Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Κατα την γνωμη μου γυριζονται πολλες ταινιες,αλλοι κανουν τους κομπαρσους και αλλοι τους πρωταγωνιστες...

Εσυ που παιζεις??????????????????????????????????????????????????????????

Πρωταγωνιστής στο να με δουλεύουν τα τυχάρπαστα τεμάχια δεν είμαι. Αυτά είναι για τους μαζοχιστές και τους μαλάκες. Ούτε ψάχνομαι συγκεκριμένα με ελληνίδες ή αλλοδαπές. ΄Επαιξα και με πουτάνες αλλοδαπές αλλά δεν κόλλησα συναισθηματικά, είχα και πολύ καλή σχέση με αλλοδαπή.

Σου έθιξα καμμία πουτάνα που ερωτευτηκες; Ή βρήκες πολλά διαμάντια στα σκατά; Εσύ τι ρόλο παίζεις στην ταινία;
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Πρωταγωνιστής στο να με δουλεύουν τα τυχάρπαστα τεμάχια δεν είμαι. Αυτά είναι για τους μαζοχιστές και τους μαλάκες. Ούτε ψάχνομαι συγκεκριμένα με ελληνίδες ή αλλοδαπές. ΄Επαιξα και με πουτάνες αλλοδαπές αλλά δεν κόλλησα συναισθηματικά, είχα και πολύ καλή σχέση με αλλοδαπή.

Σου έθιξα καμμία πουτάνα που ερωτευτηκες; Ή βρήκες πολλά διαμάντια στα σκατά; Εσύ τι ρόλο παίζεις στην ταινία;
Γιατη νομιζεις οτι μου εθιξες κατι?? Δεν εχω αυταπατες στα 20 σκατα βρισκεις 1 διμαντη αλλα αυτο λαμπι πολλη και αξιζει...

Εγω κανω παντα το μαλακα,και μου βγενει παντα σε καλο.(μιλαω γενικα)
Τωρα στην ταινια οπως σου ειπα 19 φορες κομπαρσος 1 φορα προταγωνιστης.
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Γιατη νομιζεις οτι μου εθιξες κατι?? Δεν εχω αυταπατες στα 20 σκατα βρισκεις 1 διμαντη αλλα αυτο λαμπι πολλη και αξιζει...

Εγω κανω παντα το μαλακα,και μου βγενει παντα σε καλο.(μιλαω γενικα)
Τωρα στην ταινια οπως σου ειπα 19 φορες κομπαρσος 1 φορα προταγωνιστης.

Εάν λοιπόν βρεις ένα διαμάντι στα σκατά, έστω μια πουτάνα που μπήκε στα μπουρδέλα για να μεγαλώσει το παιδί της (λέμε τώρα)...
Σημαίνει ότι έχει μια αφοσίωση στο παιδί της και θέλει το καλύτερο για αυτό κλπ...
Τι σε κάνει να νομίζεις ότι θα κάνει μια σοβαρή σχέση μαζί σου; Εγώ έχω ακούσει από στριπτιζού για παράδειγμα, "σιγά μην κάνω σχέση με άτομο που γνώρισα εδώ μέσα, για να έρχεται εδώ φαντάσου τι άτομο είναι", ομοίως μπορεί να λένε και άλλες. Και να είναι μαζί σου, θα είναι για να γεμίσει ευχάριστα το χρόνο μέχρι να φύγει για πάντα.

Από την άλλη υπήρξε ουκρανάκι νορμάλ από πολύ καθωσπρέπει οικογένεια, το οποίο είχε μία αντίληψη της σχέσης μας τέτοια που πεθύμησα ελλεεινίδα.



 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Πρωταγωνιστής στο να με δουλεύουν τα τυχάρπαστα τεμάχια δεν είμαι. Αυτά είναι για τους μαζοχιστές και τους μαλάκες. Ούτε ψάχνομαι συγκεκριμένα με ελληνίδες ή αλλοδαπές. ΄Επαιξα και με πουτάνες αλλοδαπές αλλά δεν κόλλησα συναισθηματικά, είχα και πολύ καλή σχέση με αλλοδαπή.

Σου έθιξα καμμία πουτάνα που ερωτευτηκες; Ή βρήκες πολλά διαμάντια στα σκατά; Εσύ τι ρόλο παίζεις στην ταινία;
παιδια ηρεμια ολες το ιδιο ειναι αλοδ. η ελλην. απλα εμεις πρεπει να βρισκουμε οτι μας ταιριαζη καλυτερα και να περναμε ομορφα!!!!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Εάν λοιπόν βρεις ένα διαμάντι στα σκατά, έστω μια πουτάνα που μπήκε στα μπουρδέλα για να μεγαλώσει το παιδί της (λέμε τώρα)...
Σημαίνει ότι έχει μια αφοσίωση στο παιδί της και θέλει το καλύτερο για αυτό κλπ...
Τι σε κάνει να νομίζεις ότι θα κάνει μια σοβαρή σχέση μαζί σου; Εγώ έχω ακούσει από στριπτιζού για παράδειγμα, "σιγά μην κάνω σχέση με άτομο που γνώρισα εδώ μέσα, για να έρχεται εδώ φαντάσου τι άτομο είναι", ομοίως μπορεί να λένε και άλλες. Και να είναι μαζί σου, θα είναι για να γεμίσει ευχάριστα το χρόνο μέχρι να φύγει για πάντα.

Από την άλλη υπήρξε ουκρανάκι νορμάλ από πολύ καθωσπρέπει οικογένεια, το οποίο είχε μία αντίληψη της σχέσης μας τέτοια που πεθύμησα ελλεεινίδα.
οοοοοοοοοοοπα φιλε δεν μιλαω για πουτανα σε μπουρδελο,μιλαω για κολομπαρα η στριπ. Εκει υπαρχουν γυναικες που της γαμας με 5 ποτα, και γυναικες που οσα και να δωσεις δεν πιανεις ουτε κολο..(σε μικρο βεβεα ποσοστο)

Με καποια απο αυτες αξιζει να ασχολιθεις..


Ξερεις ομως λεπτομεριες που ουτε σου της λεει καποιος, ουτε μπορει να ειναι αποτελεσματα σκεψης και συμπερασματων

Πως και ετσι?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
.....και γυναικες που οσα και να δωσεις δεν πιανεις ουτε κολο..(σε μικρο βεβεα ποσοστο)
Ειδικά σε αυτές, όταν δεις ποιος τελικά τους σενιάρει τον κώλο...δεν θες ούτε να ακουμπήσεις, πόσο μάλλον να πιάσεις!

:grin:


 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
...
Με καποια απο αυτες αξιζει να ασχολιθεις..

βρηκαμε το μπουσουλα στη δημιουργια σοβαρου δεσμου.

Πας στα γκολμπαρ. Κερνας ποτα και προτασεις για σεχ. Μετα απο μια εβδομαδα/μηνα, οποια δεν ενδωσει στις προτασεις ειναι marriage material
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
βρηκαμε το μπουσουλα στη δημιουργια σοβαρου δεσμου.

Πας στα γκολμπαρ. Κερνας ποτα και προτασεις για σεχ. Μετα απο μια εβδομαδα/μηνα, οποια δεν ενδωσει στις προτασεις ειναι marriage material

αααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααααα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Πειράζει να είναι μόνο ένα από τα δύο?

Δλδ...ή πουτάνα ή αλλοδαπή?

Πρέπει να είναι πακέτο οπωσδήποτε?

αν μιλαμε για γαμο ναι πρεπει να ειναι πακετο ααχαχαχαχαχαχαχα
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ να μαζεβομαστε σιγα σιγα...(οι αγνωστοι/γνωστοι)

ετσι μου αρεσει :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom