Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

Επισκέπτης
τι ακριβως εννοείς... σου απέδειξα ότι οι φοιτητές (εν δυνάμει απόφοιτοι) είναι περίπου ίσοι με τους αποφοιτήσαντες από το λύκειο από το 1989 και μετά...

από κει και πέρα όσοι κωλοβαράνε σαν και σένα και δεν παίρνουν πτυχίο καλά να πάθουν... δεν θα κάτσουμε να σκάσουμε και γιαυτούς... στον ανταγωνισμό με τους άλλους άνευ προσόντων στους οποίους συγκαταλέγονται και οι πάκηδες που τόσο γουστάρεις..
Τί θα πει ''εν δυνάμει''; Εφόσον δεν αποφοιτήσεις τελείωσε εκεί.

Η κουβέντα ήταν αν έχουμε περισσότερους πτυχιούχους ή όχι Ελλάδα...και συνεπώς αν αμείβονται με 800e-1000e ή 480e(καθαρά και στις δύο περιπτώσεις).
Ούτε στους νέους δεν ισχύει,πόσο μάλλον στους μεγαλύτερους που περνούσαν λιγότεροι,σου χαρίζω το 60% των νέων που είναι στην ανεργία.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686
Με τo 30% ανεργία και την μαύρη εργασία τί παίζει για τον υπολογισμό του μέσου μισθού;

Αν βάλεις και τα μαυρα ,είναι πιο λιγος από 804 μ.φ.

Διότι υπάρχουν " μαυρα " μπόνους ,αλλά η μαυρη εργασία

είναι πολύ χαμηλά αμειβόμενη .

8ωρο  ,400 ευρώ στο χερι μαυρα .

4ωρο ,200 ευρώ .

Η Ελλάδα έχει ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ !

Θάνατος στους τοκογλύφους !  :rockon:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.008
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Τελειωσε, παραιτουμαι, εισαι κλινικη περιπτωση. Τσαμπα τα λεπτα απο τη ζωη μου που εχασα προσπαθωντας να σου εξηγησω κατι.

Διευκρινηση προς τους υπολοιπους: Ο μεσος 20κατι-αρης δεν ειναι καμμενο χαρτι σαν τον παπαζολη. Ο μεσος αριστερος επισης (αν και ευτυχως για την αριστερα νομιζω πως ο παπαζολης δηλωνει πλεον ΧΑτης).

 

Επισκέπτης
Τελειωσε, παραιτουμαι, εισαι κλινικη περιπτωση. Τσαμπα τα λεπτα απο τη ζωη μου που εχασα προσπαθωντας να σου εξηγησω κατι.

Διευκρινηση προς τους υπολοιπους: Ο μεσος 20κατι-αρης δεν ειναι καμμενο χαρτι σαν τον παπαζολη. Ο μεσος αριστερος επισης (αν και ευτυχως για την αριστερα νομιζω πως ο παπαζολης δηλωνει πλεον ΧΑτης).
Ντάξει νιώθεις πιο έξυπνος τώρα; :2funny: :2funny:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686
Τελειωσε, παραιτουμαι, εισαι κλινικη περιπτωση. Τσαμπα τα λεπτα απο τη ζωη μου που εχασα προσπαθωντας να σου εξηγησω κατι.

Διευκρινηση προς τους υπολοιπους: Ο μεσος 20κατι-αρης δεν ειναι καμμενο χαρτι σαν τον παπαζολη. Ο μεσος αριστερος επισης (αν και ευτυχως για την αριστερα νομιζω πως ο παπαζολης δηλωνει πλεον ΧΑτης).

Για πες ,ποιος είναι ο μέσος μισθός στην Ελλάδα ;

 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ντάξει νιώθεις πιο έξυπνος τώρα; :2funny: :2funny:

δεν χρειάζεται να το νιώθει ... από τα γραφόμενα του φαίνεται ότι είναι... αν και μεταξύ μας δεν νομίζω να υπάρχει πιο βλάκας από σένα ακόμη και ανάμεσα στα ΑΜΕΑ...
 

Επισκέπτης
δεν χρειάζεται να το νιώθει ... από τα γραφόμενα του φαίνεται ότι είναι... αν και μεταξύ μας δεν νομίζω να υπάρχει πιο βλάκας από σένα ακόμη και ανάμεσα στα ΑΜΕΑ...
Μεταξύ μας και γω πιστεύω ότι πρέπει να'σαι η μεγαλύτερη χοντρή γριά λουγκρίτσα στο πουστονήσι,βρήκες το φυσικό σου περιβάλλον τρόμπα. :boobies: :boobies: :boobies:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686
δεν χρειάζεται να το νιώθει ... από τα γραφόμενα του φαίνεται ότι είναι... αν και μεταξύ μας δεν νομίζω να υπάρχει πιο βλάκας από σένα ακόμη και ανάμεσα στα ΑΜΕΑ...

Τελικά ,έχεις κάνει σεξ με τον Παπαζολάκη ;  :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686

Συνημμένα

  • 24aobi.jpg
    24aobi.jpg
    9,3 KB · Εμφανίσεις: 15

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Γι'αυτό πρέπει να αρκεστούμε σε αυτές του 2012 έτσι;

To 30% ανεργίας ποιος και που μετράει;

φυσικά και ναί...

και μιλάμε για μέσο μισθό εργαζομένου οπότε οι άνεργοι δεν μπαίνουν σε αυτόν τον λογαριασμό... αν θές να δώσεις εσύ μέρος του μισθού σου προχώρα να το δώσεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom