Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ε ! Οχι και Μυνχαουζεν ο Μαστερ21 ! Ειναι λογιστης στη Σαμσουγκ και εχει τελειωσει και το στρατιωτικο του ,ολα αυτα στα 21.
Βεβαια για να γινεις λογιστης θελει πτυχιο ΤΕΙ ή ΑΣΟΕ (ή οικονομικου πανεπιστημιου).
Μηπως ο Μαστερ21 ειναι ΒΟΗΘΟΣ Λογιστη ?
Για πες μου Μαστερ21 ,ενας φιλος που τελειωσε Γυμναστικη Ακαδημια ,εχει κανει εναρξη επαγγελματος σαν ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ,κοβει αποδειξεις δλδ.
Μπορεις να μου πεις ποσες φορες το χρονο θα κανει δηλωση ΦΠΑ ? Χρειαζεται και συγκεντρωτικη ?

Και επι του θεματος ,αν θελετε να γνωρισετε ρωσσιδεςπου μενουν στην ελλαδα ή στο εξωτερικο ,υπαρχει ,για οσους δεν το ξερουν ,το
.
κρυβε λογια χε!χε!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ε ! Οχι και Μυνχαουζεν ο Μαστερ21 ! Ειναι λογιστης στη Σαμσουγκ και εχει τελειωσει και το στρατιωτικο του ,ολα αυτα στα 21.
Βεβαια για να γινεις λογιστης θελει πτυχιο ΤΕΙ ή ΑΣΟΕ (ή οικονομικου πανεπιστημιου).
Μηπως ο Μαστερ21 ειναι ΒΟΗΘΟΣ Λογιστη ?
Για πες μου Μαστερ21 ,ενας φιλος που τελειωσε Γυμναστικη Ακαδημια ,εχει κανει εναρξη επαγγελματος σαν ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ,κοβει αποδειξεις δλδ.
Μπορεις να μου πεις ποσες φορες το χρονο θα κανει δηλωση ΦΠΑ ? Χρειαζεται και συγκεντρωτικη ?

Και επι του θεματος ,αν θελετε να γνωρισετε ρωσσιδεςπου μενουν στην ελλαδα ή στο εξωτερικο ,υπαρχει ,για οσους δεν το ξερουν ,το
.
το βρηκες και κερδιζεις λουκουμι ερευνητη μπραβο!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
8 η ωρα ξεκιναει ο μαζω? στο παιδικο προγραμμα την πας?

αααχαχαχαχαχα ρε μυνχαουζεν!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πως φαινεται οτι δεν εχεις βγει ποτε στην ζωη σου μεμουλά.ναι μεμουλα με το που θα εβγαινα απο το μπου κατευθειαν στον μαζω θα πηγαινα εξω απο το μαγαζι θα ημουν.καμια ετοιμασια δεν θα εκανα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ε την μαλακω την μεμουλα.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ντομπρυ ντιεν!!!!!!!
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πως φαινεται οτι δεν εχεις βγει ποτε στην ζωη σου μεμουλά.ναι μεμουλα με το που θα εβγαινα απο το μπου κατευθειαν στον μαζω θα πηγαινα εξω απο το μαγαζι θα ημουν.καμια ετοιμασια δεν θα εκανα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ε την μαλακω την μεμουλα.
δεν ειναι αναγκη να ξενυχτας καλο μου παιδι στο θρεντ μην δινεις σημασια, στην δουλεια σου εσυ,μην στεναχωριεσε,ξυπνα πιες καφε,εμεις εδω θα ειμαστε θα σε περιμενουμε,ατιμουλικο μετα λες οτι εγω ειμαι συνεχεια μεσα,ευτυχως εχω  και σενα χε!χε!
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Κι αυτός έχει λιώσει...(για Ελλεεινίδα στο παρελθόν προφανώς)..δεν βγαίνει αλλιώς τέτοια χολή!





Υ.Γ.  Φυσικά και πεινάνε οι Ρωσσίδες.Το ξαναλέω για να θυμηθεί ο κύριος Mod ποιός ξεστόμισε αυτή την αλήθεια για τις λιγούρες.
η γνωστη κλαψα και κακομοιρια των ελληνιδων εμεις ημαστε οι ευρωπεες-πεοι που δεν πιναμε με ατελειωτες κατασχεσεις σε ακινητα και ι.χ.που δουλευουμε-δουλια για τις τραπεζες και δεν φτανουν τα φραγκα και εχουμε τις υπερχρεομενες καρτες και δεν ειμαστε λιγουρες,αληθεια εκει που πεινανε υπαρχουν αυτα?αληθεια εχεις παει ποτε εξωτερικο?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ο γεωργακης γιατι πηγε εκει για κανα φρανγκο δανεικο απο τους πειναλες πηγε!!!!!!
σωτηρη, στο ξαναειπα..

λες μαλακιες. και η κινα για παραδειγμα εχει φραγκα και μπορει να μου-σου-του δανεισει.

εχεις την εντυπωση οτι το βιοτικο επιπεδο των κινεζων ειναι ανωτερο απ το δικο σου ??



- βρε μαλακες, οταν κοιταζετε εναν κυβο, ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβετε οτι υπαρχουν άλλες 5 επιφανειες εκτος απο αυτην που κοιτάτε ????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η γνωστη κλαψα και κακομοιρια των ελληνιδων εμεις ημαστε οι ευρωπεες-πεοι που δεν πιναμε με ατελειωτες κατασχεσεις σε ακινητα και ι.χ.που δουλευουμε-δουλια για τις τραπεζες και δεν φτανουν τα φραγκα και εχουμε τις υπερχρεομενες καρτες και δεν ειμαστε λιγουρες,αληθεια εκει που πεινανε υπαρχουν αυτα?αληθεια εχεις παει ποτε εξωτερικο?
σωτηρη, σταματα να κοιτας τις ελληνιδες και κοιτα λιγο τους κοκκινιστους και θα βρεις απαντησεις και ερμηνειες σε ολα..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Και φυσικά, εκτός από τον κοκκινιστό υπάρχει και μια άλλη κατηγορία, ο παλαμακοχτυπητής, ντιριντάχτας χορηγός που πληρώνει μέχρι και το πεντικιούρ της γκόμενας, πουλάει την προίκα της μάνας του για να της κάνει χαϊλίκια και μετά κλαίγεται για την αχάριστη που του τα έφαγε...
σωτηρη διαβαζε να μαθαινεις..
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Από όλη την προηγούμενη ανταλλαγή απόψεων μου αρέσει που βγάζουμε τους ρώσους για πεινάλες ενώ  το κράτος μας δανείζεται πλέον με επιτόκια πιστωτικής κάρτας .  

Έτσι φίλε μου. Εμείς βλέπεις είμαστε ανώτεροι, ΕΛΛΗΝΕΣ. Α ρε κούνια που μας κούναγε. Μια φορά ένα παλικάρι απ'το σαιτ -nick δε συγκράτησα- που τα 'χε με μια ρωσσιδούλα, έφαγε σχόλιο από κοπέλα του σαιτ του στυλ: "μαγκιά είναι να ρίξεις μια γκόμενα που δεν πεινάει".Με σαφές υπονοούμενο ότι οι Ρωσσίδες/Ουκρανές κ.α πεινάνε δηλαδή. Τα σχόλια δικά σας  :huh: :huh:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
σωτηρη, σταματα να κοιτας τις ελληνιδες και κοιτα λιγο τους κοκκινιστους και θα βρεις απαντησεις και ερμηνειες σε ολα..
εχω ζησει πολυ την κλαψα τους πατερ και πιστεψε με δεν τις κοιταζω σωματικα ψυχολογικα βλεπω την πλευρα σπανε παπαρια αμα κολανε και καλημερα,και καλα παντα φταινε οι κοκινιστοι οχι παπα μου δεν νομιζω εσυ ειπες για τον κυβο αλλωστε!!!!!
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
σωτηρη, στο ξαναειπα..

λες μαλακιες. και η κινα για παραδειγμα εχει φραγκα και μπορει να μου-σου-του δανεισει.

εχεις την εντυπωση οτι το βιοτικο επιπεδο των κινεζων ειναι ανωτερο απ το δικο σου ??



- βρε μαλακες, οταν κοιταζετε εναν κυβο, ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβετε οτι υπαρχουν άλλες 5 επιφανειες εκτος απο αυτην που κοιτάτε ????
αλλο κινα αλλο ρωσια καμια σχεση σε βιοτικο επιπεδο εμεις την πατισαμε απο τον ευρωπαισμο οσο ειχαμε την δραχμη γαμουσαμε και δερναμε θυμασαι πατερ τι εκανες με ενα 5οοοχιλιαρο αλλα αγαπητε μου εκει με 50-60000ε παιρνεις σπιτακι εδω τι παιρνεις?τον μπουλο βεβαια!!!!
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
εχω ζησει πολυ την κλαψα τους πατερ και πιστεψε με δεν τις κοιταζω σωματικα ψυχολογικα βλεπω την πλευρα σπανε παπαρια αμα κολανε και καλημερα,και καλα παντα φταινε οι κοκινιστοι οχι παπα μου δεν νομιζω εσυ ειπες για τον κυβο αλλωστε!!!!!

Μα τί είναι επιτέλους οι κοκκινιστοί? :grin:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
σωτηρη διαβαζε να μαθαινεις..
δηλαδη τη να μαθαινω οτι πληρωνεις?ενοειτε αλλα αλλο να σαι κοκινιστος με τις απαιτησης τις καθε παπαρως δικιας μας και αλλο να εχεις λογικες απαιτησης για τα απαραιτητα,ακομη και στα ρδελα για καθε εξτρα ευρο+ ζητανε!!!!
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Έτσι φίλε μου. Εμείς βλέπεις είμαστε ανώτεροι, ΕΛΛΗΝΕΣ. Α ρε κούνια που μας κούναγε. Μια φορά ένα παλικάρι απ'το σαιτ -nick δε συγκράτησα- που τα 'χε με μια ρωσσιδούλα, έφαγε σχόλιο από κοπέλα του σαιτ του στυλ: "μαγκιά είναι να ρίξεις μια γκόμενα που δεν πεινάει".Με σαφές υπονοούμενο ότι οι Ρωσσίδες/Ουκρανές κ.α πεινάνε δηλαδή. Τα σχόλια δικά σας  :huh: :huh:
ναι φιλε μου ετσι ειναι δεν πεινανε οι ελληνιδες,αλλα αν πας να κανεις καμακι με γιουγκο σε εχουν στο κλασιμο και ωραιος νασαι αλλα αν δουν το βουτυρο μπεμπε με καμπριο εισαι θεος και 150κιλα νασαι!!!!!εξ αλλου δεν εχω συναντιση προς το παρον καποια πεινασμενη που να μην εχει τελειωση πανεπιστιμιο,το βιοτικο επιπεδο που αναφερουμε παραπανω!!!!
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
για ποιά χρονολογια μιλας ??
τον οκτωμβριο εγεινε αγορα απο γνωστο φιλο και μην πηγαινη παντα το μυαλο στην μοσχα υπαρχει επαρχεια που η μεγαλουπολη εκει ειναι οσο ο πλυθησμος τις ελλαδος!
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
ναι φιλε μου ετσι ειναι δεν πεινανε οι ελληνιδες,αλλα αν πας να κανεις καμακι με γιουγκο σε εχουν στο κλασιμο και ωραιος νασαι αλλα αν δουν το βουτυρο μπεμπε με καμπριο εισαι θεος και 150κιλα νασαι!!!!!εξ αλλου δεν εχω συναντιση προς το παρον καποια πεινασμενη που να μην εχει τελειωση πανεπιστιμιο,το βιοτικο επιπεδο που αναφερουμε παραπανω!!!!

Έτσι ακριβώς. Αδυνατούλης να είσαι και με κανένα μικρό αμάξι, όλες παίρνουν δρόμο και άντε να βγάλεις κοπέλα μετά. Και πάντα το ίδιο παραμύθι: "είσαι πολύ καλό παιδί αλλά δε μου κάνεις κλικ/ είσαι ανώριμος". Άμα είσαι με BMW και καμια 150 κιλά...είσαι bon viveur, καλοζωησμένος. Ρε συ βλέπω κάτι τέτοιους τύπους βουτυρομπεμπέδες στο φανάρι με τη γκόμενα δίπλα και με πιάνουν γέλια :cheesy: :cheesy: :cheesy:. Εντάξει δε λέω, ψυχή έχουμε όλοι μας, αλλά όχι κι έτσι ρε παιδιά!! :2funny:

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τον οκτωμβριο εγεινε αγορα απο γνωστο φιλο και μην πηγαινη παντα το μυαλο στην μοσχα υπαρχει επαρχεια που η μεγαλουπολη εκει ειναι οσο ο πλυθησμος τις ελλαδος!
μάστα..

και εξακολουθεις να πιστευεις οτι οι ελληνιδες σε βλεπουν ως χρημα και μεσο για καλοπεραση, ενω οι ρωσιδες οχι ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom