Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 386K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • trelaxpapias2.jpg
    trelaxpapias2.jpg
    170,4 KB · Εμφανίσεις: 51

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
εγώ έχω δει τον πορνόπαπο μετά από επική διαμάχη για τις επιχορηγήσεις των κομμάτων να παραδέχεται στο τέλος ότι είχε κάνει λάθος, ήταν πραγματικό ντοκουμέντο κρίμα που δεν το έσωσα για τις επόμενες γενιές :headbang:
:o :o :o :o
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
alex εναντίον όλων... :2funny: :2funny: :2funny:

ή μάλλον πιο σωστά όλοι εναντίον alex :rockon: :rockon: :rockon:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.760
Like
6.240
Πόντοι
1.406
Αυτή η λέξη "δημοκράτης" έχει γίνει λάστιχο στην Ελλάδα. Το ωραίο με εμάς είναι ότι δεν αποκαλούμε "δημοκράτες" τους οπαδούς της φιλελεύθερης αστικής παράταξης που επινόησε τη σύγχρονη δημοκρατία στην Αγγλία αλλά τους σοσιαλιστές και αριστερούς που προέρχονται από την ίδια ιδεολογική μήτρα με εκείνους που έφτιαξαν συστήματα με ένα κόμμα, χωρίς εκλογές και ελευθερία λόγου.
Εγω παντως το εχω για προσβολη τυπε  :grin:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
ηταν τυπε
τωρα εχει στραβωσει
εξαλλου τι λενε οτι συμβουλος του αφου δεν κανει τιποτα αποτι του λεει :grin:
Τύπε η σχέση Σαμαρά - Φαήλου πάει πίσω στα τέλη της δεκαετίας του 80. Έχει σφυρηλατηθεί στις δύσκολες εποχές του "Δικτύου 21" και της ΠΟΛ.ΑΝ όταν το Σαμαρά τον είχαν όλοι ξεγραμμένο. Μπορεί να μην ακούει ό,τι του λέει ο Φαήλος για δεξιά στροφή κλπ. αλλά τον έχει για τα δύσκολα, για να έχει κάπου να στηρίζεται και το δεξιό ακροατήριο. Π.χ αν δεν υπήρχαν στη ΝΔ Φαήλοι, Γεωργιάδηδες, Βορίδηδες και ΣΙΑ θα είχα χαιρετήσει ακόμα κι εγώ.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
lakis
παπαζόλης
αχαχούχας

σύντομαι και αλεξ... :-
όλο αυξάνονται τα θύματα της τρομοκρατίας...
μη ξεχναμε και το σταμουλη που ανοιξε το δρομο και τοσα γυναικεια νικς ελλεηνιδων  ;)
 

madoka

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.154
Like
0
Πόντοι
16
Τύπε η σχέση Σαμαρά - Φαήλου πάει πίσω στα τέλη της δεκαετίας του 80. Έχει σφυρηλατηθεί στις δύσκολες εποχές του "Δικτύου 21" και της ΠΟΛ.ΑΝ όταν το Σαμαρά τον είχαν όλοι ξεγραμμένο. Μπορεί να μην ακούει ό,τι του λέει ο Φαήλος για δεξιά στροφή κλπ. αλλά τον έχει για τα δύσκολα, για να έχει κάπου να στηρίζεται και το δεξιό ακροατήριο. Π.χ αν δεν υπήρχαν στη ΝΔ Φαήλοι, Γεωργιάδηδες, Βορίδηδες και ΣΙΑ θα είχα χαιρετήσει ακόμα κι εγώ.
Mεγάλος δημοκράτης δηλαδή και συ,μάλιστα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom