Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
Δεν θυμαμαι κατι τετοιο.
Eγώ πάντως πιστεύω πως πίσω από την μάσκα του σκληρού της Συγγρού κρύβεται ένας ευαίσθητος και ρομαντικός άντρας που κοιμάται ακόμα σε σεντόνια με λουλουδάκια... :sunglasses:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
μαν 2 άτομα είναι που συγκεντρώνουν μαζικά πυρά σε αυτό το σάιτ

1) πορνόπαπος
2) άλεξ71


ο άλεξ θα πει ότι τους την πέφτουν όλοι επειδή είναι πανέξυπνοι και εκνευρίζουν τους συνομιλητές με τις γνώσεις και τα επιχειρήματα που διαθέτουν

στην πραγματικότητα πρόκειται για δύο άτομα τέρμα αλαζόνες και κομματόσκυλα του κερατά

αν και η αλαζονία του άλεξ έχει ξεπεράσει κάθε προηγούμενο, δεν έχω δει άλλον να δηλώνει για τον εαυτό του ότι δεν κάνει ποτέ λάθος, ότι έχει πάντα δίκιο, ότι είναι έγκριτος κλπ , ίσως παλιά ο πάπας :think:
Η αλαζονεία δεν είναι συμβατη με την εξυπναδα και τις γνωσεις?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Νομίζω αγαπητέ τύπε ότι η σύγκρισή σου είναι τουλάχιστον ατυχής. Είσαι εκνευρισμένος από την τελευταία κόντρα και δε μπορείς να δεις καθαρά. Ο Πορνόπαπος σκάει γάιδαρο. Ο άλεξ είναι ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΑΤΟΜΑ.

εγώ έχω δει τον πορνόπαπο μετά από επική διαμάχη για τις επιχορηγήσεις των κομμάτων να παραδέχεται στο τέλος ότι είχε κάνει λάθος, ήταν πραγματικό ντοκουμέντο κρίμα που δεν το έσωσα για τις επόμενες γενιές :headbang:

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Eγώ πάντως πιστεύω πως πίσω από την μάσκα του σκληρού της Συγγρού κρύβεται ένας ευαίσθητος και ρομαντικός άντρας που κοιμάται ακόμα σε σεντόνια με λουλουδάκια... :sunglasses:
Καύλωσες?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Ο Φαήλος τύπε είναι πιο Σαμαρικός κι από το Σαμαρά. Inside info...
ηταν τυπε
τωρα εχει στραβωσει
εξαλλου τι λενε οτι συμβουλος του αφου δεν κανει τιποτα αποτι του λεει :grin:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
μαν 2 άτομα είναι που συγκεντρώνουν μαζικά πυρά σε αυτό το σάιτ

1) πορνόπαπος
2) άλεξ71


ο άλεξ θα πει ότι τους την πέφτουν όλοι επειδή είναι πανέξυπνοι και εκνευρίζουν τους συνομιλητές με τις γνώσεις και τα επιχειρήματα που διαθέτουν

στην πραγματικότητα πρόκειται για δύο άτομα τέρμα αλαζόνες και κομματόσκυλα του κερατά

αν και η αλαζονία του άλεξ έχει ξεπεράσει κάθε προηγούμενο, δεν έχω δει άλλον να δηλώνει για τον εαυτό του ότι δεν κάνει ποτέ λάθος, ότι έχει πάντα δίκιο, ότι είναι έγκριτος κλπ , ίσως παλιά ο πάπας :think:
Τον τραμουνοπουστα γιατι τον αφηνεις απεξω?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Με αυτά που είπες για τον Γιαννόπουλο μετάνοιωσα την ώρα και την στιγμή που χθες το βράδυ σε υποστήριξα.
Σε προειδοποιώ:Απόψε θα είναι ένα πολύ δύσκολο βράδυ για εσένα...
Δεν ζητησα υποστηριξη από κανεναν, αν θυμαμαι καλα.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Αλαζονας είμαι, αλλά δεν σνομπαρω κανεναν.

πλάκα κάνεις τώρα

πόσες φορές έχεις πει ότι εσύ είσαι μορφωμένος και κακώς συζητάς με άτομα που δεν είναι του επιπέδου σου
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
εγώ έχω δει τον πορνόπαπο μετά από επική διαμάχη για τις επιχορηγήσεις των κομμάτων να παραδέχεται στο τέλος ότι είχε κάνει λάθος, ήταν πραγματικό ντοκουμέντο κρίμα που δεν το έσωσα για τις επόμενες γενιές :headbang:
:new_shocked:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
μαν 2 άτομα είναι που συγκεντρώνουν μαζικά πυρά σε αυτό το σάιτ

1) πορνόπαπος
2) άλεξ71


ο άλεξ θα πει ότι τους την πέφτουν όλοι επειδή είναι πανέξυπνοι και εκνευρίζουν τους συνομιλητές με τις γνώσεις και τα επιχειρήματα που διαθέτουν

στην πραγματικότητα πρόκειται για δύο άτομα τέρμα αλαζόνες και κομματόσκυλα του κερατά

αν και η αλαζονία του άλεξ έχει ξεπεράσει κάθε προηγούμενο, δεν έχω δει άλλον να δηλώνει για τον εαυτό του ότι δεν κάνει ποτέ λάθος, ότι έχει πάντα δίκιο, ότι είναι έγκριτος κλπ , ίσως παλιά ο πάπας :think:
Νομίζω αγαπητέ τύπε ότι η σύγκρισή σου είναι τουλάχιστον ατυχής. Είσαι εκνευρισμένος από την τελευταία κόντρα και δε μπορείς να δεις καθαρά. Ο Πορνόπαπος σκάει γάιδαρο. Ο άλεξ είναι ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΑΤΟΜΑ.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
πλάκα κάνεις τώρα

πόσες φορές έχεις πει ότι εσύ είσαι μορφωμένος και κακώς συζητάς με άτομα που δεν είναι του επιπέδου σου
αυτο το εχει πει τυπε
το επιβεβαιωνω και εγω :thumbsup:
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
Επειδή υπαρχουν σεμνοι εξυπνοι, δεν σημαινει ότι δεν υπαρχουν και αλαζόνες εξυπνοι.
Έλα τώρα...πίπες,ο αλαζόνας οχυρώνεται πίσω από την αλαζονεία του επειδή ξέρει πως είναι λίγος,άμυνα είναι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
αρκετοί διαθέτουν αυτά που λες δίχως να είναι τόσο εξωφρενικά αλαζόνες, δες πχ τον πιντέροφ, μιλάει πάντα με επιχειρήματα αλλά δεν έχει βγει ποτέ να ισχυριστεί ότι δεν κάνει ποτέ του λάθος ;)
Αλαζονας είμαι, αλλά δεν σνομπαρω κανεναν.
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
Νομίζω αγαπητέ τύπε ότι η σύγκρισή σου είναι τουλάχιστον ατυχής. Είσαι εκνευρισμένος από την τελευταία κόντρα και δε μπορείς να δεις καθαρά. Ο Πορνόπαπος σκάει γάιδαρο. Ο άλεξ είναι ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΑΤΟΜΑ.
Πιο γαμάτος είναι ο άλεξ,ο Φαήλος ή ο Πλεύρης(πρεσβύτερος); :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom