Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 491K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

ksenuxtis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια και εγω ειχα σχεση με ξενη αρκετο καιρο, και περιστασιακα ειχα κανει φασεις με αλλοδαπες, πιστευω πως δεν συγκρινονται με τις ελληνιδες.

Ειναι θεμα ιδιοσυγκρασιας, για μενα τουλαχιστον.

Οι ελληνιδες εχουν μια εμφυτη μιζερια και κλαψομουνιαση, απαραμιλλη και πρωτογνωρη. Ειναι τραγικο δυστυχως καθως ειναι πολυ ωραιες εμφανισιακα.

Οι ξενες απο την αλλη εχουν αλλα μειονεκτηματα αλλα πιστευω μονο και μονο η διαφορετικοτητα και η περιεργεια που εχουμε ως προς το "ξενο" ειναι δυο δυνατα σημεια που μπορουν να σε κρατησουν για πολυ καιρο.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Τι προτιματε Ελληνες?
Μια τετοια:

που να σας εχει στα ωπα ωπα

ή

μια τετοια

ceb2ceb1cf88cebfcebcceb.jpg


και νας ψηνει το ψαρι στα χειλη καθε μερα?
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Παιδια και εγω ειχα σχεση με ξενη αρκετο καιρο, και περιστασιακα ειχα κανει φασεις με αλλοδαπες, πιστευω πως δεν συγκρινονται με τις ελληνιδες.

Ειναι θεμα ιδιοσυγκρασιας, για μενα τουλαχιστον.

Οι ελληνιδες εχουν μια εμφυτη μιζερια και κλαψομουνιαση, απαραμιλλη και πρωτογνωρη. Ειναι τραγικο δυστυχως καθως ειναι πολυ ωραιες εμφανισιακα.

Οι ξενες απο την αλλη εχουν αλλα μειονεκτηματα αλλα πιστευω μονο και μονο η διαφορετικοτητα και η περιεργεια που εχουμε ως προς το "ξενο" ειναι δυο δυνατα σημεια που μπορουν να σε κρατησουν για πολυ καιρο.
μιζερια κλαψομουνιαση? εφιαλτης στην κουζινα...δεν μιλαμε για εμφανηση....
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
αυτο που ειχες πει για θηρασια ισχυει?
 

ksenuxtis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μιζερια κλαψομουνιαση? εφιαλτης στην κουζινα...δεν μιλαμε για εμφανηση....

Γαμησε τα.!!

Εχουν το μοναδικο χαρακτηριστικο, να σου γαμανε την μερα πριν καλα καλα αρχισει. Με τα μουτρα τους!
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
συμφωνω απολυτος αδελφε,και το κακο ειναι οτι δεν ξερουν να σταματανε...
 

Rake

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου τα 5 τελευταια χρονια εχω σχεση με πολωνη με μολδαβη και τωρα με ρωσιδα γνωριζω τις κουλτουρες μια χαρα και εκεινες καταλαβαινουν πολυ γρηγορα σημειοταιον οτι αυτες ετυχε να ζουν καποια χρονια στην ελλαδα..
Χαιρόμαστε όλοι με το γεγονός ότι τα τελευταία 5 χρόνια , είχες σχέση με πολωνη,με μολδαβη και με Ρωσίδα αλλά δεν μας εξηγείς τι είδους σχέση είχες και ποια ήταν η διαφορά τους από τις ελληνιδες. Χωρίς παρεξήγηση , δεν νομίζω να είχες/έχεις και καμία σοβαρή σχέση, απλώς  :fuck1:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
[quote author = link Γκανιότα = topic = 82527.msg1758363 # msg1758363 date = 1269735169]
Χαιρόμαστε όλοι με το γεγονός ότι τα τελευταία 5 χρόνια, είχες σχέση με πολωνη, με μολδαβη και με Ρωσίδα αλλά δεν μας εξηγείς τι είδους σχέση είχες και ποια ήταν η διαφορά τους από τις ελληνιδες. Χωρίς παρεξήγηση, δεν νομίζω να είχες / έχεις και καμία σοβαρή σχέση, απλώς: fuck1:
[/ quote]καλημερα,δεν παρεξηγω την ερωτηση η πρωτη ηταν φακ οι αλλες 2 συνζουσα-ζω,η μολ. 5 μηνες μαζι 5 χωρια,ρουσκι 3 χρονια 1,5 χωρια 1,5 μαζι,χωρια καποια εχτρα φακ απο τον ιδιο χωρο,απλα δεν θελω να δειξω κατι με αυτα που λεω για αυτο και δεν αναφερω λεπτομερειες.αν αναλογιστουμε φιλε μου οτι ολες οι γυναικες του πλανητη  εχουν προβληματα απλως με την συμπεριφορα και τα απαικτα και περιοιποιμενα κορμια κερδιζουν στα σημεια.θα πρεπει να επικεντρωθει η ερωτηση για τα σημεια γιατι ειναι παρα πολλα παμε στα 2 βασικα και οτι θελεις ρωτας,σεχ κορφη τους λοιπη και εδω τους δινουμε οτι θελουν,ειναι σαν ρομποτακια μαθημενες εγω προσωπικα απο δουλειες σπιτιου ρουχα κ.λ.π.τα εβρισκα στην εντελεια,προγραματισμος για ψωνια,τα απολυτος απαραιτητα και η ελειψη μουρμουρας ειναι τα κυρια χαρακτηριστικα που ηρεμουν καθε αντρα,σημειοτεον οτι με ελληνιδα ημουν 16 χρονια και αυτα που ειδα στα 5 ιδη με εχουν καλυψη αλλα μην ξεχναμε οτι ειναι γυναικες και εχουν και αυτες τα εξοδα τους ενα λογικο χαρτσιλικι να παρουν και αυτες κατι ειναι αποδεκτο και εμπνεεις τον σεβασμο τους και για να μην σπευσουν να γραψουν διαφορα ενοω 100-200Ε για καλυντικα,ρουχα κ.λ.π.επισης τους αρεση να δουλευουν και να συμβαλουν..
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Συντροφε sotirof, με τρομαζεις.. 100-200ε καθε ποτε???

Καλημερα!!
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Σωτηρη με εχει πριξει στα μυνιματα, η μαλακια ειναι οτι εγω αλαξα καρτα και τα στελνει στην αδερφη μου..
Αλλα εγω κανω τον Αλεκο, αντε να δουμε θα τα καταφερω να αντεξω, η θα κανω καμια μαλακια και θα με εχετε παλι εδω να κλεγομαι..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Σωτηρη με εχει πριξει στα μυνιματα, η μαλακια ειναι οτι εγω αλαξα καρτα και τα στελνει στην αδερφη μου..
Αλλα εγω κανω τον Αλεκο, αντε να δουμε θα τα καταφερω να αντεξω, η θα κανω καμια μαλακια και θα με εχετε παλι εδω να κλεγομαι..

βαστα γερα θερμοπυλες παιχτη! μην ακους τη σειρηνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom