Νέα

Σας αρέσουν οι αραπίνες ή τις φοβάστε?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 272
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Σας αρέσουν οι αραπίνες?

  • Πάρα πολύ

    Ψήφοι: 73 24,8%
  • Πολύ

    Ψήφοι: 40 13,6%
  • Καθόλου

    Ψήφοι: 99 33,7%
  • Είναι μέσα στις επιλογές μου

    Ψήφοι: 82 27,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    294

Giorgos_Papadopoulos

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
822
Πόντοι
1.590
Μαύρη από δρόμο δεν πρόκειται να πάρω. Όμως σίγουρα θα έπαιρνα από μπουρδέλο (καθαρό). Έλα όμως που δεν φέρνει και κανένας...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Γκανέζες και Νιγηριάνες μέτρια πράγματα. Σε γενικές γραμμές δεν μυρίζουν όπως λέγεται. Περιποιούνται τον εαυτό τους. Καθαρές, ξυρισμένες, ζητάνε από μόνες τους προφύλαξη. Στο σεξ μέτρια πράγματα.΄Προσσωπικά με λίγες το ευχαριστήθηκα. Μολόνοτι δεν είναι πολύ δύσκολο να τις ρίξεις, την τέχνη δεν την κατέχουν όσο κι αν ακούγεται περίεργο παρότι είναι φιλότιμες. Εχω βρεθεί με εκπάγλου καλονής κυρία και ήταν..λες και πήγα με πλαστική κούκλα. Αυτά προς ενημέρωση. Στην Ελλάδα υποθέτω πως είναι δύσκολο να βρεις τέτοιες μολονότι υπάρχουν κοινότητες.

Πρόσφατα, είχα μία εμπειρία με μία γλυκειά εκπρόσωπο του γυναικείου φύλου από τη Γκάνα. Καλός χαρακτήρας και όμορφη.

Ήταν (απρόσμενα) μία από τις καλύτερες συνεδρίες μου.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Πρόσφατα, είχα μία εμπειρία με μία γλυκειά εκπρόσωπο του γυναικείου φύλου από τη Γκάνα. Καλός χαρακτήρας και όμορφη.

Ήταν (απρόσμενα) μία από τις καλύτερες συνεδρίες μου.

από κάποια γνωστή πιάτσα; :rolleyes:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16


  ΑΡΑΠΙΝΕΣ.


1. Πολυ βαθειά μουνιά.
2. Ροζ μουνιά
3. Μυρίζουν διαφορετικά. Όχι όμορφα διαφορετικά, αλλά άσχημα.
4. Όλες έχουν άσχημες πατούσες οπτικά.


  Μια φορά είχα πάει με μια Αφροαμερικάνα. Δεν το ευχαριστήθηκα. Ούτε κι εκείνη.

Χάλια σεξ, κακή επιλογή της και δική μου.
 

Επισκέπτης
Πιστεύω πως αξίζει να πάει κάποιος με αραπίνα έστω μία φορά στη ζωή του. Οσο για τις μυρωδιές ισχύει ότι μυρίζουν και ας έχουν κάνει μπάνιο. Έτσι είναι το δέρμα τους, τι να κάνουμε.Το μόνο θετικό για μένα είναι το σφιχτό τους σώμα που έχουν κάποιες. Το αρνητικό τώρα και πολύ σοβαρό είναι το AIDS που έχουνε σαν σύνολο.Πλέον τα πάντα είναι ρίσκο παιδιά!. . .και με μια συμμαθήτρια σου μπορείς να πας και να κολλήσεις κονδυλώματα!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
η αραπινες γενικα ειναι αγριες γυναικες εκ φυσεως..

της εχετε δει να τσακωνοται στο δρομο ?Λες εδω θα πεσει μπουνια σιγουρα.. καμια σχεση με το ξεμαλιαστικο ξυλο των δικων μας γυναικων

εκει μιλαμε για MMA ..Πολλες φορες που παω σε ενα ιντερνετ με πακιστανους για καποια εκτυπωση κανα βραδυ ειναι γεματο απο δαυτες.. προκαλουν απιστευτη φασαρια γενικα για 50 λεπτα και 1 ευρω χρεωση..

και γενικα στο φετιχ μου πλειοψηφια σαν γυναικες εχουν τα ποιο ασχημα ποδια απο ολες της γυναικειες φυλες στον κοσμο πραγματικα..

 

theovas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ο αραπικος κωλος ειναι σημειο αναφορας.  Οτι εχουν μια μυρωδια εχουν αλλα δεν ειναι απαρα;ιτητα ασχημη.  Σχχεδον ολες στην ελλαδα δυστυχως ειναι ξεπετες.  Κλσσικο παραδειγμα η Ιμαν για το συνολικο πακετο ( Κωλος ποιημα, μυρωδια, ωραιο σωμα, ξεπετα).
 

liakosartaki

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
αυτο που λενε οι συναγωνιστες για τις αραπινες ισχυει!!!
εχω παει με 4 αραπινες μεχρι στιγμης στη ζωη μου στο μεταξουργιο.οι 2 κανανε τελειο σεξ(τελεια πιπα, και πισωκολλητο) :pipa2: :fuck1:
μου αρεσε τοσο το πηδημα μαζι τους που ξαναπηγα καπακι μετα απο κανα δυο μερες.
οι αλλες 2 δεν το ειχαν καθολου.ηταν λες και κανανε αγγαρεια πραγματικα :think:
με τις αραπινες καταλαβα οτι ειτε θα ξετρελαθεις με το γαμησι τους ειτε θα ξενερωσεις πραγματικα.
εξαιτιας μαλιστα της μιας απο τις δυο΄΄σκαρτες΄΄ εκανα μισο χρονο να ξαναπαω σε μπουρδελο.
επισης απο θεμα συμπεριφορας ποικιλουν.οπως συμβαινει και με τις λευκες υπαρχουν καποιες πραγματικα ευγενικες και προθυμες και μπορεις να πεις και μια κουβεντα μαζι τους και αλλες και αλλες που ειναι καφρες.ως και επιθετικες
παντως απο το πεζοδρομιο δεν εχω ψωνισει ποτε και μαλλον ουτε προκειται.παντα καποτα στο μεταξι.ευτυχως δεν μου εχει τυχει να σπασει
τελευταιο καιρο  μαλιστα βαζω και διπλη γιατι συμβαινουν πολλα.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
αυτο που λενε οι συναγωνιστες για τις αραπινες ισχυει!!!
εχω παει με 4 αραπινες μεχρι στιγμης στη ζωη μου στο μεταξουργιο.οι 2 κανανε τελειο σεξ(τελεια πιπα, και πισωκολλητο) :pipa2: :fuck1:
μου αρεσε τοσο το πηδημα μαζι τους που ξαναπηγα καπακι μετα απο κανα δυο μερες.
οι αλλες 2 δεν το ειχαν καθολου.ηταν λες και κανανε αγγαρεια πραγματικα :think:
με τις αραπινες καταλαβα οτι ειτε θα ξετρελαθεις με το γαμησι τους ειτε θα ξενερωσεις πραγματικα.
εξαιτιας μαλιστα της μιας απο τις δυο΄΄σκαρτες΄΄ εκανα μισο χρονο να ξαναπαω σε μπουρδελο.
επισης απο θεμα συμπεριφορας ποικιλουν.οπως συμβαινει και με τις λευκες υπαρχουν καποιες πραγματικα ευγενικες και προθυμες και μπορεις να πεις και μια κουβεντα μαζι τους και αλλες και αλλες που ειναι καφρες.ως και επιθετικες
παντως απο το πεζοδρομιο δεν εχω ψωνισει ποτε και μαλλον ουτε προκειται.παντα καποτα στο μεταξι.ευτυχως δεν μου εχει τυχει να σπασει
τελευταιο καιρο  μαλιστα βαζω και διπλη γιατι συμβαινουν πολλα.
ειναι η του υψους η του βαθους
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
   ΑΡΑΠΙΝΕΣ.


1. Πολυ βαθειά μουνιά.
2. Ροζ μουνιά
3. Μυρίζουν διαφορετικά. Όχι όμορφα διαφορετικά, αλλά άσχημα.
4. Όλες έχουν άσχημες πατούσες οπτικά.


  Μια φορά είχα πάει με μια Αφροαμερικάνα. Δεν το ευχαριστήθηκα. Ούτε κι εκείνη.

Χάλια σεξ, κακή επιλογή της και δική μου.
5.συνηθως εχουν μεγαλα ματια
6.οι παλαμες τους ειναι ασπρες
7,σου θυμιζουν ολες αθλητες του ποδοσφαιρου και του μπασκετ...ειδικα αμα ειναι γυμνασμενες :rockon:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
5.συνηθως εχουν μεγαλα ματια
6.οι παλαμες τους ειναι ασπρες
7,σου θυμιζουν ολες αθλητες του ποδοσφαιρου και του μπασκετ...ειδικα αμα ειναι γυμνασμενες :rockon:
στο τελευταιο θα διαφωνησω μαζι σου.οι πιο πολλες αραπινες πουτανες εχουν πολυ ωραιο προσωπο και ωραιο σωμα
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

Zegna

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
10
   ΑΡΑΠΙΝΕΣ.



3. Μυρίζουν διαφορετικά. Όχι όμορφα διαφορετικά, αλλά άσχημα.
 


Kαι μόνο από αυτή την μυρωδιά δεν μπορώ να είναι κοντά μου. Κάτι άσχημο μου προκαλεί που μου ρχεται αναγούλα. 
Κολλητός μου πριν αρκετά χρόνια είχε τρελό σκάλωμα με δαύτες.Κάναμε πάντα το ίδιο σκηνικό. Πηγαιναμε στριποτσαρκα και μετά ήθελε να πηδήξει. Σωκράτους κλπ Κάναμε βόλτες με το αυτοκίνητο μέχρι να επιλέξει. Διάλεγε και πήγαινε και άφηνε το αυτοκίνητο σε κάποιο γύρω στενάκι και κοιμόμουν μέχρι να γυρίσει. Είχε θέμα με τις μαύρες κωλάρες όπως λέει. Μια από τις αρκετές φορές περνάει η αστυνομιά και με βρίσκει να έχω αποκοιμηθεί. Τι να τους έλεγα περιμένω τον κολλητό να γαμίσει και θα φύγουμε ?  :2funny:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Τελικα τα παντα ειναι σχετικα,η μυρωδια η πατουσες τα ματια το πηδημα κ.α κ.α κ.α κ.α ,,η σου αρεσουν η δεν σου αρεσουν ειναι καθαρα πως την εχει δει ο καθενας εγκεφαλικα...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Τελικα τα παντα ειναι σχετικα,η μυρωδια η πατουσες τα ματια το πηδημα κ.α κ.α κ.α κ.α ,,η σου αρεσουν η δεν σου αρεσουν ειναι καθαρα πως την εχει δει ο καθενας εγκεφαλικα...
Φίλε προσωπικά ενώ τρελλαίνομαι για μαύρες λόγω κορμάρας,η μυρωδιά είναι κάτι που δεν μπορώ να αγνοήσω...
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πρόσφατα, είχα μία εμπειρία με μία γλυκειά εκπρόσωπο του γυναικείου φύλου από τη Γκάνα. Καλός χαρακτήρας και όμορφη.

Ήταν (απρόσμενα) μία από τις καλύτερες συνεδρίες μου.
Χαίρομαι που το ακούω... Προφανώς ασκώντας το αρχαιότερο των επαγγελμάτων επί ευρωπαϊκοϋ εδάφους βελτίωσε τις γνώσεις της και τις επιδόσεις της
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Τελικα τα παντα ειναι σχετικα,η μυρωδια η πατουσες τα ματια το πηδημα κ.α κ.α κ.α κ.α ,,η σου αρεσουν η δεν σου αρεσουν ειναι καθαρα πως την εχει δει ο καθενας εγκεφαλικα...
προσεχε τυπε γιατι αυτες κανουν και κατι βουντου :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom