Νέα

Σας αρέσουν οι αραπίνες ή τις φοβάστε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 272
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρέσουν οι αραπίνες?

  • Πάρα πολύ

    Ψήφοι: 73 24,8%
  • Πολύ

    Ψήφοι: 40 13,6%
  • Καθόλου

    Ψήφοι: 99 33,7%
  • Είναι μέσα στις επιλογές μου

    Ψήφοι: 82 27,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    294

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Δυνατα μουνια τα γαζελακια αλλα πολυ κομοδινα ρε γαμωτο! Ξερετε κανα μαυρακι που να την ιδρωνει τη φανελα  :helpplea:
 

greeksexyboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2012
Μηνύματα
130
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Καλές και οι αραπίνες.
Έτσι για ποικιλία στο γαμήσι.
 

ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ! Αν και ψώνισα μόνο μία, ή ήταν μικρούλα, ή μικρόδειχνε, και ήταν καυτό τεμάχιο, σωστό καυλάκι. Πολύ ωραία! Εννοείται πως ΔΕΝ πας σε ντέλο για να βρεις καλή μαύρη. Πιάτσες. Έχει υπέροχες, έχει και απαίσια μπάζα. Παίζεις με την τύχη σου. Random εντελώς. Παίρνουν μόνο 20 ευρώ. Κι αν σε δουν και λιγάκι νεαρούλη ή λιγάκι ομορφούλη (ή λίγο και από τα δυο), όχι μόνο δεν κάνουν αγγαρεία, αλλά σε περιποιούνται και με μεγαλύτερη όρεξη όχι μόνο από ντέλο, αλλά και από studio. Ωστόσο μη φοβάστε. Τα κορίτσια εκσυγχρονίστηκαν, κουβαλάνε καπότες. Στις φοράνε και με στυλ.

Εγώ να φανταστείτε, πάντα σιχαινόμουνα τις μαύρες. Από τότε που πήγα με εκείνη τη μικρούλα όμως, άλλαξε ολόκληρη η κοσμοθεωρία μου μονομιάς!
 

SK1971

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
423
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
1
Δεν θέλω ουτε να τις βλεπω ! Δεν ειμαι ρατσιστης, αλλα τις σιχαινομαι, μυρίζουν περίεργα  εχουν χαρακτηριστικά ουρακοταγκου, οταν μιλάνε νομίζεις οτι ξερνανε, ασε που αυτες που εκδίδονται ειναι απο την Αφρική που σημαινει οτι ακομα και η ανάσα τους μπορει να εχει αρρώστιες ! Μακριά απο μένα !
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Δεν θέλω ουτε να τις βλεπω ! Δεν ειμαι ρατσιστης, αλλα τις σιχαινομαι, μυρίζουν περίεργα  εχουν χαρακτηριστικά ουρακοταγκου, οταν μιλάνε νομίζεις οτι ξερνανε, ασε που αυτες που εκδίδονται ειναι απο την Αφρική που σημαινει οτι ακομα και η ανάσα τους μπορει να εχει αρρώστιες ! Μακριά απο μένα !

ζμποϊνγκ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom