Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 491K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
[quote author = link dimitrisniva = topic = 82527.msg1744870 # msg1744870 date = 1269270979]
Τα εχω φαι απο καιρο ρε φιλε, απλα το ψαχνω λιγο ακομα.Μην ροτισεις γιατη,
στη πραγματικοτιτα ουτε εγω ξερω γιατη ασχολουμε ακομα.
[/ quote]μην απογοητευεσε,κανε αυτο που σου ειπα.
Να απογοητευτο για ποιο λογο? απλα ειμαι λιγο περιεργος ανθροπος,δεν εχω μαθει να χανω ισως και για αυτο δεν το χοραει το κεφαλι μου και επιμενω ακομα.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
στην αγαπη δεν υπαρχει κερδιζω χανω μονο ταιριαζω αν οχι οσο και να το ψαχνεις δεν γινετε τιποτα.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
στην αγαπη δεν υπαρχει κερδιζω χανω μονο ταιριαζω αν οχι οσο και να το ψαχνεις δεν γινετε τιποτα.
Ρε φιλε εδω εισαι λαθος, και πες οτι ταιριαζεις με μια γυναικα και αυτη αγαπησει καποιον αλλον, και η αγαπη παιχνιδη ειναι αλλοι χανουν και αλλοι κερδιζουν.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
οταν λεμε ταιριαζω ενοω α)αγαπη,β)σεχ,γ)χαρακτηρες,οποτε γιατι μια γυναικα που σε αγαπαει να παη με αλλον,τουλαχιστον μεχρι τωρα δεν μου εχει συμβη ποτε,
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
οταν λεμε ταιριαζω ενοω α)αγαπη,β)σεχ,γ)χαρακτηρες,οποτε γιατι μια γυναικα που σε αγαπαει να παη με αλλον,τουλαχιστον μεχρι τωρα δεν μου εχει συμβη ποτε,
Μπορει οντος να σε αγαπαει, αλλα οταν υπαρχουν αρνιτικη παραγοντες σε μια σχεση, με την παροδο του χρονου και την μιοση της καψουρας και του ενθουσιασμου φτανεις σε ενα σιμιο που τα πραγματα (κρυονουν) και τοτε η αγαπη δεν ειναι αρκετη.......

Εκτος και αν ειναι αλιθινη αλλα στης μερες μας αυτο δυστιχος ειναι αδυνατο.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
δεν ειναι αδυνατο γιατι ενα σωστο ζευγαρι καθετε και συζηταει τα προβληματα του και βρισκει λυσεις αν το θελει γιατι οταν λες για γαμο ενοεις μια ζωη,πες μου μερικους αρνιτικους παραγοντες.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
δεν ειναι αδυνατο γιατι ενα σωστο ζευγαρι καθετε και συζηταει τα προβληματα του και βρισκει λυσεις αν το θελει γιατι οταν λες για γαμο ενοεις μια ζωη,πες μου μερικους αρνιτικους παραγοντες.
Ρε φιλε τα ειπαμε,κοντεβουμε να γινουμε ξαδερφια απο πολλες αποψεις οχι μονο απο :knockinb: :knockinb:
δεν ζουμε μαζι σχεδον τιποτα πλεον.
Απο το τηλ. και απο 7-8 συναντισεις το μηνα οσο και να το θες δεν κρατιεται μια σχεση.
Γαμησετα αρωστημενη κατασταση ειναι ουτε εγω παιρναω καλλα, ουτε αφτη γιαυτο προσπαθω να βρω εστω και μια αφορμη να τελιοσει αυτη η ιστορια,αλλα και αυτη λες και το εχει καταλαβει και φυλαγεται..τι να πω την εχω αγαπησει πολλη αλλα δεν παει αλλο και δεν γινεται να ξυπνισω ενα προι και να της πω καλα περναγαμε αλλα μεχρι εδω, δεν μου παει να το κανω αυτο αν και ειναι το μονο που θελω ετσι οπως καταντησαμε.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
αυτα που μου λες τις ταπες?τι θα πει φυλαγετε,αν ηθελε θα φροντιζε να ξαναζεσταθη η σχεση μηπως σε χρησιμοποιη και δεν το πηρες ειδηση?χαρτια εχει?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Επειδή όλα είναι πιθανά... :helpplea:

κοίταξε όλες τις εναλλακτικές ή ενδεχόμενες λύσεις...  ;)
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
αυτα που μου λες τις ταπες?τι θα πει φυλαγετε,αν ηθελε θα φροντιζε να ξαναζεσταθη η σχεση μηπως σε χρησιμοποιη και δεν το πηρες ειδηση?χαρτια εχει?
Ρε φιλε χαρτια εχει μονιμα εδω και κατι χρονια, οταν λεω φυλαγεται εννοω οτι προσπαθησα κανα δυο φορες να της τα πω αλλα ολο μου αλαζει κουβεντα και αρχιζει τις μαλακιες του τυπου οχι σημερα να χαρεις, μην μου σπας και εσυ τα νευρα,και απο εσενα περιμενω να με καταλαβεις κτλ κτλ.  Πουτσες μπλε δηλαδη και αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι αυτο το πραγμα και για αυτο ζιτησα μια γνωμη εδω μεσα μηπος και βγαλω ακρη, ουτε για πελατη με θελει ειναι 100% σιγουρο αλλα τι στο διαλο θελει δεν καταλαβενω.

Σε τι πιστευεις οτι θα μπορουσε να με χρησιμοποιηση?
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ρε φιλε χαρτια εχει μονιμα εδω και κατι χρονια, οταν λεω φυλαγεται εννοω οτι προσπαθησα κανα δυο φορες να της τα πω αλλα ολο μου αλαζει κουβεντα και αρχιζει τις μαλακιες του τυπου οχι σημερα να χαρεις, μην μου σπας και εσυ τα νευρα,και απο εσενα περιμενω να με καταλαβεις κτλ κτλ.  Πουτσες μπλε δηλαδη και αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι αυτο το πραγμα και για αυτο ζιτησα μια γνωμη εδω μεσα μηπος και βγαλω ακρη, ουτε για πελατη με θελει ειναι 100% σιγουρο αλλα τι στο διαλο θελει δεν καταλαβενω.

Σε τι πιστευεις οτι θα μπορουσε να με χρησιμοποιηση?
(για μοστρα οτι αυτη εχει σχεση και αλλες δεν εχουν,δεν ξερεις τι επικρατη μεταξυ τον κοριτσιων ειναι χωρισμενες σε ομαδες κοροιδευουν η μια την αλλη,αυτο που περνας το χω ζησει απο την μεχρι τωρα κωλομπαροεμπειρια μου αρκετα χρονια,οταν δουλευε η πρωιν μου στο μπαρ μου ειχε πει οτι σε μια τετοια δουλεια ειναι δυσκολο μια  γυναικα να εχει σχεση,οταν δεν την δουλευουν την γαμημενη ειναι νορμαλ γυναικες αλλα αυτο δεν γινετε αμεσως.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Ρε μαγκες ακουστε κατι εχω μια φιλη που σπουδαζει μαθηματικα μια κολιτη της σπουδαζει ψυχολογος ψυχαναλιτης ξερω και εγω κατι τετοιο τελοσπαντον..
Μου την γνορισε λοιπον και καναμε την ιδια κουβεντα που εχω και με εσας μονο που αυτη με ρωτησε πολλες λεπτομεριες για την συμπεριφορα και τα λεγομενα της για να καταλαβεται μιλαγαμε ολο το βραδυ..
Μου ειπε κατα λεξη βαση της ιδιοτιτας της, οτι ισος και να με αγαπα ΑΛΛΑ δεν θελει απο εμενα σχεση η γαμο. Σε εμενα βρισκει καποια πραγματα που της λοιπον και μου εξιγει..
Δουλεβει σε ενα περιβαλον που ολοι την βλεπουν σαν ενα κοματι κρεας, της μιλανε ασχημα .την προσβαλουν,την κανουν να αισθανεται ενα τιποτα.
Εσυ λοιπον την κερδισες με την συμπεριφορα σου και τον τροπο σου για αυτην εισαι μια διαφυγη ενα ας το πουμε λιμανακι να αραζη να ξεφεβγει εστω και για λιγο απο το χαος που ζει, και συμπλιρονη πως να μην εκτιμισει εναν αντρα που την κραταει αγκαλια και την κοιταζει στα ματια,οταν ολλους οσους γνοριζει θελουν ενα πραγμα να τη γαμησουν η να την χαμουρεψουν.

Τι λετε :think: :think: εμενα μου φενεται πολλη τραβιγμενο γιαυτο και δεν το ειχα σιζιτισει μεχρι τωρα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ρε μαγκες ακουστε κατι εχω μια φιλη που σπουδαζει μαθηματικα μια κολιτη της σπουδαζει ψυχολογος ψυχαναλιτης ξερω και εγω κατι τετοιο τελοσπαντον..
Μου την γνορισε λοιπον και καναμε την ιδια κουβεντα που εχω και με εσας μονο που αυτη με ρωτησε πολλες λεπτομεριες για την συμπεριφορα και τα λεγομενα της για να καταλαβεται μιλαγαμε ολο το βραδυ..
Μου ειπε κατα λεξη βαση της ιδιοτιτας της, οτι ισος και να με αγαπα ΑΛΛΑ δεν θελει απο εμενα σχεση η γαμο. Σε εμενα βρισκει καποια πραγματα που της λοιπον και μου εξιγει..
Δουλεβει σε ενα περιβαλον που ολοι την βλεπουν σαν ενα κοματι κρεας, της μιλανε ασχημα .την προσβαλουν,την κανουν να αισθανεται ενα τιποτα.
Εσυ λοιπον την κερδισες με την συμπεριφορα σου και τον τροπο σου για αυτην εισαι μια διαφυγη ενα ας το πουμε λιμανακι να αραζη να ξεφεβγει εστω και για λιγο απο το χαος που ζει, και συμπλιρονη πως να μην εκτιμισει εναν αντρα που την κραταει αγκαλια και την κοιταζει στα ματια,οταν ολλους οσους γνοριζει θελουν ενα πραγμα να τη γαμησουν η να την χαμουρεψουν.

Τι λετε :think: :think: εμενα μου φενεται πολλη τραβιγμενο γιαυτο και δεν το ειχα σιζιτισει μεχρι τωρα.

εγω λεω μας τα ζαλισες πια ταρχιδια και θα ξερασουν πανω στη πουτσα
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ρε μαγκες ακουστε κατι εχω μια φιλη που σπουδαζει μαθηματικα μια κολιτη της σπουδαζει ψυχολογος ψυχαναλιτης ξερω και εγω κατι τετοιο τελοσπαντον..
Μου την γνορισε λοιπον και καναμε την ιδια κουβεντα που εχω και με εσας μονο που αυτη με ρωτησε πολλες λεπτομεριες για την συμπεριφορα και τα λεγομενα της για να καταλαβεται μιλαγαμε ολο το βραδυ..
Μου ειπε κατα λεξη βαση της ιδιοτιτας της, οτι ισος και να με αγαπα ΑΛΛΑ δεν θελει απο εμενα σχεση η γαμο. Σε εμενα βρισκει καποια πραγματα που της λοιπον και μου εξιγει..
Δουλεβει σε ενα περιβαλον που ολοι την βλεπουν σαν ενα κοματι κρεας, της μιλανε ασχημα .την προσβαλουν,την κανουν να αισθανεται ενα τιποτα.
Εσυ λοιπον την κερδισες με την συμπεριφορα σου και τον τροπο σου για αυτην εισαι μια διαφυγη ενα ας το πουμε λιμανακι να αραζη να ξεφεβγει εστω και για λιγο απο το χαος που ζει, και συμπλιρονη πως να μην εκτιμισει εναν αντρα που την κραταει αγκαλια και την κοιταζει στα ματια,οταν ολλους οσους γνοριζει θελουν ενα πραγμα να τη γαμησουν η να την χαμουρεψουν.

Τι λετε :think: :think: εμενα μου φενεται πολλη τραβιγμενο γιαυτο και δεν το ειχα σιζιτισει μεχρι τωρα.
(μπορει γιατι οχι?εξαρτατε πως το βλεπη.εδω θα καληνυχτισω γιατι δουλευουμε το πρωι.)
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Τελοσπαντον παω για υπνο να μην ζαλιζονται και τα αρχιδια του μαλακα :rolleyes: :rolleyes:
(Αρε κατι ψευτομαγκες του πληκτρολογιου..)
Καληνυχτα σε ολους, τα λεμε αυριο.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
καλυνηχτα και μην το σκιζετε το θρεντ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom