Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Εγω εχω στουντιο και στριπτιτζαδικα και σας εχω ολους ΠΕΛΑΤΕΣ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
ανετα. εχω αυτη τη στιγμη για σενα δυο λουκουμακια ονειρο, δε θα ενδωσουν σε καμια σου επισκεψη. Ελπιζω να εισαι κιμπαρης στον κουμπαρο σου εμενα ε
Κατι αλλο?? μαλακας πιανομαι και μονος μου δεν θελω βοηθεια :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
το νου σου ΣΕ ΞΕΡΩ ξερω και πασες φορες τραβιξες το καζανακι εχθες :2funny: :2funny: :2funny:

δεν τραβάω καζανάκι...
ρίχνω νερό με τον κουβά για οικονομία.....
ααααααααααααααααχαχαχαχαχααααααααααααααααα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν τραβάω καζανάκι...
ρίχνω νερό με τον κουβά για οικονομία.....
ααααααααααααααααχαχαχαχαχααααααααααααααααα
ριξε κι ενα τουβλο μεσα στον κουβα για ακομη οικονομικοτερες καταστασεις..  :rockon: :rockon:
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
δεν διαφωνω εξαρταται που τις βρισκεις και πως τις βρισκεις αυτες μην ξεχνας τους αρεσει το ζορικη και κανα αγριο μπινελικι δεν βλαπτη,μην τις μαθαινουμε οπως τις δικες μας με μωρο μου,αγαπη μου κ.λ.π. γιατι σιγουρα θα τις χαλασουμε χε!χε!

Προτείνεις δηλαδή γαμωσταυρίδια παναγίες και καντήλια για να θεριέψει ο έρως; και για ποιό λόγο δεν πρέπει να ακούνε μωρό μου και αγάπη μου; παράδειγμα:τέλεια η φασολάδα σήμερα γαμώ το χριστό σου ξεκωλλιάρα; (διόρθωσε με αν κάνω λάθος)
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
οοοοοοοοοοοπα φιλε δεν μιλαω για πουτανα σε μπουρδελο,μιλαω για 1.κολομπαρα η στριπ. Εκει υπαρχουν γυναικες που της γαμας με 5 ποτα, και γυναικες που οσα και να δωσεις δεν πιανεις ουτε κολο..(σε μικρο βεβεα ποσοστο)

2.Με καποια απο αυτες αξιζει να ασχολιθεις..


3. Ξερεις ομως λεπτομεριες που ουτε σου της λεει καποιος, ουτε μπορει να ειναι αποτελεσματα σκεψης και συμπερασματων

Πως και ετσι?

1. Που διαφέρουν;
2. Να ασχοληθείς πως; Να σπρώξεις χρήμα;
3. Νομίζω φίλτατε αυτό εξηγείται σε προηγούμενο ποστ μου.


 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Προτείνεις δηλαδή γαμωσταυρίδια παναγίες και καντήλια για να θεριέψει ο έρως; και για ποιό λόγο δεν πρέπει να ακούνε μωρό μου και αγάπη μου; παράδειγμα:τέλεια η φασολάδα σήμερα γαμώ το χριστό σου ξεκωλλιάρα; (διόρθωσε με αν κάνω λάθος)
:2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Παιδια να ρωτησω κατι???? Τις αλλοδαπες γκομενες της βγαζετε καθολου την ημερα εξω για καφεδακη ... δεν μιλαω για στριπτιτζουδες μουνια.... κανονικες και της ταιζετε???? Η μηπως μετα τις 12 το βραδυ μονο??? το λεω μην σας κακοχαρακτηρισουν....  :2funny: :2funny:
Και αμα αρχιση τα εγκο ντεν εκο νταχτιλιντι στη καφετερια τι κανετε????  :2funny:
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια να ρωτησω κατι???? Τις αλλοδαπες γκομενες της βγαζετε καθολου την ημερα εξω για καφεδακη ... δεν μιλαω για στριπτιτζουδες μουνια.... κανονικες και της ταιζετε???? Η μηπως μετα τις 12 το βραδυ μονο??? το λεω μην σας κακοχαρακτηρισουν....  :2funny: :2funny:
Και αμα αρχιση τα εγκο ντεν εκο νταχτιλιντι στη καφετερια τι κανετε????   :2funny:
Γινόμαστε καπνός!...
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
1. Που διαφέρουν;
2. Να ασχοληθείς πως; Να σπρώξεις χρήμα;
3. Νομίζω φίλτατε αυτό εξηγείται σε προηγούμενο ποστ μου.
g=Για το 1 και το 2 οτι και να σου πω εγω δεν εχει σημασια,αν εισαι τοσο περιεργος ψαξτο μονος σου και θα δεις οτι υπαρχουν και αλλες περιπτωσεις απο αυτες που αναφερεις στο 2
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Προτείνεις δηλαδή γαμωσταυρίδια παναγίες και καντήλια για να θεριέψει ο έρως; και για ποιό λόγο δεν πρέπει να ακούνε μωρό μου και αγάπη μου; παράδειγμα:τέλεια η φασολάδα σήμερα γαμώ το χριστό σου ξεκωλλιάρα; (διόρθωσε με αν κάνω λάθος)
ολα με την σειρα τους και αγριαδα  και γλυκες να καταλαβουν οτι δεν εισαι του χεριου της και εσυ κανεις κουμαντο...
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Παιδια να ρωτησω κατι???? Τις αλλοδαπες γκομενες της βγαζετε καθολου την ημερα εξω για καφεδακη ... δεν μιλαω για στριπτιτζουδες μουνια.... κανονικες και της ταιζετε???? Η μηπως μετα τις 12 το βραδυ μονο??? το λεω μην σας κακοχαρακτηρισουν....  :2funny: :2funny:
Και αμα αρχιση τα εγκο ντεν εκο νταχτιλιντι στη καφετερια τι κανετε????   :2funny:
κανονικα και την ημερα γλυκεια μου, γιατι οι ξινυλληνιδες δεν το λενε οτι θελουν δακτυλιδη,δεν ξερουν τη θελουν,εσενα δηλ. αν το αγορι σου χε!χε! σου κανε δωρο δεν θα το παιρνες?
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
δημητρη καλησπερα ελειπα απο το παρτι και αναψαν τα αιματα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom