς ήταν τα πράγματα και οι σχέσεις τότε και πώς έχουν μεταλλαχθεί σημερα...

2. Δε καταλαβαίνω πάλι τη λογική σου? Αμα δε γουστάρεις κάτι ή το δέχεσαι και παίζεις 'η το βουλώνεις ή τρως φάπες?
Εγώ έριξα μουτζες! Και βρήκα την υγειά μου!

3. Καθόλου, καταγράφω την πραγματικότητα και την "εκμεταλλεύομαι" όσο και μέχρις ότου θα μπορώ! Εχω γραψει σελίδες επι σελίδων για την κατάσταση στη Ρωσσία...
φασκεις και αντιφασκεις ρε ροκαβλον.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Εγω θα σου πω μονο.

Εσυ μην πληρωνεις ασε να πληρωνει αυτη καλητερα!!!

Πες μου ομως με τι μουτρα μετα θα κανεις τον αντρα και θα εχεις απαιτισεις να φερθει σα γυναικα...

Μα φυσικα με τα προσοντα μου !!!!!!!

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΛΕΙ ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
φασκεις και αντιφασκεις ρε ροκαβλον.
επειδη εχει βγαλει τριχες το πουλακι σου δεν εχεις γινει αντρας! σκασε και διαβαζε μπας και μαθεις τιποτα!
γιατι αποτι εχω παρατηρησει μονο με ΨΕΜΜΑΤΑ προσπαθεις να γαμησεις!

οκ 21 χρονε λογιστη στη σαμσουνγκ εδω και 3 χρονια που εχεις ζησει μαλιστα και 3-4 χρονια στο εξωτερικο και σε διαφορετικες χωρες? Αληθεια ΠΟΤΕ προλαβες να σπουδασεις? Το σχολείο πρόλαβες να το τελειώσεις?

Αντε βαλε κανα πλυντηριο τωρα γιατι θαρθει απο τη δουλεια το τσουρεκάκι και θαχει τα ρουχα της λερωμενα με μασκαρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom