Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

Επισκέπτης
φυσικά και ναί...

και μιλάμε για μέσο μισθό εργαζομένου [size=20pt]οπότε οι άνεργοι δεν μπαίνουν σε αυτόν τον λογαριασμό[/size]... αν θές να δώσεις εσύ μέρος του μισθού σου προχώρα να το δώσεις...
Σε ποιον λογαριασμό μπαίνουν οι άνεργοι;

Γλίτσας μέχρι εκεί που δεν πάει...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Μπορεί όταν με συνάντησε η γριά,χοντρή λούγκρα να μουν ξυρισμένος και να καύλωσε,δεν θυμάμαι.

αει παραπέρα ρε ... αφού δεν μπορείς να ξυριστείς επειδή είσαι γεμάτος καυλόσπυρα από την πολύ μαλακία...
 

Επισκέπτης
αει παραπέρα ρε ... αφού δεν μπορείς να ξυριστείς επειδή είσαι γεμάτος καυλόσπυρα από την πολύ μαλακία...
Εδώ θα απαντήσεις:
[size=20pt]Σε ποιον λογαριασμό μπαίνουν οι άνεργοι;[/size]

Γλίτσας μέχρι εκεί που δεν πάει...
γριά,πούστικη και άμορφη μάζα κρέατος;
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

Επισκέπτης
στον λογαριασμό αυτών που παίρνουν επιδόματα ανεργίας... τα οποία δεν φορολογούνται (όπως και το ΕΚΑΣ στους συνταξιούχους)...
Καταλαβαίνεις ότι ο βασικός μισθός όπως τον λες είναι τεχνητό δημιούργημα ή μπα;

(να μην μετρήσουμε μαύρη εργασία γιατί εκεί θα ματώσει πολύ ο χοντρός κώλος σου)
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686
Καταλαβαίνεις ότι ο βασικός μισθός όπως τον λες είναι τεχνητό δημιούργημα ή μπα;

(να μην μετρήσουμε μαύρη εργασία γιατί εκεί θα ματώσει πολύ ο χοντρός κώλος σου)


Σου πήρε καμία πιπούλα ο Θρακιώτης ;
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Καταλαβαίνεις ότι ο βασικός μισθός όπως τον λες είναι τεχνητό δημιούργημα ή μπα;

(να μην μετρήσουμε μαύρη εργασία γιατί εκεί θα ματώσει πολύ ο χοντρός κώλος σου)

η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά μαζί σου... με στοιχεία αποδεικνύεται ότι οι μισθωτοί είχαν το 2012 μέσο εισόδημα 1205 ευρώ τον μήνα και σύ μου μιλάς για μαύρη εργασία και ανέργους...

από που και ως που είναι ρε τχνητό δημιούρημα ?? επειδή δηλαδή εσύ δουλεύεις με μαύρα και κάτω από τον βασικό και εμφανίζεσαι σαν φοιτητής θα σε βάλουμε και στην στατιστική των εργαζομένων?

ηλίθιε
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686

Επισκέπτης
η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά μαζί σου... με στοιχεία αποδεικνύεται ότι οι μισθωτοί είχαν το 2012 μέσο εισόδημα 1205 ευρώ τον μήνα και σύ μου μιλάς για μαύρη εργασία και ανέργους...

από που και ως που είναι ρε τχνητό δημιούρημα ?? επειδή δηλαδή εσύ δουλεύεις με μαύρα και κάτω από τον βασικό και εμφανίζεσαι σαν φοιτητής θα σε βάλουμε και στην στατιστική των εργαζομένων?

ηλίθιε
Ότι εγώ ας πούμε και τόσοι/ες σαν εμένα έχουμε τις καθαρές δουλειές να μας περιμένουν και προτιμάμε τα μαύρα έτσι χοντρέ πουστόγερε;

Για τους άνεργους τί έχεις να πεις; Δεν θα έπρεπε να μετράνε κάπως;
Όταν πετάς τόσους έξω είναι σαν μην μετράς π.χ. στις απώλειες πολέμου τους στρατιώτες επειδή είναι καθήκον και στο πρόγραμμα να πεθάνουν...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686
η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά μαζί σου... με στοιχεία αποδεικνύεται ότι οι μισθωτοί ο πληθυσμός μισθωτών + συνταξιούχους  είχαν το 2012 μέσο εισόδημα 1205 ευρώ μέσο εισόδημα ΠΡΟ ΦΟΡΩΝ  1205 ευρώ ,μετά από φορους  1080 περίπου ,τον μήνα και σύ μου μιλάς για μαύρη εργασία και ανέργους...

από που και ως που είναι ρε τχνητό δημιούρημα ?? επειδή δηλαδή εσύ δουλεύεις με μαύρα και κάτω από τον βασικό και εμφανίζεσαι σαν φοιτητής θα σε βάλουμε και στην στατιστική των εργαζομένων?

ηλίθιε
 

Επισκέπτης
Και με γλέιψιμο ,ευχαριστημέμη είναι η Ερι...
Ρε συ δεν ξέρω,οι γνώμες διίστανται.

Οι πηγές μου λένε οι μισές πως είναι καλή και οι άλλες μισές πως είναι τρελό μπάζο...ποιους να πιστέψω δεν ξέρω που όλοι εδώ μέσα είναι παραμυθάδες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom