Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Τύπε άλεξ τελευταία σου την πέφτουν πολλοί τύποι. Νομίζω υπάρχει οργανωμένο σχέδιο (όπως λέει και ο απόλυτος) να "σε σπάσουν ψυχολογικά"  :S

μαν 2 άτομα είναι που συγκεντρώνουν μαζικά πυρά σε αυτό το σάιτ

1) πορνόπαπος
2) άλεξ71


ο άλεξ θα πει ότι τους την πέφτουν όλοι επειδή είναι πανέξυπνοι και εκνευρίζουν τους συνομιλητές με τις γνώσεις και τα επιχειρήματα που διαθέτουν

στην πραγματικότητα πρόκειται για δύο άτομα τέρμα αλαζόνες και κομματόσκυλα του κερατά

αν και η αλαζονία του άλεξ έχει ξεπεράσει κάθε προηγούμενο, δεν έχω δει άλλον να δηλώνει για τον εαυτό του ότι δεν κάνει ποτέ λάθος, ότι έχει πάντα δίκιο, ότι είναι έγκριτος κλπ , ίσως παλιά ο πάπας :think:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Όντως κορυφαίος ο μακαρίτης ο Γιαννόπουλος.
Να φανταστείς τότε που κατασκεύαζαν τα νέα δικαστήρια επί της Αλεξάνδρας χρησιμοποιούσε τους εργάτες για να φτιάχνουν -στα υπόγεια του νεοανεγειρόμενου κτιρίου- υλικό για το πολιτικό του γραφείο και τις συγκεντρώσεις του εν'όψει των επικείμενων εκλογών.
Εμενα με νοιαζει ότι αφησε ένα νέο δικαστηριο. Τωρα αν στα υπογεια του όταν φτιαχνοταν, γινοταν αυτό που λες, δεν το ξερω. Αλλά δεν αλλαζει και πολλα. Αλλοι τρώγανε και χειραγωγούσανε και δεν αφήσανε τιποτα.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ρε ψευταρά πήγες να βγάλεις την μαρτυρία σου ως αμάχητο τεκμήριο και δεν σήκωνες και κουβέντα, ενώ ήταν πέρα ως πέρα ψευδής αφού ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ παλιοκουφάλα


^το παραπάνω είναι δείγμα άτιμου ανθρώπου κατ'εμέ :)
Τωρα θα τον μαθουμε? Ολο τσιμπουκωνεται....κ οταν δεν τον συμφερει την κανει με ελαφρα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ρε ψευταρά πήγες να βγάλεις την μαρτυρία σου ως αμάχητο τεκμήριο και δεν σήκωνες και κουβέντα, ενώ ήταν πέρα ως πέρα ψευδής αφού ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ παλιοκουφάλα


^το παραπάνω είναι δείγμα άτιμου ανθρώπου κατ'εμέ :)
Κρακ....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
μαν 2 άτομα είναι που συγκεντρώνουν μαζικά πυρά σε αυτό το σάιτ

1) πορνόπαπος
2) άλεξ71


ο άλεξ θα πει ότι τους την πέφτουν όλοι επειδή είναι πανέξυπνοι και εκνευρίζουν τους συνομιλητές με τις γνώσεις και τα επιχειρήματα που διαθέτουν

στην πραγματικότητα πρόκειται για δύο άτομα τέρμα αλαζόνες και κομματόσκυλα του κερατά

αν και η αλαζονία του άλεξ έχει ξεπεράσει κάθε προηγούμενο, δεν έχω δει άλλον να δηλώνει για τον εαυτό του ότι δεν κάνει ποτέ λάθος, ότι έχει πάντα δίκιο, ότι είναι έγκριτος κλπ , ίσως παλιά ο πάπας :think:
τυπε εγω πιστευω οτι δεν υπαρχει συγκριση μεταξυ αλεξ παπια
απλα ο παπιας ξεπεραστηκε
ο αλεξ ειναι φρεσκος ακομα :grin:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Τύπε άλεξ τελευταία σου την πέφτουν πολλοί τύποι. Νομίζω υπάρχει οργανωμένο σχέδιο (όπως λέει και ο απόλυτος) να "σε σπάσουν ψυχολογικά"  :S
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
έσπασε όμως μαν αφού δεν ξαναέγραψε στο θρεντ παρά τις προσκλήσεις μου να αποκαταστήσει το όνομά του ;)

απλώς έχασα μια καλή ευκαιρία να τον ξεφτιλίσω ολοκληρωτικά :headbang:

ολοι μαζι σου ειμαστε αγορινα

απλα κανε οτι δουλευεις στην προπονηση

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Eγώ πάντως πιστεύω πως πίσω από την μάσκα του σκληρού της Συγγρού κρύβεται ένας ευαίσθητος και ρομαντικός άντρας που κοιμάται ακόμα σε σεντόνια με λουλουδάκια... :sunglasses:
σιγα μην ντυνεται και κωλομπινα οπως ο αρχηγος του :S

samar.gif
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Τύπε άλεξ τελευταία σου την πέφτουν πολλοί τύποι. Νομίζω υπάρχει οργανωμένο σχέδιο (όπως λέει και ο απόλυτος) να "σε σπάσουν ψυχολογικά"  :S
Τυπε γιατι μας δινεις στεγνα? Εδω σπαταλαμε ωρες στο skype για να τσακισουμε ψυχολογικα τον αλεξ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
έσπασε όμως μαν αφού δεν ξαναέγραψε στο θρεντ παρά τις προσκλήσεις μου να αποκαταστήσει το όνομά του ;)

απλώς έχασα μια καλή ευκαιρία να τον ξεφτιλίσω ολοκληρωτικά :headbang:

thumb.php
 

Επισκέπτης
Εμενα με νοιαζει ότι αφησε ένα νέο δικαστηριο. Τωρα αν στα υπογεια του όταν φτιαχνοταν, γινοταν αυτό που λες, δεν το ξερω. Αλλά δεν αλλαζει και πολλα. Αλλοι τρώγανε και χειραγωγούσανε και δεν αφήσανε τιποτα.

Τελικά καλά σου κάνει ο Κosnik.Τα ζητάει ο οργανισμός σου.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Η αλαζονεία δεν είναι συμβατη με την εξυπναδα και τις γνωσεις?

αρκετοί διαθέτουν αυτά που λες δίχως να είναι τόσο εξωφρενικά αλαζόνες, δες πχ τον πιντέροφ, μιλάει πάντα με επιχειρήματα αλλά δεν έχει βγει ποτέ να ισχυριστεί ότι δεν κάνει ποτέ του λάθος ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Τύπε άλεξ τελευταία σου την πέφτουν πολλοί τύποι. Νομίζω υπάρχει οργανωμένο σχέδιο (όπως λέει και ο απόλυτος) να "σε σπάσουν ψυχολογικά"  :S
Πεφτει το στελθ με σφεντονα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006

Επισκέπτης
Πανω που περιμενα την αποψη σου με αγωνια.

Με αυτά που είπες για τον Γιαννόπουλο μετάνοιωσα την ώρα και την στιγμή που χθες το βράδυ σε υποστήριξα.
Σε προειδοποιώ:Απόψε θα είναι ένα πολύ δύσκολο βράδυ για εσένα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom