Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 491K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ρε μαγκες ακουστε κατι εχω μια φιλη που σπουδαζει μαθηματικα μια κολιτη της σπουδαζει ψυχολογος ψυχαναλιτης ξερω και εγω κατι τετοιο τελοσπαντον..
Μου την γνορισε λοιπον και καναμε την ιδια κουβεντα που εχω και με εσας μονο που αυτη με ρωτησε πολλες λεπτομεριες για την συμπεριφορα και τα λεγομενα της για να καταλαβεται μιλαγαμε ολο το βραδυ..
Μου ειπε κατα λεξη βαση της ιδιοτιτας της, οτι ισος και να με αγαπα ΑΛΛΑ δεν θελει απο εμενα σχεση η γαμο. Σε εμενα βρισκει καποια πραγματα που της λοιπον και μου εξιγει..
Δουλεβει σε ενα περιβαλον που ολοι την βλεπουν σαν ενα κοματι κρεας, της μιλανε ασχημα .την προσβαλουν,την κανουν να αισθανεται ενα τιποτα.
Εσυ λοιπον την κερδισες με την συμπεριφορα σου και τον τροπο σου για αυτην εισαι μια διαφυγη ενα ας το πουμε λιμανακι να αραζη να ξεφεβγει εστω και για λιγο απο το χαος που ζει, και συμπλιρονη πως να μην εκτιμισει εναν αντρα που την κραταει αγκαλια και την κοιταζει στα ματια,οταν ολλους οσους γνοριζει θελουν ενα πραγμα να τη γαμησουν η να την χαμουρεψουν.

Τι λετε :think: :think: εμενα μου φενεται πολλη τραβιγμενο γιαυτο και δεν το ειχα σιζιτισει μεχρι τωρα.
Και τι σε νοιαζει εσενα τι θελει μια ΔΕΙΛΗ
γυναικα ? Το σεξ ,οπως και η πτωση με αλεξιπτωτο ειναι για ΤΟΛΜΗΡΟΥΣ .Εσενα σε ενδιαφερουν οι σεξουαλικες γυναικαρες .Που θελουν ερωτα ,σεξ διασκεδαση !
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
η πιπα ειναι το μπαντζι τζαμπινγκ?

:headbang:
Γιατι αμφιβαλεις οτι κολωνουν οι ελληνιδες
να κανουν πιπα ? Οι ελληνιδες ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ το ΣΕΞ .
Οπως το ακους .Τους αρεσει καποιος και αντι να του την πεσουν ,τις λουζει κρυος ιδρωτας οταν ειναι διπλα του και περιμενουν απο αυτον την πρωτη κινηση .
Δεν εχουν θαρρος οι ελληνιδες ,να εκφρασουν την επιθυμια τους για σεξ .
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Οι Σλαύες είναι από τη φύση τους πιο ξαναμμένες.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ο πεταλούδας με βάζει για ύπνο.Οπότε λακίζω αφού πρώτα πώ τη προσευχή μου στο φραπέ.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Ρε μαγκες ακουστε κατι εχω μια φιλη που σπουδαζει μαθηματικα μια κολιτη της σπουδαζει ψυχολογος ψυχαναλιτης ξερω και εγω κατι τετοιο τελοσπαντον..
Μου την γνορισε λοιπον και καναμε την ιδια κουβεντα που εχω και με εσας μονο που αυτη με ρωτησε πολλες λεπτομεριες για την συμπεριφορα και τα λεγομενα της για να καταλαβεται μιλαγαμε ολο το βραδυ..
Μου ειπε κατα λεξη βαση της ιδιοτιτας της, οτι ισος και να με αγαπα ΑΛΛΑ δεν θελει απο εμενα σχεση η γαμο. Σε εμενα βρισκει καποια πραγματα που της λοιπον και μου εξιγει..
Δουλεβει σε ενα περιβαλον που ολοι την βλεπουν σαν ενα κοματι κρεας, της μιλανε ασχημα .την προσβαλουν,την κανουν να αισθανεται ενα τιποτα.
Εσυ λοιπον την κερδισες με την συμπεριφορα σου και τον τροπο σου για αυτην εισαι μια διαφυγη ενα ας το πουμε λιμανακι να αραζη να ξεφεβγει εστω και για λιγο απο το χαος που ζει, και συμπλιρονη πως να μην εκτιμισει εναν αντρα που την κραταει αγκαλια και την κοιταζει στα ματια,οταν ολλους οσους γνοριζει θελουν ενα πραγμα να τη γαμησουν η να την χαμουρεψουν.

Τι λετε :think: :think: εμενα μου φενεται πολλη τραβιγμενο γιαυτο και δεν το ειχα σιζιτισει μεχρι τωρα.

Οχι ρε.Οι γυναίκες να τις γαμήσουν θέλουνε.Μάλιστα θέλουν καυλωμένους άντρες που να ανάβουν για την πάρτη τους.
Τα άλλα που λένε είναι τρίχες για να παρουσιάζονται παρθενώπες και να ελέγχουν το γαμήσι.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
ζουσες και τοτε ρε τυπε; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οχι απλά αν διαβάσεις περιγραφές της εποχής,έτσι ήτανε.Την καλύτερη περιγραφή για τις Πολωνέζες τη διάβασα στο Ντοστογιέφσκι.Είναι ακριβώς όπως τα λέει.
 

Jacobs

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2009
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
ο πεταλούδας με βάζει για ύπνο.Οπότε λακίζω αφού πρώτα πώ τη προσευχή μου στο φραπέ.

Ψεύτη το απόγευμα μου είπες πως θα έχεις ολονυχτία με τη stripper που μόλις είδε τον πορτοκαλοστύφτη σου ήθελε να πιεί όλα τα ζουμιά.Αντε η κοπέλα είπε στα αφεντικά πως είναι άρρωστη για να ρεπάρει απόψε κι αυτό για τα μάτια σου και το πουλί σου μόνο!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Οχι απλά αν διαβάσεις περιγραφές της εποχής,έτσι ήτανε.Την καλύτερη περιγραφή για τις Πολωνέζες τη διάβασα στο Ντοστογιέφσκι.Είναι ακριβώς όπως τα λέει.

Πως τις περιγραφει τις πολωνεζες, μας λες το ζουμι με λιγες λεξεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom