Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (0 μέλη και 48 επισκέπτες)

Επισκέπτης
για σου πάολα πως από δώ? η φίλη σου μας τρελαίνει θα σου πάρει τα σκήπτρα.έκτος αν είναι μαθήτρια σου :dancing: :dancing: :dancing:
ε είμαστε εμείς οι βόρειοι αγαπησιάρηδες και φιλόξενοι. κάποιες ξέρουν καλύτερα
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Πληγώνετε όποιος δεν ξεχωρίζει τα πράγματα Αντώνη... Όποιος έχει μυαλό δεν την παθαίνει...
έσκασε μύτη το Πάολακι . :rockon: :rockon: :rockon: Καλησπέρα μωρό μου . :-* :-* :-*
Ξέρεις πολύ καλά τι θέλω να πω . ;) ;) ;)

 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
για σου πάολα πως από δώ? η φίλη σου μας τρελαίνει θα σου πάρει τα σκήπτρα.έκτος αν είναι μαθήτρια σου :dancing: :dancing: :dancing:
ε είμαστε εμείς οι βόρειοι αγαπησιάρηδες και φιλόξενοι. κάποιες ξέρουν καλύτερα
Καλησπέρα. :smitten: :smitten: :smitten:..είδα φώς και μπήκα? Λες να μου τα πάρει? Δεν ξέρω... Εγώ τι να της μάθω? Μερικά πράγματα δεν τα μαθαίνεις...ή τα έχεις ή δεν τα έχεις... :rockon: :rockon: :rockon: Για βόρειους ξέρω κι εγώ  :grin: Φτιάχνετε ωραία γλυκά.... :grin:
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα. :smitten: :smitten: :smitten:..είδα φώς και μπήκα? Λες να μου τα πάρει? Δεν ξέρω... Εγώ τι να της μάθω? Μερικά πράγματα δεν τα μαθαίνεις...ή τα έχεις ή δεν τα έχεις... :rockon: :rockon: :rockon: Για βόρειους ξέρω κι εγώ  :grin: Φτιάχνετε ωραία γλυκά.... :grin:
έλα και εγώ νόμιζα ότι εσύ είσαι <γλύκα>
 

Σαμάνθα_2

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
644
Like
0
Πληγώνετε όποιος δεν ξεχωρίζει τα πράγματα Αντώνη... Όποιος έχει μυαλό δεν την παθαίνει... :-* :-* :-* Καλησπέρα Samantha και όλα τα υπόλοιπα παιδιά... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
σωστα τα λεει η ΠΑΟΛΑ καλησπερα ομορφη
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
δεν καταλαβαίνω ρε παιδιά δλδ σε αυτό που είπα πριν δεν συμφωνήτε ?
Συμφωνούμε απόλυτα... Αλλά όταν πας σε τέτοιο μέρος θα πρέπει να είσαι και συνειδητοποιημένος.Αλλιώς σίγουρα πληγώνεσαι.. Βέβαια δεν ξέρεις ποτέ...
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Συμφωνούμε απόλυτα... Αλλά όταν πας σε τέτοιο μέρος θα πρέπει να είσαι και συνειδητοποιημένος.Αλλιώς σίγουρα πληγώνεσαι.. Βέβαια δεν ξέρεις ποτέ...
άντε τώρα ήρθες στα λόγια μου . για μερικούς μερικούς . :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom