Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
δημητρακη ολοι εχουμε περαση δυσκολες φασεις,θα βρεις τον δρομο σου το μονο που θελω ειναι να μας στελνεις χεραιτισματα να ξερουμε οτι εισαι καλα..
Φιλε καλα ειμαι,και δεν παιρναω κατι δυσκολο ολα στο μυαλο ειναι το παιρνεις αποφαση και ο.κ..

Σιγα μην κλαψω,που λεει και αγγελακας :2funny: :2funny:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Φιλε καλα ειμαι,και δεν παιρναω κατι δυσκολο ολα στο μυαλο ειναι το παιρνεις αποφαση και ο.κ..

Σιγα μην κλαψω,που λεει και αγγελακας :2funny: :2funny:
για πουτο και αλλη, μεσα εσυ εξω εσυ,πολυ χαιρωμε χε!χε!
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
για πουτο και αλλη, μεσα εσυ εξω εσυ,πολυ χαιρωμε χε!χε!
Μπα αλαγη ρεπερτοριου να ανανεοθω και λιγο, σκευτομαι κανα προστυχο πιπινακι να ναι τα παντα ολα... εχω υποψιν μου κανα δυο το βραδυ κιολας ξεκιναω :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
το μεγαλύτερο ποσοστό είναι πορνίδια ξεκολιάρες.......για αυτό πρέπει να τις γαμαμε ανελέειτα  :2on1:  :fuck1:  :knockinb: , βε΄βαια υπάρχουν και οι εξαιρεσεις που αποτελούν την επιβεβαίωση του κανόνα  :fuck1:, άλλωστε μην ξεγελιέσε για αυτό ήρθαν στην ελλάδα , να τον πάιρνουν και μερικές αγρια κιόλας....... οπότε πρόσεχε μαν.......μην στο παίζουν μυξοβερτζιν....  γνωμη μου!!!
δεν διαφωνω εξαρταται που τις βρισκεις και πως τις βρισκεις αυτες μην ξεχνας τους αρεσει το ζορικη και κανα αγριο μπινελικι δεν βλαπτη,μην τις μαθαινουμε οπως τις δικες μας με μωρο μου,αγαπη μου κ.λ.π. γιατι σιγουρα θα τις χαλασουμε χε!χε!
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Μπα αλαγη ρεπερτοριου να ανανεοθω και λιγο, σκευτομαι κανα προστυχο πιπινακι να ναι τα παντα ολα... εχω υποψιν μου κανα δυο το βραδυ κιολας ξεκιναω :rockon: :rockon: :rockon:
μη σου πω οτι σε καποια φαση θα ρθω να παμε παρεα!!!!!!!
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
...
αμα εισαι μαζό σε τρωει και η κοτα..  :)

Χ Α Λ Α Ρ Α !!! Εδώ υπάρχουν ακόμα τύποι που πάνε στα στριπτιζάδικα και είναι τόσοι "ερωτύλοι" που τους ερωτεύεται η κορασίς από το πρώτο ποτό... ή στα μασατζίδικα τους ερωτεύεται για την ευγενική τους ψυχή....και αρχίζει το χώσιμο και φτιάχνει την προίκα της η γκόμενα. Και όπως έγραψα δεν εννοώ μόνο τις "εργαζόμενες"...

 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Χ Α Λ Α Ρ Α !!! Εδώ υπάρχουν ακόμα τύποι που πάνε στα στριπτιζάδικα και είναι τόσοι "ερωτύλοι" που τους ερωτεύεται η κορασίς από το πρώτο ποτό... ή στα μασατζίδικα τους ερωτεύεται για την ευγενική τους ψυχή....και αρχίζει το χώσιμο και φτιάχνει την προίκα της η γκόμενα. Και όπως έγραψα δεν εννοώ μόνο τις "εργαζόμενες"...
αν δεν χορηγεις δεν πηδας γιατι με τα λεφτα σου πηδας και την κυρα σου βεβαιως βεβαιως....
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Οποτε σε πλησιαζει καποιος-καποια ειναι η για να σε γαμησει αν εισαι γυναικα η για να σου φαει χρηματα αν εισαι αντρας. Δυστυχως συνηθως ετσι ειναι. Καθαρη εκμεταλλευση. Το μουνι βεβαια τσαμπα δεν ειναι...
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
δεν διαφωνω εξαρταται που τις βρισκεις και πως τις βρισκεις αυτες μην ξεχνας τους αρεσει το ζορικη και κανα αγριο μπινελικι δεν βλαπτη,μην τις μαθαινουμε οπως τις δικες μας με μωρο μου,αγαπη μου κ.λ.π. γιατι σιγουρα θα τις χαλασουμε χε!χε!

Άσε αδερφέ, οι πιο πολλές έχουν φάει το ξύλο της αρκούδας από τον πρώην σύζυγο/γκόμενο στο "πατρίντα" και το μπινελίκι που μπορείς να της ρίξεις δεν πιάνει μία. Είναι που λένε "another day in the office". Οι σωστές κοπέλες εκτιμούν την ευγένεια, οι καριόλες αλλοδαπές δεν θέλουν τίποτα, γάμα και φεύγα.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Οποιος φοβαται πεφτει και κοιματε....


Αμα δεν παιξεις δεν προκειται να χασεις.

























Αλλα ουτε και να κερδισεις.
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Ολα αυτα που θα μπορουσες να χασεις η κερδισεις απο μια τετοια ιστορια.
Εσυ τι καταλαβενεις???

Τι σημαίνει "τέτοια ιστορία"; Αν μιλάς για σχέση με νορμάλ κοπέλα, ελληνίδα-αλλοδαπή έχεις τις πιθανότητες που αναλογούν σε κάθε τέτοια σχέση. Αν ανακατεύεσαι με "εργαζόμενες" πάσης κατηγορίας, έχεις χάσει. Εκτός και αν βρεις το "διαμάντι" στα σκατά όπως γίνεται στις ταινίες.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Τι σημαίνει "τέτοια ιστορία"; Αν μιλάς για σχέση με νορμάλ κοπέλα, ελληνίδα-αλλοδαπή έχεις τις πιθανότητες που αναλογούν σε κάθε τέτοια σχέση. Αν ανακατεύεσαι με "εργαζόμενες" πάσης κατηγορίας, έχεις χάσει. Εκτός και αν βρεις το "διαμάντι" στα σκατά όπως γίνεται στις ταινίες.
Κατα την γνωμη μου γυριζονται πολλες ταινιες,αλλοι κανουν τους κομπαρσους και αλλοι τους πρωταγωνιστες...

Εσυ που παιζεις??????????????????????????????????????????????????????????
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Τι σημαίνει "τέτοια ιστορία"; Αν μιλάς για σχέση με νορμάλ κοπέλα, ελληνίδα-αλλοδαπή έχεις τις πιθανότητες που αναλογούν σε κάθε τέτοια σχέση. Αν ανακατεύεσαι με "εργαζόμενες" πάσης κατηγορίας, έχεις χάσει. Εκτός και αν βρεις το "διαμάντι" στα σκατά όπως γίνεται στις ταινίες.
κανεις δεν μπορει να φαει μονο μια χε!χε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom