Νέα

Σάρας στον ΠΑΟ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Όταν σε ένα thraed που αναφέρεται στην μεταγραφή του «Σάρας» στον Παναθηναϊκό... υπάρχουν τόσα μα τόσα πολλά posts πικραμένων προφανώς Ολυμπιακών που μιλάνε περί ανέμων, υδάτων και λίγο μπάσκετ... τότε τι να πει κανείς....   :idiot:

...ασχοληθείτε λοιπόν με τον «Μάη που θα είναι ωραία...» και αφήστε την πορτοκαλί σπυριάρα  μπάλα σε άλλους...

ΟΚ πάμε να ασχοληθούμε με το ποδόσφαιρο εμείς και κάτσε εσύ με το μπάσκετ...
γιατί όπως λέει και  ο Γεωργίου "ότι παιζεται με τα χέρια είναι μαλακία"...
 

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
για να σου φρεσκάρω την μνήμη λίγο περι καταμέτρησης σου θυμίζω:

η ιστορία έγραψε οτι 2 φορές που πέτυχε ο γαύρος τον βάζελο σε final four τον έστειλε χαλαρά για τσάι...
επίσης η ιστορία έχει γράψει και το περίφημο - 35 (to 73-38)...αν θυμάμαι καλά
για να τα λέμε όλα...
καλα εγραψε και το +30 μεσα στην εδρα σου και με ομαδα πληρη αλλα τα χετε ξεχασει τοσα χρονια σφαλιαρες και εξω απο τους τελικους των πλαυ οφ τα ξεχασατε που επαιζα με τον παοκ τελικο και με την αεκ και μας μιλατε στο μπασκετ τωρα???τι μετραει το 75 -38 η τα 4 λαβαρα στο γηπεδο σου αλλα που νατα δειτε που εσεις βλεπετε τα φωτα και την φανελα του τομιτς που κρεμασατε χαχαχαχαχααχαχα εμεις φεραμε ντομινικ εσεις?τι?σαρας εμεις.εσεις?παπαμακαριο χαριση ?τι καυκη?
για γελια ειστε ξυπνηστε
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλα εγραψε και το +30 μεσα στην εδρα σου και με ομαδα πληρη αλλα τα χετε ξεχασει τοσα χρονια σφαλιαρες και εξω απο τους τελικους των πλαυ οφ τα ξεχασατε που επαιζα με τον παοκ τελικο και με την αεκ και μας μιλατε στο μπασκετ τωρα???τι μετραει το 75 -38 η τα 4 λαβαρα στο γηπεδο σου αλλα που νατα δειτε που εσεις βλεπετε τα φωτα και την φανελα του τομιτς που κρεμασατε χαχαχαχαχααχαχα εμεις φεραμε ντομινικ εσεις?τι?σαρας εμεις.εσεις?παπαμακαριο χαριση ?τι καυκη?
για γελια ειστε ξυπνηστε

να σου θυμίσω , μασιγίαουσκας, ριβερς, τζονσον,πασπαλίε
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
ΟΚ πάμε να ασχοληθούμε με το ποδόσφαιρο εμείς και κάτσε εσύ με το μπάσκετ...
γιατί όπως λέει και  ο Γεωργίου "ότι παιζεται με τα χέρια είναι μαλακία"...

Μην ξεχνάς όμως ότι στα «πέτρινα» σας χρόνια είχατε για σημαία σας το μπάσκετ (ακούγατε για μπάλα και αλλάζατε κουβέντα)...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
καλα εγραψε και το +30 μεσα στην εδρα σου και με ομαδα πληρη αλλα τα χετε ξεχασει τοσα χρονια σφαλιαρες και εξω απο τους τελικους των πλαυ οφ τα ξεχασατε που επαιζα με τον παοκ τελικο και με την αεκ και μας μιλατε στο μπασκετ τωρα???τι μετραει το 75 -38 η τα 4 λαβαρα στο γηπεδο σου αλλα που νατα δειτε που εσεις βλεπετε τα φωτα και την φανελα του τομιτς που κρεμασατε χαχαχαχαχααχαχα εμεις φεραμε ντομινικ εσεις?τι?σαρας εμεις.εσεις?παπαμακαριο χαριση ?τι καυκη?
για γελια ειστε ξυπνηστε

ξέρω και ξέρεις πως η ντρόπη του 75-38 σε πονά ακόμα αφάνταστα
ξέρω και ξέρεις οτι ειναι μάλλον απίθανο να την ξεπλύνεις με όσα ευρωπαικα και να πάρεις...
επίσης την ντροπή των δύο
:knockinb: σε final four δεν έχετε ξεχάσει, ούτε έχετε ξεπλύνει.
Χάνεις την ψυχραιμία σου και αυτό κάτι λέει.
αντε και καλό σκ :thefinge:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φίλοι mods θα παρακαλέσω να μην τσακώνεστε γιατί θα σας μπανάρω.Τελευταίο warned ήταν αυτό.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. :police:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ρε γαυροβάζελοι  τι  τσακώνεστε?Όταν  εμείς  σηκώναμε  Ευρωπαική  κουπα  στο Καλλιμάρμαρο  εσείς  το  μόνο  καλάθι  που  ξέρατε  είναι  αυτό  στο οποίο  βάζουν  τα  φρούτα  οι  νοικοκυρές!!!!!!!!!! :rockon:
Πλάκα  κάνω...συνεχίστε  να  τσκώνεστε... :rockon:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
δεν τσακωνόμαστε... είμαστε 0:) 0:) 0:) 0:) 0:) 0:) 0:)
 

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
ξέρω και ξέρεις πως η ντρόπη του 75-38 σε πονά ακόμα αφάνταστα
ξέρω και ξέρεις οτι ειναι μάλλον απίθανο να την ξεπλύνεις με όσα ευρωπαικα και να πάρεις...
επίσης την ντροπή των δύο
:knockinb: σε final four δεν έχετε ξεχάσει, ούτε έχετε ξεπλύνει.
Χάνεις την ψυχραιμία σου και αυτό κάτι λέει.
αντε και καλό σκ :thefinge:
μαλλον αυτος που φευγει η χανει την ψυχραιμια του η δεν εχει τι να πει.....εγω μιλαγα με επιχειρηματα και εσυ με εικονιδια....ισως να μην ξερεις και ποιους παιχτες εχεις ακομα οποτε κουραγιο....
α και τα δαχτυλακια στα επιστρεφω εκει που ξερεις ...
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Α.Ε.Κ-ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ 1968
Respect. :rockon: :rockon: :rockon:

Total Respect για την Α.Ε.Κ. εκείνης της εποχής... ήταν πραγματικός «άθλος»

αλλά αυτό που σε κάνει αναγνωρίσιμο από κάθε φίλαθλο και κερδίζεις τον σεβασμό όλων... είναι η συνέχεια...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Total Respect για την Α.Ε.Κ. εκείνης της εποχής... ήταν πραγματικός «άθλος»

αλλά αυτό που σε κάνει αναγνωρίσιμο από κάθε φίλαθλο και κερδίζεις τον σεβασμό όλων... είναι η συνέχεια...
Ελπίζω  αυτό  να  το  θυμάσαι  όταν  μιλάς  για  τις  Ευρωπαικές  πορείες  της  ομάδας  σου  στο  ποδόσφαιρο...
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Ελπίζω  αυτό  να  το  θυμάσαι  όταν  μιλάς  για  τις  Ευρωπαικές  πορείες  της  ομάδας  σου  στο  ποδόσφαιρο...

Με αυτόν ακριβώς τον τρόπο φίλε μου απέκτησε όνομα και σεβασμό ο ποδοσφαιρικός Παναθηναϊκός στην Ευρώπη... Είχε συνέχεια στις καλές του παρουσίες... (διαφωνείς κάπου) 
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
άσε μας ρε ντάρκ να σφαχτούμε με την ησυχία μας.... :grin:  να σκυλοβριστούμε, να πλακωθούμε, να σκοτωθούμε...και μετά θα πάρω τον podolagno την [παλιοκουφάλα τον γαύρο και θα πάμε για μπύρες..... :2funny:
από τότε που έμπλεξες με την φρώσω έχεις γίνει ειρηνικός πολύ..... :dancing:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Με αυτόν ακριβώς τον τρόπο φίλε μου απέκτησε όνομα και σεβασμό ο ποδοσφαιρικός Παναθηναϊκός στην Ευρώπη... Είχε συνέχεια στις καλές του παρουσίες... (διαφωνείς κάπου) 
Ασφαλώς και  διαφωνώ...όταν  λέμε  συνέχεια  δεν  εννοούμε  καλή  πορεία  κάθε  20  χρόνια!!!!!!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όχι απλώς έφαγα κυνήγι για πολύ μικρότερα πράγματα που έγραψα από όσα γραφονται αυτή την στιγμή.Κ για να μην σας χάσω φιλαράκια μου καλά,το έριξα στην πίπα της ειρήνης 0:)
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Μπράβο στον μεγάλο Παύλο Γιαννακόπουλο για την μεταγραφή!   Τον Παύλο τον είχα δει μια φορά στο δρόμο και τον χαιρέτησα γιατί είναι γνήσιος φαν και πολύ καλός άνθρωπος! Πάντως την θεωρώ ανφερ τη μεταγραφή . Δεν χρειαζόταν (στον ΠΑΟ γιατί είναι υπερπλήρης) και δυναμιτίζει την ατμόσφαιρα!
Μπράβο Παύλο πάντως!
Και φυσικά ο Ομπράντοβιτς και ο Αλβέρτης θα προσθέσουν άλλα 2 (τουλάχιστον ) τρόπαια του χρόνου στο παλμαρέ τους και θα μοστράρουν! Ε,ρε αν σου χρωστάει ο Θεός! Τουλάχιστον Φραγκίσκο και Ζέλικο έχετε μια εικόνα του Παύλου στο προσκέφαλό  σας?
Κλείνοντας θα ξαναπώ , ΜΠΡΑΒΟ στον ΜΕΓΑΛΟ Παύλο Γιαννακόπουλο! Τεράστια η συμβολή του στον ελληνικό αθλητισμό!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Όχι απλώς έφαγα κυνήγι για πολύ μικρότερα πράγματα που έγραψα από όσα γραφονται αυτή την στιγμή.Κ για να μην σας χάσω φιλαράκια μου καλά,το έριξα στην πίπα της ειρήνης 0:)
στην πίπα της ποιάς?.....ειρήνης?...εμένα πως μου φαινεται άλλο..όνομα... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom